Ladacor - Diagnostika, servis, repas a úpravy hláv

(Kam chodit nakupovat pro naše miláčky)

Moderátor: Moderátoři

Ladacor - Diagnostika, servis, repas a úpravy hláv

Příspěvekod Cory » pon lis 20, 2017 13:05

Zdravím,

po dlhom uvažovaní som sa rozhodol, že tu predložím ponuku repasov a úprav hláv. Ako na klasiku, tak aj predohraby, vrátane 16V motorov, čiže prakticky všetko od 2101 po Vestu.
Co sa týka repasu, ide o nasledujúce úkony:
- čistenie kanálov
- výmena vodítok
- frézovanie sediel
- vystavenie najmenšej prípustnej vole ventil/vodítko
- zabrusovanie ventilov
- osadenie simeringov, nových ventilov, pružín, vahadiel, atd...
- rovnanie dosadacej plochy, prípadne tlakovanie

Upravy hláv obsahujú úkony týkajúce sa repasu, a k tomu navyše:
- frézovanie kanálov
- frézovanie kanálov sacieho potrubia
- spasovanie kanálov sacieho potrubia a hlavy
- spasovanie kanálov výfukových zvodov a hlavy
- úprava ventilov
- dimenzovanie celého systému podla vačkového hriadela a konfigurácie bloku motora

Nebránim sa ani stavbe celého motora.

Dalej ponúkam tzv. "pojazdný Lada servis". To znamená, že po dohode prídem priamo za zákazníkom a riešim problém. Ide hlavne o diagnostiku motora, elektronického systému riadenia motora alebo iné práce, ktoré nevyžadujú zdvihák alebo špeciálne vybavenie, ktoré sa nedá jednoducho preniesť.

Ak má niekto záujem, môže ma kontaktovať cez SZ.
Lada 2171 Priora 1,6 MPi (2013), Lada 2105 v regenerácii (1985), Lada 21044 1,9 MPi (1998), Škoda Felícia 1,3 SPi - 40kw (1996), 2 x Babetta 210 (1984,1988), Simson 70 ccm (1989), Zetor 4011 (1966)
Cory
 
Příspěvky: 11568
Registrován: stř čer 14, 2006 17:14
Bydliště: Snina/Košice

Re: Repas a úpravy hláv

Příspěvekod Cory » pát pro 15, 2017 22:10

Hlava pre budúcu 1,7 z bloku 2106 :)
Přílohy
s1.jpg
Lada 2171 Priora 1,6 MPi (2013), Lada 2105 v regenerácii (1985), Lada 21044 1,9 MPi (1998), Škoda Felícia 1,3 SPi - 40kw (1996), 2 x Babetta 210 (1984,1988), Simson 70 ccm (1989), Zetor 4011 (1966)
Cory
 
Příspěvky: 11568
Registrován: stř čer 14, 2006 17:14
Bydliště: Snina/Košice

Re: Ladacor - Diagnostika, servis, repas a úpravy hláv

Příspěvekod Marian Rusnak » úte úno 06, 2018 16:10

Aj v dnešnej dobre sa nájde riešenie ako si navzájom pomôcť k obojstrannej spokojnosti vo vzťahu majiteľ auta a servis.
Týmto chcem reagovať na pomoc od Coryho. Mal som problém s Nivou r.v. 2002, 1.7 MPi. Tu v Rožňave keď mechanici vidia Nivu, tak zďaleka sa otočia a majú hneď plno výhovoriek, prečo to zrovna nemôžu zobrať do servisu a pozrieť...dookola to isté. Nakoniec sa jeden odhodlal, keď zistil, že oprava potrebuje viac času a diagnostiku, tak mi auto vrátil, a že mám skúsiť o týždeň, bude menej roboty. Keď prídeš s Audi, a z vrecka trčia stovky tak ti aj zametajú pred cestou do dielne. Potom mi to jeden známi opravil, tak na 50 %.
Cez fórum som sa spojil s Corym, ten bol ochotný prísť z KE a pozrieť sa na to. Trvalo mu cca 20 min. a auto išlo bez problémov, hneď prišiel na chybu a následne urobil diagnostiku.
Tak toto ma dostalo a ešte existujú ľudia, ktorí sú šikovný a ochotný aj prísť. Vnuklo mi to myšlienku, založiť tu na fóre nejakú tému: "dopyt na opravu s Corym", podľa mňa to bude prínos pre každého užívateľa auta Lada, nemusí sa prosiť nikomu po kadejakých "značkových" servisoch, mechanik príde k nemu domov. Ušetrí čas, energiu a samozrejme aj peniaze, podstatne sa skráti prestoj auta, to je asi najpodstatnejšie. O tom, že sa budujú nové priateľstvá ani písať nemusím. Pre mňa to bola veľmi veľmi pozitívna skúsenosť, v budúcnosti keď budem riešiť nejakú opravu určite sa na neho rád obrátim.
M.R.
Marian Rusnak
 
Příspěvky: 4
Registrován: čtv pro 14, 2017 12:26


Zpět na Firmy a kontakty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků