Servis a prodejna v Příbrami - Technola???

(Dobré i špatné :-)

Moderátor: Moderátoři

Servis a prodejna v Příbrami - Technola???

Příspěvekod Martis » pát srp 29, 2008 19:54

Je to již skoro 10let, co jsem zvažoval tehdy koupi 2111. Ale ani ne prezentace a přístup prodejce Lady v Příbrami v Technole mě pak odradil, ale snaha o ukázku jejich servisu. :( Zavedli mě někam do suterénu - nebot´celý objekt je zřejmě bývalá velkoprodejna potravin , kde v suterénu byly zřejmě sklady brambor :( - a zřejmě to mělo být jejich servisní centrum. Tma jak v ranci - pár zářivek u stropu svítilo jak bludičky a jeden ponk s plechovou skříní. Marně jsem někde hledal moderní zvedák či servisní centrum, počítač apod. - prostě moderní vybavení běžné dnes v jakémkoli i neznačkovém servise.Dodnes mají jen e-mail - nemají ani žádné WWW.stránky. Na dotaz, co by dělali, kdybych chtěl nově nastříkat po pár letech provozu nového vozu např. spodek vozu mi bylo sděleno, že to nedělají a auto někam vozí, což se mi vůbec nelíbilo, aby mi auto vandrovalo bůhví kam. :shock: Nevíte, jak to tam vypadá dnes??? Nemáte někdo auto tam odtud a neservisujete ho tam??? Uvažuji nyní po osmi letech - po tehdejší následné koupi nové akční výběhové Škody Felicie Combi - o dalším novém voze a padla mi do oka Kalina combi Lux,



tak nevím, jestli se jet ptát zase tam či raději do Plzně...Obrázek
Přílohy
db_1117-51.jpg
Martis
 
Příspěvky: 16
Registrován: ned črc 13, 2008 02:49
Bydliště: Blatná

Příspěvekod Laďuša » sob srp 30, 2008 11:36

Martis píše:či raději do Plzně...

No nevim, v Plzni je to ve společným sídle s citrónama, takže jestli používají společný servisní místo? Jestli vůbec servis Lad tam provozujou.
Lada se jim tam občas jedna vyskytne, před budovou visí jedna Ladavlajka, na budově lze rozeznat bejvalej zatřenej nápis Lada, akorát u vjezdu mají ceduli se znakem a takovýma těma běžnýma informacema. Když jsem tam po nich chtěl prospekt, tak ho našli pod hromadou papírů v regálu někde při zemi....
Třeba David (dmatej) je plzeňák a Kalinu si koupil radši někde v Praze...
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Laďuša
 
Příspěvky: 12117
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň

Příspěvekod dmatej » stř zář 10, 2008 21:47

Plzni bych se vyhnul, oni Ladu prodat nechtějí a rozhodně nechtějí poskytovat servis. Byl jsem tam jen přezout na zimu a po větě "Ježíš, vy jste si to koupil" už se mi tam nechce.

Auto jsem koupil v Sadské, tam mají úplně jiný přístup, jezdím tam i na garančky (2000 oproti 4500 u fabie, za rozdíl si tam klidně zajedu).

Beruška zatím slouží bez problémů, zvládla i dovolenou v Chorvatsku.
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto).
Uživatelský avatar
dmatej
 
Příspěvky: 2844
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov

Re: Servis a prodejna v Příbrami - Technola???

Příspěvekod plavec » úte zář 23, 2008 15:15

Martis píše:Je to již skoro 10let, co jsem zvažoval tehdy koupi 2111. Ale ani ne prezentace a přístup prodejce Lady v Příbrami v Technole mě pak odradil, ale snaha o ukázku jejich servisu. :( Zavedli mě někam do suterénu - nebot´celý objekt je zřejmě bývalá velkoprodejna potravin , kde v suterénu byly zřejmě sklady brambor :( - a zřejmě to mělo být jejich servisní centrum. Tma jak v ranci - pár zářivek u stropu svítilo jak bludičky a jeden ponk s plechovou skříní. Marně jsem někde hledal moderní zvedák či servisní centrum, počítač apod. - prostě moderní vybavení běžné dnes v jakémkoli i neznačkovém servise.Dodnes mají jen e-mail - nemají ani žádné WWW.stránky. Na dotaz, co by dělali, kdybych chtěl nově nastříkat po pár letech provozu nového vozu např. spodek vozu mi bylo sděleno, že to nedělají a auto někam vozí, což se mi vůbec nelíbilo, aby mi auto vandrovalo bůhví kam. :shock: Nevíte, jak to tam vypadá dnes??? Nemáte někdo auto tam odtud a neservisujete ho tam??? Uvažuji nyní po osmi letech - po tehdejší následné koupi nové akční výběhové Škody Felicie Combi - o dalším novém voze a padla mi do oka Kalina combi Lux,



tak nevím, jestli se jet ptát zase tam či raději do Plzně...Obrázek


Ahoj jestli Příbram, nebo Plzeň, to bohužel neporadím, ale já vím jistě, že kdybych kupoval novou ladu, tak jedině v Sadský.Lidskej a profesionální přístup, ochota, znalost těchle aut a diagnostika to je tam prostě špička.Umí poradit, dílnu sice nemají moc velkou, ale tři auta tam zaparkuje.Mají tam i brzdovou stolici, ten přístroj na seřizování světel a tak.Když si koupíš kalu tam, tak i za cenu toho že to budeš mít dál budeš mít k tomu vynikající služby a nezmaří Ti třebas časem něco na autě, kdybys náhodou tam musel kvůli závadě, což bych Ti teda vůbec nepřál.Jestli si jí koupíš, tak přijeď na sraz.Kalina kombi ještě na srazu nebyla, ba co víc myslím, že ani tady v klubu nikdo nemá kombíka. :wink:
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
plavec
 
Příspěvky: 4713
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvekod Martis » stř zář 24, 2008 19:52

No fakt nevím, jestli by se mi vyplatilo servisovat auto přes půl republiky a brát si na to dovolenou. Jelikož mám čertsvou rodinu a časově náročné zaměstnání a auto již 8-mým rokem servisuji každým rokem 2 x a jsem tak zvyklý to dělat pořád, vyhovuje mi to tak, tak vzhledem k mým zkušenostem nemám zájem jezdit servisovat auto do Sadské. Věřím ti, že je to tam možná fajn - je to tuším i prodejce roku - ale měl bych to tam možná dobrých 150 km, což je více než na celý den cestováního ( s tím servisem) a to se mi nelíbí. :? Proto hledám něco v max. okruhu 60 km, aby se to dalo za jedno odpolko vždy sfouknout. Když to tu tak pozoruji, tak si snad založím prodejnu Lad se servisem sám, protože to, že se situace na trhu za 10 let nezměnila mě úplně fascinuje. :shock:
Martis
 
Příspěvky: 16
Registrován: ned črc 13, 2008 02:49
Bydliště: Blatná


Zpět na Zkušenosti se servisy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron