Kdo máte Forda, nejezděte si dělat klíče k Mister Minit!!

(Dobré i špatné :-)

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod Saša » stř úno 13, 2008 18:45

Víťa píše:kéž by, klíče jsou jen na to, aby se hledali....nesnáším klíče

Už je k autu nemám přes 20 let a ani zámky na autě .
VAZ 2102 r.v.74 1984-1997 "Legenda"
VAZ 21043 r.v.90 1996-White Lady - nyní v GO. VAZ 21044 r.v.96 2007-(muzeum koroze)
VAZ 2106 r.v.78 2008-a dál...
VAZ 2105 r.v.87 12/2012-Rudý dělník
Nikdy neříkejte že to nejde,protože se v zápětí objeví někdo kdo neví že to nejde a udělá to!
Uživatelský avatar
Saša
 
Příspěvky: 3359
Registrován: pon črc 09, 2007 16:08
Bydliště: Litoměřice

Příspěvekod Nemo » stř úno 13, 2008 19:24

Mimochodem, snad každé klíčnictví, které jsem kdy navštívil, mělo nekde vystavenou hlášku, že nemohou ručit za funkčnost klíče, pokud zákazník nedodá k výrobě dotyčný zámek. :roll:
[size=85]Lada ? - tím jezdit, není normální !
>2121- ? hniloba s velkou budoucností! Již vyvařená a bojeschopná.
Uživatelský avatar
Nemo
 
Příspěvky: 784
Registrován: stř pro 07, 2005 23:50
Bydliště: Praha-západ

Příspěvekod Acibuk » stř úno 13, 2008 19:41

Nedávno jsem si nechal dělat klíč na auto, k autu jsem dostal jeden, kterej byl totálně unavenej, moc s ním už nešlo odemykat. Donesl jsem ho do klíčnictví, po chvíli přišel pan majitel, ty zoubky dopočítával půl hodiny nějakým softem, pak mi podle softu vyřezal čímsi nový klíč a pak se mnou šel na parkoviště asi 100m od firmy klíč osobně zkontrolovat, jestli je ok. Platil jsem 110Kč.
zde
Kua vsecko hraje pro ty podnikatelse zazobane prasata ....

Tak a už zbývá jen ten Jelen a můžeme vytáhnout oponu.
Dostal ste Bludišťáka!
Klikněte zde pro zobrazení.
Uživatelský avatar
Acibuk
 
Příspěvky: 1006
Registrován: ned lis 06, 2005 22:01
Bydliště: u maminky

Příspěvekod Víťa » čtv úno 14, 2008 08:42

S tím souhlasím, ale zase nemají je "dělat" v mister minitu, když to neumí! Jen si škodí, jako firmě...ale to mně už je jedno, já su splachovací, ale tam už opravdu nejdu pro nic.
Víťa
 
Příspěvky: 234
Registrován: pon dub 04, 2005 10:19
Bydliště: Blučina/Žabovřesky

Příspěvekod Vašátor » pát úno 15, 2008 15:56

Víťo, s kamošem jsme nechávali dělat klíče na novýho Passata v malým Tescu u nádru a maximální spokojenost. Klíč chodí jako originál.
Vašátor / TŘI SESTRY <III> LADA GANG / osa Brno - Plzeň / cituji "ladaklub je jen náhodně zformovaná banda hovad"
http://www.classic-oldtimer.cz _______ http://ladaauto.wz.cz _______ http://tatry.kvalitne.cz/
Uživatelský avatar
Vašátor
 
Příspěvky: 9296
Registrován: pon lis 01, 2004 13:56
Bydliště: Brno

Příspěvekod Víťa » pát úno 15, 2008 16:15

Ale to asi jo, klíče na Fordy sou kur*y, ale mkdyž to neumí, tak to nemajíá dělat. Věřím, všechny ostatní umí dobře...
Víťa
 
Příspěvky: 234
Registrován: pon dub 04, 2005 10:19
Bydliště: Blučina/Žabovřesky

Příspěvekod Hurikán » pát úno 15, 2008 18:23

Mno, tuhle anabázi Ti teda určitě nazávidím. My jsme si nechávali kdysi dělat klíč na Sierru (novější kulatý typ klíče) a bez sebemenších problémů chodí asi posledních 80 tkm. Bohužel si ale už nepamatuju, kde to bylo. :?
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Hurikán
 
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno

Příspěvekod Michal Pokorný » sob úno 16, 2008 09:17

Hurikán píše:Mno, tuhle anabázi Ti teda určitě nazávidím. My jsme si nechávali kdysi dělat klíč na Sierru (novější kulatý typ klíče) a bez sebemenších problémů chodí asi posledních 80 tkm. Bohužel si ale už nepamatuju, kde to bylo. :?

Zkušenost s klíči od Forda mám z předchozího zaměstnání - z Tranzitů. Naše zkušenost byla taková, že nejhorší klíče nám udělali přímo ve Fordu (Mělník), oni teda klíče od nich jdou dobře, ale nevydrží. Naopak nejdéle nám vydrželi klíče od Kraupnera (to je takový nějaký předražený "šmudlík servis" v Roudnici n.L.) ale stejně z důvodu velice častého používání ty klíče prd vydrželi, tak šéf rozhodnul, že se do všech Tranzitů udělá centrál na dálku a klíč se používal jen na nádrž a do "zapalování"
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
 
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Příspěvekod Víťa » sob úno 16, 2008 09:32

To je nápad!!! To mě nenapadlo!! :idea:
Víťa
 
Příspěvky: 234
Registrován: pon dub 04, 2005 10:19
Bydliště: Blučina/Žabovřesky

Příspěvekod Honza 21061 » ned úno 17, 2008 05:00

Firma Mister Minit je případ sám o sobě a dá se to vytušit už jen ze samotného uspořádání poboček... Na pár metrech čtverečních se nachází opravna obuvi, rytectví, výroba klíčů, prodejna a nevím do čeho všeho ještě fušují.
Na to všechno je pouze jeden člověk a jako takový ani nemůže odvést svou práci kvalitně i kdyby chtěl! Obuvnictví, zámečnictví, hodinařina jsou všechno úplně rozdílné obory a na každý z nich je potřeba zvlášť vzdělání! Nedělám si iluze, že by firma sehnala na každou pobočku člověka vyučeného ve 3 a více oborech.
Na této firmě je nápadnější, než kdekoliv jinde, že jde jen o to vydělat peníze rychlým obratem zákazníků a pokud se už něco občas povede, bude to trvanlivé jen na tu cca minutu a to ostatní zdržovat reklamacemi a neochotou.
I poslat do háje si můžou dovolit. Firma má přes 1200 poboček po celé Evropě, takže jeden zákazník sem, nebo tam, je nerozhodí...

Mám s nimi sám očekávanou špatnou zkušenost. Dříve ve studentských letech, než mne spolkl autobus, jsem se věnoval výstavní činnosti a jezdil často do Plzně, kde jsem měl k dispozici služební byt a k tomuto bytu a domu, mi byly později přidělány klíče u Mister Minit v Tescu na Rokycanské výpadovce... Ani jeden ze tří klíčů nebyl funkční, což jsem zjistil v 9 večer obtěžkán nákupem, se kterým jsem potom běhal po Plzni nasr... až běda.
Tudíž to, čemu jsem se chtěl vyhnout- stálé běhání za správcem a od správce s originály a ztrátě času, se minulo účinkem. :?
V tomto případě prý byla kupodivu firma vstřícná, peníze byly vráceny a ještě nějaký ten šéf se alespoň omluvil, že ty klíče vyráběl učeň. Názorný příklad šetření na úkor kvality- nastrčení levněji pracujících učňů a ještě bez dozoru.
Ale aspoň to hned uznali. :roll:

Resumé: Firmám Mister Minit, mistr holič, mistrová pračka, sušička, žehlírna a rychlomistr nevím co ještě, Tempo servis a podobným pokusům, se elegantním obloučkem vyhnout a nenechat si u nich dělat ani díru do ponožky...
Honza
Osa Praha - Brno
Uživatelský avatar
Honza 21061
 
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha

Příspěvekod stav » pon úno 18, 2008 16:52

Jen se připojuji k názoru, že klíče u Forda jsou to nejhorší co jsem kdy poznal za zámky a klíče, se ani nedivim, že někde neudělají tak akorát náhradní, když už u nového auta origoš stojí za h...o.
Uživatelský avatar
stav
 
Příspěvky: 210
Registrován: stř led 25, 2006 18:48
Bydliště: Klatovy

Příspěvekod gogo » stř úno 20, 2008 13:04

osobne by som najskor siel do Forda. Sice popravde povedane, do toho nasho Forda by som siel asi jedine v tejto zalezitosti 8) , to je asi jedine s cim mi garazista neporadi.

Nastastie mam este jeden, a ten druhy je cerveny s tym cislom, takze by to riesili objednanim a nie vyrobou. To si myslim. A este jedna vec, ja keby som mal k autu len jeden funkcny klucik, nebol by som so situaciou spokojny a velmi rychlo by som sa postaral o funkcny duplikat...........
Uživatelský avatar
gogo
 
Příspěvky: 507
Registrován: úte čer 01, 2004 12:11
Bydliště: niekde v SVK

Příspěvekod rosta » stř úno 20, 2008 18:57

Koko Loko píše:Já mám s nimi také zkušenost, klíč od žigula udělali sice dobře, ale cena 190 Kč mě dostala do kolen. Jsem zvyklý na klíče za 45 Kč od klíčníka v Řečkovicích, ale v Globusu jsem chtěl ušetřit čas :roll: , strašné.
mám stejnou zkušenost-klíč do zapalování v globusu v pardubicích mě stál 150 kč hrůza
rosta
 
Příspěvky: 1417
Registrován: ned led 07, 2007 12:53
Bydliště: Moravany u Holic

Příspěvekod Víťa » čtv úno 21, 2008 12:07

pokud funguje, tak je to krásná cena :-)
Víťa
 
Příspěvky: 234
Registrován: pon dub 04, 2005 10:19
Bydliště: Blučina/Žabovřesky

Příspěvekod Víťa » pát srp 15, 2008 12:19

Zapomněl jsem tento seriál ukončit, nakonec mi udělali novej klíč v Brně kousek od Křížové za 175,-- a na první pokus, kdo má forda a bude potřebovat nový klíč, tak tam...jak se ta ulice jmenuje, je tam spořka a lev na baráku. :D
Víťa
 
Příspěvky: 234
Registrován: pon dub 04, 2005 10:19
Bydliště: Blučina/Žabovřesky

Předchozí

Zpět na Zkušenosti se servisy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků