Servis Walter + Roch Olomouc

(Dobré i špatné :-)

Moderátor: Moderátoři

Servis Walter + Roch Olomouc

Příspěvekod Acibuk » čtv říj 11, 2007 14:59

Servis je v u ulice Hamerská, kousek od hřistě, v suterénu RD. Před servisem většinou stojí Niva a po levé straně. Kromě servisu dělají i klempířinu, lakování, pneu, prostě práce všeho druhu.Díly dodávají bez nějaké extra přirážky.

Ceny jsou relativně příznivé, rádi poradí a nechají koukat přes rameno. Na druhou stranu s nimi mám jednu hodně špatnou zkušenost z dob koupě auta, kdy přijel s tím, že mám zabržděné LP kolo, tak vyměnili hadici, ještě mi prohodili pneu s rezervou kvůli osmě po vlítnutí do díry, zaúčtovali si 300 za práci 100 za hadici, nicméně když jsem přijel druhý den, že kolo je zabržděné pořád, poslali mě do háje, že je pátek a že nemají čas, ani mi neporadili, co dělat a takové to obligátní "svou práci jsme udělali dobře, naschle" Od jednoho pána jsem slyšel něco podobného, že občas zapomenou dotáhnout dost důležité věci, ale jinak jsou v pohodě. Když nevíte kudy, kam, určitě bych tam zajel.
zde
Kua vsecko hraje pro ty podnikatelse zazobane prasata ....

Tak a už zbývá jen ten Jelen a můžeme vytáhnout oponu.
Dostal ste Bludišťáka!
Klikněte zde pro zobrazení.
Uživatelský avatar
Acibuk
 
Příspěvky: 1006
Registrován: ned lis 06, 2005 22:01
Bydliště: u maminky

Příspěvekod Křečík Barbuška » pát říj 12, 2007 18:50

Acibuk píše:... že občas zapomenou dotáhnout dost důležité věci, ale jinak jsou v pohodě.
Ty jsi něco ošklivého vypil, že? :lol:
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
 
Příspěvky: 11021
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvekod Acibuk » sob říj 13, 2007 13:12

kalich hořkosti až do dna:)
zde
Kua vsecko hraje pro ty podnikatelse zazobane prasata ....

Tak a už zbývá jen ten Jelen a můžeme vytáhnout oponu.
Dostal ste Bludišťáka!
Klikněte zde pro zobrazení.
Uživatelský avatar
Acibuk
 
Příspěvky: 1006
Registrován: ned lis 06, 2005 22:01
Bydliště: u maminky

Příspěvekod rezna » úte lis 11, 2008 10:00

cau - nejakej kontakt bys na ne nemel? - snazil jsem se hledat na netu ale nenarazil jsem na nic
rezna
 
Příspěvky: 203
Registrován: úte pro 19, 2006 19:03
Bydliště: Olomouc

Příspěvekod Acibuk » úte lis 11, 2008 16:00

asi osobně..
zde
Kua vsecko hraje pro ty podnikatelse zazobane prasata ....

Tak a už zbývá jen ten Jelen a můžeme vytáhnout oponu.
Dostal ste Bludišťáka!
Klikněte zde pro zobrazení.
Uživatelský avatar
Acibuk
 
Příspěvky: 1006
Registrován: ned lis 06, 2005 22:01
Bydliště: u maminky

Příspěvekod rezna » úte říj 27, 2009 19:58

tak jenom dodam pozitivni referenci - uz podruhe tam auto bylo - tentokrate vymena spojkoveho valce, novy zadni dil vyfuku, vymena oleje+filtr, vymena brzdovky, vymena oleje prevodovky, oprava motorku ostrikovace vepredu a za to vse 2.080,- Kc (olej + olej do prevodovky jsem dodal)

musim rict ze maximalni spokojenost

mno sice jsem tam dodal i zpetne zrcatka na vymenu (prave praskle) a pan krapet prehlidl ze je jedno prave a jedno leve a dal tam leve se slovy ze jsou obe leva (az jsem pak mrknul do krabice tak tam mam i prave) - ale to neva - to uz vymenim sam

jinak jsou v pohode

narozdil od nich zasadne nedoporucuju opravovat auto ve stanici STK+ME u prejezdu na dolni novosadske - je to tatuv znamej tak tam obcas auto dam - ale je to porod - ted problem se spojkou - oprava za 100 - hmm a vyjedu dvakrat slapnu a spojka za v pici - no tam uz auto fakt nikdy
rezna
 
Příspěvky: 203
Registrován: úte pro 19, 2006 19:03
Bydliště: Olomouc


Zpět na Zkušenosti se servisy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků