Lada Niva dily - Uherské Hradiště!

(Dobré i špatné :-)

Moderátor: Moderátoři

Lada Niva dily - Uherské Hradiště!

Příspěvekod adamtmk » stř zář 05, 2018 11:39

Chtěl bych se podělit o zkušenost s panem (tuším) Romanem, který prodává díly na Nivy a i celá auta v Uherském Hradišti. Koupil jsem od něj motor 1.6 z Nivy který měl být okamžitě provozu schopný (už při prodeji chyběla halda věcí jako karburátor, rozdělovač apod. ale mávnul jsem rukou) Po rozdělání jsme zjistili že v motoru chybí rozvod a je celkově zralý na generálku. Prodejce o tom zajisté věděl protože chyběly šroubky na ventilovém víku a bylo vidět že se v tom hrabal. Po telefonické dohodě jsme se domluvili na uhrazení 1000kč na nový rozvod kdy pán po slibech přestal reagovat. Tímto to beru, že mě podvedl a nedoporučuji s ním obchodovat. Člověk co se živý tím, že dělá do naší oblíbené značky aut, si nezaslouží na tom vydělávat, pokud podvádí jiné Laďáky :?
Přesunul jsem téma do tohoto chlívku. radek mb
adamtmk
 
Příspěvky: 14
Registrován: ned kvě 15, 2016 08:29

Re: Lada Niva dily - Uherské Hradiště!

Příspěvekod Ondra1,7mpi » stř zář 05, 2018 18:44

Když prodávám motor tak jenom v chodu... 1,6 jsem prodal namontovanou v autě, cca 2-3h a byl venku... Jednou jsem prodal vadný diferák a normálně jsem vrátil peníze... Snad nějaká slušnost...
Podobné zkušenosti se hodí...
Diesel not died... Peugeot + lada = the best off offroad -Lada Niva 1.9TD
Uživatelský avatar
Ondra1,7mpi
 
Příspěvky: 1447
Registrován: stř říj 07, 2015 20:04
Bydliště: Javořice - vysočina

Re: Lada Niva dily - Uherské Hradiště!

Příspěvekod Jan Vaníček » čtv zář 06, 2018 19:21

Myslím si, že je to ten samý člověk, co ho švagr zhruba před měsícem poslal... . Jel tam pro nasmlouvané díly ( ta vyhořelá Niva) + al disky s pneu 300km jedna cesta naprosto zbytečně. Díly nanic, palubka horší, než švagrova ohořelá, stropnice s dírou pro střešní okno, disky bez podložek nepoužitelné, pneu jiný, než slíbený rozměr místo zánovních protektory ... . Přitom tam měl ty díly v jiných autech, ale odmítl vyndat. Nekonec ještě ten den koupil vše někde u Pelhřimova - detaily bohužel neznám. Honza
Jan Vaníček
 
Příspěvky: 1093
Registrován: úte úno 03, 2009 10:26
Bydliště: Krkonoše

Re: Lada Niva dily - Uherské Hradiště!

Příspěvekod Ondra1,7mpi » čtv zář 06, 2018 19:47

U Pelhřimova myslel nejspíše p. Štěpánka v Pacově... Má snad vše do nivy... Je s ním dobrá domluva.
Diesel not died... Peugeot + lada = the best off offroad -Lada Niva 1.9TD
Uživatelský avatar
Ondra1,7mpi
 
Příspěvky: 1447
Registrován: stř říj 07, 2015 20:04
Bydliště: Javořice - vysočina

Re: Lada Niva dily - Uherské Hradiště!

Příspěvekod Vašátor » pát zář 07, 2018 19:28

Tak to jsem rád, že jsme od tohoto pána nekoupili motor 1.9D do Nivy. Komunikace s ním nějaká proběhla, nakonec jsme to ale řešili jinak.
Vašátor / TŘI SESTRY <III> LADA GANG / osa Brno - Plzeň / cituji "ladaklub je jen náhodně zformovaná banda hovad"
http://www.classic-oldtimer.cz _______ http://ladaauto.wz.cz _______ http://tatry.kvalitne.cz/
Uživatelský avatar
Vašátor
 
Příspěvky: 9296
Registrován: pon lis 01, 2004 13:56
Bydliště: Brno

Re: Lada Niva dily - Uherské Hradiště!

Příspěvekod Rankl » pon zář 10, 2018 18:43

p. Štěpánka z okraje Pacova mohu též doporučit, díly má všechny možné (má je z čeho sundavat) a ochotně poradí, když jsem tam byl posledně, tak jsme pěkně popovídali, nivy též opravuje.
2107 a 21214
Rankl
 
Příspěvky: 268
Registrován: úte říj 20, 2009 20:46
Bydliště: Kolinec


Zpět na Zkušenosti se servisy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků