LADA OFICIÁLNY - NEOFICIÁLNY PREDAJ A SERVIS SR

(Dobré i špatné :-)

Moderátor: Moderátoři

LADA OFICIÁLNY - NEOFICIÁLNY PREDAJ A SERVIS SR

Příspěvekod Liftback » pát zář 15, 2017 15:57

Lada-Predajci-2.jpg

Ako som už dávnejšie spomenul, bolo by dobré pre členov, ale aj návštevníkov fóra informovať čitateľov či jeho nákup a následne servis vozidla dopadol podľa očakávania a jeho predstáv.
Nakoľko sa určite chceme vyhnúť akejkoľvek konfrontácii alebo hodnoteniu - ktoré si každý po prečítaní informácie od zákaznika pri nákupe alebo servise urobí sám, môžme práve tu písať svoje informácie a skúsenosti, radosti, ale aj nepríjemnosti, ktoré nás postretli u oficiálnych, ale aj neoficiálnych predajcov nových vozidiel značky Lada, nebudeme takto informácie rozhadzovať po celom fóre napríklad do sekcie vozidiel kde sa strácajú a neplnia svoj význam, tieto informácie zadelíme len na českú a slovenskú predajnú a servisnú sieť.

Ako by sa malo informovať: vzor - príklad

Dobrý deň, rád by som sa podelil so svojimi skúsenosťami, dnes som si bol obzrieť nové vozidla v Lade XY, Bol to zaujímavý zážitok, mal som z návštevy predajne dobrý pocit, všade bolo pekne a čisto. Venovali sa mi a ponúkli mi občerstvenie a propagačné materiály, dohodol som si skúšobnú jazdu.

Páčilo sa mi, že sa mi venovali a skúšobnú jazdu mi okamžite ponúkli.
Nepáčilo sa mi, že po dvore behal Dunčo a ceril na mňa zuby :mrgreen:

S návštevou som bol spokojný, rozhodne sa tam ešte vrátim a odporučím návštevu tohoto predajcu aj svojim známim.
Wartburg 353 Ja Hans! Das Auto! (KIA)
Škoda Favorit 135 H Black Deamon (Retired)

Renault Megane 1.6 66kw/90k Classic (Predané)
Lada Granta 1.6 72kw/98k Liftback - Polárna Líška, (Predaná)
Lada Vesta 1.6 16v ? kw/ ? k Sedan - Eskymka - Posledná biela kráľovná
Uživatelský avatar
Liftback
 
Příspěvky: 2311
Registrován: čtv srp 04, 2016 14:30
Bydliště: Humenné Slovensko

Re: LADA OFICIÁLNY - NEOFICIÁLNY PREDAJ A SERVIS SR

Příspěvekod Makar » pát led 19, 2018 09:36

Ahojte Ladisti, tak ja som bol na zvolávačke aut Lada Vesta v MBS Trenčín, kde si nás zavolali na 8:00 ráno ohľadom úpravy software a tiež
tam vraj rozoberali prístrojovku a prerábali nejaké káble. Vykonával to priamo syn pána Belousovova, šéfa slovenského dílera SlovLada.
Bolo to trošku organizačne nezvládnuté, lebo nás prišlo ráno asi 10-ti a trvalo to až do obeda, ale bola moja chyba, že som sa rozhodol
čakať, niektorí odišli domov a zavolali im až keď to bolo hotové. Takže konečne som sa dočkal aj alarmu :D Niektorí sa tam sťažovali na to
vybíjanie batérie, ale ja som popravde s tým problém nemal, takže neviem, čo to vybíjanie spôsobovalo...
Na druhej strane som rád, že som sa tam zoznámil s pár ľuďmi, čo vlastnia tiež auto Lada Vesta. Toľko aut Lada Vesta pokope som ešte
nevidel :mrgreen: Priamo tam som sa stretol aj s predsedom ÚV KSS pánom Hrdličkom, ktorý tiež vlastí auto Lada Vesta už od minulého
leta. Trochu som s ním pokecal, veď sme rovnako starí, on mal tiež minulé leto 40-tku. On má už najazdených viac ako 11 tis. km.
Boli na oslavách 100 rokov VOSR v Rusku, tak ma zaujímalo ako sa tam žije. Od jeho kolegu, čo bol s ním, som sa dozvedel, že ho dnešný
eurofašistický režim prenasleduje. Nemohol si nájsť prácu a ako človek s dvoma vysokými školami, je lesnícky inžinier a doktor filozófie,
musel nejaký čas robiť strážnika, aby uživil rodinu...
O tom človeku sa budú naše deti učiť v škole, o to sa postaráme!!!
P.S.: Viem, že politika sem nepatrí, ale pán Hrdlička je tiež nový Ladista ako my. Ak chcete, môžete to vymazať.
Moja Ruska - Lada Vesta Luxe tmavošedá metalíza 608-Pluton, r.v. 2017
Ruská hudba pre MMS Lada Vesta https://uloz.to/!BAClaWd9bETy/ruska-hud ... a-vesta-7z
Rozprávky pre MMS Lada Vesta https://uloz.to/!MGcuJ8chUXGp/rozpravky ... esta-sk-7z
Moja Lada Vesta a doplnky https://feromakar.rajce.idnes.cz/Moja_Lada_Vesta_2019
Uživatelský avatar
Makar
 
Příspěvky: 377
Registrován: stř čer 28, 2017 00:06
Bydliště: Trenčianský kraj


Zpět na Zkušenosti se servisy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron