LADA OFICIÁLNY - NEOFICIÁLNY PREDAJ A SERVIS CZ

(Dobré i špatné :-)

Moderátor: Moderátoři

LADA OFICIÁLNY - NEOFICIÁLNY PREDAJ A SERVIS CZ

Příspěvekod Liftback » pát zář 15, 2017 15:53

Lada-Predajci-cz-1.jpg

Ako som už dávnejšie spomenul, bolo by dobré pre členov, ale aj návštevníkov fóra informovať čitateľov či jeho nákup a následne servis vozidla dopadol podľa očakávania a jeho predstáv.
Nakoľko sa určite chceme vyhnúť akejkoľvek konfrontácii alebo hodnoteniu - ktoré si každý po prečítaní informácie od zákaznika pri nákupe alebo servise urobí sám, môžme práve tu písať svoje informácie a skúsenosti, radosti, ale aj nepríjemnosti, ktoré nás postretli u oficiálnych, ale aj neoficiálnych predajcov nových vozidiel značky Lada, nebudeme takto informácie rozhadzovať po celom fóre napríklad do sekcie vozidiel kde sa strácajú a neplnia svoj význam, tieto informácie zadelíme len na českú a slovenskú predajnú a servisnú sieť.

Ako by sa malo informovať: vzor - príklad

Dobrý deň, rád by som sa podelil so svojimi skúsenosťami, dnes som si bol obzrieť nové vozidla v Lade XY, Bol to zaujímavý zážitok, mal som z návštevy predajne dobrý pocit, všade bolo pekne a čisto. Venovali sa mi a ponúkli mi občerstvenie a propagačné materiály, dohodol som si skúšobnú jazdu.

Páčilo sa mi, že sa mi venovali a skúšobnú jazdu mi okamžite ponúkli.
Nepáčilo sa mi, že po dvore behal Dunčo a ceril na mňa zuby :mrgreen:

S návštevou som bol spokojný, rozhodne sa tam ešte vrátim a odporučím návštevu tohoto predajcu aj svojim známim.
Wartburg 353 Ja Hans! Das Auto! (KIA)
Škoda Favorit 135 H Black Deamon (Retired)

Renault Megane 1.6 66kw/90k Classic (Predané)
Lada Granta 1.6 72kw/98k Liftback - Polárna Líška, (Predaná)
Lada Vesta 1.6 16v ? kw/ ? k Sedan - Eskymka - Posledná biela kráľovná
Uživatelský avatar
Liftback
 
Příspěvky: 2311
Registrován: čtv srp 04, 2016 14:30
Bydliště: Humenné Slovensko

Zpět na Zkušenosti se servisy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků