Automonti Pardubice - NEBRAT!

(Dobré i špatné :-)

Moderátor: Moderátoři

Automonti Pardubice - NEBRAT!

Příspěvekod Hurikán » čtv zář 16, 2010 18:21

Na základě obdobně negativních zkušeností hned dvou lidí, jsem založil toto vlákno, aby ostatní věděli, kam nejezdit. Když to tady bude chtít někdo doplnit, sem s tím. 8)

Petr HC píše:Je-li shodná konstrukce výfukového potrubí jako u 2112, pak to bude stejný problém jako jsem měl u svého vozu ještě v garanci (a "řešeno" v Automonti Pardubice). Cituji úryvek z dopisu vedení AutoLada:
<<< Z méně závažných závad v záruční době bych mohl jmenovat zaseknutí el. stahovačky pravého zadního okna , které bylo v servisu PC vyřešeno vytrháním a zahozením plachetek ve dveřích , sloužících ke stékání vody okolo mechanizmu stahovačky a centrálu . Drnčící výfuk při 3500 ot./min. na kterém v servisu nic nezjistili jsem musel doma opravit zamačknutím okrajů krycího plechu katalyzátoru karosářskými kleštěmi (cca 5 min. práce i s vlezením pod vůz a ven) .>>> Konec citátu.
P.S. Tak otřesné "oblbování" zákazníka a tak"hluché" techniky jsem nikdy nikde nezažil. Mohl bych o tom napsat povídání na několik stránek. Automonti Pardubice už nikdy !


Radek Mareda píše:Jo ještě musím reagovat na to automonti.Tam jsem byl taky a dělali ze mě jen vola a mimo jiné mi opravovali prokopnutý dveře,odhadní cena 3000kč(všude jinde podobná cena) nakonec z toho bylo 8352kč a nicmoc,zůstaly tam ďolíky a lak je pomeranč a rejha na druhý straně takže s automonti jsem taky už zkončil.
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Hurikán
 
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno

Příspěvekod Martin H. » ned lis 28, 2010 20:50

Z doslechu, ne z vlastní zkušenosti, mám podobné informace. Kdysi jsem tam chtěl jet na opravu s Nivou. Všichni mě varovali...
Končím s ladami....
Martin H.
 
Příspěvky: 266
Registrován: pon lis 05, 2007 14:38
Bydliště: Voleč


Zpět na Zkušenosti se servisy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků