SlovLADA Kosice Bociar

(Dobré i špatné :-)

Moderátor: Moderátoři

SlovLADA Kosice Bociar

Příspěvekod B737500 » pát srp 13, 2010 19:34

Po niekolkotyzdnovom odhodlavani ,dnes v piatok 13, sme sa rozhodli navstivit Kosickeho predajcu automobilu LADA. Mali sme to trochu zruky cca20km od naseho bydliska. Tu v Kosiciach sa lady predavaju inym systemom -nie tak ako to maju ine automobilky zauzivane.
Cize ziaden showroom s kavou , obcerstvenim a sedacou supravou . Je to v podstate verejny colny sklad kam sa privazaju rozne tovary, okrem lady aj volkswageny . Po telefonickom rozhovore sme sa dohodly na stetnuti.
Samotne sidlo sa nachadza v trojposchodovej budove a lada samozrejme troni celkom hore.
Po srdečnom privitani nam ponúkli množstvo katalogv . Po naplnení naseho auta katalogmi
Sme sa z predavačom presunuli na parkovisko kde nam otvoril kalinu hatch . Na to ,ake je to male auto nas prekvapilo, ze je dost priestranne Ale aj tak ,je to pre rodinu male auto .Skor pre slecinku do mesta.Potom sme si zacali dokladnejsie prezerat Prioru kombi a hatchback , len ma trochu hneva ze tam nemali aj sedan . Prioru sme si Poriadne pozreli sadli sme si dopredu a aj ked z otcom mame vysku okolo 187-189cm sedelo sa nam tam velmy komfortne
Samozrejme ze spracovanie je umerne cene, ale boli tam aj prekvapenia v podobe mekcenych plastov vpredu . Dozvedeli sme sa bohuzial od predavaca ze bohuzial Lada nema uplne pozinkovanu karoseriu len nejake casti. KDE mame ale istotu ze je vobec nieco pozinkovane. Ale aj tak Za tu cenu je to az velmy dobre auto pre rodinu aj ked ma len tu 1.6ku podla mojho nazoru to bohato staci. Predavaci boli normalny a velmy ochotny a venovali sa nam az skoro hodinu.Bol som velmy spokojny s pristupom k zakaznikovi , a nemozem povedat jedno zle slovo.
Přílohy
ladsa.jpeg
ladapriora_4.jpg
ladapriora_4.jpg (15.53 KiB) Zobrazeno 3208 krát
Lada Priora Universal_1.jpg
Uživatelský avatar
B737500
 
Příspěvky: 137
Registrován: ned črc 25, 2010 19:21
Bydliště: Kosice

Zpět na Zkušenosti se servisy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků