Pavel Olšovský Libhošť u Nového Jičína

(Dobré i špatné :-)

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod TomasK10 » pon kvě 25, 2009 14:41

Zavolám mu a domluvím se na te nádrži, a kdyby nechtěl tak jsi ji prostě usadím sám, a kdyby mi nechtěl uznat záruku, nádrž zpět zapěním a bude to mít v původním stavu.
TomasK10
 
Příspěvky: 28
Registrován: úte bře 10, 2009 11:07
Bydliště: Nový Jičín

Příspěvekod Hurikán » pon kvě 25, 2009 16:06

Než bych se pustil do svépomocné opravy/úpravy montáže soustavy, tak bych nejdřív nechal auto prohlédnout nějakým akreditovaným kontrolorem a s výsledkem této kontroly bych šel do montážní firmy udělat pěkný kravál. Navíc bych na tuto "firmu" bez váhání poslal inspekci.

Tady nejde jen o vizuální stránku věci, ale i o bezpečnost! Když je totiž někdo schopný udělat jednu takovouhle prasárnu, tak má evidentně dost blízko i k jiným prasárnám.

Mnou akceptovatelné možnosti nápravy dané situace jsou tyto:
- záruční oprava a kompletní předělání do stavu, jaký si představuju (samozřejmě zdarma)
- úplná demontáž systému a uvedení auta do původního stavu s vrácením celé částky a následná montáž u jiné kvalitní firmy.
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Hurikán
 
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno

Příspěvekod TomasK10 » pon kvě 25, 2009 16:57

Psal jsem mu sms i volal ale nic se něděje, nebere to ani neodepsal
TomasK10
 
Příspěvky: 28
Registrován: úte bře 10, 2009 11:07
Bydliště: Nový Jičín

Příspěvekod TomasK10 » pon kvě 25, 2009 17:15

Nemá te někdo kontakt na akreditovaného kontrolora??Nebo na koho se mám obrátit
TomasK10
 
Příspěvky: 28
Registrován: úte bře 10, 2009 11:07
Bydliště: Nový Jičín

Příspěvekod plavec » sob zář 12, 2009 20:24

Už je to tu koukám starší, ale nezkoušel jsi Central-Pneu servis v N.Jičíně? Tam dělaj lpg taky.Zajímala by mne případná recenze.Jednou jsem tam jel přezout dvě pneu.Byl to otřes.Docela nevrlej dělník.Moje starý gumy vyhodil, přitom by se daly použít na rezervu.Ceny astronomické.Fuj mluvit.
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
plavec
 
Příspěvky: 4713
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Předchozí

Zpět na Zkušenosti se servisy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků