Chánov

(Náměty na výlety a dovolené)

Moderátor: Moderátoři

Byl jsi v Chánově osobně ?

Ne a vůbec po tom netoužím
28
47%
Ne, ale chci se tam podívat
23
39%
Ano
7
12%
Bydlím v Chánově :-)
1
2%
 
Celkem hlasů : 59

Příspěvekod denis » čtv led 12, 2006 19:20

No,dojet tam na ladasraz,tak by se asi posrali. :lol: :lol: :lol:
Mitsubishi Colt 1,5GLX :-)
Uživatelský avatar
denis
 
Příspěvky: 308
Registrován: pon lis 07, 2005 15:06
Bydliště: Opava

raj v chanove

Příspěvekod SalWador » čtv led 12, 2006 19:24

denis píše:No,dojet tam na ladasraz,tak by se asi posrali. :lol: :lol: :lol:
By si mesleli, ze sou v raji. :-)
Ja bych se tam jel podivat rad. Uz jen z principu...
SalWador
Uživatelský avatar
SalWador
 
Příspěvky: 415
Registrován: stř čer 02, 2004 22:20
Bydliště: Dobruška

Příspěvekod Pool » čtv led 12, 2006 19:33

denis píše:No,dojet tam na ladasraz,tak by se asi posrali. :lol: :lol: :lol:

:D :D :D To by na nás mávali z balkónů a mysleli by si, že přijíždí jejich příbuzní :lol:
Pool
 

Příspěvekod Ctirad Vyskočil » čtv led 12, 2006 20:17

Teda já nevim jak vy,ale já bych se Chánovu z dálky vyhnul.
Jednak mám rád svoje auto a hlavně bych se rád vrátil. :shock:Mě osobně stačily Ústecký čtvrti jako Krásné Březno,Neštěmice a pod. :shock: :?
Jinak jsem původem severočech a výlet po severu se mi nechce zakončit zrovna Chánovem.To vím o lepších místech v severních čechách. :wink:
Ctirad
Uživatelský avatar
Ctirad Vyskočil
 
Příspěvky: 410
Registrován: stř dub 13, 2005 21:05
Bydliště: Morašice u Znojma

Příspěvekod Serjoža » čtv led 12, 2006 20:31

Jednou po mě nějakej malej, když projížděl nějakou echt more vesnicí, hodil kamen a velkej stál za nim. Nemělo ani cenu zastavovat. Naštěstí minul
Uživatelský avatar
Serjoža
 
Příspěvky: 52
Registrován: ned lis 20, 2005 11:36

Příspěvekod JmJ » čtv led 12, 2006 22:15

Serjoža píše:Jednou po mě nějakej malej, když projížděl nějakou echt more vesnicí, hodil kamen a velkej stál za nim. Nemělo ani cenu zastavovat. Naštěstí minul


No dyt. Nezastavovat. Jen spravne nasmerovat vozidlo ;-) To ostatne plati o setkani se vsemi jedinci, co po nas hazi sutrem :-).
MFP
wergl I - 2104 - melt down
wergl II - 2104 - rebuild succeded
wergl III - 21113 - sold (Chester's new)
wergl IV - i30 - tout est bleu
Uživatelský avatar
JmJ
 
Příspěvky: 6486
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Příspěvekod Martanasse » čtv led 12, 2006 22:38

S cikánama jsem si užil svoje, když jsem byl malej, pořád jsme se prali. Samo, že cikánská férovka.. Ukradli nám 2 horský kola ze sklepa, zpětný zrcátko ze šáde a podrapali mi Dodge, svině.. Jednou na mě vystartovali i s nožema a kámošovi pořezali ruku. Jó Vinice v Plzni jsou krásný ;-)
Každou chvíly před barákem rozebíraj kdejaký auta, nejčastěji žiguly, doufám, že jednou nebudou rozebírat i to moje.. :?
21011 :-) Zlomte VAZ
Uživatelský avatar
Martanasse
 
Příspěvky: 103
Registrován: sob zář 25, 2004 17:18
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Pool » čtv led 12, 2006 23:41

Ctirad Vyskočil píše:Teda já nevim jak vy,ale já bych se Chánovu z dálky vyhnul.
Jednak mám rád svoje auto a hlavně bych se rád vrátil. :shock:Mě osobně stačily Ústecký čtvrti jako Krásné Březno,Neštěmice a pod. :shock: :?
Jinak jsem původem severočech a výlet po severu se mi nechce zakončit zrovna Chánovem.To vím o lepších místech v severních čechách. :wink:

Nemusíte Chánovem zakončit, můžete jím začít.. :) Ale vážně, Chánov není atrakce např. pro manželku a děti, to je jasné. Je to spíš pro dobrodruhy. :wink:
Pool
 

Příspěvekod Wolf » pát led 13, 2006 06:49

Ctirad Vyskočil píše:...Jinak jsem původem severočech a výlet po severu se mi nechce zakončit zrovna Chánovem.To vím o lepších místech v severních čechách. :wink:

Urcite, treba mesto chmele ... W.
Wolf
 
Příspěvky: 1246
Registrován: úte čer 01, 2004 11:14
Bydliště: Kraj Lučanů

Příspěvekod dmatej » sob led 14, 2006 22:53

Martanassee: no vidíš, a já si zatim ničeho nevšiml (krom toho rozebranýho pažouta na čtyřproudovce).

Já si v Tachově "užil" spíš s bílejma, s cikánama tam problémy moc nejsou. A co do vykrádaný aut, léta 90. vládli Rumuni a Ukrajinci z Lesný, teď to přebíraj feťáci. A policajti prej "nemaj důkazy", ale klidně ti daj adresu, kde máš hledat svoje autorádio ;-)

Každopádně Chánov se mi jako místo na výlet moc nezamlouvá :wink:
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto).
Uživatelský avatar
dmatej
 
Příspěvky: 2844
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov

Příspěvekod Ctirad Vyskočil » ned led 15, 2006 00:23

Wolf píše:
Ctirad Vyskočil píše:...Jinak jsem původem severočech a výlet po severu se mi nechce zakončit zrovna Chánovem.To vím o lepších místech v severních čechách. :wink:

Urcite, treba mesto chmele ... W.


Jo jo,město chmele je prima.To by byl vejlet. :thumbright:
Ctirad
Uživatelský avatar
Ctirad Vyskočil
 
Příspěvky: 410
Registrován: stř dub 13, 2005 21:05
Bydliště: Morašice u Znojma

Příspěvekod Martin Kalenda » úte lis 21, 2006 14:43

Já si to pamatuju velmi dobře, ještě když tam stál ten panelák, pěkně v oparu smogu :lol:
Uživatelský avatar
Martin Kalenda
 
Příspěvky: 28
Registrován: úte říj 31, 2006 20:09
Bydliště: Valdek

Příspěvekod hornak.active.sound » úte lis 21, 2006 23:14

Ono dneska s tim Chanovem to neni az tak zly.Bydlim na severu od r.1984 a dnesek se neda srovnavat s dobou kterou ukoncila demolice bloku tusim 6. Samozrejmne ze sam bych tam nejel ani tesd.Onehda sme se na intru v Moste nudili a tak sme jezdily MHD sem a tam. Najednou tma [ asi 22:00hod], autobus stoji a my chcem vystoupit. Ridic rika "to nemyslite vazne,tady vystupovat" a my jako ze jo. On rika vite gde ste?? V Chanovje. Nechapali sme,bo sme znali jen Mostecky nadrazi,podchod pod nim na vinici atd. Drif se o tom tak nemluvilo a gdyz se neco slyselo tak z toho byla strasna prdel ]]]A ted i Chanov. Po letech sme se tam vratili a cumneli jak pera z gauce.
Dneska sou tam i cigani ze slovenska a maj byt treba 8+2 nebo 12+3 no.A my co?? jen jim zavidime. :D
hornak.active.sound
 

Příspěvekod Ziko » stř lis 22, 2006 15:16

Sem si to nějak popletl.. Z prvu jsem si říkal, jak mohl barák padat za 24 let a pak mi to došlo, morgoši, s těma jsem si užil taky svoje, a mé okolí se divilo, že jsem rasista, hlaně ve skautu to nemohli překousnout.. Tak jsem řekl jednou vedoucímu, ať si zkusí vedle nich bydlet 8 let, a pak bude držet hubu.. Jojo, zapalování parket, známá věc, sraní po baráku, oni pálili co se dalo.. Z našich sklepů udělali jeden obří sklep, a elektřinu měli napojenou na porcelánový pojistky na chodbě.. Jednou nás vykradli, naštěstí šel soused a vzali jen kafe a kazetu (bohužel pro nás cenou byl na ní brácha jako malinkej) a pak večír(za několik měsíců) kouří tatík na chodbě, a starej morgoš mu začne vyprávět, jak to máme uspořádaný v bytě, taková havěť. Ti když měli otevřený na chodbu, tak jsme ani nemohli otevřít dveře, a když měli okna do ulice, tak jsme nemohli větrat.. Pokud pojedeme banda na výlet a stavíme se tam, tak proč ne, ale s takovoudle havětí nic společnýho.. Naštěští jsme se před 7-mi lety odstěhovali.. Na naší ulici je snad jen jedna rodina, ale to jsou Romové (slušní, vychovaní)..
Sch 130(6/04 - 1/06) -- Sch 105 (10/04 - 3/05) -- VAZ 2101(3/05 - 2/06) -- Lada 2107 (2/06 - ) -- Opel Astra F (11/09 - )
East Runner Brigade
<STODOLNÍ II> <III>
Ziko
 
Příspěvky: 162
Registrován: stř bře 16, 2005 22:14
Bydliště: Brno - Oltec

Příspěvekod Pool » stř lis 22, 2006 15:48

Ještě dáme pár fotek...

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Z tohohle se mi zvedá žaludek http://www.romea.cz/index.php?id=servis/z2006_0655

Dole si ještě přečti (více zde...)
Pool
 

PředchozíDalší

Zpět na Zajímavá místa na cestování

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků