Neobvyklé příhody- různé

(Podělte se o pěkné i nepěkné příhody ze silnic!)

Moderátor: Moderátoři

Neobvyklé příhody- různé

Příspěvekod Honza 21061 » úte kvě 22, 2007 23:05

Zakládám téma, které nemusí mít s žiguly nic společného, ale týká se přímo ježdění.

A hned začnu tím, co jsem zažil dnes při jedné, na příhody až příliš bohaté službě.
Šinu si to přes zpomalovací prahy s autobusem, poslouchám rádio, pohodové odpoledne... 8) Najednou se vyřítil v levém pruhu přes plnou čáru starší Bavorák řady 5 z pol. 90. let, proti nám auta, takže to rychle hodil přede mě a zajel do blízké zastávky. To už jsem si říkal, co je to za cvoka a proč přede mnou brzdí. Když jsem se blížil k zastávce, tak z ní vyjel a bezprostředně poté na menší křižovatce udělal otočku přes ručku, s mohutným kvílením gum se potom vyřítil zpět a poté zastavil u nějaké holky, která stála na chodníku... Nevěřil jsem vlastním očím, čeho jsou dneska lidi schopni za běžného provozu. Sledoval jsem to shůry, takže mě to spíše pobavilo, ale jet tam v osobáku, asi bych z toho neměl dobrý pocit.
Na druhou stranu teď nevím, co si o tom člověku myslet, buď je to blbec na devátou, nebo ho vzít na milost, protože ta otočka se mu až neuvěřitelně dobře povedla, když odmyslím, že místo konání bylo naprosto nevhodné. :roll: Otázka je, jestli měl štěstí a vyšlo mu to, nebo to opravdu uměl. Té druhé variantě ani nechci věřit, ale vyloučit ji nemůžu...

No a korunu tomu všemu nasadil jeden "ohleduplný" řidič Audi A4 s tuningovými světly, který si dal tu práci a schválně najel do manipulačního stání na konečné, aby mohl projet velikou louži, čímž zkropil naskrz všechny lidi na přilehlé zastávce od hlavy k patě. :( Takovou bezohlednost a vandalství jsem dost dlouho neviděl...
Honza
Osa Praha - Brno
Uživatelský avatar
Honza 21061
 
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha

Příspěvekod Víťa » stř kvě 23, 2007 13:03

:lol: :lol: ....je to bezohlednost, ale při představě mě vyhrkly slzy smíchy...ale být tam, tak se samo ukurvuju :lol: :lol: :lol: , ne to se nedá...soráč, stejně si to slíznu....

Jednou sem jel v Brně v Černých polích na rozvoz po úzkým parkáču na nám. SNP, byla tam kaluž, ale k vyhnutí žádné místo, já jel v Tranzitu, no nevšim sem si, že u té kaluže klečí chlap a něco dělá na staré Škodě 120...jen podotknu, že ta kaluž byla dost hluboká a pak už tam té vody moc nezbylo, říkal sem si omluvit se nebo ujet, druhá varianta byla lepší, protože se za mnou rozběhl se slovy, ketré tady nemůžu publikovat---nedivím se, byl od hlavy k patě jak kdyby skočil do špinavýho bazénu. Je mi jasné, že není omluvou, že sem si ho nevšim... :roll: :D
Víťa
 
Příspěvky: 234
Registrován: pon dub 04, 2005 10:19
Bydliště: Blučina/Žabovřesky

Příspěvekod Luděk Musil » stř kvě 23, 2007 14:14

Jako teda ...... - vypadá to, že zkrápění vodou z louže je oblíbená atrakce. Mě samotnýmu se ještě nezadařilo - takže přidám jeden, který mi vyprávěl kamarád stavbyvedoucí z brněnských Vojenských staveb:
Vracel se na podnik ze stavby Ochoz, resp. nechal se vézt nákladním automobilem zn. T-148 S3. No a jeli po přivaděči od Olomouce přes Zvonařku na Vídeňskou. A můžete hádat ...... aaaaano - bylo po dešti a u Zvonařky (pod nadchodem) byla obzvláště kvalitní louže. A co čert nechtěl - zrovna kolem toho jezera šlo jisté (nejmenované) etnikum v počtu asi 12 lidí a několika malejch parchantů.
Šofér mrknul na kamaráda stavbyvedoucího a říká mu: A teď se dívej! Načež přišlápl plyn, najel trochu doprava a profrčel tou největší hloubkou. Jak mi povídal stavbyvedoucí - cikání pré hópali dva metry vysoko po té šikmé zdi a jejich řev slyšeli, ještě když projížděli kolem benzinky.
L.
Naposledy upravil Luděk Musil dne čtv kvě 24, 2007 06:21, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Luděk Musil
 
Příspěvky: 10479
Registrován: úte čer 01, 2004 07:55
Bydliště: Vyškov/Rašov

Příspěvekod Víťa » stř kvě 23, 2007 14:41

:lol: :lol: :lol: :lol: , nééé, to nééé...já se pošč.... smíchy!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Víťa
 
Příspěvky: 234
Registrován: pon dub 04, 2005 10:19
Bydliště: Blučina/Žabovřesky

Příspěvekod Víťa » stř kvě 23, 2007 14:42

Luděk Musil píše: vypadá to, že zkrápění vodou z louže je oblíbená atrakce
:D :lol:
Víťa
 
Příspěvky: 234
Registrován: pon dub 04, 2005 10:19
Bydliště: Blučina/Žabovřesky

Příspěvekod Myso » stř kvě 23, 2007 14:48

neviem ci som to tu uz nepisal, ale raz som isiel cez krizovatku s toledom, strasne rozbita, v strede malinka mlaka, ale kto mohol tusit ze to je 10cm hlboka diera plna vody...

koleso padlo do jamy a vyprazdnilo ju, neuverite ale ta voda isla 5m pred auto (moja rychlost bola asi 10km/h - odbacal som). No a jedini ludia siroko daleko - manzelsky par na chodniku 5m predomnou...

pani uskocila, pan to chytil na 100pro, mokry ako mys, ale co ma prekvapilo ked som v zrkadle videl ze pani lahla smiechom a nevedela sa mu prestat rehotat :mrgreen: :shock: :oops:
Ich fahre einen Shiguli - WAS2105
Keď ju poriešiš, nie je čo milovať...
_________________
Chatka 12 forever :mrgreen:
Myso
 
Příspěvky: 1389
Registrován: stř kvě 26, 2004 17:59
Bydliště: Bratislava-Praha

Příspěvekod Malda » stř kvě 23, 2007 15:09

Luděk Musil píše:Jako teda ...... - vypadá to, že zkrápění vodou z louže je oblíbená atrakce. Mě samotnýmu se ještě nezadařilo - takže přidám jeden, který mi vyprávěl kamarád stavbyvedoucí z brněnských Vojenských staveb:
Vracel se na podnik ze stavby Ochoz, resp. nechal se vézt nákladním automobilem zn. T-148 S3. No a jeli po přivaděči od Olomouce přes Zvonařku na Vídeňskou. A můžete hádat ...... aaaaano - bylo po dešti a u Zvonařky (pod nadchodem) byla obzvláště kvalitní louže. A co čert nechtěl - zrovna kolem toho jezera šlo jisté (nejmenované) etnikum v počtu asi 12 lidí a několika malejch parchantů.
Šofér mrknul na kamaráda stavbyvedoucího a říká mu: A teď se dívej! Načež přišlápl plyn, najel trochu doprava a profrčel tou největší hloubkou. Jak mi povídal stavbyvedoucí - cikání pré hópali dva metry vysoko po té šikmé zdi a jejich řev šlyšeli, ještě když projížděli kolem benzinky.
L.

:evil4: :thumbleft: :hello1: :hello1: :hello1:
Naposledy upravil Malda dne stř kvě 23, 2007 15:17, celkově upraveno 1
mimochodem, tak pekny auto a je tak zbastleny tou cernou maskou a hroznejma poklicema a ty blinkry, no skoda mluvit. fuj
Calling name Bastl One
Uživatelský avatar
Malda
 
Příspěvky: 1013
Registrován: čtv srp 18, 2005 13:17

Příspěvekod Víťa » stř kvě 23, 2007 15:13

Tak to je mazec..zrušte to téma, nebo se po..smíchy!...ono to nabralo krapet jiný směr, než asi původně pan zakladatel myslel, že?! :lol: :lol: :lol: :lol:
Víťa
 
Příspěvky: 234
Registrován: pon dub 04, 2005 10:19
Bydliště: Blučina/Žabovřesky

Příspěvekod Křečík Barbuška » stř kvě 23, 2007 15:27

Asi dnes nemám náladu, ale nic z výše psaného mi nepřipadá vtipné, natož abych se válel smíchem po zemi, nicméně v Luďkově příspěvku bych ocenil praktičnost výstřelku toho řidiče Tatry, péče o zdraví je důležitá.
Naposledy upravil Křečík Barbuška dne stř kvě 23, 2007 15:55, celkově upraveno 1
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
 
Příspěvky: 11023
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvekod Little Red Riding Hood » stř kvě 23, 2007 15:31

:lol: :lol: :lol:
Little Red Riding Hood
 
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown

Příspěvekod Víťa » stř kvě 23, 2007 15:54

Myslím, že je to tak 50 : 50, komu to přijde vtipné a komu ne, jsou dva pohledy....já mám ten zvrhelej, přiznávám se bez mučení :oops:
Víťa
 
Příspěvky: 234
Registrován: pon dub 04, 2005 10:19
Bydliště: Blučina/Žabovřesky

Příspěvekod Kewin » stř kvě 23, 2007 16:45

Víťa píše:Myslím, že je to tak 50 : 50, komu to přijde vtipné a komu ne, jsou dva pohledy....já mám ten zvrhelej, přiznávám se bez mučení :oops:


hm ale toto tema nerušte aspon se tomu mužu smat ale ten ludkuv přispěvek :lol:
Take přidam jednu přihodu z vodou
Muj otec při běžnem rozvozu novin v nejmenované republice.Tak tam byl přejezd přes takovou prutočnou hraz kde mystni vidlaci jezdili pro vodu pro dobytek a otec zvykli si pod tim projiždět a umyvat naše auto ale jednou se mu to vymstilo bylo po dešti tak si řek že to projede jenž k jeho smule v produ byl kamen cca o velikosti (středni dlažebni kostky)při té nechtěné nahodě jak si ta kosta z vodou tekla přes přepad a zrovna v okamžiku u přředniho skla spadal sklo rozbite proražene obrovskyježek a kostka v přistrojové desce..otec jak se lekl tak šlapl z plynem až na podlahu ale mně zařazenou 2 :twisted: a jak končil brod tak najel do rozježděné bahnite cesty tam dostal smyk a vlitl stranou u řidiče do stromku :roll: ale d vypadalo ošklivě rozbité předni světlo zmuchlany lem a poškrabany lak a pichla předni guma disk do O :lol:
od ty doby brody nesnaší :evil:
Naposledy upravil Kewin dne stř kvě 23, 2007 16:53, celkově upraveno 1
Kewin
 
Příspěvky: 142
Registrován: pon zář 25, 2006 20:52

Příspěvekod Myso » stř kvě 23, 2007 16:48

no ty koki :shock: cooo? ja tomu nerozumiem :(
Ich fahre einen Shiguli - WAS2105
Keď ju poriešiš, nie je čo milovať...
_________________
Chatka 12 forever :mrgreen:
Myso
 
Příspěvky: 1389
Registrován: stř kvě 26, 2004 17:59
Bydliště: Bratislava-Praha

Příspěvekod Laďuša » stř kvě 23, 2007 17:46

Myso píše:no ty koki :shock: cooo? ja tomu nerozumiem :(


hmmm....no je to takový zmatenější.......to jako projížděl pod jezem???
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Laďuša
 
Příspěvky: 12117
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň

Příspěvekod Blazzen » stř kvě 23, 2007 22:37

Kámošovi se stala příhoda že zajel mým autem do škarpy a ani nevím jak se mu to povedlo sem akorát telefonoval a on se otáčel a a to sem se nedíval málem sem ho zabil! :x Musel nás vytahovat traktor! dodnes ještě to mám před očima hlavní je že se autíčku nic nestalo :)
Přílohy
fotka_641.jpg
fotka_640.jpg
LADA 21044 1.7i 1996 LPG
Uživatelský avatar
Blazzen
 
Příspěvky: 137
Registrován: čtv srp 10, 2006 10:50
Bydliště: Brno

Další

Zpět na Příhody ze silnic

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků