Neobvyklé příhody- různé

(Podělte se o pěkné i nepěkné příhody ze silnic!)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vašátor
Příspěvky: 9320
Registrován: pon lis 01, 2004 13:56
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vašátor »

No já se přidám k těm, co se těmto příhodám smějou :D . Přijde mi sprostý kropit lidi schválně (až na Luďkovo nejmenované etnikum ) :mrgreen: , ale když se vyvede něco podobného jak psal Myso, nemá to chybu :D . To bych se smál i kdyby se to stalo mě samotnému :D
Mno, taky hodím jednu příhodu do placu...
S bratránkem jsme měli Fiata 850, vyřezaný blatníky a otočený kola ... čučeli dosti ven http://www.ladaauto.wz.cz/850-7.jpg , navíc vzadu to mělo drapáka ... Další věc byla, že nešlo zatáhnout okno řidiče.
Jednou k nám přišel bratránkův táta a že prej si chce taky zablbnout a pořádně si zajezdit. My nebyli proti a tak milý strýc sednul za volant a dráždil náš malý stroj. V tom se řítíme plnou rychlostí do obrovské bahnité louže. Přes naše varování, ať ubere plyn, přibrzdí a pro jistotu projede pomalu, strýc nepouští nohu z plynu a řítí se plnou parou do toho šílenýho bahna. A co čert nechtěl. Zadní drapák nabral pořádnej kusanec bahniska a hodil ho otevřeným okýnkem přímo strýcovi do obličeje. Nevím jak se to mohlo takhle krásně trefit, ale s bratránkem jsme lehli smíchy :mrgreen: a řechtali se ještě týden po tom :lol:
Vašátor / TŘI SESTRY <III> LADA GANG / osa Brno - Plzeň / cituji "ladaklub je jen náhodně zformovaná banda hovad"
http://www.classic-oldtimer.cz _______ http://ladaauto.wz.cz _______ http://tatry.kvalitne.cz/
Myso
Příspěvky: 1389
Registrován: stř kvě 26, 2004 17:59
Bydliště: Bratislava-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Myso »

to mi pripomina ked sme isli s psendolinom cez mesto, po nabrezi, bolo cerstvo po dazdi, psenda asi v 70tke preletel louzi a ja som mal nohy mokre az po kotniky :mrgreen:
Ich fahre einen Shiguli - WAS2105
Keď ju poriešiš, nie je čo milovať...
_________________
Chatka 12 forever :mrgreen:
Little Red Riding Hood
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Little Red Riding Hood »

Myso píše:a ja som mal nohy mokre az po kotniky
tohle zase mě připominá jeden z prvních srazu kam sme s ondrou jeli.. nějaká bechyně.. připravovalo se auto na vaření, celé se odstrojilo jen na kastlu a vevnitř sme nechali jen sedačky (a samozřejmě volant s palubkou), při odstrojování se sama odstrojila i hromada koroze, no a když sme jeli na sraz tak sem se prahem dival na silnici.. :mrgreen: taky začalo pršet.. dojeli sme na sraz a v prahu bylo narvaný vše co sem měl po ruce, papiroví kapesničky, nějakej ručnik a ruznej bordel..
Uživatelský avatar
dmatej
Příspěvky: 2845
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov
Kontaktovat uživatele:

Re: Neobvyklé příhody- různé

Příspěvek od dmatej »

Honza 21061 píše:No a korunu tomu všemu nasadil jeden "ohleduplný" řidič Audi A4 s tuningovými světly, který si dal tu práci a schválně najel do manipulačního stání na konečné, aby mohl projet velikou louži, čímž zkropil naskrz všechny lidi na přilehlé zastávce od hlavy k patě. :( Takovou bezohlednost a vandalství jsem dost dlouho neviděl...


Měl jsem kamaráda na gymplu, ten se tímhle náramě bavil. Vůbec to byl trošku cvok.

A další, kterej měl starou Octavii Stejšn, měl otočený ostřikovače do stran a cákal na lidi - ale ten nebyl zas tak na hlavu padelj, bylo vedro a v nádržce měl čistou vodu, každej ho znal, prostě to byla taková srandička :)
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto) a Škleblík (VW Passat).
Uživatelský avatar
Pavel04
Příspěvky: 602
Registrován: sob říj 29, 2005 09:52
Bydliště: Praha - Nusle
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pavel04 »

dmatej píše:A další, kterej měl starou Octavii Stejšn, měl otočený ostřikovače do stran a cákal na lidi - ale ten nebyl zas tak na hlavu padelj, bylo vedro a v nádržce měl čistou vodu, každej ho znal, prostě to byla taková srandička


jo o tomhle uvazuju docela casto :mrgreen:
Vaz 2107 no engine - 0g CO2 :D
Štěpán

Příspěvek od Štěpán »

Když jsme už u těch příhod, tak tady mám pro vás jednu co se mi dnes přihodila.

Asi takhle: Jedu po dálnici samarou z Turnova do Liberce. Pod kopcem předjíždím náklaďak na 5-ku tak 100km/h. Náhle se začel projevovat rychlý pokles výkonu. Ne kopci, kde normálně jedu 100-kou na 5-ku, tak jsem jel 60 na 4-ku, a brzdil ten náklaďák, kteréj jsem předjel. Ten řidič se st oho mohl :toimonster: !!! Tak jsem jakžtakž vyjel kopeček a rozfofroval to na 80 a pak tohle ( viz foto )
Přílohy
IMG_1420.JPG
IMG_1419.JPG
Kewin
Příspěvky: 142
Registrován: pon zář 25, 2006 20:52
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kewin »

Štěpán Getsko píše:Když jsme už u těch příhod, tak tady mám pro vás jednu co se mi dnes přihodila.

Asi takhle: Jedu po dálnici samarou z Turnova do Liberce. Pod kopcem předjíždím náklaďak na 5-ku tak 100km/h. Náhle se začel projevovat rychlý pokles výkonu. Ne kopci, kde normálně jedu 100-kou na 5-ku, tak jsem jel 60 na 4-ku, a brzdil ten náklaďák, kteréj jsem předjel. Ten řidič se st oho mohl :toimonster: !!! Tak jsem jakžtakž vyjel kopeček a rozfofroval to na 80 a pak tohle ( viz foto )


hm vyfuk mněl asi zacpu :lol:
Uživatelský avatar
Tommel
Příspěvky: 3255
Registrován: pon pro 20, 2004 10:44
Bydliště: Brno - HK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommel »

Kewin píše:hm vyfuk mněl asi zacpu :lol:


a pak si prdl :lol:
Chatka 12 forever :mrgreen: . Buková drift challenge team. Aerodynamika je pro ty, co neumí ladit motor.

Nové vozy Lada, UAZ, GAZ, Kamaz z Ruska
Little Red Riding Hood
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Little Red Riding Hood »

no ty krávo a to vypadal docela nově.. :lol: to musel být docela rachot..
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11031
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvek od Křečík Barbuška »

Ta vata nebo co to je se ve výfucích vyskytuje běžně?
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Maysner
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv črc 06, 2006 13:22
Bydliště: Brno

Příspěvek od Maysner »

Koko Loko píše:Ta vata nebo co to je se ve výfucích vyskytuje běžně?


co sem videl z felicie a mojeho ziga tak ano
E36 330i coupe skoro Alpina, Mauritiusblau Metallic - Crash Packet
Dokud karu nerozdelas, nevis o ni nic :-P

Chatka 12 forever
Buková Drift Challenge Team
Romania team 2009
Myso
Příspěvky: 1389
Registrován: stř kvě 26, 2004 17:59
Bydliště: Bratislava-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Myso »

jj toto sa mi stalo na formanovi co som s nim bol v lete v trnave, ale nie az v takom rozsahu... ked odhniju prepazky tak sa ta vata natlaci pred vystupnu trubku, ucpe ju, a vyfukove splodiny si urobia cestu novu :mrgreen:
Ich fahre einen Shiguli - WAS2105
Keď ju poriešiš, nie je čo milovať...
_________________
Chatka 12 forever :mrgreen:
Štěpán

Příspěvek od Štěpán »

Myso píše:jj toto sa mi stalo na formanovi co som s nim bol v lete v trnave, ale nie az v takom rozsahu... ked odhniju prepazky tak sa ta vata natlaci pred vystupnu trubku, ucpe ju, a vyfukove splodiny si urobia cestu novu :mrgreen:


Asi tak nějak :lol:
Pisty
Příspěvky: 308
Registrován: stř srp 02, 2006 18:11
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Pisty »

Alebo drbne Tesnenie pod hlavou. :twisted:
Oltcit club 11R, 1984, červena, 05/08 rip , Žiguli 2101, 1200, 1976 zelena, LPG. 04/07 rip ,Lada 2105,1300, 1984 zlta, LPG 08/08 sell ,Daewoo Nubira1, 1998, 1600 DOHC. Zelena LPG
Uživatelský avatar
wlken
Příspěvky: 72
Registrován: pon črc 24, 2006 06:35
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wlken »

ono stačí když se ti vypne při brzdění motorem zapalování, jak se mi stalo kdysi v embéčku, jel jsem z prudkého kopce tak sto metrů s vyplým zapalováním-povolil se drát od spínačky a když jsem ho tam za jízdy natlačil zpátky tak se ozvala obrovská rána a tlumič se otevřel jak krabička od sardinek... :lol:
3xVaz 2103(1975,1977,1981), Mazda MX-5 (1997), Peugeot 309 (1993)
Odpovědět

Zpět na „Příhody ze silnic“