Neobvyklé příhody- různé

(Podělte se o pěkné i nepěkné příhody ze silnic!)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Petra
Příspěvky: 82
Registrován: sob čer 03, 2006 14:19
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petra »

Kupodivu kamarádka takhle nevypadá. Sice nosí hluboké výstřihy, ale je silnější a navíc sní mluvila policajtka a pak ještě nějáký policajti v autě. Popravdě byli dost vysmátý asi něco hulili.
Uživatelský avatar
JmJ
Příspěvky: 6489
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Příspěvek od JmJ »

Drobek81 píše:
Luděk Musil píše:No - pokud ta kámoška vypadala takto - tak se ani nedivím

nechtel bych ji mit v posteli na zadech, to pak vypada hrozne...never more 8)

jsem drobny slaby chlapec. bal bych se o zivot :-)
MFP
wergl I - 2104 - melt down
wergl II - 2104 - rebuild succeded
wergl III - 21113 - sold (Chester's new)
wergl IV - i30 - tout est bleu
Drobek81
Příspěvky: 2129
Registrován: pon lis 01, 2004 19:47
Bydliště: Brno-Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drobek81 »

JmJ: myslim ze by se o Tebe bali vsichni...sousedi by slyseli klepani kosti jak by ses trasl...takove samice nejsou pro zivot, tyhle extremy bych videl na skok s rozbehem, v pohode to ty airbagy ustoji...
Štěpán

Příspěvek od Štěpán »

Mám to já ale pech na ty vejfuky :lol:

Příhoda z loňskýho léta při cestě z Itálie na Ukrainu. :lol:
2000 km jsem musel poslouchat ten tuning :twisted:
Přílohy
Výfuk1.jpg
Pool

Příspěvek od Pool »

Lidi poraďte co s tím mám dělat? Jedu po silnici normálně 90, proti mně jede auto, blíží se a najednou vedle sebe vidím, že mě někdo předjíždí. Přísahám, že v jeden moment jsme byli na silnici vedle sebe 3 auta ! Jak se tohle dá řešit? Já opravdu jednou vemu ten hasičák pod sedadlem a vymlátím někomu mozek z hlavy a ještě mu vysklím všechny okna. Jsem magor a když se naštvu tak jsem toho schopnej. Kdyby ho ten naproti nabral, tak nás smetl ze silnice, asi jako kulečníkový koule, nemám slov, to ani nemá cenu nadávat, fakt rovnou mlátit !
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11031
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvek od Křečík Barbuška »

To je bohužel celkem častá situace, možná by to vyřešila instalace kulometného hnízda na střeše.
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Pool

Příspěvek od Pool »

Koko Loko píše:To je bohužel celkem častá situace, možná by to vyřešila instalace kulometného hnízda na střeše.

Já se s tím setkal poprvé, u motorkářů víckrát, ale ti mě tak neohrožují. Vezl jsem rodinu tak jsem se musel krotit, ale fakt tohle nebudu tolerovat. Vsadím se že v tom seděl nějakej mladej čur*ček a posral by se strachy jenom bych mu hasičákem poklepal na střechu !
Uživatelský avatar
Saynerm
Příspěvky: 655
Registrován: úte říj 10, 2006 15:23
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Saynerm »

vytlacit takovy blby ze silnice, to je asi jedina moznost, a kdyz ti bude nadavat tak mu muzes postelovat cifernik :)
Nemo
Příspěvky: 784
Registrován: stř pro 07, 2005 23:50
Bydliště: Praha-západ

Příspěvek od Nemo »

Moje poslední příhoda tohoto typu pochází z návratu z dovolené v Chorvatsku.
Tedy: Chorvatsko, dálnice, rovina, hustý provoz. Jedu v pravém pruhu asi 125-130, v levém se jede tak 140-145. Tu jsem v levém vnějším zrcátku zahlédnul nějaké nápadné mihnutí čehosi velkého, pak asi 3 vteřiny nic (vnitřním zrcátkem nic nevidím kvůli zarovnanému kufru až po střechu), a pak nás předjíždí "terénní"Audi odhadem min.180km/h, no spíš víc, Ovšem z prava v odstavném pruhu !!! následně stylem myška-mezi našimi auty nebylo víc jak 3m-se zařazuje do levého pruhu, ve kterém je nucen po chvíli zabrzdit na těch 140.
No jak mě se zpotily ruce na tom volantu....
Lada ? - tím jezdit, není normální !
>2121- ? hniloba s velkou budoucností! Již vyvařená a bojeschopná.
Uživatelský avatar
Acibuk
Příspěvky: 1006
Registrován: ned lis 06, 2005 22:01
Bydliště: u maminky

Příspěvek od Acibuk »

Já jsem tak včera v noci hazardoval za Olomoucí.Tmavě zelený Renault kangoo(asi) spz 2M8 4028, Jel jsem l před ním v obci 55, on mi jel metr za kufrem a problikával mě, ať si pohnu, ještě v obci mě začal předjíždět, já jsem se na výjezdu samozřejmě taky řádně začal rozjíždět, čímž došlo k tomu, že jsem jel v pravém pruhu rychleji. Na přehledném úseku, říkal jsem si nebudu se omezovat, 110 můžu jet taky a tam je jediné ze dvou míst, kde se dá rozumně předjíždět, je to cesta s nejčastějšími smrťáky na olomoucku. Nicméně se mi pak něco rozleželo a zpomalil jsem, takže Kangoo předemnou. Samozřejmě víc jel 95, já tam jezdím často a průměrně tak 110, takže jsem měl na začínajícím nepřehledném úseku vysoké auto před sebou, super. Dojeli jsme osobák, který jel 85, on začal předjíždět v kopci stylem o 5km/h více, než předjížděné auto, já jsem chtěl svinsky předjet taky, protože na dalších 10km opravdu poslední šance, tak jsem s odstupem a s přehledem, že nic v proti nejede, přejel do levého a blikl, borec nic, zase jsem blikl, borec zase nic, pak se rozjel a už byl před předjížděným, ale neřadil se, já už v té době na úrovni předjížděného, proste dvě auta v levém, a jedno v pravém, všichni stejně rychle. To už mi ruply nervy, tak jsem začal najíždět a troubit, ať mě pustí, a borec nic, začalo se blížit auto do proti a za mnou už taky bylo cosi nalepené, v protisměru už borec blikal a dupal na brzdy, já jsem držel klakson, v celku rychlé rozhodování, jestli to poslat do pole nebo mezi kangoo a předjížděné auto, nakonec čtverka a plyn na podlahu, relativně jsem vyletěl dopředu a začal předjíždět i to kangoo, které za celou dobu ani nepřibrzdilo, když jsem měl jeho čumák na úrovni B sloupku, tak jsem to na něj strhl, on dupl na brzdy a byl jsem před ním. Žádná rána nepřišla... Hm, asi mě odsoudíte.
zde
Kua vsecko hraje pro ty podnikatelse zazobane prasata ....

Tak a už zbývá jen ten Jelen a můžeme vytáhnout oponu.
Dostal ste Bludišťáka!
Klikněte zde pro zobrazení.
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12117
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

No, na jednu stranu tě chápu..... Ale na druhou :/
Taky nemam rád magory, co na mě blikají, abych jel rychlejš....
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Maysner
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv črc 06, 2006 13:22
Bydliště: Brno

Příspěvek od Maysner »

ja zas nesnasim ty kreteny co kdyz je chci predjet si najedou do pulky cesty a neni nikde misto. nejcastejc mi to delaj cur*aci s novejma kraksnama a za volantem zku*venym duchodcem :evil: :axe:
E36 330i coupe skoro Alpina, Mauritiusblau Metallic - Crash Packet
Dokud karu nerozdelas, nevis o ni nic :-P

Chatka 12 forever
Buková Drift Challenge Team
Romania team 2009
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12117
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Maysner píše:....za volantem zku*venym duchodcem :evil: :axe:


A nebo ženskou :P
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Pisty
Příspěvky: 308
Registrován: stř srp 02, 2006 18:11
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Pisty »

JA idem v obci tak svojich predpisanych 70 a stale sa predomnou drzi skuter.
Ze ten mi nevadi tak po dedine ho predbehnem. A ten K*k*T sa da na lavu stranu.
No dobre bude asi odbocovat? Tak chvilu pockam. Ten Vyje*any k*k*t neodbocil ale zacal behat okolo stredovej ciary a po chvilke od krajnice po krajnicu - to isiel tak 70.
Tak som sa nasral a som mu zacal najprv blikat a on akoze ma nevidi. Potom som zacal trubit a on ze ma nepocuje (kto uz k*rva nepocuje zigula). Tak som ho uz isiel sudat stej cesty uz mi bolo jedno. On isiel na pravu stranu a ja rychle na lavu a uz sa blizil ku mne a chcel do mna jebnut a ja som isiel do neho. Vytlacal som ho az za krajnicu. Chcel som zastat a uje*at ho aj stym jeho motorovym bicyklom. ten fuck*r rychlo prbrzdil a chcel ma predbehnut. Ale to sa mu uz nepodarilo. Tak ma chcel dobehnut a nechal som ho tak na 2m a potom som slapol na brzdu. Ten k*k*t sa asi posral lebo zastavil a uz nepokracoval v ceste. Takychto k*k*tov by mali strielat. Tolko moj pribeh.
Oltcit club 11R, 1984, červena, 05/08 rip , Žiguli 2101, 1200, 1976 zelena, LPG. 04/07 rip ,Lada 2105,1300, 1984 zlta, LPG 08/08 sell ,Daewoo Nubira1, 1998, 1600 DOHC. Zelena LPG
miso2087
Příspěvky: 118
Registrován: pát zář 07, 2007 11:08
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od miso2087 »

To ja som pokojne vychádzal zo Sitiny 80kou na most Lafranconi v lavom pruhu a predomňa sa jebla jedna zasraná p...a na nejakej VW Bore či čo to bolo. Vôbec sa nestarala že či tam niekto je v tom lavom pruhu, jednoducho odbočila a skoro jeeeb rovno do mňa. No keby som ešte schválne vtedy na ňu nepozeral a nezačal včas brzdiť, no veeelmi zle by sa to skončilo. Na pravo odomňa boli betonove predely, takže som sa jej ani nemal kam vyhnut. Potom som ju obehol zprava a začal jej pi..vať, že jak to jazdi. Niežeby sa ospravedlnila alebo čo, ale čučala tam ticho a jej prijebaná dcéra mi ešte začala ukazovať fakera. No nejeblo by vás??? Mal som ju opluť cez tie otvorené okná. Lenže to mi vtedy nenapadlo, tak ma vytočila ako ešte nikdy nikto. A to mala v aute dcéru a malého syna. A s nimi takto jazdila. :evil: Totálna nezodpovednosť.
Odpovědět

Zpět na „Příhody ze silnic“