Vaše zkušenosti s Českou poštou

Free pokec (aj keď Ondra 07 by to celé zmazal)

Moderátor: Moderátoři

Jak jste spokojeni se službami a přístupem České pošty?

Anketa končí za pát kvě 27, 2016 13:08

Velmi spokojen využívám služeb pouze ČP
1
10%
Spokojen
3
30%
Nespokojen
5
50%
Velmi nespokojen, využívám jiných přepravních služeb
1
10%
 
Celkem hlasů : 10

Re: Vaše zkušenosti s Českou poštou

Příspěvekod Roman » stř úno 17, 2016 21:19

Ja mam s Ceskou postou pravidelne nedobre skusenosti. Balik si sledujem cez ich aplikaciu, rano zistim, ze balik sa dorucuje, o 17 tej zistim, ze som nebol zastihnuty, rano si balik vyzdvihnem na poste, na obed mi postacka donesie do schranky listok o nezastihnuti s vcerajsim datumom. Niekolkokrat som sa stazoval, ozval sa mi chlapik z depa 704 - Rudna odkial mi vozia baliky, ze ano, zistili podla GPS, ze auto u mna nebolo, ze soferovi strhnu premie atd...Dal mi cislo telefonu kde si mam stazovat, ked sa mi stane nieco podobne, podarilo sa mi tam raz dovolat - vtedy to zafungovalo, zohnal po piatej nejake postarske auto a pred siestou mi balik doviezli. Ale dalsikrat sa mi tam uz dovolat nepodarilo...
A to ze si ludia pletu Kraluv Dvur a Dvur Kralove je bezne, ale ze v Prahe na poste niekto prepise spravne smerovacie cislo a posle zasielku do Dvora Kraloveho a tam to PSC znovu prepisu naspat a poslu zasielku do Kraloveho Dvora to je dost silne kafe...A pri tom su tak sikovni, ze v tom sledovani zasielky tie nespravne presuny vymazu, takze ked si to clovek aktualne neuklada ani nema moznost im potom vynadat.
Takze plati ich slogan: Dnes podate, zitra hledame :)
U kuriera ma najviac vie nas...t PPL,ked si objednas nieco s tym, ze zaplatis kartou a rano o pol osmej pride SMS, ze o deviatej ti dovezu zasielku a ze kartou sa platit neda (to sa mi stalo u nich viackrat)
Roman
Uživatelský avatar
Roman
 
Příspěvky: 1285
Registrován: úte čer 01, 2004 09:18
Bydliště: Kralův Dvůr

Re: Vaše zkušenosti s Českou poštou

Příspěvekod Crocodile » stř úno 17, 2016 21:58

To co se děje od října 2015 ohledně pošty v okolí Vysokého Mýta, by bylo na dlouhou debatu....už byla i reportáž v ČT atd...abych to trochu rozvedl, Choceň má 2 pošty, 01 je v centru města, 02 je menší, u nádraží, dřív sloužila hodně pro vlakové zásilky...10 km odtud je Vysoké Mýto, větší město, kde je jen jedna pošta. No a někdo se na podzim 2015 na vedení státního podniku rozhodl ušetřit náklady. Proto ve VM pobočku zmenšili a přestěhovali do menších prostor (fakt logický když je to větší město než Choceň). S tím že doručovatelky se přesunou na malou poštu 02 Choceň u nádraží. A tam odsud budou vyjíždět autama rozvážet zásilky do okolních vesnic a vlakem do Vysokého Mýta. Myslím že 13 z 15 doručovatelek dalo okamžitě výpověď, nechtěly nelogicky dojíždět do Chocně, aby pak jely s taškami plnými dopisů vlakem zpět a pak roznášely zase v Mejtě. Tak se stalo, že v okolí VM i ve městě samotném nebylo kdo by doručoval...Pošta se hned snažila nalákat nový zaměstnance na doručování zásilek, jenže ne vše se jim dařilo...to vystihuje úryvek z ofic. vyjádření z centrály v Praze:

Stávající situace:
 Po několikadenní samostatné činnosti doručovatelů docházelo k postupnému ukončování
pracovních poměrů a nárůstu nemocnosti.
Nejkritičtější situace s personálním obsazením nastala u motorizovaných okrsků v obcích Zámrsk,
Sruby, Dobříkov kde došlo v měsíci prosinci k úrazu doručovatele a následně byl s druhou pracovnicí
ukončen pracovní poměr.



Mezitím převedlo z depa Česká Třebová nějaký doručovatele na výpomoc, pak některé doručovatelky jezdily až z Havlíčkova Brodu :D Přelouče atd...jenže ti za 1) neznali absolutně oblast, neměli ani doručovací mapu, za 2) stejně nestíhali doručovat včas....takže spousta obcí v okolí, ať už obyvatelé, nebo obecní úřady, firmy atd. dostávaly dopisy a balíky s velkým zpožděním, i o týden, až 10 dní. Někdy zůstávaly jen na poště. Stěžovali si starostové spousty vesnic v okolí, s některými se znám, takže chápu jak je to naštvalo.

Tady malý úrivek z jednoho článku:
Nejmenovaná čerpací stanice očekávala zásilku cenného balíku s dálničními známkami. Když se jim zdálo, že doručení trvá již dlouho – to bylo 18. 1. 2016 – tak po urgencích si sami dohledali, že tento cenný balík se již od 11. 1. uložil na poště V. Mýto, ale adresát nic nevěděl.
Zdroj: http://orlicky.denik.cz/zpravy_region/p ... 60121.html


Taky s tím souvisí na poště Choceň 01 v centru města, že nově se poštovní schránka v centru města, vybírá někdy snad v poledne, místo vybírání dvakrát denně, protože tu schránku na budově pošty už nebudou vybírat lidi z toho baráku, ale nějaký řidič dodávky z depa Č. Třebová, jen jednou denně, a to ještě je otázkou jestli cestou, třeba v zimě, nechytne zpoždění v kopcích u Ústí :D prostě komedie...

A aby toho nebylo málo, tak kdo zná nádraží v Chocni, tak před budovou je celkem přeplněné parkoviště a vedle úzší silnice do zadní dříve nákladové části nádraží...sami cestující vlakem mají problém tam zaparkovat, ale po tom co se k místní malé poště Choceň 02 převedly doručovatelky z Vysokého Mýta, parkuje tam mezi běžnými auty cestujících vlakem asi 5 malých užitkáčů Fiat, myslím že Doblo nebo co. Navíc je na jedné straně cesty jen prašná parkovací plocha, dost křivá, někde ta auta parkují i na trávě. vypadá to jak parkoviště někde v zahrádkářský kolonii než parkoviště služebních vozidel státního podniku ČP :D


Nečekal jsem že napíšu tolik textu....ale prostě to nejde jinak :rolleyes:

Nakonec několik odkazů ohledně té situace, která v okolí mého bydliště nastala :D a nasrala tolik lidí, že tam natáčela televize...

http://pardubice.idnes.cz/ceska-posta-n ... zpravy_jah

Zápis z jednání obcí a vedení pošty
http://www.dobrikov.cz/data/ext-488.pdf

A zajímavý článek
http://orlicky.denik.cz/zpravy_region/p ... 60121.html

Situace trvá od října, prý od konce února by se měla začít situace zlepšovat :lol:
2101 (1976)
21044 (1999)
2101 (1975)
21044 (1996)
vozík domácí výroby (1984)
MAZ-8114 přívěs (1986)
ЗиЛ-131 (1977)
УАЗ-3151 (1986)

Bylo: 2203 Latvija, 21044, 2107, 2102 , 21044, Skif M1, 21093
Historie: Avtoexport
Vozy: Lada a UAZ
Uživatelský avatar
Crocodile
 
Příspěvky: 3535
Registrován: pon úno 07, 2011 16:49
Bydliště: Choceň

Re: Vaše zkušenosti s Českou poštou

Příspěvekod Hurikán » stř úno 17, 2016 22:29

NTVL, :shock: tak to je teda drsné!

Ano, to jsou přesně ty "úspory", o kterých jsem psal. A jde to všechno ze shora. Čili je vidět, že je to záměr. A cíl záměru je naprosto jasný už dlouho. Všechno tohle má za cíl těmito kroky postupně naštvat lidi, aby služby ČP nevyužívali a současně snížit celou funkčnost podniku až na takovou hranici, kdy bude "všem zcela jasné", že jediné řešení je likvidace podniku a jeho privatizace. ČP je prakticky poslední velký státní podnik (majetek), který má obrovské množství lukrativních budov (často ve středech měst) a pozemků. No a na ty se už léta třese celý zástup "investorů".

Výsledek privatizace je jasný už teď. Pozavírání stovek až tisícovek poboček. Rozprodej všeho hodnotného majetku. Omezení činnosti, znepřehlednění fungování poštovních služeb a zdražení. Již nebude povinnost dodávat zásilky do kdejaké vísky. To je přece nerentabilní. Však je to vidět už dnes. "Alternativní" doručovatelské služby, rozvážející např. bankovní korespondenci, obsluhují jen velká města. Do zbytku území republiky to ta samá banka posílá přes ČP. Čili už tento první krok znamenal podříznutí příjmové stránky ČP a značné snížení její rentability. ČP to sice s obtížemi, ale ustála, tak nastavájí další kroky dle předem připraveného scénáře.

Je to obdobné, jako když Jančura chce jezdit jen 3 nejvytíženější linky v republice, ale lokálky samozřejmě ignoruje. Prostě stále ten samý scénář. Chápu, že současný stav mnoho z vás irituje, ale tím, že budete ČP bojkotovat, vlastně jen nahráváte její plánované likvidaci a tím pádem okradení nás obyvatel o poštu + odříznutí obrovského množství lidí mimo města od přístupu ke službám. :idea:
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Hurikán
 
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno

Re: Vaše zkušenosti s Českou poštou

Příspěvekod mceza » čtv úno 18, 2016 09:39

S CP mam velke mnozstvi negativnich zkusenosti. Tak jako mnozi jini. Naopak s jinymi dopravci to celkem jde. Obcas nejake drobne problemy byly, ale oproti doslova pruserum s CP celkem zanedbatelne.

Ono kvalitu managementu a snahu o cilovou likvidaci ukazuje napriklad zdrazeni balikovych sluzeb cca pred rokem. Ceska Posta zdrazila balikove sluzby s oduvodnenim, ze o ne klesa zajem. No nezlobte se na me, kdyz pominu to, ze podle meho nicim nepodlozeneho nazoru zajem o baliky s rozvojem e-shopu a zasilani ze zahranici prudce roste, tak uplne nejhorsi co podle me muze byt, tak sluzbu o kterou klesa zajem proste jen a pouze zdrazit...

Jeden priklad za vsechny je naprikla to, ze jsem cekal dost dulezitou zasilku, sledoval ji na netu a kdyz dorazila na postu, cely den jsem jak idiot prosedel doma. Posta mela do sesti, takze kdyz do pul seste nic nedorazilo, vydal jsem se tam sam. Po vyckani s podobnymi utrapami s poradovym systemem popsanymi vyse jsem prisel na radu a byl jsem doslova servan. Pani na prepazce mi oznamila, ze pokud jsem nedostal vyzvu do schranky, tak to proste doruceno nebylo a mam cekat na doruceni. Kdyz jsem rekl, ze od vcerejsiho vecera je to dle webu na jejich poste, tak rekla, ze bez cisla zasilky mi nemuze pomoci (dobre vim, ze muze). Ale chudak baba neochotna necekala, ze kdyz si to podle cisla zasilky umim najit na netu, tak ho asi mam... Tak jsme se tam chvili hadali a nakonec s hromadou kecu mi balicek dala s tim, ze jsem dostal vynadano, ze se muj balicek rano zapomnel do rozvozoveho auta nalozit a ze jsem idiot a proc na to tak specham... Jako tresnicka na dortu je, ze o 14 dni pozdeji, dva dny po datu, kdy by byl v pripade nevyzvednuti zaslan zpet, mi ve schrance pristala vyzva o doruceni... :D

Baby na prepazce jsou mozna na pres drzku, ale ryba vzdy smrdi od hlavy. A pokud nefunguje management, prepazka nebude uz vubec nikdy...
Zahraniční vůz po dědovi ВАЗ-2101 (1981)
Zimní pomsta ВАЗ-2101 (1974) - uz neni muj...
Auto na zimu Бумер E90 (2006) - uz neni muj...

Po BMW dalsi vozidlo z mocnosti Osy: Mazda 3 (2019)
Uživatelský avatar
mceza
 
Příspěvky: 2068
Registrován: pon srp 13, 2012 20:41
Bydliště: Mladá Boleslav/Kutná Hora/Brno

Re: Vaše zkušenosti s Českou poštou

Příspěvekod valda1971 » čtv úno 18, 2016 10:29

Asi záleží hlavně na lidech. Já se zdejší poštou potíže nemám, doručují domů vše. Pokud vím o zásilce, že by byla na poště, tak mi ji vydají i dle jména.
Naopak kurýři co zde jezdí jsou k nakopání do..... S jedním jsem se naháněl po městě, jiný zastaví uprostřed ulice a "jděte si ke mně". Když nejsem doma, zásilku ČP najdu na poště (pro mne výhoda pár metrů a ochota), u kurýrů mám pocit, že oni jsou PÁNEM a já otravným kmánem...
Žigulíci: VAZ 2101 r.1971, VAZ 2103 r.1974, VAZ 2170 r.2012
Uživatelský avatar
valda1971
 
Příspěvky: 7205
Registrován: úte pro 06, 2011 16:45
Bydliště: Bílina

Re: Vaše zkušenosti s Českou poštou

Příspěvekod jacek » čtv úno 18, 2016 18:02

Ve stručnosti - celkem to ještě ujde, a jak potvrzují zkušenosti jiných, hlavně to souvisí se schopnostmi vedoucích poboček a pracovišť ČP.
Podstatná je ale skutečnost, že přes všechny valící se technické vynálezy a kouzla digitálních technologií je výsledná kvalita služby stále nižší. Nevzpomínám si, že by na přepážkách pošty za minulého režimu byly takové fronty, jako dnes, přitom objemy listovních, peněžních i balíkových zásilek byly neskonale větší. Neexistovaly e-maily a internet, tím méně pak "alternativní" - tedy příživnické pseudopoštovní služby. Taky nebyl vyvolávací systém na poštách a další tzv. urychlovače procesů :) Ovšem je pravdou, že pošta měla hustou síť poboček, relativně stabilní kádr doručovatelů a "seshora" poměrně klid.
Takže, jak i z příspěvků výše vyplynulo, ryba smrdí od hlavy a žábu na prameni je nutno nemilosrdně rozšlápnout na GŘ ČP, ministerstvu, resp. ve vládě. Smutné je, že frontální útok na státní poštu sice začal za tzv. pravicových vlád, ovšem snaha o velkou "malou domů" pokračuje i u těch dnešních zmetků. Myslíte, že si to nějaká partaj vezme jako téma do volebního programu?? :mrgreen: J.
Uživatelský avatar
jacek
 
Příspěvky: 798
Registrován: ned říj 03, 2010 13:21
Bydliště: Brno

Re: Vaše zkušenosti s Českou poštou

Příspěvekod Křečík Barbuška » úte pro 20, 2016 21:07

Jde mi zasilka CP, odpoledni dorucovani. Dolezu z hokny a pipne mobil, ze se dnes bude dorucovat, rikam si parada. Jsem tedy doma ve strehu, priblizi se podvecer a stale se nic nedeje. Najednou pipne mobil, ze pokus o doruceni nebyl uspesny a, ze si mohu pro to dolezt na postu. Zda se, ze dorucovatel toho mel asi dnes moc a vzdal to. Posilaji ti sms, maily a kde nic tu nic. Jako berou ty lidi u huby, to je mi jasne, ale takhle na to srat mi nepripada uplne spravne.
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
 
Příspěvky: 11023
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Re: Vaše zkušenosti s Českou poštou

Příspěvekod Hurikán » úte pro 20, 2016 23:13

Koko Loko píše:Posilaji ti sms, maily a kde nic tu nic. Jako berou ty lidi u huby, to je mi jasne, ale takhle na to srat mi nepripada uplne spravne.


Pravdu díš. Tohle by mě taky poněkud nakrklo.

Nicméně zrovna v posledních cca 3-4 týdnech mám osobní zkušenost s dodáním 3 balíků přes ČP a nemůžu si vůbec stěžovat. SMS přišla ráno, poté mě během dne volal řidič, jestli su doma, já na to že ano a on za 10 minut zvonil u dveří. :shock: Takže je to, jako ostatně všechno, prostě o lidech.
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Hurikán
 
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno

Re: Vaše zkušenosti s Českou poštou

Příspěvekod Marek » stř pro 21, 2016 06:24

Pokud opravdu vyloženě nemusím, českou poštu nevyužívám. Jsou drazí, neochotní a jejich dodací lhůty jsou často tristní.

Zejména dnes, kdy na trhu je nepřeberné množství jiných doručovacích společností, dopravních kurýrů a dalších možností (uloženky, A..aBoxy a další moderní vymoženosti) by se, myslím, pošta měla sakra víc snažit.
RENAULT Mégane Grandtour *04/2008 - 1,5dCi 78kW (06/2016-)
RENAULT Scénic *05/2012 - 1,4TCe 96kW (10/2023-)
Marek
 
Příspěvky: 5267
Registrován: úte čer 01, 2004 21:31
Bydliště: Třebíč, CZ

Re: Vaše zkušenosti s Českou poštou

Příspěvekod Vašátor » stř pro 21, 2016 12:48

Mě přijde, že je úplně jedno o jakou společnost se jedná, je to spíše o lidech. Na dílnu objednáváme poměrně dost balíků, načež jsme v naprostém zapadákově a není tak divu, že se k nám nikomu nechce. Doručovatelky České pošty si vozí prdele v auťáku, jezdí po dvou, ale i tak jsou věčně na něco nasraný. Víc jak dva roky našeho buzerování jim trvalo, než začaly opravdu balíky vozit a zvonit. Na dílně jsme od rána do večera, běžnou praxí byl lísteček ve schránce "adresát nezastižen"!! Běžná praxe je i u oznámení sms "dnes bude doručován balík" .... večer následně "balík nebylo možné z technických důvodů doručit". Smutné je, že stejný problém nastává i u PPL, DPD, Top trans, Geis, ... garance doručení do druhého dne jakoby nic neznamenala. Pokud ovšem dělá závoz sympatický člověk, doručí vždy vše včas.

Jen ještě připojím story našeho čalouníka. V Brně vyhořel výrobce čalounických potřeb a tak byl nucen náš čalouník objednávat jinde. Objednával velkou kupu molitanů na velmi důležitou zakázku, časově to spěchalo. Molitany za víc jak 10.000kč, musel to být opravdu obrovský balík! A co se na poště nestalo ... na Pražské třídírně balíků se tento obrovský balík ztratil! Největší sprostota ovšem byla ta, že to tam nikdo nehodlal řešit, pan čalouník byl rovnou odkázán na reklamační řízení, které apropo trvá měsíc. Zákazník samozřejmě nasraný ... jestli si tam jel balík najít sám, či objednal nový, to už nevím. Musím se na to zeptat :)
Vašátor / TŘI SESTRY <III> LADA GANG / osa Brno - Plzeň / cituji "ladaklub je jen náhodně zformovaná banda hovad"
http://www.classic-oldtimer.cz _______ http://ladaauto.wz.cz _______ http://tatry.kvalitne.cz/
Uživatelský avatar
Vašátor
 
Příspěvky: 9311
Registrován: pon lis 01, 2004 13:56
Bydliště: Brno

Re: Vaše zkušenosti s Českou poštou

Příspěvekod Veteranista » stř pro 21, 2016 13:58

Já třeba naopak mám rád poštu a nesnáším všechny ty přepravky, s těmi mám problémi pořád, jako třeba, že stojí na konci vesnice a neví kudy se k nám dostat(160 čísel popisných) a musm sednout do auta a jet tam.
Že by nezazvonili pošťáci se nám opravdu ještě nestalo a to mi chodí celkem dost balíku, zničené taky nikdy nic, na rozdíl od PPL, která zvládka zničit hliníkový odlitek na motorové pile a pod.
Pokud některý eshop nabídí například jen PPL a mám možnost koupit jinde, tak jdu tam, kde pošlou ČP.
Balík na druhý den mě přes ČP chodí běžně.
Záškodník od škodovek

Škoda Octavia 1961 & Škoda 1000mb 1967 & Škoda 110LS 1975 & Škoda 100L 1975& Škoda 120L 1977 & Škoda 125L(136L) 1989 & Mercedes-Benz 200D 1976 & Mercedes Sprinter 212D 1998 & Opel Corsa B & Fiat 127 1976 & Fiat 126p 1986 & Fiat 126p 1987 & 20x motocykl
Uživatelský avatar
Veteranista
 
Příspěvky: 526
Registrován: sob led 14, 2012 13:33

Re: Vaše zkušenosti s Českou poštou

Příspěvekod Mara » stř pro 21, 2016 14:51

Poslal jsem 2 pohledy z prace, jakožto stara škola jestli to funguje a přišly oba :D
Kdybych mel dostat dodavku a asi +- 50 adres a jeď, "to je třeba dneska rozvezt", tak denne piju asi 5litru energetaku, ucho mam vysmažene telefonem a hlavu jak meloun.
(maluch,uno1.5i-koloběh plechu v přírodě)
-lanča delta2 1.6i zdvihlá
-Lada Niva 1.7i -ll-
-Piaggo /bravo/sup.bravo/ciao//
Uživatelský avatar
Mara
 
Příspěvky: 1183
Registrován: čtv pro 10, 2015 14:18
Bydliště: F M

Re: Vaše zkušenosti s Českou poštou

Příspěvekod Křečík Barbuška » stř pro 21, 2016 18:56

Zásilka je již doma, potěšilo mě, že to při přepravě nerozmlátili. U přepážky jsem si s úsměvem na rtech postěžoval. Pracovnice přepážky mi odvětila, že toto slyší každý den a že je ráda, že to beru s humorem a nekřičím :-) . Po návratu domů jsem vlezl do schránky která byla ráno prázdná a hle lísteček s včerejším datem, že zásilka byla uložena na poště. Na lístečku je i jméno "agilního" doručovatele. Chvíli jsem popřemýšlel nad stížností, ale nebudu se s tím špinit. Jedno hovado vyhodí a najmou druhé nebo si to první nechají protože neseženou jiné :-) .
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
 
Příspěvky: 11023
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Re: Vaše zkušenosti s Českou poštou

Příspěvekod Liftback » stř pro 21, 2016 19:15

To máme aj na Slovensku, kamarát posielal do usa. sypané čaje, nakoľko rušil prevádzku a ako darček to posielal rodine, zásielka neprišla, záhadne sa stratila a neopustila ani územie slovenska, hnal to hore až si sadol k stolu s vedúcou pošty z ktorej to posielal, tá na stole mala jeho čajíčky a veselo si ich popíjala.. bez slova šokovaný odišiel a nechcel to ďalej riešiť. Obyčajne sa ale viac strácali ľuďom zásielky odoslané z us. do eu. Inak bežná prax v Bratislave je ísť odoslať zásielky k susedom rakúskou poštou, ktorá je veľa krát rýchlejšia a lacnejšia..
Nedoručenie je u nás rovnaké, akože boli a nezastihli adresáta, alebo ak nestíhajú roznos, alebo je doručovateľka pre rajón chorá - zastupovaná, obyčajne pošta lieta kade tade len nie k adresátovi, ľutujem ale poštárov/ky s ktorých si spravili reklamných roznášačov a predajcov losov či predajcov mob. tel.kariet čo je pod úroveň, s inou doručou službou mám dobré skúsenosti, stále sa telefonicky ozvú aj tri krát.
A po novom sa jeden orgán dávnejšie na pošte prekecol - pochválil, že kontrolujú viac menej každú medzištátnu zasielku proti zlým silám rozvracačom a nepriateľom štátu, čo mi to len pripomína :mrgreen:
Wartburg 353 Ja Hans! Das Auto! (KIA)
Škoda Favorit 135 H Black Deamon (Retired)

Renault Megane 1.6 66kw/90k Classic (Predané)
Lada Granta 1.6 72kw/98k Liftback - Polárna Líška, (Predaná)
Lada Vesta 1.6 16v ? kw/ ? k Sedan - Eskymka - Posledná biela kráľovná
Uživatelský avatar
Liftback
 
Příspěvky: 2311
Registrován: čtv srp 04, 2016 14:30
Bydliště: Humenné Slovensko

Re: Vaše zkušenosti s Českou poštou

Příspěvekod Luky » stř pro 21, 2016 19:39

Mara, Já vždycky říkám, že než dělat nějakou práci blbě a s nechutí, tak radši dělat něco jiného. Nikdo je nenutí jezdit zrovna u PPL nebo zrovna u ČP. Realitou je, že dost značný procento těhle balíkářů, ČP nevyjímaje, jsou mladý kluci s čerstvejma papírama, lítaj jak smyslů zbavený a zastávku MHD nebo pruh pro busy a IZS berou jako jejich vyhrazené parkoviště a něco jako respekt k ostatním účastníkům silničního provozu nebo dopravní vyhlášce jim ale vůbec nic neříká. A v podobném duchu se nese celá jejich práce.

Na poště jsem dělal, na největší třídírně v ČR, a rozhodně to není nic k vychloubání se nebo něco, kam by vedení ČP hrdě vodilo důležité návštěvy. Exteriér i interiér třídírny vypadá jak z roku 1980 a vybavení rovněž. Chaos, špína, bordel, lajdáctví to jsou věci na který si vzpomenu, když dneska jedu kolem. Na parkovišti jim v kopřivách ještě před 4 roky stálo pár Avií A31 :D
VAZ 2106 - Marina r.1979
http://dean2107.rajce.idnes.cz/

Dva PoJeBy ze Skašova

„Duše se milují od pasu nahoru, těla od pasu dolů."
Gabriel García Márquez
Uživatelský avatar
Luky
 
Příspěvky: 1994
Registrován: úte čer 15, 2010 19:44
Bydliště: na cestách/Praha 10 - Strašnice

PředchozíDalší

Zpět na Poklábosme

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků