zigul z ferratu

Free pokec (aj keď Ondra 07 by to celé zmazal)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
JmJ
Příspěvky: 6495
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

zigul z ferratu

Příspěvek od JmJ »

Na sraze mi Vasator venoval kyblik se solexem 2105. docela by me zajimalo, v jakem aute ten karbec jezdil. jestli to auto nahodou neprijelo z rumunska z karpat. obsah akceleracni pumpicky by tomu totiz docela odpovidal... :confused2:
Přílohy
IMG_20150524_164929.jpg
MFP
wergl I - 2104 - melt down
wergl II - 2104 - rebuild succeded
wergl III - 21113 - sold (Chester's new)
wergl IV - i30 - tout est bleu
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11031
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Re: zigul z ferratu

Příspěvek od Křečík Barbuška »

Nejakej rozmlsanej karbec 8) . Neni to vyluh z membranky? Radeji bych s tim karbecem nebyval o samote a urcite ne v noci :-) .
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Voda
Příspěvky: 603
Registrován: úte lis 25, 2014 12:20
Bydliště: Brno

Re: zigul z ferratu

Příspěvek od Voda »

No jeden borec odsud jezdil fichtla na různý barvy,ředidla,aceton a alkohol.

Ale na okenu mu to prej nejelo
Sid
Příspěvky: 1698
Registrován: stř kvě 09, 2007 14:26
Bydliště: Prievidza

Re: zigul z ferratu

Příspěvek od Sid »

Preistotu by som ho doma obložil cesnakom a pokropil svatenou vodou. :)
Uživatelský avatar
JmJ
Příspěvky: 6495
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Re: zigul z ferratu

Příspěvek od JmJ »

Sid píše:Preistotu by som ho doma obložil cesnakom a pokropil svatenou vodou. :)

:-) to sme uz provedli, dokonce jsem si pripravil i dreveny kolik. nechal sem to v garazi, pockam, co z toho za par dni bude :rolleyes:
MFP
wergl I - 2104 - melt down
wergl II - 2104 - rebuild succeded
wergl III - 21113 - sold (Chester's new)
wergl IV - i30 - tout est bleu
Sid
Příspěvky: 1698
Registrován: stř kvě 09, 2007 14:26
Bydliště: Prievidza

Re: zigul z ferratu

Příspěvek od Sid »

Výborne. Nezabudni garáž dobre zamknúť.
Uživatelský avatar
Vašátor
Příspěvky: 9320
Registrován: pon lis 01, 2004 13:56
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: zigul z ferratu

Příspěvek od Vašátor »

Za to všechno může Honza Vaníček :mrgreen:
Vašátor / TŘI SESTRY <III> LADA GANG / osa Brno - Plzeň / cituji "ladaklub je jen náhodně zformovaná banda hovad"
http://www.classic-oldtimer.cz _______ http://ladaauto.wz.cz _______ http://tatry.kvalitne.cz/
Jan Vaníček
Příspěvky: 1097
Registrován: úte úno 03, 2009 10:26
Bydliště: Krkonoše

Re: zigul z ferratu

Příspěvek od Jan Vaníček »

To jsem rád, že ten karbec někomu pomůže, mě byl na nic a pokud by se ho Vašek neujal, skončil by ve šrotě, stejně jako celý motor 05 s krásným honováním ve válcích a nájezdem ca 100 tis..
Co je to za palivo, těžko říct, je určitě více než 2 roky staré (dával ještě původní majitel), faktem je, že motor běžel naposled před ca 1 rokem, kdy po napumpování benzínu chytnul na dvě protočení motorem a naposledy pohnul vozem po zahradě. Tož to je mně známá historie. :D PS: tím co bylo v nádrži a smrdělo to po benzínu (pravda, bylo to tmavší) se zachráněné díly myly docela dobře.
Pokud by někdo chtěl, mám tu na 05 ještě zachráněné krásné a omyté kryty rozvodového řemene - dám zadarmo!! Honza
Uživatelský avatar
JmJ
Příspěvky: 6495
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Re: zigul z ferratu

Příspěvek od JmJ »

Jan Vaníček píše:To jsem rád, že ten karbec někomu pomůže, mě byl na nic a pokud by se ho Vašek neujal, skončil by ve šrotě, stejně jako celý motor 05 s krásným honováním ve válcích a nájezdem ca 100 tis..
Co je to za palivo, těžko říct, je určitě více než 2 roky staré (dával ještě původní majitel), faktem je, že motor běžel naposled před ca 1 rokem, kdy po napumpování benzínu chytnul na dvě protočení motorem a naposledy pohnul vozem po zahradě. Tož to je mně známá historie. :D PS: tím co bylo v nádrži a smrdělo to po benzínu (pravda, bylo to tmavší) se zachráněné díly myly docela dobře.
Pokud by někdo chtěl, mám tu na 05 ještě zachráněné krásné a omyté kryty rozvodového řemene - dám zadarmo!! Honza


A nemas prosim po tom karbecu jeste tu elektroniku, ktera je ve forme skatulky umistena u nadobky brzdovky?
MFP
wergl I - 2104 - melt down
wergl II - 2104 - rebuild succeded
wergl III - 21113 - sold (Chester's new)
wergl IV - i30 - tout est bleu
Jan Vaníček
Příspěvky: 1097
Registrován: úte úno 03, 2009 10:26
Bydliště: Krkonoše

Re: zigul z ferratu

Příspěvek od Jan Vaníček »

Je to hodně pravděpodobné, podívám se, jak se dostanu do skladu (a bude mě to stát hodně času, neb mi rodiče dají vždy seznam věcí, které nutně ihned musím udělat). 100% tam bylo něco, co neznám, ale myslím, že to bylo blíže pojístkovky. H
Jan Vaníček
Příspěvky: 1097
Registrován: úte úno 03, 2009 10:26
Bydliště: Krkonoše

Re: zigul z ferratu

Příspěvek od Jan Vaníček »

Ahoj, tak se zadařilo a našel jsem to. Co s tím? Konektor máš? Honza
Uživatelský avatar
JmJ
Příspěvky: 6495
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Re: zigul z ferratu

Příspěvek od JmJ »

Jan Vaníček píše:Ahoj, tak se zadařilo a našel jsem to. Co s tím? Konektor máš? Honza

Konektor nemam. Pokud bys mel i kabelaz a elmag ventil, ktery byl nasroubovany v karbecu, tak bych vzal i toto.

Pochopil jsem, ze docela cestujes po CR a obcas jezdis i na Moravu. Pokud bys mel cestu do okoli KM v nasledujicich 2 mesicich, tak bys to mohl prosim vzit s sebou. Ja pojedu prvni tyden v srpnu na Benecko, takze bych se pro to mohl stavit, pripadne cca 18. a 19. srpna budu taky pobliz, takze mozna i tehdy by to slo. Pokud ti prijde jednodussi to poslat postou, tak klidne posli.
MFP
wergl I - 2104 - melt down
wergl II - 2104 - rebuild succeded
wergl III - 21113 - sold (Chester's new)
wergl IV - i30 - tout est bleu
Jan Vaníček
Příspěvky: 1097
Registrován: úte úno 03, 2009 10:26
Bydliště: Krkonoše

Re: zigul z ferratu

Příspěvek od Jan Vaníček »

Mám ještě celý ten svazek, tak to není problém. Teď asi na Moravu nepojedu (byl jsem před týdnem), jezdím spíš po Čechách, klidně to tu nechám doma, v tom srpnu bych měl být doma již po dovolené případně to mohu někam přiblížit. Ten ventil mám, ale nechám si ho, protože na původním "Weberu" na mé 06 je špatný a protože má ten karburátor najeto jen pár tisíc, tak si ho chci nechat jako komplet (mám tam již od 1983 OZON). Honza
Odpovědět

Zpět na „Poklábosme“