Diskuze na CS Autolada

Free pokec (aj keď Ondra 07 by to celé zmazal)

Moderátor: Moderátoři

Zúčastnil bych se diskuse se zástupci CS AutoLada?

Anketa končí za stř dub 06, 2011 08:58

Ano,rád,bude to přínosné
5
31%
Ano,ale nebude to mít valného smyslu
3
19%
Ne ,nemá to smysl
8
50%
 
Celkem hlasů : 16

Příspěvekod Acibuk » pát dub 15, 2011 08:57

Už to tady pozoruju dýl a je mi jasný, že mi to zdrbnete, nicméně:

Ze své zkušenosti v oblasti zastoupení velkých značek Vám řeknu jediné - pokud jste dealer a chcete lepší podmínky od výrobce, zpravidla se to řeší několika způsoby, ale zásadní je jediné - vždycky obrat:) Takže pokud ve VAZu ví, že už jim tady ujel vlak, že tu prodeje stojí za prd a že se to bez značné investice nikam nepohne, moc se nepřetrhnou. Takže dealer má úplně tragickou pozici a to, že nemá dostatečnou podporu, prostě nezmění. To už není o manažerských schopnostech, ale o obratu a o pozici. A když se vás tam nahrne 15, nemá to žádný smysl. Na jednání by měl být stejný počet na obou stranách. Kromě toho Ladaklub není ten, kdo by nějak zázračně změnil situaci - kolik lidí z klubu si koupí novou Ladu za rok? 5?
zde
Kua vsecko hraje pro ty podnikatelse zazobane prasata ....

Tak a už zbývá jen ten Jelen a můžeme vytáhnout oponu.
Dostal ste Bludišťáka!
Klikněte zde pro zobrazení.
Uživatelský avatar
Acibuk
 
Příspěvky: 1006
Registrován: ned lis 06, 2005 22:01
Bydliště: u maminky

Příspěvekod plavec » pát dub 15, 2011 15:58

Acibuk, Tak tuhle krutou pravdu jsi neměl psát, to někteří zdejší jedinci (srdcaři Lady) jen tak nezkousnou a večer jistě neusnou.A nebude se jim zdát o plachetnicích :P :mrgreen:
Myslím si, že je to pasé. Už tu máme 10 stránek a stále není moc jasné, jestli akce bude nebo ne, natož termín. :|
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
plavec
 
Příspěvky: 4713
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvekod Laďuša » pát dub 15, 2011 18:08

Já jako nevim, ale tady je to furt nahoru a dolů. Příde mi, že něco v tutom smyslu, akorát jinak podaný, už jsem tu čet snad na každej stránce :P
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Laďuša
 
Příspěvky: 12117
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň

Příspěvekod Veverka » pát dub 15, 2011 20:26

Těžko říct,tady bych to na dealera asi neházel-Toljatti je 700 000 město s jediným závodem,kde pracuje na 200 000 lidí,kterýmu ruská vláda cpe peníze,i když nikdo žádný změny za 20 let nedělá a jde se do dalších dluhů.

Beztak je to tak jak psal želvotron,tamní babka uvidí čr-10 milionů obyvatel-hmmm,to je jako moskva,1 větší město,a pošle ty 2 krumpáče.
Veverka
 

Příspěvekod MartasBrno » pát dub 15, 2011 21:45

No tak ta Acibukova připomínka byla věcná, ikdyž ničemu nepomůže. Ta moje a tisíc dalších tady ale taky ne :mrgreen:

Aci, když máš ty zkušenosti, prosím, vysvětli mi - já furt nerozumím tomu, jak se dojde k zvýšení obratu. Je to tím, že management na špičce podniku řekne "Tam jsou love a dobrá klientela, my tam chceme, tak to tam podpoříme"?
Neexistuje cesta zdola nahoru, tedy že z dané země přijde avízo: "Tady by to lidi chtěli, ale vy to nevidíte - podpořte nás" ?
Obrázek
a když jsem se v 15-ti rozhodoval co dál dělat, poslouchat sestry byla pro mě jasná volba... :-D
Uživatelský avatar
MartasBrno
 
Příspěvky: 4442
Registrován: pon zář 08, 2008 13:10
Bydliště: Brno

Příspěvekod jacek » sob dub 16, 2011 04:01

Acibuk: Proč bychom tě měli pořád jen kritizovat? Když napíšeš rozumný příspěvek, což se stalo, bereme to. Skoro ve všem jsi tentokrát měl pravdu, otázkou ale zůstává, proč že VAZu ten vlak tady (ale i v záp.Evropě) ujel. Konkurence je veliká, a kdo se aktivně nesnaží a nenaslouchá přáním klienta, neobstojí. A to je právě případ VAZu. Kdesi tu byl graf prodejů Lady v ČR - o nový model vždy byl slušný zájem (a to i bez jakékoliv reklamy!), který však šel rychle dolů - zjevný důsledek nepružné obchodní politiky výrobce - výbava, motorizace aj., určitě ne prvotně selhání dealera. Ale to jsme zase odbočili někam jinam...

dmatej píše:Naopak, 6-7 lidí z toho dělá debatu, 12-15 z toho dělá "kotel s Míšou Jílkovou". Myslíš, že někdo bude stát o pokřikování? Resp. ano, může z toho být "beseda", ale záleží s čím do tam půjdeme. Na výčitky asi nikdo zvědavý nebude, věřím, že těch už slyšeli dost.

Takže já se hlásím dobrovolně a bez mučení.

"Kdo chce, hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod" :wink:


dmatej: Dík, že se hlásíš, i když mučit tě můžeme třeba i jen tak z plezíru. :lol: Jen nevím, proč máš (asi nejen ty sám) stále představu nějakého pokřikování. Do toho bych tedy já rozhodně nešel (musel bych se stydět), a od počátku to také zde zdůrazňuji. Včetně potřeby klubového moderátora, který by měl držet debatu či spíš tu besedu v přátelském duchu a v rámci předem dohodnutých tématických okruhů, kdy by si každý mohl říci své. V úvahu připadá opravdu jen a pouze slušná diskuze - slušným způsobem pokládané otázky, i případné stesky na konkrétní věci a naše přání. Souhlasím s tebou, že nějaké masívní výčitky a útoky by byly zcela kontraproduktivní a partnera by jedině otrávily. Což asi není cílem návštěvy, jak alespoň doufám.

Návštěva nebude jednáním "koaliční devítky" :evil: , nebo obchodním jednáním, kde by měly být počty účastníků vyrovnané. Při takovém přístupu by stačilo, když přijedou 2 zástupci klubu, protože víc, než 2 vedoucí pracovníci CSAL se nám určitě věnovat nebudou. My, jako členové Ladaklubu, tedy jediného organizovaného uživatele vozů lada v republice, tam ale přijedeme na návštěvu, exkurzi a přátelskou besedu. A když tamní vedení uvidí solidní zájem a počet účastníků, vezmou to také vážně. Že by se asi měl alespoň formálně už i na přípravách zúčastnit také někdo z vedení klubu, je nasnadě. Taťka-Pátrač už tu jemně zájem naznačil. :)

K termínu myslím, že je předčasné se vyjadřovat, ostatně to zase tak nespěchá. Musíme se napřed spolu:
1. dohodnout, kolik lidí chce jet
2. domluvit tématické okruhy debaty
3. ustanovit moderátora
4. až budeme mít jasno, napsat pod hlavičkou klubu dopis na vedení CSAL s dotazem, jak by se oni k našemu návrhu stavěli (vč.témat, která nás budou zajímat)
5. teprve nakonec by se dohodnul pro obě strany vhodný termín

Tohle určitě nejde dělat jako nějakou přepadovou hurá akci bandy excentrických podivínů - fandů lady. Je nutná solidní příprava. A nejspíš napřed i nějaký ten nezávazný, ale oficiální dotaz klubu, zda by CSAL mělo vůbec o akci zájem a vyšlo nám vstříc. Abychom od začátku věděli, že se nesnažíme o nemožné.

Takže hlaste se prosím další účastníci.

Zatím evidováni:
Jiří Fišer - ten to celé spískal :evil:
Pátrač - za vedení klubu
Dmatej
Jacek
Hurikán
Rosťa
Veliz
Želvotron

s otazníkem:
Laďuša
Petr HC

Pokud se na seznamu ocitl někdo nesprávně, sdělte to prosím. Bude dále průběžně aktualizováno.

Na závěr ještě drobný detail: Kde by se ta návštěva měla uskutečnit? Předpokládám, že Praha...nebo Mělník?? Sadská asi těžko, že :? ... Nebo to nechat na vedení CSAL? Ptám se, protože žádné to místo a jeho případné možnosti neznám. :oops: Tak abych nejen já věděl, o čem je jako celá ta řeč. :)
Jinak jsem pro, aby se celé toto téma dořešilo na jarním srazu.
Naposledy upravil jacek dne sob dub 16, 2011 16:07, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
jacek
 
Příspěvky: 798
Registrován: ned říj 03, 2010 13:21
Bydliště: Brno

Příspěvekod zelvotron » sob dub 16, 2011 07:12

Já se tam taky klidně podívám ;)

Tak Sadská není CSAL, Koněvka by byla dobrá, ale asi na ní není co ukazovat, akorát autosalon s prodejnou dílů a kanclíky, navíc s prostorem to tam asi bude asi taky bída, plus by byl ochotnější personál a velký množství hospod okolo. Jako exkurze by byl lepší Mělnik, tam je velkej sklad, servis, salon a pokud vím tak den otevřenejch dveří tam za dávnejch časů sem tam pořádali.
21113 >>> 21113 >>> 21113

Komu není rady, tomu není pomoci.
Uživatelský avatar
zelvotron
 
Příspěvky: 6275
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:32
Bydliště: Praha

Příspěvekod jacek » sob dub 16, 2011 16:05

Roger,captain Over, this is captain Roger, read you loud and clear. Over. :lol:
Seznam aktualizován.
Uživatelský avatar
jacek
 
Příspěvky: 798
Registrován: ned říj 03, 2010 13:21
Bydliště: Brno

Příspěvekod plavec » ned dub 17, 2011 07:20

jacek píše:Ptám se, protože žádné to místo a jeho případné možnosti neznám.

Pokud by se jelo autama, mohl by bejt problém na Koněvce zaparkovat.Proto bch volil v tomhle případě MHD, TRAM 1, zastávka chmelnice- ta je takřka naproti CS Lada.
Mělník neznám.
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
plavec
 
Příspěvky: 4713
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvekod Laďuša » ned dub 17, 2011 10:18

Já bych taky volil hromadnou dopravu, hlavně od Koněvky je pak dobrý spojení do hospody U Rokytky, tam se mě líbilo :P
Jinak já jsem s tim otazníkem správně, pro mě je klíčový vědět datum, bez toho se prostě nemůžu vyjádřit.
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Laďuša
 
Příspěvky: 12117
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň

Příspěvekod dmatej » ned čer 05, 2011 15:31

Nějak to usnulo, mezitím jsem naboural Kalinu a v CS AutoLada se stavil pro nové dveře. Trochu jsem tam strašil, že na ně hodlají místní členové vlítnout, což evidentně na začátku způsobilo šok, ale pak jsme během nějakých 20 minut probrali situaci v kostce.

Kaliny prý nebudou - problém se jmenuje Euro 5 a jakési elektronické asistenty vyžadované EU. Lada opět zaspala, kupodivu Niva už Euro 5 má.
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto).
Uživatelský avatar
dmatej
 
Příspěvky: 2844
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov

Příspěvekod plavec » ned čer 05, 2011 21:29

dmatej píše:což evidentně na začátku způsobilo šok

LAda radši zavře prodejnu na Koněvce ? :lol:
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
plavec
 
Příspěvky: 4713
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Re: Diskuze na CS Autolada

Příspěvekod Raduz » sob srp 03, 2019 12:49

Koněvka je vyklizená...
Přílohy
IMG_20190803_130021.jpg
®; Člen LKCS
Uživatelský avatar
Raduz
 
Příspěvky: 4069
Registrován: úte pro 04, 2007 09:22
Bydliště: Brandýs nad Labem

Re: Diskuze na CS Autolada

Příspěvekod Georgius » sob srp 03, 2019 12:58

Dopihele, já jsem tam měl na pultě položený skoro kompletní filtrbox na Vestu :shock: ... tak snad to p. Vozáb vzal sebou. A ty dva poslední kusy co chybí jsou možná v kamionu v Mělníku ...
Barák je odstrojenej i zvenku, žádné "náhradní díly na Prioru" ... já nechci pro všechno jezdit do Mělníka :cry:
VAZ nemá kaz (2107 1990-2005, 21113 (2005-2017, 2019 RIP),GFL (Červená Vesta Lux) r. 2017 na prodej někdy kolem roku 2030, Tátova Priora r.v. 2009 od 2021)
:wave: YOUTUBE kanál #ladavestacz - dejte odběr :love10:
Vokativ (5.pad, oslovujeme volame) je Georgie (2. deklinace, vzor populus, ze :) )
Uživatelský avatar
Georgius
 
Příspěvky: 4005
Registrován: čtv kvě 12, 2005 18:01
Bydliště: Praha

Re: Diskuze na CS Autolada

Příspěvekod FOMA » ned srp 04, 2019 09:26

To se jako prodejna stěhuje do Mělníka :shock: Tolik škody :cry: ....a nebo projde prodejna totální rekonstrukcí, výlohy skelety naberou šedou barvu a na střeše budou do všech stran stát oražévé podsvícené nápisy s logem Lada :P :mrgreen:
Lada 21061(1986) 1986-2008(198 000km)
Lada 21113(2001) 2008-nyní
Ford Fusion 1.4 16v 2012-nyní
Lada Vesta SW Cross (Bastion) 2019 -nyní
Lada 21120(2004) (Rozmar) 2023 - nyní

Lada = Levné A Dobré Auto
Uživatelský avatar
FOMA
 
Příspěvky: 2178
Registrován: pát kvě 05, 2006 06:13
Bydliště: Kroměříž - Vyškov

PředchozíDalší

Zpět na Poklábosme

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků