Diskuze na CS Autolada

Free pokec (aj keď Ondra 07 by to celé zmazal)

Moderátor: Moderátoři

Zúčastnil bych se diskuse se zástupci CS AutoLada?

Anketa končí za stř dub 06, 2011 08:58

Ano,rád,bude to přínosné
5
31%
Ano,ale nebude to mít valného smyslu
3
19%
Ne ,nemá to smysl
8
50%
 
Celkem hlasů : 16

Diskuze na CS Autolada

Příspěvekod Fišer Jiří » sob bře 12, 2011 10:19

Napadla mě taková myšlenka,co takhle si společně udělat výlet do CS Autolady a formou diskuze se zeptat na všechny možné otázky co nás trápí, jak se situace vyvíjí a jak to půjde dál s naší značkou.Vás to nezajímá?Klidně bych to zkusil domluvit,ale potřebuju vědět jestli to má smysl, s pěti lidma to nemá cenu,musí nás být pořádná banda :wink:
Naposledy upravil Fišer Jiří dne čtv bře 17, 2011 08:58, celkově upraveno 1
Lada 2171

LADA JE Můj Život
Uživatelský avatar
Fišer Jiří
 
Příspěvky: 312
Registrován: čtv dub 09, 2009 06:06
Bydliště: Litvínov

Příspěvekod Křečík Barbuška » sob bře 12, 2011 10:46

Fišer Jiří píše: ... s pěti lidma to nemá cenu,musí nás být pořádná banda

Ano, v anonymitě davu bychom mohli vyrabovat sklady náhradních dílů 8) . Diskuzí bych se zbytečně nezdržoval :lol: .
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
 
Příspěvky: 11021
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Re: Diskuze na CS Autolada

Příspěvekod zelvotron » sob bře 12, 2011 12:02

Fišer Jiří píše:Napadla mě taková myšlenka,co takhle si společně udělat výlet do CS Autolady a formou diskuze se zeptat na všechny možné otázky co nás trápí, jak se situace vyvíjí a jak to půjde dál s naší značkou.Vás to nezajímá?Klidně bych to zkusil domluvit,ale potřebuju vědět jestli to má smysl, s pěti lidma to nemá cenu,musí nás být pořádná banda :wink:


Rozumím-li tomu dobře, tak navrhuješ násilný převzetí kontroly nad generálním dovozcem. Nu proč ne :lol:
21113 >>> 21113 >>> 21113

Komu není rady, tomu není pomoci.
Uživatelský avatar
zelvotron
 
Příspěvky: 6273
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:32
Bydliště: Praha

Příspěvekod MartasBrno » sob bře 12, 2011 14:38

Hmm, tak padesátka, třeba i jen třicítka lidí udělá svoje.
Obrázek
a když jsem se v 15-ti rozhodoval co dál dělat, poslouchat sestry byla pro mě jasná volba... :-D
Uživatelský avatar
MartasBrno
 
Příspěvky: 4442
Registrován: pon zář 08, 2008 13:10
Bydliště: Brno

Příspěvekod plavec » sob bře 12, 2011 20:02

Jo a oni nám zavřou před nosem a na dveře daj ceduli "Pro nemoc zavřeno" :D Myslím si, že pokud by se akce uspořádala, měli by přijít i lidi mimo klub.
Ale se mnou nepočítejte, já si u tam teď můžu koupit akorát tak voňavej Ladastromeček pod zrcátko, když jsou ty oba zázraky mrtvý.
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
plavec
 
Příspěvky: 4713
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvekod Fišer Jiří » sob bře 12, 2011 20:31

MartasBrno píše:Hmm, tak padesátka, třeba i jen třicítka lidí udělá svoje.
Pokud jsem to dobře pochopil,tak jsme zatím dva,je někdo další?Myslím to vážně!Jsme sice v sekci Poklábosme,ale nechci , aby se původní podstata založení tohoto tématu ztratila v záplavě příspěvků,které neprospějí dané věci :( .Jenom zjišťuji počty lidí a zda to má nějaký smysl!
Lada 2171

LADA JE Můj Život
Uživatelský avatar
Fišer Jiří
 
Příspěvky: 312
Registrován: čtv dub 09, 2009 06:06
Bydliště: Litvínov

Příspěvekod mayo456 » sob bře 12, 2011 20:40

podľa mňa taká vec nič nevyrieši iba sa stane to, že tam nikoho kompetentného nezastihnete a ak zastihnete, diplomaticky vám odpovie na každú otázku a všetko pôjde znova postarom...
Minule mi povedala jedna milá pani,
Maťo mne sa zdá že ty si ani, ani, ani.
Musíš vedieť kde máš miesto, musíš niekam
patriť,
nemôžeš sa takto motať a tárať dve na tri.
Uživatelský avatar
mayo456
 
Příspěvky: 2665
Registrován: úte říj 25, 2005 20:28
Bydliště: Košice

Příspěvekod Křečík Barbuška » sob bře 12, 2011 20:55

Dobře, tak naprosto vážně. Moc dění kolem nových Lad nesleduji, ale zachytil jsem problémy se servisem, špatnou či spíše žádnou reklamou značky, potíže s náhradními díly, nespokojenost s úrovní nabídky (zadní opěrky v Kalině) apod. . Snaha o dialog na toto téma zní sice zajímavě, ale připadá mi to jako blbost. Myslím, že po celé ČR je velké množství autorizovaných prodejců všelijakých značek z níchž většina je kvalitních. Kdyby v CS Autolada chtěli, tak by jistě lecos obkoukali. Ovšem je také otázkou jaké mantinely mají dané centrálou, že? Navíc i kdyby se přetrhli tak by u nás stejně významějších prodejů nedosáhli, u nás letí koncern :) .

Co se týče mě, tak co jsem "exotičtějšího" a v místě bydliště nesehnatelného na krabici potřeboval, vždy jsem od nich dostal, pravda cena u nich bývá vyšší.
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
 
Příspěvky: 11021
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

To Jirka Fišer

Příspěvekod jacek » sob bře 12, 2011 21:21

Tedy - nevidím žádné nadšení, byť se na reálný výsledek případné takové akce rovněž nedívám nějak optimisticky. Že bychom třeba změnili chod věcí v CS AutoLada. Ale - nakonec - PROČ to vlastně nezkusit? Zorganizovat takový menší srazík v období mimo dovolené někde poblíž, a v rámci společenského programu by byla návštěva u nejlepšího prodejce lady ve střední Evropě. :wink:

Pro začátek by možná stačilo zkoncipovat nějaký slušný dopis jménem ladaklubu, co že by na to třeba oni. A pak by se vidělo, jestli by ochota byla, nebo zda by přibouchli dveře. Takhle všichni nadávají, kritizují (a že je co!), ale bez poznatků z druhé strany. Takže z mé strany - proč ne? Nakonec - lidí z Čech je tady docela hodně, neměl by to být až takový problém. Já ten Jirkův nápad hodnotím kladně - aspoň ať se něco děje.
Uživatelský avatar
jacek
 
Příspěvky: 798
Registrován: ned říj 03, 2010 13:21
Bydliště: Brno

Příspěvekod rosta » sob bře 12, 2011 21:42

já jsem taky pro
když jsem byl malý vozili mě ladou a od té doby....
rosta
 
Příspěvky: 1417
Registrován: ned led 07, 2007 12:53
Bydliště: Moravany u Holic

Příspěvekod Laďuša » sob bře 12, 2011 22:39

jacek píše:Pro začátek by možná stačilo zkoncipovat nějaký slušný dopis jménem ladaklubu, co že by na to třeba oni.

Taky bych řek, že začít by to chtělo ňákou oficiální nótou...
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Laďuša
 
Příspěvky: 12117
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň

Příspěvekod plavec » ned bře 13, 2011 09:38

Koko Loko píše:Kdyby v CS Autolada chtěli, tak by jistě lecos obkoukali.

Taky si myslím. Jsou tady už dlouho na to aby mohli obkoukat. Ale oni chtějí být asi pořád výjmeční a nepostřehli že už máme rok 2011. Ale neříkejte mi, že je nezajímá ladaklub a nepřečtou si občas co tu o nich píšeme. Pokud je to opravdu nezajímá, zabouchl jsem před CS auto dveře.
Ale jestli tam půjdete, možná by chtělo vyžádat si i knihu přání a stížností.
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
plavec
 
Příspěvky: 4713
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvekod Křečík Barbuška » ned bře 13, 2011 10:26

plavec píše:Pokud je to opravdu nezajímá, zabouchl jsem před CS auto dveře.

Ty nejsi zrovna ten správný referenční vzorek. Extrémy se z každého výzkumu vyškrtávají :mrgreen: .
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
 
Příspěvky: 11021
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvekod Fišer Jiří » ned bře 13, 2011 10:34

Laďuša píše:
jacek píše:Pro začátek by možná stačilo zkoncipovat nějaký slušný dopis jménem ladaklubu, co že by na to třeba oni.

Taky bych řek, že začít by to chtělo ňákou oficiální nótou...
Na dopis bych se moc nespoléhal,mám vlastní zkušenosti s psaním stížnosti,bohužel mi nepřišla ani odpověď. :evil:
Určitě jsem pro oficiální setkání Ladaklub versus CS Autolada,ale to je spíš výzva pro vedení Ladaklubu a tímto bych chtěl na ně apelovat jestli mají o takové setkání zájem,mohli by tomu dát více tu oficiálnější a konkrétnější podobu,tím se však nevzdávám býti nápomocen tomuto setkání,proto jsem také založil toto téma.
Setkání nás může pouze obohatit,že bychom tím však něco změnili si také nemyslím,tak naivní nejsem,myslím si náš dealer je v existenčních potížích a nikdo neví co bude!
Lada 2171

LADA JE Můj Život
Uživatelský avatar
Fišer Jiří
 
Příspěvky: 312
Registrován: čtv dub 09, 2009 06:06
Bydliště: Litvínov

Příspěvekod radek mb » ned bře 13, 2011 11:00

Jirko,nápad to není úplně špatný,ale zkusme se na to podívat jinak.
Že jsme parta nadšenců,kterým není úplně lhostejný osud značky Lada v ČR je fajn.Navázat s oficiálním dealerem spolupráci,to taky není špatný nápad.Musím však podotknouti,že oni o nás vědí.A to z toho důvodu,že někteří z nás chodí na Koněvku pro náhradní díly a pokud jsou členy Ladaklubu,tak tam uplatňují slevu,třeba zrovna já.
A položme si otázku,co vlastně chceme?Zlepšit servisní síť?Pro koho?Pro několik málo fanatiků,kteří si koupili Prioru nebo Kalinu?Pro několik možná desítek zoufalců,kteří jezdí Ladou desítkové řady?
Berme v potaz to,že se starým klasickým žigulem jede do značkového servisu málokdo.Hodně lidí si udržuje žigula svépomocí.Mě v podstatě není jasné,z čeho vlastně CS Auto Lada je živo.
Z toho vyvozuji,že nakráčet tam bezmyšlenkovitě,i když s nadšením,postrádá smysl.Ze začátku nějaký ten dopis,jak psal Laďuša,diplomatickou nótu a pak by se vidělo,jak se k tomu CS staví.
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 175/487
Uživatelský avatar
radek mb
 
Příspěvky: 5186
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB

Další

Zpět na Poklábosme

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků