Potřebuju poradit

Free pokec (aj keď Ondra 07 by to celé zmazal)

Moderátor: Moderátoři

Mám si ho pořídít nebo ne?

Ano
1
14%
Ne
6
86%
 
Celkem hlasů: 7

Uživatelský avatar
JmJ
Příspěvky: 6495
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Příspěvek od JmJ »

PEET píše:
JmJ píše:asus - kolega ma nejaky asi 2 roky stary model s windows mobile. od urcite doby tomu nejde nastavit vyzvaneni na budiku. budik nastaveny na 7:30 zvoni v 6:30. resety, upgrady nic nepomohlo. dalsi problem byl pred 2 dny. pri prichodu sms, se telefon rozsvitil a to bylo vse. sms se nezaradila mezi dorucene, nevydalo to zvuk, proste nic. sms ztracena. trochu problem, kdyz cekate sms s klicem z banky. reset pomohl. myslim, ze telefon je nyni skrze tyto problemy v reklamacnim rizeni.


Tak když je to tak problémový komunikátor proč ho nestáhnou z trhu??
No jestli to má to co říkáš tak si mi jasně odpovědel že do něj ne!! že rači do něčeho jiného.....Asi se na ten ASUS vyprdnu a pudu fakt do něčeho jiného.....


u neceho jineho budou zase jine chyby. je to jen software. navic seskladany z velmi mnoha modulu a aplikaci, kazda od jineho vyvojare, od jine firmy. vysledek pri dnesni silene snaze prichazet stale s necim novym proste nemuze byt 100%,
MFP
wergl I - 2104 - melt down
wergl II - 2104 - rebuild succeded
wergl III - 21113 - sold (Chester's new)
wergl IV - i30 - tout est bleu
Uživatelský avatar
PEET
Příspěvky: 236
Registrován: úte kvě 23, 2006 16:14
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PEET »

To máš pravdu, že to nemůže být vse 100% ale co teda místo toho asusu??
Lada is the best.
LADALOVER TEAM
peet2101
Příspěvky: 1096
Registrován: čtv lis 20, 2008 20:47
Bydliště: Záříčí CZ

Příspěvek od peet2101 »

Já mám nokii 6300, nijak zvlášť sem ji nevybíral, kromě telefonování a smskování občas poslouchám Mp3, ve škole se dívám na nějakej film a když potřebuju zaznamenat nějaký veledůležitý okamžik, setačí mi na to 2Mpx foťák, víc asi ani nepotřebuju. :wink:
Low and Slow
Teoretik
BA3 2101 *1978
BA3 21011 *1977
East side custom shop za zahradou
__________________________________
Uživatelský avatar
MacGyver
Příspěvky: 1541
Registrován: úte lis 11, 2008 16:59
Bydliště: Plzeň/Prášily
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MacGyver »

Já koupit si nějakej dražší telefon, tak se asi zbláznim. Třikrát za měsíc ho hledam a nemůžu najít, protože mam vypnutý ze školy vyzvánění, tak prozvánění nepomáhá. Naposled jsem ho hledal v pondělí, jel jsem na kole z hospody tak jsem si zapoměl zapnout kapsu a někde jsem ho vytrousil po půl hodině prozvánění a pobíhání po městě jsem ho naštěstí našel, divim se že ho nikdo neslyšel a neukrad. Je fak že telefon ztrácim v průměru tak 1x za 2 roky většinou ho hledam po domě, a do půl dne ho náhodou najdu. Proto vždy mam nějaký vyřazený telefon, buď pratrovo, strejdovo, ...
Lada 2103 r.v.77 "Hranatá nádhera"
Lada 2107 r.v.86 štrejchnutá tankem
Já chci jenom jezdit. Já CHCI!!! :toothy10:
My Other Car Is A Millennium Falcon
člen Ladaklub ultras
Uživatelský avatar
PEET
Příspěvky: 236
Registrován: úte kvě 23, 2006 16:14
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PEET »

To já to dělám tak, že když odněkud jdu tak si prosahám kapsi a říkám si peněženku, mobil, klíče a když vše mám po kapsách teprve někam vyjdu. Když to náhodou nemám nezmatkuju a třeba se vracím na to místo kde jsem byl naposled nebo se prozváním a tak .... Jednoduše řečeno když nemám mobil nebo tak něco tak ani nevylezu z baráku. :!: :!: :!: :!:
Lada is the best.
LADALOVER TEAM
Uživatelský avatar
Teepee
Příspěvky: 4261
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teepee »

Hurikán píše:Jinak já používám již 6 let Nokii 6210, kterou jsem koupil jako dva roky jetou.

Kolik máš "Cena všech hovorů"? Já mám u 6310i více než šestimístnou částku :shock: Taky jsem s ním začal jako s ojetinou.
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hurikán »

Teepee, Tak to Ti neřeknu. Nemám v tlf nastavené koeficienty pro výpočet. A i kdyby ano, tak údaj z tlf stejně nesouhlasí s vyúčtováním od operátora. Párkrát jsem vynuloval i měřiče provolaného času, takže ani tento údaj není směroplatný. :D
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
PEET
Příspěvky: 236
Registrován: úte kvě 23, 2006 16:14
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PEET »

DOTAZ : Co si mysíte o Sony Ericssonu C905??
Lada is the best.
LADALOVER TEAM
Odpovědět

Zpět na „Poklábosme“