??? zošrotať či nezošrotovať ???

Free pokec (aj keď Ondra 07 by to celé zmazal)

Moderátor: Moderátoři

ma ist lulubela pod lis alebo ee ???

Anketa končí za sob bře 28, 2009 19:16

ano zasluzi si to hnusoba hnusnaaa
7
27%
nee ! ved je to krasny voz skoda je ho
14
54%
rob si co chces a neotravuj tu zivot
5
19%
 
Celkem hlasů: 26

Uživatelský avatar
Puhi
Příspěvky: 2727
Registrován: čtv čer 07, 2007 20:48
Bydliště: Michaelsheep

Příspěvek od Puhi »

No ono to zrejme je tak, že od VW dostanú zľavu tých 3000 eur a on mu potom vyplatí časť. A neviem, určite tam bude nejaká hranica do koľko rokov musí mať auto iba on, ale zrejme by si mohol napísať splnomocnenie na toho kamoša a tak by to auto užíval kamoš. Možno aj nejak inak sa dá. Ale bacha, kamoš by mohol prestať platiť poistky a potom aby si nemal nejak problém ty, a ani auto by si prakticky nemal. Neviem presne ako to funguje, ale si myslím že nejak tak :roll:
Uživatelský avatar
JmJ
Příspěvky: 6495
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Příspěvek od JmJ »

Vsechno do srotu!

aneb jak pravil jednou muj homosexualne orientovany kamarad:"Ja bych ty buzeranty vsechny postrilel!"
MFP
wergl I - 2104 - melt down
wergl II - 2104 - rebuild succeded
wergl III - 21113 - sold (Chester's new)
wergl IV - i30 - tout est bleu
Uživatelský avatar
Puhi
Příspěvky: 2727
Registrován: čtv čer 07, 2007 20:48
Bydliště: Michaelsheep

Příspěvek od Puhi »

JmJ píše:"Ja bych ty buzeranty vsechny postrilel!"

Ale to už by sa mal národ celkom dobre a nikto by nás neokrádal o miliardy :roll:
Uživatelský avatar
radek mb
Příspěvky: 5186
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radek mb »

Zatím nejlepší a nejrozumnější názor tu měl Gogo.
Minulý týden jsem takhle mohl prodat moji 06.V šéfově servise byla na zvedáku,přijel chlápek,koukal a pak mi řekl,že mi hned na ruku vyplatí 50 tisíc.Řekl jsem mu ,že ani 100.A on že dojede do banky a že 70 tisíc.Já řekl,že ne.Asi jsem pako.
Tím chci říct,že já bych byl tak "blbej" a neprodal to, na tvém místě nešrotnul.Ale neber to pde mne jako návod,jen jako můj názor.
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 175/487
čmelák
Příspěvky: 1636
Registrován: úte čer 01, 2004 15:29
Bydliště: Trnava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od čmelák »

ine auta koncia na vrakaci nie nejake zigulaky

dnes som tam bol dedkove auta v original laku najazdenych par tisc km a idu na srot

jeden panko tam daval feliciu 30t km najazdeny taku zelenu mystery taka ta specialna edicia vo vybave isla na srot... takze co
Uživatelský avatar
Kalasnikov
Příspěvky: 227
Registrován: pon lis 10, 2008 19:15
Bydliště: Morávka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kalasnikov »

xx
Naposledy upravil(a) Kalasnikov dne čtv lis 04, 2010 19:32, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11031
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvek od Křečík Barbuška »

čmelák píše: ine auta koncia na vrakaci nie nejake zigulaky

dnes som tam bol dedkove auta v original laku najazdenych par tisc km a idu na srot

jeden panko tam daval feliciu 30t km najazdeny taku zelenu mystery taka ta specialna edicia vo vybave isla na srot... takze co
Toto mě vyloženě sere na naší konzumní společnosti, ale asi to tak má být.
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
Kopr
Příspěvky: 2953
Registrován: úte bře 28, 2006 21:16
Bydliště: Družec,Frýdek-Místek

Příspěvek od Kopr »

Vůči tomu se musíme obrnit já byl minulý týden na šroťáku a bylo tam dosti krásných kousků (žiguly dva ale bleee šroty nehodící se ni na sběr kopřiv) třeba p405 najeto na tach 54000 naprosto voňavá no kde to spějem :roll:
TŘI SESTRY <III> LADA GANG
LADA 21061 (1.7-5q od Kinga) -1986
MERCEDES BENZ W124 220E -1993
SIMSON S51 -1990
FORD GRANADA ESTATE 2.0 4V-1984

http://fotoalba.cz/Kopr21061
http://kopr21061.rajce.idnes.cz/
LED ZEPPELIN
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Příspěvek od Michal Pokorný »

Koko Loko píše:
čmelák píše: ine auta koncia na vrakaci nie nejake zigulaky

dnes som tam bol dedkove auta v original laku najazdenych par tisc km a idu na srot

jeden panko tam daval feliciu 30t km najazdeny taku zelenu mystery taka ta specialna edicia vo vybave isla na srot... takze co
Toto mě vyloženě sere na naší konzumní společnosti, ale asi to tak má být.

Ono to tak být nemá, ale je.
A právě toto nemá s ekologií vůbec nic společného, ba naopak je to silně neekologické chování.
A kdybych to chtěl brát opravdu vážně, tak co je to za ekologii, když se z peněz daňových poplatníků podporuje individulální doprava místo hromadné.
Uživatelský avatar
Petanek2101
Příspěvky: 1106
Registrován: sob bře 04, 2006 16:56
Bydliště: Trutnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petanek2101 »

dej si mokrej hadr na palici a bud rad že maš takovou peknou dvoječku kterejch už moc neni 8)
Mno a už je po bastlu,ať jsou mu hutě lehké.
Maysner
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv črc 06, 2006 13:22
Bydliště: Brno

Příspěvek od Maysner »

bejt to u nas shanim na srot 044. motor i prevodovka by byli jiny, elektriku jim netreba a potrhanej interier jim nevadi. tu bych si na sebe prepsal a papiry z me spolu s jinym autem by sli pekne do srotu a do domu nova niva 8)
E36 330i coupe skoro Alpina, Mauritiusblau Metallic - Crash Packet
Dokud karu nerozdelas, nevis o ni nic :-P

Chatka 12 forever
Buková Drift Challenge Team
Romania team 2009
Uživatelský avatar
ger007
Příspěvky: 4784
Registrován: úte kvě 06, 2008 13:38
Bydliště: NMnV - Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ger007 »

gogo píše:
ger007 píše:s tym ze by som to kupoval akoze ja a s tym ze by mi tie prachy dal on...


- potom celkom nechapem, co z toho bude mat on? asi si mal formulovat otazku trosku inak - da mi tolko a tolko, oplati sa mi to? ale asi by ti aj tak nikto extra neporadil, ty najlepsie musis vediet aku ma pre teba cenu

- netreba zabudnut ze to nove auto kupujes Ty, teba zapisu do dokladov a by som si sakramentsky overil aky je dalsi postup v pripade dalsieho prepisu auta na ktore bolo prispene srotovnym, podla mna su neni az taki sprosti aby to nemali osetrene, ale jeden nikdy nevie.

- co sa tyka vraku, popytaj sa najprv na 2-3 vrakoviskach ci su ocotni nieco ti nechat, resp. co "musia" vykazat ako srotovanie.

- a este rada na zaver: robit taketo transakcie - to by musel byt ozaj KAMOS. nejake horsie scenare radsej nebudem vymyslat (kradez, poskodenie, pripadne nehoda...) mysli hlavne na seba a ci Ti ten kamos za to stoji. mozno ta len zbytocne plasim, ale aj mensie peniaze dokazali rozdelit priatelstva.... :roll: preto si myslim, ze ti tu nikto otvorene nepovie ANO alebo NIE.



urcite mas pravdu tymto smerom som este neak neuvazoval ale urcite sa este zamyslim... kamos to je naozaj dobry pozname sa aj ako rodiny v tom by som problem nevidel aj ked clovek nikdy nevie...
Be better, not second best
if not better, be different
LADA !

1x2104X 16V, 1x 21044, 2 x 1111, 1xB210, 1xJawa550, 1x Toyota Avensis T25

Obrázek
детские игрушки
Uživatelský avatar
Vašátor
Příspěvky: 9322
Registrován: pon lis 01, 2004 13:56
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vašátor »

Co se týká pěknýho autíčka, jsem na tom stejně jako Nemo a Hurikán: Jsem blb a nestydím se za to :P
Vašátor / TŘI SESTRY <III> LADA GANG / osa Brno - Plzeň / cituji "ladaklub je jen náhodně zformovaná banda hovad"
http://www.classic-oldtimer.cz _______ http://ladaauto.wz.cz _______ http://tatry.kvalitne.cz/
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

Já též. Z ruky bych ho nedal. Tenkrát, když jsem koupil prvního žigula za 3 tisíce, tak hned za týden jsem měl zájemce za 20 tisíc a taky jsem si ho nechal. Jsme
Vašátor píše:jen náhodně zformovaná banda hovad
Uživatelský avatar
Kopr
Příspěvky: 2953
Registrován: úte bře 28, 2006 21:16
Bydliště: Družec,Frýdek-Místek

Příspěvek od Kopr »

Přesně tak můj milovaný žigul :oops: :D
TŘI SESTRY <III> LADA GANG
LADA 21061 (1.7-5q od Kinga) -1986
MERCEDES BENZ W124 220E -1993
SIMSON S51 -1990
FORD GRANADA ESTATE 2.0 4V-1984

http://fotoalba.cz/Kopr21061
http://kopr21061.rajce.idnes.cz/
LED ZEPPELIN
Odpovědět

Zpět na „Poklábosme“