LADA CLUB ÖSTERREICH, VII.PFINGSTTREFFEN 7.-10.6.2019

(Každoroční srazy)

Moderátor: Moderátoři

LADA CLUB ÖSTERREICH, VII.PFINGSTTREFFEN 7.-10.6.2019

Příspěvekod jacek » pát bře 15, 2019 12:25

Logo LCÖ.jpg
Logo LCÖ.jpg (22.88 KiB) Zobrazeno 77 krát
Obdržel jsem dnes pozvání na jarní sraz rakouského Ladaklubu (LCÖ).
Letos o to zajímavější, že se termín konání nekříží s naším srazem, jako po většinu let. Svatodušní svátky, podobně jako Velikonoce, vycházejí totiž na červen jen jednou za 4 roky. Akce trvá (pro zájemce) až do pondělí, navíc v červnu už by mělo být i pod Alpami hezky a teplo. Takže, zdá se, ideální příležitost k návštěvě (dá se i na 1 den) - a není to daleko, jen kousek od Lince (Horní Rakousy), pro osobáky i pro nivky.

LADA CLUB ÖSTERREICH, VI.PFINGSTTREFFEN
07.-10.června 2019
MOLLN


Detaily doplním co nevidět, případně mi napište. J.
Uživatelský avatar
jacek
 
Příspěvky: 798
Registrován: ned říj 03, 2010 13:21
Bydliště: Brno

Re: LADA CLUB ÖSTERREICH, VII.PFINGSTTREFFEN 7.-10.6.2019

Příspěvekod jacek » stř čer 12, 2019 15:31

IMG_0563uF.jpg
Lady se začínají sjíždět
Právě jsem se vrátil ne z hradu, ale z rakouského srazu. A měl jsem v pozvánce pravdu - pod Alpami bylo opravdu hezky a teplo, takže jsme si pobyt prodloužili a vrátili se až včera v noci. Dokonce jsme tam z ČR nebyli ani sami - krásná pohodová atmosféra, příjemní lidé. Účast tak okolo 30 aut, takže asi taková Jedovnice pod alpskými vršky s možností zajezdit si v horském terénu. Ještě k tomu později napíšu nějaký podrobnější bericht, a až vytřídím fotky, budou snad někde k vidění. Zatím tedy jen ochutnávka pro představu. V každém případě nejen třeba nivaři 4x4 mají asi čeho litovat, byla to prima oddechovka. :) J.
IMG_0556F.jpg
U večeře bylo veselo
IMG_0596F.jpg
Pohled ze spanilky
Uživatelský avatar
jacek
 
Příspěvky: 798
Registrován: ned říj 03, 2010 13:21
Bydliště: Brno


Zpět na Velké srazy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků