Hodnocení srazu

Jarní sraz v Mnichově Hradišti 18. - 20. 5. 2018

Moderátor: Moderátoři

Hodnocení srazu

Příspěvekod Hurikán » ned kvě 20, 2018 12:50

Hodnocení srazu, postřehy, náměty, pište prosím sem.
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Hurikán
 
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno

Re: Hodnocení srazu

Příspěvekod valda1971 » ned kvě 20, 2018 14:11

Radkovi a všem ostatním organizátorům děkuji - za mne dobré, pár nových zpestření :wink:
Slyšel jsem výtky na orientační soutěž, já ji jel s Vodisem jako navigátor a byla výborná ! Na jedné křižovatce jsme se sice neshodli (já měl ravdu :mrgreen: ), ale to k tomu patří a zmátla co vím i Romana :D
Doma mi došlo, že není (nebo jen já ?) Pamětní karta :(
Výtku mám ale ke Spanilce a i vysvětlení za sebe - textu : Víme, že Albert jezdí coby vedoucí kolony rychle a čím blíže konci se rychlost vždy zvyšuje ! Tedy u asi 90 aut první 60km a poslední 100km?! Pak jako včera dojde k tomu, že někdo slušně zastaví na přechodu (což já na Spanilce zásadně nedělám), tím kolonu roztrhne, vjedou tam "cizí" a je zle. Včera se to stalo v půli kolony asi třetí vůz přede mnou a opravdová "sranda" nastala na kruháku na konci Hradiště. Žigulíci naprosto všude, jedni kroužili, jiní jeli doprava, jiní rovně, další v protisměru - totální zmatek :rolleyes: Nevědouc kam jet jsem to zkusil doprava, tam stáli dvě auta, za mnou se vydal Roman (původně v první polovině Spanilky) a Vodis. Když jsem nahoře na hlavní nikde Žigulíky neviděl tak z přehřátí (mne, ne auta :D ) jsem to vzdal a že jedu do Příhraz. Kluci + ti dva stojící se vydali za mnou a oproti najednou kolona Žigulíků....- no a všichni to otočili za námi -.....PRŮŮŮŮSÉÉÉR....Tak jsem zastavil, rozloučil se s kamarády kteří to také vzdali, řekl prvnímu čechovi (za chudákem zmateným Němcem) že je to vše nějaký omyl a my jedem po svém, ať se nás už nedrží.
Takže navrhuji pomalejší jízdu vedoucího vozidla a na druhou stránku propozic srazu vytisknout mapku trasy. Je mi jasné že nemohou být všude "navigátoři" :wink:
Žigulíci: VAZ 2101 r.1971, VAZ 2103 r.1974, VAZ 2170 r.2012
Uživatelský avatar
valda1971
 
Příspěvky: 7198
Registrován: úte pro 06, 2011 16:45
Bydliště: Bílina

Re: Hodnocení srazu

Příspěvekod radek mb » ned kvě 20, 2018 14:36

Nepřísluší mi hodnotit sraz, který jsem organizoval. Pro mne je nyní důležité hodnocení ostatních.
Začnu výtkami účastníkům: největší zklamání pro mne bylo, když přijeli první účastníci a nebyla postavená ještě vjezdní branka, kde se vybíralo vstupné, projeli na plochu. To je pochopitelné, nicméně jsem tyto lidi vyzýval k uhrazení poplatku a z těch pěti či šesti aut prý přišel zaplatit jediný. A to je ostuda. Nemyslel jsem si, že to je v Ladaklubu možné, ale zmýlil jsem se. Takže vy, kdož jste nezaplatili a měli tak učinit, styďte se!
Dále je všeobecně známé, že na letišti je během srazu zákaz požívání alkoholických nápojů, který platí pro všechny bez vyjímky, ať už jsou řidiči nebo nejsou. Přesto jsem tam viděl lidi, kteří popíjeli alkoholické pivo. Je to tak těžké počkat si do kempu a tam si v klidu to pivko dát?
Asi poslední výtka patří pejskařům. Volně pobíhající psi po letišti i po kempu, to je prostě špatně. A proč? Na letišti, v sektoru u dětského hřiště, ležela taška, ve které byly uloženy ceny-dárkové balíčky pro děti. Přiběhl pes a tu tašku pochcal! Dobře, že nenachcal dovnitř té tašky. Já tu tašku používám na nákupy a teď co se smradlavou taškou? To se mi tedy vůbec nelíbí a upřímně řečeno, hodně mě to nas*alo. O tom, že v kempu psi ochcávali stany, o tom ani nechci psát! Nevím o nikom, komu by se chtělo spát ve smradlavém stanu.
Toť z mé strany zatím vše.
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 175/487
Uživatelský avatar
radek mb
 
Příspěvky: 5186
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB

Re: Hodnocení srazu

Příspěvekod Luděk Musil » ned kvě 20, 2018 16:29

Já si nechám hodnocení na zítra.
Před hodinou jsem dojel domů a vyložil plný přívěs srazových propriet a to mi v mezičase přivezl Pátrač postel (Skif) -
Radku - za tohle speciálně děkuji.
Další zítra. L.
21011 -> (78) 84-99; 2103 -> (78) 99-04; 21073 -> (96) 04-07; 21044 -> (99) 07-13; 21044 -> (96) 12-16; Granta bílá -> 16-?; Vesta SW cross barvy Phantom (19) 20-?; 21011 - veterán (75) 12-?
Nemožné na počkání, zázraky do 3 dnů ´
Uživatelský avatar
Luděk Musil
 
Příspěvky: 10469
Registrován: úte čer 01, 2004 07:55
Bydliště: Vyškov/Rašov

Re: Hodnocení srazu

Příspěvekod Georgius » ned kvě 20, 2018 17:03

radek mb píše:Nepřísluší mi hodnotit sraz, který jsem organizoval.

Už na odjezdu na spanilku jsem to Radkovi říkal osobně a s chutí napíšu i sem Velké díky organizátorům.
Byl jsem v MH poprvé, nicméně pár úplně jiných akcí pro více než sto lidí jsem pořádal, takže mám představu, kolik "neviditelných" a "samozřejmých" věcí se za takovou akcí schovává. To, že malinovka došla dřív, než párky je s ohledem na počasí celkem očekávané a zase na druhou stranu je blbost, aby Radkovi zbylo půl sudu malinovky ;-), ti co jsme podcenili zásoby vlastních tekutin jsme ale pak měli možnost to dohnat na náměstí v Mnicháči. Tím se dostávám ke spanilce.

Trochu jsem se zakecal na ploše, takže jsem vyrážel "na ocasu" spanilky, která ještě než dojela do MH místy skoro zastavila. Když jsem se díval na to video z odjezdu, viděl jsem, že vepředu jely obě "policejní" vozidla. Příslušníci Veřejné Bezpečnosti svoji práci u zásahu odvedli znamenitě a návrat na náměstí již proběhl bez ztrát na životech či majetku ;-).
VB_zasahuje-na_forum.jpg

Z náměstí jsem opět odjížděl se Stanem112, při cestě z letiště jel za mnou. Ve předu jsem před ním nikoho moc neviděl, překvapil mne odbočením ke krámu (jo, jsem blbej, sežral jsem mu to i s navijákem, na parkovišti už stálo několik jiných Lad a v dohledu jiný Žigul nebyl), při návratu na hlavní jsem zahlédl desítku za kterou jsem se zavěsil, které ale pro změnu jela na dálnici. Takže jsem vyhodnotil situaci a odjel počkat na kolonu do kempu. Ve srovnání s auty, které jsou na videu na začátku Spanilky jich dojela hrubým odhadem třetina až polovina.

Je mi jasné, že ocedulování ani hlídka VB nemůže být po cestě na každém kruháči, ale vzhledem k tomu, že už cestou tam byl kruháč na kraji MH problém, asi mělo od organizátorů spanilky zaznít kam se jede nebo co dělat na hlavních rozbočeních. Za mně byla tedy spanilka v podstatě jediným zklamáním akce, jinak fakt super. Je mi jasné, že v tomhle počtu VAZidel to není sranda zorganizovat, takže bych navrhoval buď:

1) "příslušníka" na každou "kritickou" křižovatku (=ta, kde se nepokračuje bez kruháku po hlavní), první by jelo VB, které by vysadilo "regulovčíka" na patřičná místa (tak jak to bylo při nájezdu na náměstí, to klaplo perfektně) a na konci by druhé "policejní" vozidlo vyzvedlo regulovčíky a kromě toho by si hlídalo, že je posledním VAZidlem v koloně a případně údernou písní z reproduktorů "dohledávalo" zbloudilce (+ instrukce o výše uvedeném ještě na letišti). V nejhorším by se tak vytvořily spanilky 2 :lol:

nebo

2) vytištěnou mapku, jak tady zaznělo - upřímně řečeno, v nejhorším by se dalo i tisknout na místě těsně před odjezdem, kdyby se něco měnilo a rozdávat okénkem při odjezdu (to asi každopádně, aby si to lidi neztratili).

Jak jsem psal na úvodu, byl jsem na srazu poprvé a tak se rozhodně necítím být povolán do toho rýt, na druhou stranu občas "naivní názory" mohou v rámci brainstormingu býti i užitečnými. Celkově tedy hodnotím pozitivně, ztotožnil jsem spoustu lidí, co jsem znal jenom podle nicku, zablbnoul na ploše, dvakrát se ztratil při spanilce - co si víc přát :lol: :mrgreen:
VAZ nemá kaz (2107 1990-2005, 21113 (2005-2017, 2019 RIP),GFL (Červená Vesta Lux) r. 2017 na prodej někdy kolem roku 2030, Tátova Priora r.v. 2009 od 2021)
:wave: YOUTUBE kanál #ladavestacz - dejte odběr :love10:
Vokativ (5.pad, oslovujeme volame) je Georgie (2. deklinace, vzor populus, ze :) )
Uživatelský avatar
Georgius
 
Příspěvky: 3997
Registrován: čtv kvě 12, 2005 18:01
Bydliště: Praha

Re: Hodnocení srazu

Příspěvekod radek mb » ned kvě 20, 2018 18:20

Georgius píše:Z náměstí jsem opět odjížděl se Stanem112, při cestě z letiště jel za mnou. Ve předu jsem před ním nikoho moc neviděl, překvapil mne odbočením ke krámu (jo, jsem blbej, sežral jsem mu to i s navijákem, na parkovišti už stálo několik jiných Lad a v dohledu jiný Žigul nebyl),:

A právě proto Hurikán jasně před jízdou varoval, že pokud někdo spanilku nechce jet celou, protože třebas jede nakoupit apod., ať v žádném případě nejede v koloně spanilé jízdy a počká, až všichni odjedou. Důvod? Aby nedošlo k rozštěpení kolony a eventuálnímu zabloudění některých účastníků. Zde je krásně vidět, že to nebylo mlácení prázdné slámy.
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 175/487
Uživatelský avatar
radek mb
 
Příspěvky: 5186
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB

Re: Hodnocení srazu

Příspěvekod Roman 2105 » ned kvě 20, 2018 18:30

Nám se sraz moc líbil, až na tu spanilku, která se na kruháči u Lidlu rozdělila na dvě skupiny. My zůstali za autem před námi a to bylo špatně. Dál už to do detailu popsal Valda. Bylo mi líto žen které nedostaly poháry za všechna místa za stejnou disciplínu jako chlapi. Také ve sprintech bych rozdělil v kategorii nová a stará auta resp. předokolky a zadokolky. Dle výsledků je jasně vidět, že stará sériová řada na nové vozy nemá.
Moskvič 412 , Peugeot 308 , Peugeot 406 , Lada 2107 , Hyundai Atos , Jawa 555
Uživatelský avatar
Roman 2105
 
Příspěvky: 247
Registrován: úte lis 01, 2011 20:16
Bydliště: Děčín

Re: Hodnocení srazu

Příspěvekod radek mb » ned kvě 20, 2018 18:49

Roman 2105 píše: Bylo mi líto žen které nedostaly poháry za všechna místa za stejnou disciplínu jako chlapi. Také ve sprintech bych rozdělil v kategorii nová a stará auta resp. předokolky a zadokolky. Dle výsledků je jasně vidět, že stará sériová řada na nové vozy nemá.

Původně kategorie žen neměla být vyhlašována vůbec, nebylo to v plánu. Řešení bylo narychlo a vzhledem k počtu pohárů to nešlo udělat jinak.
Co se týká rozdělení sprintů, ani rozdělení na přední a zadní náhon není spravedlivý. To by se muselo udělat rozdělení takové, aby každý typ auta měl svou kategorii, a to by bylo poněkud nereálné všechny ohodnotit. Nikdy tahle soutěž nebude spravedlivá pro všechny. Ale třeba se to tak rozdělí, to ať si zařídí ten, kdo bude organizovat sraz příští rok.
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 175/487
Uživatelský avatar
radek mb
 
Příspěvky: 5186
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB

Re: Hodnocení srazu

Příspěvekod vodis » ned kvě 20, 2018 19:00

Sraz se nám letos líbil, užili jsme si ho a velký dík patří hlavně Radkovi a všem, kteří to celé zorganizovali. Bylo fajn zase potkat lidi, které čte člověk celý rok na fóru a pokecat s nimi naživo. Mínusem je pro mě letos spanilka, i my jsme zabloudili. Alespoň stručná mapka, která bývala, by nebyla k zahození.
Sněhobílá Samara 21083 r. 1994 - ŽIGADLO! koupeno 10/2009, 16400 - 36142 km, prodáno 26.5.2013
Stříbrná 21102 r. 2003 - Samara EVO! koupeno 5/2011, 15100 - 71109 km, prodáno 28.7.2014
Červená 2105 r. 1990 - Ruda koupeno 4/2013, 58329 - 95400 km, prodáno 7.12.2019
Sněhobílá 2101 r. 1973 - Jáchym koupeno 8/2013, 43740 - 50065 km
a ještě Volha 24
Uživatelský avatar
vodis
 
Příspěvky: 1666
Registrován: stř lis 25, 2009 21:18
Bydliště: Rakovník

Re: Hodnocení srazu

Příspěvekod mceza » ned kvě 20, 2018 19:09

Za me sraz tradicne paradni. Ale ja jsem nenarocnej, me staci fajn lidi, zigulici a vecer v kempu alkohol...

Co musim ale vyzdvihnout, tak organizaci na letisti a souteze. Ne ze by predchozi rocniky byly spatne, to vubec ne. Ale z letosniho bylo hodne citit nadseni a elan "nove krve". Opravdu intenzivni nasazeni vsech organizatoru a poradatelu jednotlivych soutezi bylo citit. Doufam, ze pristi rok mi cas dovoli vam aktivne take pomoci.

O nejvetsi negativum se mi postaral Koko Loko, ktery smazal cas me jizdy ze stopek pred zapsanim. Prvni jizdu jsem zkazil a druha (nepocitana) byla subjektivne mnohem lepsi. Takze to nejak vydycham a gratuluji tem, co stali na stupnich vitezu... Myslim si, ze muj cas byl ztopen zamerne. Byla by ostuda mit lepsi cas nez vitezove silnejsi kategorie... :wink: :rolleyes:

Spanilka dopadla jak dopadla. Neni mozne personalne zabezpecit kazdou krizovatku (pro priste nabizim pomocnou ruku, placacky, prukaz a pasku PSVB mam). Problem je ale v neukaznenych ucastnicich. Pri takove jizde jdou nektera pravidla stranou. Proto se nezastavuje na prechodech a na krizovatkach je potreba dodrzet zdravou drzost. To same 100x resene odpojovani se. Jakekoli naruseni kolony zpusobi katastrofu, ke ktere doslo vcera.
Omlouvam jen kolegu z Nemecka, ktery pri te mensi sprse zastavil a na Samaru kabrio nandaval strechu :D

I pres to, ze jsem musel vcera z neprijemnych duvodu narychlo odjet jsem vas rad videl. Jen ty rozky mi uz pekne hnijou :x

Diky za sraz!
Zahraniční vůz po dědovi ВАЗ-2101 (1981)
Zimní pomsta ВАЗ-2101 (1974) - uz neni muj...
Auto na zimu Бумер E90 (2006) - uz neni muj...

Po BMW dalsi vozidlo z mocnosti Osy: Mazda 3 (2019)
Uživatelský avatar
mceza
 
Příspěvky: 2062
Registrován: pon srp 13, 2012 20:41
Bydliště: Mladá Boleslav/Kutná Hora/Brno

Re: Hodnocení srazu

Příspěvekod Laďuša » ned kvě 20, 2018 19:12

Ahoj, před chvílí jsem dorazil. :)

Bylo supr, ale krátký. Člověk ani pokecat se všema nestihne :( Spanilka byla supr, protože potkávat Žigulíky zleva, zprava i z protisměru se jen tak nepoštěstí. Lada-Brownův pohyb hadr :)
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Laďuša
 
Příspěvky: 12117
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň

Re: Hodnocení srazu

Příspěvekod mceza » ned kvě 20, 2018 19:26

Laďuša píše: Spanilka byla supr, protože potkávat Žigulíky zleva, zprava i z protisměru se jen tak nepoštěstí.


Presne! Kdyz jsem dorazil na uroven Penny nebo co to tam je a vsude se chaoticky motali zigulici, byl to pravy raj pro Ladanadsence :D

radek mb píše:Co se týká rozdělení sprintů, ani rozdělení na přední a zadní náhon není spravedlivý. To by se muselo udělat rozdělení takové, aby každý typ auta měl svou kategorii, a to by bylo poněkud nereálné všechny ohodnotit. Nikdy tahle soutěž nebude spravedlivá pro všechny.


Pokud to berete jako opravdovou soutez a chcete ji vyhravat, postavte si special na sprinty. Prijet s 1500 na sprint a nadavat, ze o 40 let mladsi auto jede lepe mi prijde hloupe. To je jak nadavat, ze vymena kola byla se starym diskem a klicem a ze to nebylo fer, bo ja mam ve Veste lepsi kolo a klic... Je to na zpestreni, tak to tak berte.
Zahraniční vůz po dědovi ВАЗ-2101 (1981)
Zimní pomsta ВАЗ-2101 (1974) - uz neni muj...
Auto na zimu Бумер E90 (2006) - uz neni muj...

Po BMW dalsi vozidlo z mocnosti Osy: Mazda 3 (2019)
Uživatelský avatar
mceza
 
Příspěvky: 2062
Registrován: pon srp 13, 2012 20:41
Bydliště: Mladá Boleslav/Kutná Hora/Brno

Re: Hodnocení srazu

Příspěvekod Pavel Kozák » ned kvě 20, 2018 20:27

ladasraz byl dobrý :) jen ty sprinty bych nedal dle obsahu :) ale v počtu Kw :)(pač jen v kategorii 1.4 - 1.7 to máš cca 55kw až 72 kw ) což je dosti velký rozdíl :D jen toto bych chtěl aby se do příště vydařilo pořešit a popřemýšlet ) a to by bylo možná spravedlivé celkem pro všechny si myslim :) :D :D jinak tomu není co vytknout :) akorát počasí se mohlo objednat tošku méně slunka :D sem spálenej šíleně :D ale asi nejsem sám :D jinak paráda :) a kategorie žen je dobře že se udělala :) je to soutěžení i pro ženy :) jinak opravdu poveděné je vidět že si radek MB na tom dal záležet to můj pocit z ladasrazu :) :D :D

:cry: :cry: ještě jen je škoda že bylo málo hrnečků :cry: :cry: :cry:
Pavel Kozák
 
Příspěvky: 86
Registrován: ned kvě 29, 2011 20:35
Bydliště: Pardubice

Re: Hodnocení srazu

Příspěvekod achmel6 » ned kvě 20, 2018 20:43

Rád bych poděkoval organizátorům za letošní sraz i včetně vylepšení,počasí se perfektně povedlo,pro naši posádku vše ok.Poděkoval bych i za operativní ukázněnost ztracené kolony,kterou jsme při přesunu na kontrolní bod objevili a za logické řazení na náměstí v MH.Příští rok bych se ujal spanilky já pokud by to bylo možné u organizátorů.
Uživatelský avatar
achmel6
 
Příspěvky: 26
Registrován: stř dub 25, 2012 22:25
Bydliště: Hrádek nad Nisou

Re: Hodnocení srazu

Příspěvekod Viko » ned kvě 20, 2018 20:51

No kde začať...
Asi tým, že vám všetkým ďakujem za super víkend. Som taktiež rád, že všetky negatíva zrazu sú len problémy ktoré vyrieši menšie zasakrovanie s cigárkom. :) Jako pomocník organizátorov môžem povedať, že množstvo roboty spojené s takýmto zrazom presahuje možnosti zamestnaného človeka s rodinou. Napriek tomu sa takí cvoci našli a verím, že sa nájdu znova. Bolo mi cťou aspoň nejak priložiť ruku k dielu a podieľať sa na veci.

K najpodstatnejšej časti zrazu, teda k pobytu na letisku nemám výhrady. Väčšinu času som síce sedel na jazde zručnosti, avšak občas som sa dostal aj inam a potom čo si väčšina áut zajazdila som mal čas sa venovať iným zrazovým aktivitám ako napr. vozenie sa v aute za účelom vozenia sa, zevling, kritiku lukyho 2106, opravy lukyho 2106, krádež lukyho 2106... Z disciplín som si skúsil len zručnosť a orieťák. Tam som docela pohorel, nakoľko prvé zlé odbočenie prebehlo ešte na letisku :D ale celú cestu domov mi Dia hlásila telefónne búdky o2. :)

Priebeh spanilky som preberal s Hurikánom a z toho čo som pochopil, najväčší problém je, že proste nejsou lidi.
Pomohlo by viac snbákov na križovatky, viac ľudí ktorí vedia kam sa ide a nenasledujú len auto pred sebou. Keby sa títo ľudia zaradli do kolóny povedzme jeden na každých 20 áut riziko opakovania sobotňajšieho problému by sa minimalizovalo, ovšem nejsou lidi. No a asi by pomohlo aj to, že keď organizátor povie neoddelujte sa z kolóny, tak by sa nikto neoddeloval, žeáno.
Cestou na námestie som sa dostal až na kruhový objazd kde kolóna na pár minút zastala a zrazu sa rozbehla, akurát sa predomňa zaradila ňáka zafira či čo a potom ďalších osem hrkavíc a zrazu som bol prvý žigul. Rozmýšľam čo dalej a tak odbočím niekam kam by som dal námestie kebyže staviam mesto. :mrgreen: Došli sme na miesto ktoré vypadalo ako námestie a mali tam kebab, viac mi nebolo treba tak som to zakempil. :D Bol som tam prvý, takže som v podstate napravil naše fiasko na orienťaku. V tom sa z každej okolitej ulice vyvalili žigulíky a svet bol zase ok.

Pobyt v kempe úplne na jednotku, večerná socializácia prebehla oba dni perfektne. Nenasrali sme lágrmajstra ani žiaden debil neskazil náladu skokom pod kamión a tak. Konečne som strávil víkend "medzi svojimi", teda medzi podobne narušenými ľuďmi :D

Majte sa pekne a hlavne tie autá udržujte, kupujte, renovujte, gitujte nech sa môžme aj ďalej takto fasa stretávať. :)
VAZ 21061 - 1986 - 50 shades of orange
VAZ 21011 - 1976 - plyňák
VAZ 2105 - 1983 - expedičný špeciál
VAZ 21061 - 1980 - :hrob: zožrali ju oxidi
VAZ 2101 - 1979 - :hrob: :( zachránil nám životy
VAZ 21011 2x - 1980/1976 - adoptívne deti
Felicia combi 1,3mpi - 2000 - prevoz ND
Repliky koncoviek výfuku
Uživatelský avatar
Viko
 
Příspěvky: 1149
Registrován: pon kvě 05, 2014 20:09
Bydliště: Pezinok

Další

Zpět na Mnichovo Hradiště 10

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků