POKYNY A VŠEOBECNÉ INFORMACE KE SRAZŮM POŘÁDANÝM LKCS o.s.

(Každoroční srazy)

Moderátor: Moderátoři

POKYNY A VŠEOBECNÉ INFORMACE KE SRAZŮM POŘÁDANÝM LKCS o.s.

Příspěvekod Hurikán » ned zář 26, 2010 22:05

POKYNY A VŠEOBECNÉ INFORMACE KE SRAZŮM POŘÁDANÝM LKCS o.s. (dále jen pořadatel)


Každý se účastní srazu a s ním spojených akcí na vlastní náklady, riziko a odpovědnost. Povinností každého účastníka je dodržování zákona č. 361/2000 Sb., o provozu na pozemních komunikacích, pokynů pořadatele a obecných zásad bezpečnosti. Kdo jakýmkoliv způsobem bude porušovat pravidla srazu (jízdou autem mimo vyznačené plochy, neuposlechnutí pokynů pořadatele, atp.) bude okamžitě vykázán ze srazu.

Na plochách pronajatých LKCS o.s. a plochách, kde probíhají přidružené akce srazů, PLATÍ PŘÍSNÝ ZÁKAZ POŽÍVÁNÍ ALKOHOLICKÝCH NÁPOJŮ !!! Účastník srazu je povinen na požádání pořadatele podstoupit orientační dechovou zkoušku!

Pobyt v kempech nebo jiných ubytovacích zařízeních, stejně jako stravování během srazu si každý zajišťuje a hradí sám. Pro pobyt v kempech apod. platí podobné podmínky jako pro pronajaté plochy. Tzn., že je zde ZAKÁZÁNA JÍZDA POD VLIVEM ALKOHOLU, rušení nočního klidu apod.

Pořadatel nezodpovídá za technický stav, způsobilost k provozu ani jiné náležitosti zúčastněných vozidel. Dále pořadatel nezodpovídá za škody na vozidlech a majetku účastníků, nebo majetku třetích osob. Za každou jednotlivou škodu je plně zodpovědný ten, kdo ji způsobil! Pořadatel má právo účastníka, který neuposlechne jeho pokynů, příp. nebude dbát těchto instrukcí, vykázat ze srazu a to bez jakéhokoliv nároku na vrácení poplatku!


Informace k soutěžním disciplínám a ostatním bodům programu:


Jízda zručnosti:
Probíhá ve vyhrazeném úseku a je řízena pořadatelem.

Sprinty:
Jsou koordinovány pořadatelem na pronajaté ploše v úseku k tomu vymezeném.

Spanilá jízda:
Má výletní charakter a probíhá obvykle na silnicích 2. a 3. tříd za běžného provozu. V případě přítomnosti doprovodu PČR je třeba respektovat jejich pokyny a nařízení. Dále je nutné dbát na dodržování dopravních předpisů a zachovávat ohleduplnost i k ostatním účastníkům silničního provozu. Délka spanilé jízdy se obvykle pohybuje v rozmezí 30 - 80 km. Pořadatel před každým jednotlivým srazem upřesní charakter i délku jízdy. Před započetím spanilé jízdy je nutné mít v nádrži dostatečné množství paliva postačující na průjezd celé trasy. Během spanilých jízd není prostor na tankování a vzhledem k povaze vybíraných silnic, se na trasách většinou ani žádné čerpací stanice nevyskytují.

Ostatní:
Další případné body programu budou spolu s jejich náležitostmi a pravidly oznámeny pořadatelem před jejich začátkem.


Tísňová tel. čísla:
    • 155 Lékařská záchranná služba
    • 150 Hasiči ČR
    • 158 Policie ČR


LKCS o.s. děkuje všem za dodržování těchto pokynů, těší se na Vaši návštěvu a přeje Vám příjemný a ničím nerušený pobyt na námi pořádaných akcích. :)
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Hurikán
 
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno

Zpět na Velké srazy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků