Pražská setkání

(neoficiální, na jeden den...pokecat, poobědvat, ukázat auta a hurá domů...!)

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod Tom007 » ned bře 02, 2008 16:02

ja byl na shuzi 3krat minule jsem nechtel jit,že se to furt meni.Prvni středa v mesici,to je ideal.Moc lidi tam nechodi a pokud se měni terminy a hospody?Pokud vim,že novy mesic a 1 stredu je schůze,třeba v tom klubu,tak mam čas se tomu přizpůsobit.Lepe se shůzuje,za menši peniz.Tak středa v klubu?
Tom
Tom007
 
Příspěvky: 52
Registrován: sob pro 29, 2007 21:12
Bydliště: Praha

Příspěvekod Raduz » ned bře 02, 2008 21:11

Zdar, já přijdu kamkoliv akorát když budu znát ADRESU a bude to 5.2. Za týden mi to nedovolí turnus. Kolegu z DEPA budu informovat, přislíbil účast na 99,99%.[/b]
®; Člen LKCS
Uživatelský avatar
Raduz
 
Příspěvky: 4069
Registrován: úte pro 04, 2007 09:22
Bydliště: Brandýs nad Labem

Příspěvekod Honza 21061 » pon bře 03, 2008 10:50

Je to na ovocném trhu přímo vedle Stavovského divadla, na mapě je v tom místě symbol masky a po příchodu na místo jsou tam vrata a u ních nějaké červené vlaječky s nápisem "divadlo Kolowrat". http://www.mapy.cz/?query=#x=133082656@ ... _145508225
Uvnitř je vrátnice, slušní návštěvníci "od fochu", pozdraví a ledabyle řeknou na půl huby "...jdu do klubu...".
Neslušní návštěvníci z ulice, různé slečinky a další frajerstvo, které se tam též zabydlelo, protože klub je od jisté doby přístupný i široké veřejnosti (což jsme nyní už i my), nepozdraví a kam jde, též neřekne...
Přístup do klubu je na konci haly, po schodech dolů. Jiné schody dolů nejsou, to se nedá poplést!

Možná bude vhodné oprášit starý zvyk: tj. že nově příchozí členové, pokud se dostaví před šestou, počkají před vraty a "mazáci" je tam potom navedou. Protože je pravidelným zvykem, že na šestou chodíme co já vím jen já a Teepee, tak tam potom půjdeme společně, abychom se dole nemuseli různě nahánět. Přijdu určitě na tu šestou!
Honza
Osa Praha - Brno
Uživatelský avatar
Honza 21061
 
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha

Příspěvekod Raduz » pon bře 03, 2008 19:56

OK, na 6h to nestihnu, musim předat potomka a pak hned vyrazím. Kolegu budu informovat.
®; Člen LKCS
Uživatelský avatar
Raduz
 
Příspěvky: 4069
Registrován: úte pro 04, 2007 09:22
Bydliště: Brandýs nad Labem

Příspěvekod ladalover » pon bře 03, 2008 23:08

já dorazím na 19 :30

Petr a Honza Červenka dorazí dřív.

:twisted:
lada time is comming...
Lada 1500S, 1,5, r.v. 1978 1978 - dále
Citrónek XM 2,1D, r.v. 1991 04/2008-09/2009
Uživatelský avatar
ladalover
 
Příspěvky: 249
Registrován: čtv dub 20, 2006 11:24
Bydliště: Praha

Příspěvekod Honza 21061 » čtv bře 06, 2008 00:46

Tentokráte byla účast na schůzi opravdu slušná! 11 lidí, takovou návštěvnost dlouho nepamatujeme! Že by se Pražská sekce začala skutečně zvedat ze dna, na které si nedávno sáhla? :thumbleft:
Tradičně velká účast byla ze strany bývalých, nebo současných dopraváků, počet 4, takže přišla řeč i na spoustu věcí okolo pražské MHD.
V klubu bylo tentokrát také příjemně, až na poněkud větší obsazenost. Příště třeba budeme mít štěstí na příjemnější posezení v první místnosti, kde je i lepší vzduch.
- - - - - - - - - - -
Skutečně neskutečná historka nakonec, aneb jak bývalý řidič DP, stal se jeho současným štvancem.
Cosi mi napovídalo, že v noci zejména ve stanici, kde jsme nastupovali do metra, bývá záplava revizorů... A já, z jakési post-zaměstnanecké "stávky", nevedu platný jízdní doklad. :roll: Sjíždíme po eskalátoru dolů a bác ho! Stáli tam.
Sice se mnohokrát prokázalo, že jsem duchapřítomný člověk, ale tentokrát jsem propadl zmatkům a ptal se kolegy Toma, jestli nemá volný lístek. Ani mi nedošlo, že označovače jsou nahoře. To bylo zhruba v půlce dlouhých schodů. Tak se mi dostalo spásné rady, která mě prostě v tom mém zazmatkování nenapadla: "utíkej nahoru"! Okamžitě jsem se otočil a mazal proti eskalátoru a skupinkám lidí z oslav, škodolibě jimi pobízen "dělej, honem! Tady to vede dolů!" apod.
UF, podařilo se mi vyskákat proti schodům a místo abych zamířil k automatu na lístky, šel jsem úplně z metra na tramvaj. Po pár krocích mi to došlo a vrátil jsem se pro lístek. Vítězoslavně jsem ho vzal do ruky, jako mocný "glejt" nějakého krále a nastoupil na eskalátor. Ujedu 1/3 dráhy dolů a došlo mi, že jsem si ho ZAPOMNĚL OZNAČIT!!! :shock: Takže opět sprint nahoru proti schodům...
S vypětím sil jsem ho strčil do strojku, sjel schody, ukázal jej spokojeným revizorům (myslím, že ty moje 2 úprky nahoru ani neviděli :lol: ) a šel naproti čekajícímu Tomovi s Radůzem, kteří se neudrželi smíchy, když jsem jim vyprávěl, jak jsem svůj protiběh musel absolvovat ještě jednou. Prostě roztržité a zmatkující trdlo! :roll:
Nejsem příliš trénovaný, tak jsem to trochu déle rozdýchával, ale plíce jsem nevyplivl a splnilo to svůj účel- černý pasažér si pořídil jízdenku. :oops:
A snad si jako současný cestující (a BÝVALÝ dopravák) řádně pořídím legitimaci. Stávky už bylo dost. :lol:
Honza
Osa Praha - Brno
Uživatelský avatar
Honza 21061
 
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha

Příspěvekod ladalover » čtv bře 06, 2008 03:47

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tak to já vedu mhd legitku poctivě :-)

Jinak Schůze eňo ňuňo!!! Jen tak dále. Už se těším na další. Jo a Honzo..... akce A.III :twisted:
byla přidána lehce po 19 hod.... My o vlku... :P

Když to vyjde, budu blahem bez sebe.

:wink:
lada time is comming...
Lada 1500S, 1,5, r.v. 1978 1978 - dále
Citrónek XM 2,1D, r.v. 1991 04/2008-09/2009
Uživatelský avatar
ladalover
 
Příspěvky: 249
Registrován: čtv dub 20, 2006 11:24
Bydliště: Praha

Příspěvekod Laďuša » čtv bře 06, 2008 09:14

:D :lol: :lol:

Chlapí, udejte ho, že pil??? :mrgreen:
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Laďuša
 
Příspěvky: 12117
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň

Příspěvekod ladalover » čtv bře 06, 2008 23:55

Pili jsme všichni, někteří alko, jiní nealko. Byli mezi námi i tací, kteří s i najedli. :P
lada time is comming...
Lada 1500S, 1,5, r.v. 1978 1978 - dále
Citrónek XM 2,1D, r.v. 1991 04/2008-09/2009
Uživatelský avatar
ladalover
 
Příspěvky: 249
Registrován: čtv dub 20, 2006 11:24
Bydliště: Praha

Návrh na změnu / zhodnocení období v rámci Pražské sekce

Příspěvekod Honza 21061 » ned bře 16, 2008 19:21

Další schůze Pražské sekce je plánována na středu 2. dubna, opětovně v Divadelním klubu a opětovně je zván každý, kdo bude mít jen trochu čas nás navštívit. Samozřejmě i "přespolní" pokud by konečně měli zájem, se můžou dostavit.
Na programu schůze bude i řešení detailů ohledně expedice Adam III, případně i verbování dalších účastníků. :)

V rámci hledání a zkoušení nejlepších řešení, navrhuji pro tentokráte zkušební začátek schůze na 17. hodinu.
Přišel jsem totiž na to, že se na schůzích zdržujeme do téměř nočních hodin, přesto zůstává spousta věcí nedořešených, hovor je v plném proudu, ale na druhou stranu 2/3 účastníků odchází už kolem osmé, až deváté hodiny.
Přesunutím začátku schůzí o hodinu dříve by vznikla možnost, aby si schůze užilo více lidí a nemuseli sotva po příchodu jít zase domů, případně v nejlepší fázi opustit již zavírající klub.
Tímto bychom se také sjednotili s hlavní základnou v Brně, kde jsou začátky schůzí od 17. hod. z mého pohledu výhodné a vyhovují. :)

Prosím všechny o případné připomínky k tomuto návrhu. Rád bych, aby se to alespoň vyzkoušelo, třeba to bude i nám vyhovat.
- - - - - - - - - - -
:) Velmi dobře je možné zhodnotit vzrůstající návštěvnost schůzí, zvyšující se spokojenost a dále zvýšení aktivit i mimo schůze. (Bylo by dobré na jaře konečně uspořádat sraz Pražské sekce i s auty)
:( Naopak, zejména po zahájení obnovených schůzí "v nových barvách " jsou více znát dřívější odchody ze schůzí oproti dřívějšku...
Dále je třeba připomenout mnohem větší nestálost v návštěvnosti, zejména původního "zdravého jádra".
Honza
Osa Praha - Brno
Uživatelský avatar
Honza 21061
 
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha

Příspěvekod ladalover » ned bře 16, 2008 22:25

Mně je jedno, od kolika schůze bude, přijdu buď už na 17 h pokud to zvládnu nebo přijdu později, ale přijdu.

Určitě bych tuto variantu vyzkoušel a uvidí se, jak to dopadne.
lada time is comming...
Lada 1500S, 1,5, r.v. 1978 1978 - dále
Citrónek XM 2,1D, r.v. 1991 04/2008-09/2009
Uživatelský avatar
ladalover
 
Příspěvky: 249
Registrován: čtv dub 20, 2006 11:24
Bydliště: Praha

Re: Návrh na změnu / zhodnocení období v rámci Pražské sekce

Příspěvekod Teepee » pon bře 17, 2008 11:20

Honza 21061 píše:V rámci hledání a zkoušení nejlepších řešení, navrhuji pro tentokráte zkušební začátek schůze na 17. hodinu. Dále je třeba připomenout mnohem větší nestálost v návštěvnosti, zejména původního "zdravého jádra".
Zdravé jádro hlásí nadšení z posunu na 17.00, protože jaksi stihne hodinovou cestu do domovské destinace vyladit tak, aby ten den nepřicházelo k již vyhaslému rodinnému krbu... :wink:
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Teepee
 
Příspěvky: 4258
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ

Příspěvekod jm3 » pon bře 17, 2008 11:24

Nazdar, na mě je 5 docela brzo, ale nejsem proti, jak to stihnu, tak přijdu...
Jarda

Ex VAZ 2104 (1.3)
Ex VAZ 2105 (1.7)
BMW E3O (2.0i)
Uživatelský avatar
jm3
 
Příspěvky: 56
Registrován: úte led 31, 2006 22:18
Bydliště: Praha 3 - Žižkov

Příspěvekod Laďuša » pon bře 17, 2008 13:22

Honza 21061 píše:na druhou stranu 2/3 účastníků odchází už kolem osmé


Tak když se sjednocujete s Brnem, můžete se eště sjednotit s Plzní.... My zpravidla zůstáváme všichní a nezřídka nás vyhání po zavíračce :mrgreen:
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Laďuša
 
Příspěvky: 12117
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň

Příspěvekod Honza 21061 » pon bře 17, 2008 15:06

Laďušo, heslo zní:
BRNĚNSKÁ SEKCE = NÁŠ VZOR !!! 8)

Takže se dosud zatím sjednocujeme s Brnem v čase a další věci můžou následovat. :wink: Ne, nebudeme z toho dělat žádné velké akce, abych nebyl nakonec ještě opravdu defenestrován. :lol:
Jsem rád, že změna začátku byla přijata víceméně kladně, myslím, že to bude vyhovovat všem a už se k tomu hlásí i část z původního "zdravého jádra". :)
Abych pravdu řekl, já také budu raději začínat dříve (když bude čas) a tím pádem i dříve končit, v 11 večer bych už se nejradši viděl doma, a ne někde v centru Prahy na ulici. :roll:

P.S. Na minulé schůzi to sjednocování s Plzní reprezentoval Ladalover s Honzou Č, kteří vydrželi prý až téměř do zavírací 24 hodiny. Takže i v tomhle směru nejsme zase až tak pozadu, což ostatně dokládá moje snaha ukořisit První Plzeňskou schůzovou vlaječku (za kterou díky- už běhá někde po ose a snad se ke mně a potažmo na stůl pražských schůzí, brzy dostane) :)
Honza
Osa Praha - Brno
Uživatelský avatar
Honza 21061
 
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha

PředchozíDalší

Zpět na Malé srazy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků