Pražská setkání

(neoficiální, na jeden den...pokecat, poobědvat, ukázat auta a hurá domů...!)

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod Teepee » pát led 11, 2008 08:28

Já jsem taky pro změnu, mně se moc nelíbilo hlavně to, že se musím prodrat neskutečně přelidněnou stanicí I.P.Pavlova a pak kus pěšky ponurými ulicemi mezi auty. Osobně bych uvítal něco co je 0-3, maximálně 5 minut od stanice metra, která nebude z těch frekventovanějších. Dusnost ve sklepním salonku mi taky moc nesedla.
Tolik má podpora návrhu na změnu.
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Teepee
 
Příspěvky: 4258
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ

Příspěvekod Honza 21061 » stř led 23, 2008 16:47

POZOR ZMĚNA: Příští pravidelné setkání bych si dovolil přesunout na STŘEDU, 13. února od 18. hod. - tj. o týden později!
Důvody:
a) více šancí zjistit vše o novém vytipovaném podniku, případně najít jiný, ještě lepší
b) hlavní důvod: Jistě jste všichni postřehli a už mi to i bylo naznačováno minule, že se dlouho neobjevuje Pšenda.
Důvod je prostý, nemá pevnou pracovní dobu a zrovna celý týden, kdy má být schůze, má odpolední až do pozdních hodin. Takže jeho jménem vás všechny tímto prosím o smíření se s přesunem termínu, aby se také mohl po neskutečně dlouhé době konečně zúčastnit. Případné nesouhlasné odezvy máte směrovat přímo jemu, já jsem tady jen jako zprostředkovatel zprávy a požadavku.
Kdyby někdo třeba nemohl, tak se ohlašte včas, můžeme se zkusit domluvit na čtvrtek, nebo úterý apod, podle toho co a jak...

Dále: adresu nového místa pro setkání dám s předstihem včas vědět, buďte bez obav!!! (připomínám- návrhy jsou stále otevřeny, když budete něco vědět, sem s tím!)
Honza
Osa Praha - Brno
Uživatelský avatar
Honza 21061
 
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha

Příspěvekod Teepee » čtv led 24, 2008 08:40

Mám nesouhlasnou odezvu k tomu že se neobjevuje Pšenda :wink: . Rád ho uvidím, ať kouká dorazit :P , to že to přesunem o týden je mi jedno.
No a na nový podnik jsem zvědav, bohužel můj rodinný status nedává moc šancí k tomu, abych měl dostatečný přehled a mohl něco nabídnout.
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Teepee
 
Příspěvky: 4258
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ

Příspěvekod Pšenda » čtv led 24, 2008 11:50

Já to tu osvětlím. Dříve jsem také sloužil ranní a odpolední, jenže schůze byli v místě mého pracoviště, tak to nebyl problém. Ale teď to problém je. A ty 2 schůze co byli a na kterých jsem nebyl se mě trefili do odpolední. Tak děkuji předem za určitou toleranci. :D
Ford Sierra 2.9i V6 Manuál Ghia - 150 koní a jede to šíleně, jak jinak než na LPG
Pšenda
 
Příspěvky: 313
Registrován: úte čer 01, 2004 14:38
Bydliště: Praha

Příspěvekod jm3 » čtv led 24, 2008 13:39

Ja myslim, že lidem s pravidelnou pracovní dobou / rozvrhem je uplně jedno která středa to bude (pokud je to včas oznámeno), ale naopak každému záleží na co největší účasti 8) A co se týká podniku, tak šílený, abych kvůli tomu nepřišel těžko někdo najde :D
Jarda

Ex VAZ 2104 (1.3)
Ex VAZ 2105 (1.7)
BMW E3O (2.0i)
Uživatelský avatar
jm3
 
Příspěvky: 56
Registrován: úte led 31, 2006 22:18
Bydliště: Praha 3 - Žižkov

Příspěvekod Rafan » stř úno 06, 2008 15:39

No uz je na case abych se na vas taky zas prisel podivat :) V podstate jedno kdy a kde, jen dejte vedet vcas... a rovnou navrhuju tohle http://www.ceske-hospudky.cz/hospudka.php?uid=1661 Pivnice U Sadu, fajn zizkovska hospa, v prizemi to ma spravnou atmosferu a dole je to zas dost clenity, mistnosti v podstate jako salonky kvuli klidu. Co vy na to ?
Rafan
 
Příspěvky: 151
Registrován: stř čer 29, 2005 08:25
Bydliště: Praha

Příspěvekod Honza 21061 » stř úno 06, 2008 16:11

Zítra jdu omrknout pizzerii, kterou navrhoval Pavel 04 a potom se uvidí. :) Jinak, schůze tedy platí, příští středu od 18 hod, místo bude samozřejmě upřesněno.
Honza
Osa Praha - Brno
Uživatelský avatar
Honza 21061
 
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha

Příspěvekod Honza 21061 » pon úno 11, 2008 23:34

Tak tedy: Je to pizzerie Parenzo, nachází se kousek od Náměstí Míru, na křižovatce ulic Slezská a Sázavská. V Podstatě to není o moc dál, než Regent, ale co jsem tak četl různé nezávislé reference od lidí, zřejmě je to opravdu velice dobrý podnik.
Takže díky Pavlovi 04 za doporučení, zítra se tam zajdu osobně podívat (minule jsem tam nebyl, jsem teď jako na pérko a na zábavu nezbývá čas) :( a při té příležitosti tam rezervuji nějaký stůl.

Mimochodem, přijde se na nás po dlouhé době podívat Pšenda, Rafan a mnoho dalších. :)

Takže tuto středu, tradičně od 18 hodin, na místě! :wink:
Honza
Osa Praha - Brno
Uživatelský avatar
Honza 21061
 
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha

Příspěvekod jm3 » úte úno 12, 2008 10:42

OK, jinak tady je mapka http://www.nelso.cz/place/1958/
Jarda

Ex VAZ 2104 (1.3)
Ex VAZ 2105 (1.7)
BMW E3O (2.0i)
Uživatelský avatar
jm3
 
Příspěvky: 56
Registrován: úte led 31, 2006 22:18
Bydliště: Praha 3 - Žižkov

Příspěvekod Honza 21061 » stř úno 13, 2008 12:05

Máme to rezervované... Ptali se mě, jestli kuřáci, nebo nekuřáci, tak jsem ustoupil a je to v kuřácích, ale doufám, že tam nebude tak mizerný vzduch, jako u Regenta. :roll: Prý je to tam mnohem lepší...
Věřím, že i kuřácká část schůze bude též k nám nekouřícím ohleduplná ve vyfukování kouře. :wink:
Honza
Osa Praha - Brno
Uživatelský avatar
Honza 21061
 
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha

Příspěvekod Honza 21061 » pát úno 29, 2008 23:55

Haló, haló, školní hlášení... :lol:
Středa, 5. 3. od 18 hodin, termín našeho pravidelného setkání! :)

Napadlo mne předtím, že bychom to mohli udělat opět o týden později, aby se to trochu dorovnalo, když minule jsme se sešli skoro v půlce měsíce, ale při pohledu do kalendáře, bychom si nijak nepomohli a pro dorovnání to vychází lépe na toho pátého.
Místo setkání: V tom je trochu zakopaný pes, resp. neustále pokračující putování po všemožných podnicích a stále větší nespokojenost... Drtivá většina hlasů a přání směřuje do našeho dlouhodobého působiště- Divadelního klubu.

Jenže bez dalšího diplomatického okecávání, Pšendovi se ze snadno pochopitelných důvodů, do klubu nechce. Pro případné dotazovače- představte si v jeho situaci sebe, já si to představit dovedu a také by se mi nechtělo do kantýny své bývalé garáže.
Na druhou stranu, je to zasloužilý člověk a zejména díky němu, měl klub možnost poznat tento podnik, kde jsme byli až na výjimky spíše velmi spokojeni. Při poslední návštěvě už se dokonce neprojevil jediný z těch problémů.
Takže si myslím, že by bylo vhodné Pšendu respektovat a provést následující kompromis, který jsem navrhoval už minule při debatě:
-Pokud se Pšenda nepřihlásí k účasti na schůzi, byla by automaticky v Divadelním klubu.
-Pokud se přihlásí, půjdeme jinam- kamkoliv, kde to pro nás bude jen trochu vhodné.
Něco se najde!! Nakonec, kde je psáno, že v případě spokojenosti se tam potom nemůžeme přemístit.
Takže bych neházel flintu do žita a očekávám, že mi k tomu účastníci našich setkání začnou psát své podněty a názory! (uznávané v případě připojení adresy jimi navrhovaného podniku, na konec příspěvku :P :D)
Pšenda jistě promine zmedializování jeho osoby, ale takhle máme šanci posunout se kupředu a společně náš vleklý problém s místem vyřešit, bez opatrného našlapování a celkově pokažené nálady kvůli věčným přesunům!

Takže, sem s přihláškami na středu, názory, připomínkami- nestyďte se! :)

P.S. Dostal jsem teď několik tipů na nějaké podniky. Budu se snažit co nejdříve dát vědět, pokud se něco změní a kam tedy nakonec půjdeme. Jen doufám, že na účasti to nic nemění!
Honza
Osa Praha - Brno
Uživatelský avatar
Honza 21061
 
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha

Příspěvekod ladalover » sob bře 01, 2008 00:48

Já osobně, Petr a Honza (my tři jak vždy chodíme :-) ) se jednomylsně shodujeme a vyjadřujeme se pro Divadelní Klub.

Pokud se bude účastnit Pšenda, respektujeme to a může to být jinde.

Ale divadlo je divadlo... kousínek od všech linek metra, tramvají.... dobrý nezakouřený prostředí, levný papů a pivko :-) ....

Jinak první středa v měsíci je super :-) Srovná se to samo, když to pak zase vyjde na začátek dubna.

Takže 3 hlasy pro Divadelní klub. :-d
lada time is comming...
Lada 1500S, 1,5, r.v. 1978 1978 - dále
Citrónek XM 2,1D, r.v. 1991 04/2008-09/2009
Uživatelský avatar
ladalover
 
Příspěvky: 249
Registrován: čtv dub 20, 2006 11:24
Bydliště: Praha

Příspěvekod Honza 21061 » sob bře 01, 2008 02:13

No, levný papů v klubu také moc není, cenově asi tak stejné, jako ve všech podnicích, kde jsme dosud byli, ale pokaždé tam byly tak velké porce, že se člověk najedl doslova ještě na druhý den dopředu. :thumbleft: Navíc tamní kuchyně vůbec není špatná a pro naše potřeby řekl bych optimální systém placení za jednotlivé položky hned při objednání.

Zakouřeno bylo také někdy dost, ale je tam vždy nějaké zázračné větrání a průvan, takže dýchatelno. Posledně, co jsme byli v klubu- tuším v září, nebo v říjnu, tam byl tak příjemný vzduch, takový klid a příjemná obsluha, že se mi odtamtud ani nechtělo vyrážet na pouť po podnicích, která v podstatě začala už loni v červenci... :roll:

Abych pravdu řekl, tak se mi tímhle tahem, bude-li oblíben, dost uleví... :roll: No a pozvolna a nenásilně si při tom můžeme najít něco jiného odpovídajícího, pokud budeme mít potřebu.
Honza
Osa Praha - Brno
Uživatelský avatar
Honza 21061
 
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha

Příspěvekod Pšenda » sob bře 01, 2008 12:32

Mě je to už jedno, koukám že se klub nelíbí jenom mě. Takže si choďte kam chcete, stejně jsem zase v práci a mám odpolední. Na druhou stranu se to možná v klubu změnilo, nebyl jsem v divadle pěkně dlouho. Takže doporučuji chodit do klubu v divadle.
Ford Sierra 2.9i V6 Manuál Ghia - 150 koní a jede to šíleně, jak jinak než na LPG
Pšenda
 
Příspěvky: 313
Registrován: úte čer 01, 2004 14:38
Bydliště: Praha

Příspěvekod Honza 21061 » sob bře 01, 2008 19:24

Pšendo, v klubu se to určitě změnilo. Minimálně ta protivná a namyšlená obsluhující na baru, už tam není.
Jenže tak jako tak vím, že bys raději chodil jinam a my ostatní jsme s tou samou myšlenkou klub opouštěli a věřili, že budeme hned spokojení jinde. :roll:
Zjistili jsme, že nám Pšenka (krom Tebe :D ), nekvete a že ten klub je dosud to nejlepší, co jsme měli...
Uvidíme teď, až půjdeš na schůzy Ty, tak se domluvíme na jiném místě a pozvolna můžeme něco hledat jiného. :)
Honza
Osa Praha - Brno
Uživatelský avatar
Honza 21061
 
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha

PředchozíDalší

Zpět na Malé srazy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků