A co Plzeň?

(neoficiální, na jeden den...pokecat, poobědvat, ukázat auta a hurá domů...!)

Moderátor: Moderátoři

Re: A co Plzeň?

Příspěvekod dmatej » ned srp 13, 2023 15:48

Budeme muset něco vymyslet ... včera se nám měla narodit Terezka, ale dává si načas. :-)
Jinak nic moc nového, ještě jsem nezbankrotoval, doufám, že finanční krizi jsem odpálil, což se odvíjí od toho, jestli mi zákazník pošle včas peníze a bude to opakovat :-D
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto).
Uživatelský avatar
dmatej
 
Příspěvky: 2844
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov

Re: A co Plzeň?

Příspěvekod Laďuša » pon srp 14, 2023 16:22

Nou problém, my s Jardou schůzujeme furt, takže to bude zpestření, že u toho nebudeme sami :lol:

Jinak k poslední zde prezentovaný schůzi přidam eště pár řádek. Sešli jsme se vskutku u brány podniku Škoda Electric Plzeň ve dvě odpoledne a vyrazili jsme na kulturně-turisticky pojatou akci. Úvodní zasedání proběhlo v hospodě v Chemický ulici, pak jsme se přesunuli ke stánku Škoda sportparku v Doudlevcích a dál podél Radbuzy jsme pokračovali přes bar U Dejva a hospodu U Pechtů až k hospodě u bejvalý papírny. Následovalo občerstvení v kebabárně na Slovanskej a stylovej nákup suvenýrů v prodejně řeckých a ukrajinských specialit (donedávna ruských a řeckých). Pak jsme to ukončili v hospodě U Chřestýše, kde jsme pojedli Jardou zakoupený slanečky, přičemž jsme ani nevěděli, co všechno a jak se jí, ale to už nám bylo jedno. Jarda tady skončil a já jsem šel eště s Jardou do hospody U Šéfový, kde jsem skončil i já. Kam pak eště šel Jarda, to už nevim. Byla to hodnotná akce, při kterej jsme si rozšířili obzory a zároveň jsme jí neproseděli v hospodě.
Přílohy
1.6.2022 (1) Start u Škodovky.jpg
1.6.2022 (2) U papírny.jpg
1.6.2022 (3) Kebabárna na Slovanské.jpg
1.6.2022 (5).jpg
1.6.2022 (7).jpg
1.6.2022 (8) Slaneček snězen U chřestýše.jpg
1.6.2022 (9) Hospoda U šéfový.jpg
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Laďuša
 
Příspěvky: 12117
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň

Re: A co Plzeň?

Příspěvekod Luděk Musil » úte srp 15, 2023 07:17

Laďuša píše:... Byla to hodnotná akce, při kterej jsme si rozšířili obzory a zároveň jsme jí neproseděli v hospodě.
Ano, to určitě :lol: .
Musel jsem si vzít tužku a papír :P .
Obzory jste si možná rozšířili, ale s tím zbytkem nesouhlasím :!: Dle Tvých slov jste doslova vymetli 7 (slovy sedum) hospod :!:
Jak Vám závidím :D . L.
21011 -> (78) 84-99; 2103 -> (78) 99-04; 21073 -> (96) 04-07; 21044 -> (99) 07-13; 21044 -> (96) 12-16; Granta bílá -> 16-?; Vesta SW cross barvy Phantom (19) 20-?; 21011 - veterán (75) 12-?
Nemožné na počkání, zázraky do 3 dnů ´
Uživatelský avatar
Luděk Musil
 
Příspěvky: 10479
Registrován: úte čer 01, 2004 07:55
Bydliště: Vyškov/Rašov

Re: A co Plzeň?

Příspěvekod Vašátor » úte srp 15, 2023 20:33

Já teda taky závidím. Kde jsou ty časy kdy naplno jela osa Brno - Plzeň , Plzeň - Brno. Nicméně i v Brně se schůzuje, včera jsme měli zasedání ohledně organizace podzimního srazu, já si pak odskočil na onkologický ústav a následně pokračoval v Riu s Čežou.
Vašátor / TŘI SESTRY <III> LADA GANG / osa Brno - Plzeň / cituji "ladaklub je jen náhodně zformovaná banda hovad"
http://www.classic-oldtimer.cz _______ http://ladaauto.wz.cz _______ http://tatry.kvalitne.cz/
Uživatelský avatar
Vašátor
 
Příspěvky: 9311
Registrován: pon lis 01, 2004 13:56
Bydliště: Brno

Re: A co Plzeň?

Příspěvekod dmatej » stř srp 16, 2023 23:09

Vašátor píše:Já teda taky závidím. Kde jsou ty časy kdy naplno jela osa Brno - Plzeň , Plzeň - Brno. Nicméně i v Brně se schůzuje, včera jsme měli zasedání ohledně organizace podzimního srazu, já si pak odskočil na onkologický ústav a následně pokračoval v Riu s Čežou.


Doufám, že to byla onko návštěva zdvořilostní ...

Jinak pokud jde o osu, dá se leccos, ale já jsem pozadu s rodičovstvím a stavěním domů tak o 20 let, jen pořád tlačím cizí projekty do budoucnosti. Naštěstí mi zrovna zákazník zaplatil fakturu, tak za 5 minut 12 se nepropadnu do kontokorentů a zvládnu se slušnou rezervou splácet půjčky ... na ty cizí projekty skrz živobytí :-D ... když zaplatí ještě za srpen, jednu půjčku to smaže. Uff.

Každopádně kdyby někdo chtěl opejkačku, když tak pěkně pršívá, ... no, Plzeňácí ví, jak to tu vypadá, a moc se tu toho od posledně nezměnilo. Vašátore, Ty ještě nevíš, jak postapokalypticky tu žijeme :-D

Lady zase jezdí, Fiat nejezdí, ale ten počká, teď si budu hrát na tesaře. A je tu nějakej alkohol, kterej bude třeba vypít, až se narodí Terezka ;-)
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto).
Uživatelský avatar
dmatej
 
Příspěvky: 2844
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov

Re: A co Plzeň?

Příspěvekod Laďuša » pon led 15, 2024 17:53

25. října 2023 proběhla Ladaschůze v Šeříkovce, tak přidávam nejzachovalejší fotografii už necelého ansámblu.
Přílohy
25.10.2023 (2).jpg
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Laďuša
 
Příspěvky: 12117
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň

Re: A co Plzeň?

Příspěvekod Vašátor » pon led 15, 2024 19:41

A to auto se ti vyhnulo? Hezky to ale vedete :wink:
Vašátor / TŘI SESTRY <III> LADA GANG / osa Brno - Plzeň / cituji "ladaklub je jen náhodně zformovaná banda hovad"
http://www.classic-oldtimer.cz _______ http://ladaauto.wz.cz _______ http://tatry.kvalitne.cz/
Uživatelský avatar
Vašátor
 
Příspěvky: 9311
Registrován: pon lis 01, 2004 13:56
Bydliště: Brno

Re: A co Plzeň?

Příspěvekod Teepee » úte led 16, 2024 08:17

Jaj, jste konečně vystřízlivěli? :lol:
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Teepee
 
Příspěvky: 4258
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ

Předchozí

Zpět na Malé srazy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků