prodám Lada 2101

Moderátor: Moderátoři

prodám Lada 2101

Příspěvekod Jukunkun » ned lis 14, 2021 20:36

Lada 2101, 1978, najeto 55000km, výborná historie vozidla. do roku 2019 v rámci jedné rodiny, vyplňovaná servisní knížka, poctivě každá položka co se kdy měnilo, auto spíše stálo než jezdilo. Interiér sahara. Nyní udělaný podvozek - brzdy, komplet všechny trubky, hadice, lanovody, tlumiče, ložiska, celé řízení, všechny čepy atd... po mechanické stránce bezvadné, plánoval jsem ještě udělat komplet kastli ale koupil jsem jiného veterána a dvě auta mít nemůžu. Kastle není potřeba dělat hned, to spíš do budoucna aby bylo auto v top stavu. Auto má dobové tyristorové zapalování! K autu jsou nové spotřební věci které jsem nakoupil do zásoby jako filtry, svíčky, cívka, nějaký relátka, přerušovač blinkrů, zapalovací kabely, čidlo teploty, náhon tachometru, řemen, termostat, ventil topení, přední desky, gumy ke tlumičum, gumový misky pod péra a možná ještě něco na co jsem zapoměl. K autu dám i krycí plachtu. V autě je originál rádio, ve kterém jsou vyměněny střeva za FM tuner, vzhledově je bez úprav, vše se ovládá jen původními ovladači, do kastliku je vyvedena USB zásuvka - rádio umí přehrávat MP3. Ale chtělo by to asi lepší repro, je tam ten původní papírák.

fotky zde: https://ing-dr-kralik.rajce.idnes.cz/zigul/

cena 120tis

email: capouch@telecom.cz
Přílohy
20211003_102758.jpg
Jukunkun
 
Příspěvky: 8
Registrován: ned bře 15, 2020 18:31

Re: prodám Lada 2101

Příspěvekod Jukunkun » úte úno 22, 2022 10:25

Prodáno
Jukunkun
 
Příspěvky: 8
Registrován: ned bře 15, 2020 18:31


Zpět na Prodám

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků