elektrony Melber

Moderátor: Moderátoři

elektrony Melber

Příspěvekod Vojcek » úte kvě 01, 2018 21:06

Nabízím elektrony na Žigula nebo Samaru, klasické pavučiny (podobné jako BBS Mahle), značky Melber, model KBA 41795, rozměr 5,5J13, ET26, rozteč 4x98, kola jsou po opravě (ALU servis Brno), srovnané, opravené límce, nalakované (klasická stříbrná barva). Jsou na nich pneu Matador MP12 175/70 R13,vzorek cca 4mm. Na přední nápravu je potřeba dát podložky min. 5mm (kvůli brzdám).
Kola jsou velice pěkná, od opravy nejetá, včetně origo středových pokliček (na těch už zub času trochu zapracoval a chromový povrch má nějaké vady). Tyto kola se dávaly na exportní modely (asi Německo).
Chtěl jsem je původně dát na svoje auto, ale po dlouhé úvaze jsem nakonec přehodnotil priority (auto prodám) a tak je nabízím někomu dál. Ke kolům přidám zdarma šrouby, 8 delších na předek a 8 kratších na zadek, ale nevím jestli bude délka stačit, takže bez záruky že půjdou použít.
A cena: koupil jsem je za 2500Kč, renovace stála 6500Kč, takže moje představa je cca 7500Kč. Sice se to někomu může zdát moc, ale něco mě to stálo a nejsou to zas tak běžná kola, navíc je to originál doplněk. Přikládám ještě pár fotek z netu, jak vypadají na autech.

Odkaz na fotky kol zde: http://vojcek87.rajce.idnes.cz/Elektrony_Lada/

Kola se nachází v Lažanech, cca 20km od Brna. Občas jezdím někam po republice (pravidelně na severní moravu), takže je možnost je i dovézt, když bude zájem.
Přílohy
katalog.jpg
samara01.jpg
zigul02.jpg
zigul01.jpg
01.jpg
Uživatelský avatar
Vojcek
 
Příspěvky: 51
Registrován: stř čer 08, 2011 21:44
Bydliště: Moravský Beroun-Brno

Re: elektrony Melber

Příspěvekod Vojcek » úte kvě 08, 2018 19:01

prodáno
Uživatelský avatar
Vojcek
 
Příspěvky: 51
Registrován: stř čer 08, 2011 21:44
Bydliště: Moravský Beroun-Brno


Zpět na Prodám

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků