lada 112 1.5 8V

Moderátor: Moderátoři

lada 112 1.5 8V

Příspěvekod Pavel Kozák » stř pro 27, 2017 19:49

Byl jsem požádán o vložení inzerátu jsem na forum
Pán prodá Ladu 112 8v bylo o ní dobře staráno a byla servisovaná u pana Švarce v Albrechticích v Ladě kde byla i jako nová koupena. Pán cca 80 let s ní jezdil jen na chatu a na nákupy auto jsem osobně viděl a nevypadá vůbec zle.
Klady
je tam chvilku nový termostat,přední tlumiče dělány cca před rokem a půl ,cca měsíc stará autobaterie (záruka 3 roky ), nesvítí porucha motoru a motor jde hezky auto nejezdilo nekde po poli či v bahně , všechny dveře jdou prstíčkem ,v interiéru vše funguje a dveře jsou úplně bez koroze, podlaha jako nová,stříkané dutiny (několikrát ) SERVISKA plus k tomu všechny účtenky za všechny opravy a náhradní díly , centrál na DO,autorádio ,řazení jde krásně interér jako nový z venku na karoserii nejsou viditelné škrábance,alu kola i se šrouby, nikdy nepoužitá rezerva,automatické rozsvěcení světel , STK 9/ 2018
Zápory
rez v motorovém prostoru u spolujezdce
rez na pravé straně u zadního pásu - levá strana jako nová netknutá
unavené tlumiče na 5tých dveřích
nemá to TZ
Majitel si to auto hýčkal ,ale prodává to proto že je na něj prý velké a auto nemá posilovač řízení.
cenu sevším všudy by jsi Pán představoval 30tis
Tel : 777 823 707
Pavel Kozák
 
Příspěvky: 86
Registrován: ned kvě 29, 2011 20:35
Bydliště: Pardubice

Re: lada 112 1.5 8V

Příspěvekod Pavel Kozák » stř pro 27, 2017 19:52

Bohužel obrázky nevim jak vložit nebo je to nějaký zas.... anglický slovíčko :D takže obrázky na email :) nebo budou k vidění na facebooku na ladaklubu :D
Pavel Kozák
 
Příspěvky: 86
Registrován: ned kvě 29, 2011 20:35
Bydliště: Pardubice


Zpět na Prodám

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků