PRODÁM LADA 110 VAZ 2110

Moderátor: Moderátoři

Re: PRODÁM LADA 110 VAZ 2110

Příspěvekod Křečík Barbuška » pát lis 10, 2017 20:28

Poprosil bych o aktualni foto na mail. Psal jsem vam mail, nedosel?
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
 
Příspěvky: 11021
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Re: PRODÁM LADA 110 VAZ 2110

Příspěvekod Pavel_BV » sob lis 11, 2017 17:40

Zdravím Vás,
LADA je již zpět ze servisu. Ti co mi psali na soukromý email, obdrželi její fotografie z reálu + kopie dokladů. K vozu je 5 náhradních klíčů od dveří, kufru a malého zámku v přehrádce. Lada je ihned k prodeji prvnímu zájemci, kdo začne jednat. Možná přidám i nádherný vozík, bohužel není ruský :-) Kdyby někdo fotografie neobdržel klidně napište na zumik@post.cz , nebo volejte na 603 345 626. Krásný večer přeje Pavel.
Pavel_BV
 
Příspěvky: 7
Registrován: pát lis 03, 2017 08:03

Re: PRODÁM LADA 110 VAZ 2110

Příspěvekod Křečík Barbuška » sob lis 11, 2017 21:56

Nic nedoslo. Poprosil bych na mail co mam v profilu, dekuji.
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
 
Příspěvky: 11021
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Re: PRODÁM LADA 110 VAZ 2110

Příspěvekod Pavel_BV » stř lis 15, 2017 19:45

Zdravím Vás přátelé, chtěl jsem jen napsat že poděkování panu Lysoňkovi, který vážil cestu z Brna na okouknutí nabízené Lady. Proto se prosím na podrobnosti týkající se stavu můžete směřovat na něj. Viděl ji spolu s mojim servisákem, takže může referefovat. Musím se omluvit za špatný údaj s kterým jsme se pobavili oba na místě. Protože jsem omylem napsal 8000Km a Lada má 80000Km. Aniž bych si toho všimnul. Autí je stále na prodej a může si ho kdokoliv odvést za nabídnutou cenu. Protože auto bylo dárek, takže se cena nemusí šplhat nikam a stačí když se dostane do dobrých rukou, kolovalo totiž mínění, že někdo něco považuje za zlaté vejce a tak tomu není. Ostatně klidně může referovat i pan Lysoněk. Klidně volejte a piště kdo má zájem zumik@post.cz 603 345 626. Zdraví Pavel
Pavel_BV
 
Příspěvky: 7
Registrován: pát lis 03, 2017 08:03

Re: PRODÁM LADA 110 VAZ 2110

Příspěvekod Georgius » stř lis 15, 2017 22:51

Ono to bez té jedné nuly vypadalo fakt podezřele, tak se omlouvám za stín pochybností, které jsem v důsledku překlepu vrhl na tuto nabídku. Kdybych měl víc času, servisní zázemí a volnou garáž ... asi budu muset vsadit ten Eurojackpot :lol:
VAZ nemá kaz (2107 1990-2005, 21113 (2005-2017, 2019 RIP),GFL (Červená Vesta Lux) r. 2017 na prodej někdy kolem roku 2030, Tátova Priora r.v. 2009 od 2021)
:wave: YOUTUBE kanál #ladavestacz - dejte odběr :love10:
Vokativ (5.pad, oslovujeme volame) je Georgie (2. deklinace, vzor populus, ze :) )
Uživatelský avatar
Georgius
 
Příspěvky: 3997
Registrován: čtv kvě 12, 2005 18:01
Bydliště: Praha

Re: PRODÁM LADA 110 VAZ 2110

Příspěvekod Křečík Barbuška » stř lis 15, 2017 23:06

Předně s majitelem se dá normálně mluvit jen není zběhlý v inzerci a už vůbec ne na našem fóru kde každý měl minimálně tři Lady a zná celou vývojovou řadu i o půlnoci jak když bičem mrská :D . Tak nějak mi připadá, že k tomu přišel jak slepý k houslím a drbe si hlavu co s tím. Měl jsem obavu, že půjde o překupníka, ale není tomu tak.

Ano, vozidlo jsem viděl. Stav v podstatě odpovídá nájezdu 80. tis km a stáří 18 let což se bohužel neshodovalo s mou "vysněnou představou" takže jsem odmítl nabídku průzkumu na zvedáku, která je možná. Voňavka to prostě není, práce na tom je dost. Je vidět, že to jezdilo a pak déle stálo. Uveřejním nějaké své postřehy, ale nejsem "kovaný" v nové řaďe a čerpám jen z toho na co mne upozorňoval Zelvotron a Michal takže prosím s rezervou.

Zkoumalo se za tmy za pomocí svítilny což mohlo vést k mému, až zbytečnému pesimismu. Trošku jsem to zkoumání přiznám se odbyl když můj zájem ochladl. Tu a tam jsou na vozidle nějaké oděrky, ale ne do krve, takové běžné opotřebení auta co se více používá než leští. Na prazích z prostoru dveří jsem registroval základovkou zapravovanou místní korozi. Pravděpodobně od poškození manipulací s nákladem a otěrem gumových lišt na spodku dveří. Na spodcích dveří je také místy mázlá základovka. Zběžným pohledem na spodek jsem nic fatálního v podobě děr či rozsáhlé koroze neviděl. Tu a tam je vidět zabarvení koroze vystupující z pod nástřiku na hranách prahů co se na ně strká hever. Místy orezlá zadní náprava tu a tam mázlá základovkou. Takže vozidlo nějakou údržbu prodělalo. Na výfuku sem tam povrchová koroze. Interiér na mne působil poněkud neudržovaně, ale spíše jen zaprášen, chce to vyčistit. Sedačky se mi zdály trošku volnější v kolejnicích. Funkcionality jako stahování oken apod. jsem nezkoušel, vlastně ani nevím jestli to má rádio a funkční kukačky. Zadní odrazka lehce nakřáplá.

Zvuk motoru se mi zdál dobrý, výfuk mi nijak zvlášť nesmrděl takže to asi spaluje dobře :D . Kontrolka motoru po nastartování zhasíná, volnoběh se nehoupe. Motorový prostor zněčištěn normálně, nezdálo se mi, že by to byla olejnička. Imobilizér to nemá.

Vozidlo nemá světlomety s čočkami, ale s normálními parabolami což je prý u starších ročníků netypické nicméně bourané na předek se nezdá. Zdá se mi že je záď trošku nízko, ale nejsem znalec.

Vzadu to má plastové podběhy takže by kornouty mohly být dobré, blíže jsem je nezkoumal. Misky předních tlumičů se mi zdály z motoru též dobré.

Co jsem si všiml tak expanzka je dost špinavá a jsou tam stopy po vybublání. Dle slov majitele tam servisak objevil dobastlené manuální zapínání sahary. Takže tam mohly být nějaké potíže s čidlem / chlazením. Též se rozhýbávaly zadní brzdy, asi zatuhlá prasátka.

Vzhledem k tomu, že do Břeclavi občas zajíždím pracovně tak bych si dovolil navrhnout, že bych to někdy nafotil za denního světla pohledem "ladakupce". Tedy pokud majitel a servisák nebude proti.
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
 
Příspěvky: 11021
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Re: PRODÁM LADA 110 VAZ 2110

Příspěvekod Pavel_BV » čtv lis 16, 2017 06:06

Zdravim,
Dekuji moc za detailni popis stavu vozidla. Lepe bych to nezvladnul pro ostatni sepsat. Opravdu velke diky. Soulasim s nafocenim. Urcite jestli se neproda tak tam muzeme znovu zajet a nafotit vse i s motorem.

Pavel
Pavel_BV
 
Příspěvky: 7
Registrován: pát lis 03, 2017 08:03

Předchozí

Zpět na Prodám

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků