21011

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
jackal
Příspěvky: 349
Registrován: čtv led 08, 2009 11:01
Bydliště: Mladá Boleslav

21011

Příspěvek od jackal »

Ahoj kamarádi,

sice opravdu strašně nerad, a po dlouhém přemýšlení které auto půjde z domu, jsem došel k závěru, že musí moje 21011. Najel jsem s ní za poslední rok cca 200km a mám dalších 5 aut které používám daleko víc.
Zatím inzeruji pouze tady a když zůstane u někoho v klubu budu rád.
Je plně funkční a v origo stavu. To znamená že původní přední blatníky jsou už opravované, skoro stejnou barvou :).
Je to jedna z prvních rok tuším 1975, je zelená. Zlobí spínačka ale jinak je bez poruch. Eko neplaceno, hlásil jsem na otce, ZTP. Stk ještě přes rok. Motor původní 1300, najeto kolem 75 tisíc.

Prodat nepotřebuji nutně, spíš tak výhledově, diskutovat můžete, klást otázky taky. O ceně se dá domluvit, nechci moc, koupil jsem také celkem levně.
Inzerát jak stehno, vím, ale když dám blbej inzerát na kterej auto nikdo nekoupí, budu mít aspoň dobrej pocit že jsem něco udělal pro prodej ale zůstane mi doma :mrgreen:
mobileus
Příspěvky: 15
Registrován: úte srp 02, 2016 07:06

Re: 21011

Příspěvek od mobileus »

Mohl bych poprosit o fotky na e-mail: mobileus@seznam.cz a případně nějakou představu o ceně?
Tomsn007
Příspěvky: 5
Registrován: ned kvě 08, 2016 19:10

Re: 21011

Příspěvek od Tomsn007 »

Dobrý den, též bych poprosil o foto a o představu ceny. Díky. Mail: tomas.vinter007@seznam.cz
jackal
Příspěvky: 349
Registrován: čtv led 08, 2009 11:01
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: 21011

Příspěvek od jackal »

Klidně vezmu něco i na výměnu. Potřebuju nějaké hezké věci na Nivu. Alu kola, rámy, motor v dobrém stavu popřípadě celé auto bez TP. Děkuji
Odpovědět

Zpět na „Prodám“