prodám Ladu 1500

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
pospi
Příspěvky: 4
Registrován: pon čer 08, 2009 11:14
Bydliště: Havířov

prodám Ladu 1500

Příspěvek od pospi »

Dobrý den,

prodávám Ladu 1500, jedná se o auto s veteránskou testací (tedy bez veteránských značek). Ekologická daň prominuta, nevím ovšem zda je to "přenosné" na dalšího vlastníka při přepisu, nebo bude nutné vše vyřídit znovu. STK do 27.2.2016

Jsem 3. majitel po paní, která auto zdědila po otci. Poslední rok je auto bohužel negarážované. Nemohu si dovolit jeho údržbu a parkování a je ho na dešti velká škoda. Stále je ale myslím ve stavu, kdy z něj může mít sběratel, milovník Lad radost a při troše péče bude sklízet obdiv a sympatie kamkoliv vyjede (z vlastní zkušenosti) ;)
Auto se mnou najezdilo 11tisíc km a byly na něm provedeny různé opravy tak aby bylo schopně pojízdné na delší trasy.
Momentální stav tachometru: 75 124km

Neprodávám auto na vození dřeva z lesa, podle toho také vypadá cena. Hodnota auta je sběratelská. To ale každý nadšenec těchto aut ví. Cena 35 000,- K JEDNÁNÍ.

Mám ráda férový obchod a proto uvádím všechny vady na kráse a funkčnosti o kterých vím a které mi dělaly problém. (Pokud jsou nějaké další, problém mi nedělaly a tedy je neregistruji - nejsem mechanik). Přednosti myslím nemusím popisovat, zvlášť když jde především o srdeční záležitost... (já jsem před lety zkrátka musela mít tohle auto a žádné jiné nepřicházelo v úvahu, ikdyž nešlo o nijak zvlášť výhodnou koupi a o praktičnosti také nemůže být řeč... když pominu možnost opravit si sám, levné náhradní díly, pojištění apod.).

funkce:
- při dlouhodobém stání startuje až na několikátý pokus
- auto na delší trase "chcípá" při zastavení, nebo zpomalení v ostrých zatáčkách - nutnost vytahovat sytič... nebo nezastavovat, což je třeba na křižovatce trochu nepříjemné :) můj automechanik si s tím neporadil, ale předpokládám, že znalec žigulíků a kutil by si poradil.
- kontakt na přepínači světel vypadává, z toho důvodu jsem posléze jezdila s "vyhřezlými" vypínači abych mohla vypínač v případě rozsypání zase poskládat, což je jednoduché, ne ovšem, pokud kontaktní plíšky zapadnou do palubní desky! pak to chce tenké a obratné prsty a asi tak půl hodiny času nejlépe s baterkou :)

vady na kráse:
- část karoserie je v jiném odstínu bílé (jde vidět na jedné fotce). bohužel bylo auto asi kdysi havarované, ale na první pohled to téměř nejde znát.
- rez - podběhy, pár kazů na kabátě (viz. fotky), spodek můžu vyfotit na vyžádání
- po roce na slunci změnil barvu "lem" předního okna
- jediné boční zrcátko se při rychlosti nad 110 sklopí, je tam uvolněné těsnění kloubu - drobná oprava to jistě vyřeší raz dva
- ne úplně šťastné opravy rzi na karoserii (jiný odstín bílé) (otec mi chtěl udělat radost, když sem delší dobu parkovala doma...)

výbava:
- momentálně na zimních pneumatikách. Staré letní k dispozici. Rezerva KO.
- krabice různých náhradních dílů
- náhradní chromované disky v dobrém stavu
- originál brašna s nářadím, hever
- staré návody k použití, opravě apod.

fotografie zde: http://www.rajce.net/a11765914

PS: ustájeno v Praze Vinoři. Prohlídka možná od konce září.
Jana
Uživatelský avatar
Chester
Příspěvky: 849
Registrován: čtv dub 24, 2008 12:19
Bydliště: Chotěboř

Re: prodám Ladu 1500

Příspěvek od Chester »

Mouchy má, ale opravitelné. Pokud by někdo chtěl, mohu se vám na něj zajet podívat, mám to za rohem.
Já si musím nechat zajít chuť
2103 1.5. r.v.1977
2111 1.5 16V r.v.2001 (JMJ´s EX)
2112 1.5 16V r.v.2005 +9.12.2022
105SP - kukačka:)
R. Scenic 2005 1.6 16V
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Re: prodám Ladu 1500

Příspěvek od Jelen »

Já myslím, že to auto znám. Je možný, že občas stávalo ve Kbelích kousek od přejezdu, na parkovišti kolmo k silnici po levý straně, ve směru na Vinoř?
pospi
Příspěvky: 4
Registrován: pon čer 08, 2009 11:14
Bydliště: Havířov

Re: prodám Ladu 1500

Příspěvek od pospi »

jo, to občas stávalo... :)
pospi
Příspěvky: 4
Registrován: pon čer 08, 2009 11:14
Bydliště: Havířov

Re: prodám Ladu 1500

Příspěvek od pospi »

už je prodáno :)
Zamčeno

Zpět na „Prodám“