Hodnocení srazu

Jarní sraz v Mnichově Hradišti 17. - 19. 5. 2019

Moderátor: Moderátoři

Re: Hodnocení srazu

Příspěvekod jacek » pon kvě 20, 2019 10:47

Připojím pohled "z druhé strany": I když jsem byl jedním z "pachatelů" srazu, tak si, snad ne neskromně, myslím, že letošní sraz nám vyšel nad očekávání. Je vidět, že jsme udělali dobře, když jsme po trochu nevydařeném začátku s letištěm nevyslyšeli hlasy, volající např. po vynechání letošního ročníku. Rozhodli jsme se, přes již docela šibeniční termín, udržet tradici každoročního jarního setkání ve známém prostředí kempu v Příhrazech. A to s vědomím, že některým asi budou soutěžní aktivity na letišti chybět. Snažili jsme se proto přijít s trochu pozměněnou koncepcí, která by umožnila na omezeném prostoru jak důstojnou prezentaci aut, tak celodenní program, jenž by nabídnul co nejvíc pohody a zábavy pro všechny včetně těch nejmenších, a malinko inovovanou klasickou spanilku, i večerní párty.

Díky vstřícnému postoji jak majitele, tak provozovatele kempu, se nakonec podařilo vše uskutečnit, a chaty i hlavní plocha byly vyhrazeny jen pro náš sraz. Sám jsem (uvázán napřed u vjezdu a posléze u přípravy na polední závěr soutěží) vůbec nestíhal projít si plochu, tím méně pak něco nafotit. A stejně tak se spanilkou, kterou se letos podařilo opravdu dobře vyladit, takže jsme kolonu, přes až nečekaně velký počet účastníků, dokázali v pořádku a bez roztrhání dovést až do cíle ve Svijanech.

Tudíž jsem si s chutí prohlédl fotky zde na fóru, které mi potvrdily můj subjektivní pocit spokojenosti. Na vysvětlenou - pár drobných nejasností při ubytování lze přičíst změně provozovatele a novému obsazení recepce. Taky jsme původně skutečně měli v plánu se po spanilce krátce sejít s přítomnými členy klubu, nicméně se necítím být povolán ke svolávání schůzky klubu, byť prostor k tomu byl. Ale chápu třeba i únavu po celodenním programu...tak snad se to podaří příště, abychom se my klubáci poinformovali. :wink:

Je nutno říci, že celý program srazu se podařilo uskutečnit m.j. díky nevšední ochotě jak kempu, tak pivovaru - parkování, zajištění exkurzí vč. prohlídek zámku, i restaurace na obědy či občerstvení. A samozřejmě oceňujeme ochotu a práci všech z řad účastníků, kteří jakýmkoliv dílem přispěli ke zdárnému průběhu akce - tomu věnujeme ještě zaslouženou pozornost (asi se k tomu vyjádří Hurikán). Nejsem si jist, komu také poděkovat za exkluzívní počasí - do čtvrtka zima a déšť, nakonec slušný pátek a super sobota i neděle. A dneska už (aspoň u nás) zase prší. Každopádně díky!

Zbývá nechat uzrát dojmy, budeme sbírat nápady a odvahu :lol: pro organizaci srazu příštího. Nějaké impulsy k drobným vylepšením už dokonce máme.

Takže všem díky za účast, díky týmu ochotných přiložit ruku k dílu, a věřím, že si kousek té pohody ponesete v sobě i do příštích dnů. :hello2: J.
Uživatelský avatar
jacek
 
Příspěvky: 798
Registrován: ned říj 03, 2010 13:21
Bydliště: Brno

Re: Hodnocení srazu

Příspěvekod premek.fadrny » pon kvě 20, 2019 14:33

Přidávám se a chválím...chválím...chválím pořadatele, účastníky a personál kempu! Bylo to prostě báječný! :)
Velmi vtipně se ke srazu postavila moje 2102 - v pátek asi 15km před kempem, na takové pěkné rovince se rozhodla, odložit si druhý díl výfuku. Což pro mě bylo velmi nečekané a způsobilo to, že v sobotu plnila pouze funkci chatky a exponátu v expozici přehlídky Ladovek. Což jsem ale naprosto nečekaně ocenil v závěru prohlídky pivovaru, kde jsem jako neřidič mohl dosyta vychutnávat kvalitu místní produkce. Tak že chválím také všechny ty naše stroje, které nám po letech provozu stále přinášejí nečekaná překvapení a těším se na další sraz, kde nás zase svezou dohromady.
Přílohy
Příhrazyvýfuk 2.jpg
Příhrazyvýfuk 1.jpg
Uživatelský avatar
premek.fadrny
 
Příspěvky: 389
Registrován: stř zář 16, 2015 13:15
Bydliště: Dlouhoňovice - Žamberk

Re: Hodnocení srazu

Příspěvekod KULICAK » pon kvě 20, 2019 16:05

Letošní Ladasraz byl opět vydařený,za což děkujeme pořadatelům i všem kteří se na něm jakkoli podíleli.
Pořádání v kempu nám přišlo příjemnější než na letišti,skvělá hudba po celý den a večerní zábava na ukončení srazu byla též
dobrým nápadem. Spanilka byla výborně naplánována a završena zlatým hřebem ve formě prohlídky pivovaru ve Svijanech.
Počasí nám též přálo a vše bylo na 1*. Ještě jednou všem pořádajícím a pomáhajícím děkujeme. :D
Obrázek

Лада - это красивый и верный автомобиль

Obrázek
Uživatelský avatar
KULICAK
 
Příspěvky: 295
Registrován: pát kvě 17, 2013 12:47
Bydliště: Neratovice

Re: Hodnocení srazu

Příspěvekod radek mb » pon kvě 20, 2019 17:38

Mé hodnocení: sraz byl hodně dobrý, povedený a vyvedl mě z mé skepse.
Už minulý rok DJ a ozvučení povznesli sraz na vyšší úroveň a letos to bylo ještě lepší. Myslím, že časy halekání megafonem jsou pryč. Večerní hudební produkce byla v pohodě, ale pokud tam bude trsat skupinka pěti lidí a ostatní budou zalezlí, tak si nejsem jist, zda to má cenu.
Za sebe bych chtěl poděkovat všem, kteří se zúčastnili Ladathlonu. Chtěl jsem zapojit lidi do týmových aktivit, povedlo se to pouze částečně. Mým odhadem tam mohlo být něco přes 150 lidí. Do soutěže se jich zapojilo 28 (7 týmů). To je asi 20%. To ve mě zanechává rozporuplné pocity.
Dále otázka letiště vs. kemp. Za sebe i rodinu říkám na rovinu, že nám letiště nechybí. Já sprintovat nemusím a zabavit děti na letištní ploše je daleko složitější. Jednoduchá rovnice: spokojené děti=spokojení rodičové. To, že je s dětmi třeba počítat, je holý fakt. Undergroundové akce typu Buková se jako klasický sraz brát nedají a jsou pro specifický úzký okruh lidí.
V pivovaru jsem nebyl, neboť jsem hlídal nezbedné dítě, žena ano. Bohužel zájem byl asi natolik velký, že se nevešla do žádné z tří skupin a čekat další hodinu na prohlídku, to bylo nemyslitelné. Takže voucher zůstal nevyužitý. Celkově se mi systém voucheru v ceně vstupného nezamlouvá, dal bych přednost dobrovolné koupi za třebas zvýhodněnou cenu.
Řekl bych, že letos trochu selhalo občerstvení, ale částečně je to zapříčeněné nedostatkem času mezi zahájením srazu, časem na soutěže, vyhlášením výsledků a odjezdem na spanilku a exkursi. Když se přijelo z exkurse, tak už každý vyndal svůj gril a rozjelo se grilování u stanů. Jen výčep nezahálel.
Na sraz mělo také velký vliv počasí, které bylo exklusivní.
Hodnocení stylem ČSFD? 85%
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 175/487
Uživatelský avatar
radek mb
 
Příspěvky: 5186
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB

Re: Hodnocení srazu

Příspěvekod Laďuša » pon kvě 20, 2019 18:33

Haben Sie Bratwurst? :mrgreen:


Nedá se nic dělat, musim zde taky vyseknout jednoznačnou pochvalu srazu. Bez mučení se přiznávam, že jsem měl drobet obavu, jak pořadatelský duo Hurikán + Jacek sraz pojme, neboť je mam spojený tak ňák spíš s, já nevim, jak to popsat, asi umírněnost by mohlo bejt to slovo. A možná, že nižší očekávání dalo správně vyniknout tomu, co jsem byl nucen zažít. Bylo to supr.
Auta i lid si byl tak ňák blíž, ráno se nemusel řešit žádnej přesun (i když z hlediska různých povah by byl nejlepší kemp přímo na letišti :lol: ), všechno bylo po ruce. Jelikož nejsem kolonovej typ (jízdy v koloně v roli řidiče mi vyloženě nebaví), nadšen jsem přijal pozvání k svezení Lukyho PoJeBem a nemusel jsem řešit, jak se zbavit auta z letiště.
Tuta moje nelibost k řízení v koloně se letos obzvlášť vyplatila - exkurze do pivovaru bez degustace, to je jako návštěva pivovaru bez ochutnávky. Prostě to neni ono :D Jelikož nás neřidičů byla minorita, nezvlád jsem za všechny pít, což mi mrzí :) Hodina čekání mi též nevadila, aspoň jsem pěkně stihnul dát si svíčkovou, spočnout a pak si užít výklad vedenej zábavnou formou.
Taky musim ocenit svoje sportovní úspěchy, dvakrát se mi podařilo vecpat se do top týmu - napřed do Marťasovo vítězný nulajedničky z orienťáku a pak do Pojeby týmu, kde jsme obdrželi medaili za druhý místo.
Večerní zábava pak byla zlatou tečkou. Československo-estonsko-německo-asi-i-rakouská Vana Tallinn párty poctivě udržovaná v chodu nejen výčepem. Škoda takový věci, jakou je noční klid. Ta do takovýchdle akcí začne kecat vždycky tehdy, když se to konečně rozjíždí.
No a v neděli už nic moc. Ačkoliv asi dvacetinásobně víc nehod způsobí střízlivý řidičí, legislativa zakazuje jízdu pod vlivem alkoholu. A tak jsem se zdržel v kempu dost do odpoledne. Kromě dvou posádek, který ale zůstávaly do pondělka, jsem byl posledním účastníkem srazu.

A hlavně děkuju Jardovi, kterej si troufnul mi pučit jeho šestsettřináctku Hello Kitty, kterou se mi podařilo ,,ukrást od něho z domu", aniž by na mě přijela policie. Zajímalo by mi, kolik fotek od ostražitých sousedek z tý akce pochází :mrgreen:

Jestli si vzpomenu eště na něco zásadního, tak to napíšu dýl.
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Laďuša
 
Příspěvky: 12117
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň

Re: Hodnocení srazu

Příspěvekod Crocodile » pon kvě 20, 2019 18:40

Tak jo, prozradím která Lada na srazu, nebyla vyrobena v Rusku. Byla to 2109 v provedení Baltik, tedy Samara, která se montovala ve Finsku pro západoevropský trh v druhý polovině 90. let. Přijeli s ní Němci, byla v zelené barvě.
2101 (1976)
21044 (1999)
2101 (1975)
21044 (1996)
vozík domácí výroby (1984)
MAZ-8114 přívěs (1986)
ЗиЛ-131 (1977)
УАЗ-3151 (1986)

Bylo: 2203 Latvija, 21044, 2107, 2102 , 21044, Skif M1, 21093
Historie: Avtoexport
Vozy: Lada a UAZ
Uživatelský avatar
Crocodile
 
Příspěvky: 3535
Registrován: pon úno 07, 2011 16:49
Bydliště: Choceň

Re: Hodnocení srazu

Příspěvekod Mikeš » úte kvě 21, 2019 07:43

Díky organizátorům za perfektní Ladasraz v kempu!
Myslím že nastal posun k většímu celkovému komfortu, kempové zázemí jako kiosek, stan-ozvučení, bezpečný prostor pro děti a jejich soutěže, Bratwürste, stabilní WC, úžasná pohoda a vyhrazená plocha kde je zkrátka vše potřebné.
Nechci se opakovat po jiných, ale absence letiště mě osobně nevadí, alespoň mi o něco více vydrží převodovka :D .
Voucher a možnost volby byla plně vyhovující, spanilka dobrá(sice trasována s jistou opatrností),ale po nějaké době také konečně vcelku.
Moc jsme si to s klukem užili!
Ještě jednou díky!
Vaz 2101 r.v.71 1995-2000-ukradeno...Vaz 2103 r.v.1978 2013-? srdcovka...
Citroen Berlingo 1.6BHDI rodinný kočár-ek :-)
Uživatelský avatar
Mikeš
 
Příspěvky: 164
Registrován: sob zář 28, 2013 17:29
Bydliště: Mimoň

Re: Hodnocení srazu

Příspěvekod Duko » úte kvě 21, 2019 08:55

Srdečná vďaka organizátorom, ale aj všetkým zúčastneným. Bol som po prvý krát na takomto zraze a veľmi sa nám s manželkou páčilo. Už sa tešíme na Bukovú a stretnutie s fajn ľuďmi. Ahojte o rok.
Lada Vesta cross ICE 2018 čierna metalíza, Opel corsa 2005, Ford fusion 2010, Bronto 2019 maskáč.
Uživatelský avatar
Duko
 
Příspěvky: 539
Registrován: úte bře 27, 2018 19:39
Bydliště: Bratislava

Re: Hodnocení srazu

Příspěvekod Vašátor » pon kvě 27, 2019 20:48

Já si našel konečně chvilku na moji recenzi. Za mne a moji rodinku se sraz povedl na výtečnou. Stal se ze mne dvojitý otec, tudíž kempový sraz byl z tohoto hlediska obrovským přínosem. Na druhou stranu, pořád ve mně vře mladistvá krev a soutěživý duch ... zablbnout si na letišti mi chybělo. Nicméně alespoň jsme složili Pojeb team a umístili se v Ladatlonu :). Dále jsem byl opravdu mile překvapen, že se podařilo dát dohromady takřka kompletní modelovou Lada řadu. Z prvu jsem se na to díval skepticky, vše ale dobře dopadlo. Doufám, že jsem u tohoto a u řazení vozidel nedělal moc velké zmatky, pobíhajíc za Fany :). Dění na place bylo super a spanilka rovněž. Původně jsme na spanilku jet neměli, Fany tou dobou spinká, nicméně rozjařena z Lada zábavy spát nechtěla a tak jsme ji nakonec museli uspat jízdou v autě, v koloně :).
Večerní zábava opět neměla chybu. V sobotu jsem byl utahanej jak kotě, chtěl jít spát už v 23h., ale to bylo pořád "neblbni, dáme ještě jedno pivo" ... až se tak rozhlížím kolem sebe a támhle spí na schodech Viktor ... támhle spí o auto opřený Laďuša ... a hele jsou 3h.ráno :-D. No, dopil jsem poslední pivo z Lada pípy a vytuhnul 8)

Hurikánům tedy velké díky za organizaci :wink: a všem účastníkům za účast :!:
Vašátor / TŘI SESTRY <III> LADA GANG / osa Brno - Plzeň / cituji "ladaklub je jen náhodně zformovaná banda hovad"
http://www.classic-oldtimer.cz _______ http://ladaauto.wz.cz _______ http://tatry.kvalitne.cz/
Uživatelský avatar
Vašátor
 
Příspěvky: 9296
Registrován: pon lis 01, 2004 13:56
Bydliště: Brno

Re: Hodnocení srazu

Příspěvekod Viko » pon kvě 27, 2019 20:53

Ja som nespal, ja som strážil gril. :D
VAZ 21061 - 1986 - 50 shades of orange
VAZ 21011 - 1976 - plyňák
VAZ 2105 - 1983 - expedičný špeciál
VAZ 21061 - 1980 - :hrob: zožrali ju oxidi
VAZ 2101 - 1979 - :hrob: :( zachránil nám životy
VAZ 21011 2x - 1980/1976 - adoptívne deti
Felicia combi 1,3mpi - 2000 - prevoz ND
Repliky koncoviek výfuku
Uživatelský avatar
Viko
 
Příspěvky: 1149
Registrován: pon kvě 05, 2014 20:09
Bydliště: Pezinok

Re: Hodnocení srazu

Příspěvekod Chester » pon kvě 27, 2019 21:16

Vezmu to stručně. Sraz hodnotím jako můj nejlepší jarní. Pojetí stylem "vše v kempu" bylo klidnější a rodinnější (asi jako Jedovnice:)), soutěže z letiště mi nechyběly. Večery byly super, hlavně pá-so :D

Organizátorům děkuji.
Jacku, Dianko, omlouvám se, letos jsem moc nepomohl, za rok napravím.
2103 1.5. r.v.1977
2111 1.5 16V r.v.2001 (JMJ´s EX)
2112 1.5 16V r.v.2005 +9.12.2022
105SP - kukačka:)
R. Scenic 2005 1.6 16V
Uživatelský avatar
Chester
 
Příspěvky: 848
Registrován: čtv dub 24, 2008 12:19
Bydliště: Chotěboř

Re: Hodnocení srazu

Příspěvekod Sas » sob čer 08, 2019 16:40

Ahoj,

taky chci poděkovat za letošní sraz. Bylo prosto super! A protože se uskutečnil na kempu a bez letiště, bylo skoro jak dovolena. Moc děkuji!

Moc zdravím z Drážďan
Jan
Uživatelský avatar
Sas
 
Příspěvky: 47
Registrován: pát kvě 07, 2010 06:58
Bydliště: Drážd'any

Předchozí

Zpět na Mnichovo Hradiště 11

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků