Nový layout FM rádia

2DIN autorádio od výrobce, MMS s Windows CE, alternativní MMS s Androidem

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
lubosmesaros
Příspěvky: 16
Registrován: stř zář 29, 2021 16:30

Nový layout FM rádia

Příspěvek od lubosmesaros »

Existuje nejaký nový layout klasického fm rádia? Tým myslím že to bude vyzerať úplne inak.Všimol som si že v každom inom aute ako je napríklad škoda , alebo BMW , je fm rádio robené tým spôsobom že sú tam veľké ikony a tým pádom je hneď jasné ktorý kanál chcem prepnúť a je to prehľadnejšie ,zatiaľ čo v Lade sú iba napísané frekvencie a aj tie sa dajú prepnut jedine tým že musíš riskovať že nabúraš pretože pri dlhom podržaní a niekedy aj pri bežnom dotyku iba uložíš na danú pozíciu aktuálne naladený kanál, takže ak ty ho automatika nenájde tak máš smolu. Taktiež nechápem prečo na volante ladíš a neprepínaš medzi kanálmi naladenými v pamäti. Vôbec by mi nevadilo keby tieto ikony musím sťahovať cez mobilné dáta , ale hlavne nech to vypadá trochu lepšie a nie ako z roku 10 pred Kristom :D Tiež mi príde ako úplne v pohode nápad zobrať fm rádio.exe aplikáciu z tej škodovky (ktorá z veľkou pravdepodobnosťou beží na Windows CE taktiež) , len či to bude fungovať a kde zohnať človeka ktorý by bol na toto ochotný...Nenašiel som nič takéto ani na drive2ru , takže dosť pochybujem o Tom že je to zrealizovatelne ale z môjho teoretického hľadiska to nieje nemožné
Dusan
Příspěvky: 3872
Registrován: stř čer 02, 2004 17:29
Bydliště: Kosice-okolie

Re: Nový layout FM rádia

Příspěvek od Dusan »

vyhodit MMS, kupit 10palcovy ramcek a nainstalovat 10palcove androidove radio. Ale to si asi pocut nechcel
lubosmesaros
Příspěvky: 16
Registrován: stř zář 29, 2021 16:30

Re: Nový layout FM rádia

Příspěvek od lubosmesaros »

Dusan píše:vyhodit MMS, kupit 10palcovy ramcek a nainstalovat 10palcove androidove radio. Ale to si asi pocut nechcel
Android ma nezaujíma,čo to je za blbosť aby som za autorádio dal 300eur :lol: ? Dosekané kupovať tiež nechcem.
Uživatelský avatar
Luděk Musil
Příspěvky: 10491
Registrován: úte čer 01, 2004 07:55
Bydliště: Vyškov/Rašov
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový layout FM rádia

Příspěvek od Luděk Musil »

já s tím jsem spokojenej tak jak to je :D .
Ráno do toho sednu, nastartuju, "otevře" se mi rádio s (naposled) otevřenou stanicí a jedu.
Standardně mám naladěnou jednu stanici, která mi hraje po (téměř) celé republice a sama se přelaďuje, víc nepotřebuju.
Jako mám naladěný i ostatní předvolby, ale víceméně je nepoužívám. Ledaže se mnou někdo jede a s "mou" stanicí není spokojen - potom přeladím jinam, třeba na Impuls, ČRo1 či 2, F1 ... mám i Vltavu :lol: .
Takže mě to stačí tak jak to je.
L.
21011 -> (78) 84-99; 2103 -> (78) 99-04; 21073 -> (96) 04-07; 21044 -> (99) 07-13; 21044 -> (96) 12-16; Granta bílá -> 16-?; Vesta SW cross barvy Phantom (19) 20-?; 21011 - veterán (75) 12-?
Nemožné na počkání, zázraky do 3 dnů ´
lubosmesaros
Příspěvky: 16
Registrován: stř zář 29, 2021 16:30

Re: Nový layout FM rádia

Příspěvek od lubosmesaros »

Luděk Musil píše:já s tím jsem spokojenej tak jak to je :D .
Ráno do toho sednu, nastartuju, "otevře" se mi rádio s (naposled) otevřenou stanicí a jedu.
Standardně mám naladěnou jednu stanici, která mi hraje po (téměř) celé republice a sama se přelaďuje, víc nepotřebuju.
Jako mám naladěný i ostatní předvolby, ale víceméně je nepoužívám. Ledaže se mnou někdo jede a s "mou" stanicí není spokojen - potom přeladím jinam, třeba na Impuls, ČRo1 či 2, F1 ... mám i Vltavu :lol: .
Takže mě to stačí tak jak to je.
L.
Aha, ale ty asi nevieš ako to je s rádiami na Slovensku... 3 rádia idu 100% po celom slovensku. Niektoré idú keď máš šťastie, niektoré iba v daných lokalitách. Ako si prosím nastavil nech ty to samé preladuje ? Keď som to mal nastavené tak mi hralo iba rádio Express :roll:
Uživatelský avatar
Luděk Musil
Příspěvky: 10491
Registrován: úte čer 01, 2004 07:55
Bydliště: Vyškov/Rašov
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový layout FM rádia

Příspěvek od Luděk Musil »

lubosmesaros píše:... Ako si prosím nastavil nech ty to samé preladuje ? ...
Já to nenastavoval :dontknow: , myslím, že to je nějaká automatika :scratch: . L.
21011 -> (78) 84-99; 2103 -> (78) 99-04; 21073 -> (96) 04-07; 21044 -> (99) 07-13; 21044 -> (96) 12-16; Granta bílá -> 16-?; Vesta SW cross barvy Phantom (19) 20-?; 21011 - veterán (75) 12-?
Nemožné na počkání, zázraky do 3 dnů ´
Dusan
Příspěvky: 3872
Registrován: stř čer 02, 2004 17:29
Bydliště: Kosice-okolie

Re: Nový layout FM rádia

Příspěvek od Dusan »

povolena volba AF v menu radia, akuarat radio je jednotunerove tak skusa pri malom signale stale preradit ta kze vypadava zvuk, ale smelo do toho....
Odpovědět

Zpět na „Magnitola (rádio/MMS)“