IPTV v štandardnom mms

2DIN autorádio od výrobce, MMS s Windows CE, alternativní MMS s Androidem

Moderátor: Moderátoři

IPTV v štandardnom mms

Příspěvekod lubosmesaros » pon led 02, 2023 21:20

štandardná magnitola má wifi,a nejaké to video prehrá. To by ma zaujímalo či existuje nejaký jednoduchý m3u playlist iptv prehrávač pre windows CE.. VLC to podporuje a našiel som stránky kde bola jeho verzia pre tieto typy windowsu no bolo tam napísané discontinued a súbor sa nedal stiahnuť.Je dosť možné že na dekodovanie m3u tokov je treba silnejší procesor než ten shit čo tam je,no za skúšku by to možno stálo,už len ten fakt že tam niekto nainštaloval opera prehliadač...samozrejme , applauncher už mám nainštalovaný. dopredu podotknem že auto nevlastním ale je mojich rodičov a tak sa plno zaujímam o tuning a vylepšenie elektroniky a skrátka o všetko vedlajšie v aute :D ,a hej , už som na tomto fore písal dosť dávno pod iným menom ale do toho profilu sa už neviem dostať. Chcel som to riešiť cez easy connected , no už nemám mobil ktorý by mal nižší android ako 10..., musím taktiež povedať že keď som skúšal dávnejšie easy conected,a odpojil som mobil, namiesto úvodnej obrazovky som videl čierny displej a hralo fm rádio, a odvtedy som nič zo systémom nerobil,aj keď sa to po pár hodinách vypnutého rádia dalo samé dokopy :rolleyes: , na to by som rád vedel dôvod :D

a ďalšia otázka, dá sa niekte naemulovať firmver autoradia ? ak áno tak ako ?
lubosmesaros
 
Příspěvky: 16
Registrován: stř zář 29, 2021 16:30

Re: IPTV v štandardnom mms

Příspěvekod JmJ » pon led 02, 2023 21:46

Neni m3u jen playlist obsahujici odkazy na samotne soubory? Ja jen ze mi nejak nesedi terminologie...
MFP
wergl I - 2104 - melt down
wergl II - 2104 - rebuild succeded
wergl III - 21113 - sold (Chester's new)
wergl IV - i30 - tout est bleu
Uživatelský avatar
JmJ
 
Příspěvky: 6483
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Re: IPTV v štandardnom mms

Příspěvekod lubosmesaros » pon led 02, 2023 23:42

JmJ píše:Neni m3u jen playlist obsahujici odkazy na samotne soubory? Ja jen ze mi nejak nesedi terminologie...


Áno ale tento typ súboru sa používa aj pri prehrávaní streamov videa
lubosmesaros
 
Příspěvky: 16
Registrován: stř zář 29, 2021 16:30

Re: IPTV v štandardnom mms

Příspěvekod JmJ » úte led 03, 2023 11:11

lubosmesaros píše:
JmJ píše:Neni m3u jen playlist obsahujici odkazy na samotne soubory? Ja jen ze mi nejak nesedi terminologie...


Áno ale tento typ súboru sa používa aj pri prehrávaní streamov videa

Ano, ale to m3u neni stream jak pises, ale jen odkazy na streamy ktere muzou byt v libovolnem kodovani. Jak sem psal, jen hnidopissky resim terminologii, neb mi to prislo ponekud matouci. No stress :-)
MFP
wergl I - 2104 - melt down
wergl II - 2104 - rebuild succeded
wergl III - 21113 - sold (Chester's new)
wergl IV - i30 - tout est bleu
Uživatelský avatar
JmJ
 
Příspěvky: 6483
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz


Zpět na Magnitola (rádio/MMS)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků