Tuhost karoserie Vesta sw

Moderátor: Moderátoři

Tuhost karoserie Vesta sw

Příspěvekod Dusan » úte srp 14, 2018 09:54

Skontrolujeme tuhosť karosérie pri torzii vagóna Lada Vesta SW
LadaOnline 08/14/2018 149
Skontrolujeme tuhosť karosérie pri torzii vagóna Lada Vesta SW
Z tuhosti karosérie závisí nielen bezpečnosť vozidla, ale aj komfort. Tento parameter ovplyvňuje zníženie hluku, vibrácie, deformácie prvkov v kabíne, zníženie zaťaženia mechanizmov karosérie atď. Zistili sme, akú tuhosť tela na univerzálnych Lada Vesta SW a Lada Vesta SW Cross.

Na sedan Lada Vesta pre tuhosť karosérie spĺňa oceľový mostík (regál) v zadnej časti. Na Lada Vesta SW nie je zadná polica, ale je tu celý komplex výstužných prvkov (oceľový skelet v zadnej časti vozidla). Výrobca skontroloval silu telesa Vesta na elektrohydraulickej lavici. Výsledkom je, že tuhosť tela všestrannej osoby v porovnaní s sedanom klesla len o 100 Nm / stupeň a je 17900-18900 Nm / stupeň (pre Priora: 8000-9000 Nm / deg).

Skontrolujeme tuhosť karosérie pri torzii vagóna Lada Vesta SW Skontrolujeme tuhosť karosérie pri torzii vagóna Lada Vesta SW Skontrolujeme tuhosť karosérie pri torzii vagóna Lada Vesta SW Skontrolujeme tuhosť karosérie pri torzii vagóna Lada Vesta SW
Bolo rozhodnuté o kontrole pevnosti telesa Lada Vesta SW na závese. Predné koleso bolo poháňané na nábreží, takže zadné koleso bolo vo vzduchu. Potom sme skontrolovali všetky medzery v tele, pokúsili sme sa otvoriť / zatvoriť dvere vrátane veka batožinového priestoru. Neexistujú žiadne deformácie, všetky dvere sa otvárajú voľne, pri kontrole neboli odhalené žiadne poznámky. Telo Vesta sa s testom dobre vyrovnalo.

Skontrolujeme tuhosť karosérie pri torzii vagóna Lada Vesta SW

https://translate.googleusercontent.com ... nmYTy3yDTA

Zdroj
https://xn--80aal0a.xn--80asehdb/car-de ... ta-sw.html
Dusan
 
Příspěvky: 3181
Registrován: stř čer 02, 2004 17:29
Bydliště: Kosice-okolie

Zpět na Karoserie a ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků