ERA-GLONASS Dôkaz poctivosti Rusov!!!

Elektrická soustava kromě autorádia/MMS

Moderátor: Moderátoři

Re: ERA-GLONASS Dôkaz poctivosti Rusov!!!

Příspěvekod valda1971 » úte črc 11, 2017 18:57

to Makar = politiky máme dost jinde - a všude :evil: , ne že bych s Tebou třeba nesouhlasil, ale tady jsme kvůli autům, radostmi a starostmi s nimi ať už je to veteránek, nebo čerstvě koupená/očekávaná Lada :wink: Od toho toto fórum je, já jsem také naštvaný, že nemohu jít do putiky na pivo s cigárem ajiné, ale tady to neřešíme :wink:
Žigulíci: VAZ 2101 r.1971, VAZ 2103 r.1974, VAZ 2170 r.2012
Uživatelský avatar
valda1971
 
Příspěvky: 7199
Registrován: úte pro 06, 2011 16:45
Bydliště: Bílina

Re: ERA-GLONASS Dôkaz poctivosti Rusov!!!

Příspěvekod posim » úte črc 11, 2017 19:49

Makar píše:Ja na svoju Vestičku ešte čakám, možno už za týždeň alebo dva príde :lol:

Tak ja len pevne dúfam, že počúvneš moderátorov, aby Ťa nezablokovali a aby si nám ju potom mohol predstaviť a pochváliť sa s ňou. Z každej novej Lady mám totiž obrovskú radosť a teším sa s Vami. Tak mi ju prosím nepokaz - veď sám si minule písal, že nemá dôvod tu rozmazávať politiku. Tak neviem ktorý Perun do Teba zas udrel :lol:
posim
 
Příspěvky: 350
Registrován: pon čer 12, 2017 18:17
Bydliště: Košice

Re: ERA-GLONASS Dôkaz poctivosti Rusov!!!

Příspěvekod zelvotron » úte črc 11, 2017 20:01

Jinak je potřeba ocenit Makara za poměrně inovativní a zde značně neobvyklý názor, totiž že nenávidí EU za to že něco NEpředepsala nebo NEzavedla, protože obvykle se tu brečí na tom že sou zavedný moc přísný emise, že se nedá dovézt krabice atd, atd. :mrgreen:
21113 >>> 21113 >>> 21113

Komu není rady, tomu není pomoci.
Uživatelský avatar
zelvotron
 
Příspěvky: 6273
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:32
Bydliště: Praha

Re: ERA-GLONASS Dôkaz poctivosti Rusov!!!

Příspěvekod Laďuša » úte črc 11, 2017 20:44

Makaku, svýma kecama děláš všem příznivcom Lady jedině hanbu. Fuj.
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Laďuša
 
Příspěvky: 12117
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň

Re: ERA-GLONASS Dôkaz poctivosti Rusov!!!

Příspěvekod radek mb » úte črc 11, 2017 20:58

Makar píše:To už aj za napísanie pravdy sa dostáva BAN :rolleyes: tak ma zablokuj, keď sa ti pravda o EU nepáči!
Ľudia by mali vedieť pravdu, že EU ich radšej nechá skapať v aute, len aby veľké automobilové koncerny neprišli o zisk.
ERA-GLONASS odhalil pravdu, veď je predsa samozrejmé, že tento systém podstatne zvýši šancu človeka na prežitie pri autonehode.
Roman je úplne jasné, že si minimum ľudí bude dávať eCall do auta, pokiaľ to nebude povinné.
Ale aby som spravil radosť moderátorovi navrhujem, aby sme pri havarovanom aute každý aspoň kričali "Hurá EU! Hurá EU! Hurá EU!"
Keď už na poskytnutie prvej pomoci kašleme, tak aspoň bude pred smrťou vedieť v akej perfektnej krajine žijeme :lol: :lol: :lol:


Nesnížím se k tomu, abych reagoval na tvé invektivy stejným tónem jako ty. Pro tvou informaci, při referendu o vstupu ČR do EU jsem hlasoval proti. Jsem silně euroskeptický člověk, mám kladný vztah k Rusku. ALE, prostě si tu nevylévám svoji duši a hlavně, nepíšu zde stejně jako všichni zde, kromě tebe, stupidní výkřiky do tmy.

Mimochodem, souhlasím s Laďušou.
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 175/487
Uživatelský avatar
radek mb
 
Příspěvky: 5186
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB

Re: ERA-GLONASS Dôkaz poctivosti Rusov!!!

Příspěvekod JmJ » stř črc 12, 2017 13:00

Ban 1 den.
MFP
wergl I - 2104 - melt down
wergl II - 2104 - rebuild succeded
wergl III - 21113 - sold (Chester's new)
wergl IV - i30 - tout est bleu
Uživatelský avatar
JmJ
 
Příspěvky: 6474
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Předchozí

Zpět na Elektrická soustava

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků