Účastnický poplatek za sraz a členské příspěvky 2015

Jarní sraz v Mnichově Hradišti 22.-24.5. 2015

Moderátor: Moderátoři

Účastnický poplatek za sraz a členské příspěvky 2015

Příspěvekod Hurikán » stř kvě 20, 2015 23:15

Vstupní poplatek na sraz:
Tak jako každý rok, budeme i letos vybírat vstupní poplatek na sraz. Tento rok opět platí cenové zvýhodnění pro řádné členy LKCS.

Výše poplatku:
Členové Ladaklubu, kteří mají uhrazen (nebo uhradí) členský příspěvek na tento rok, zaplatí vstupní poplatek na sraz jen 100,- Kč (4€).

Nečlenové Ladaklubu a ti, kteří nemají zaplaceny členské příspěvky, budou platit poplatek ve výši 350,- Kč (13€).

Důležité upozornění:
Členství a zaplacené příspěvky se prokazují předložením platného klubového průkazu s vylepenými známkami.
Nezapomeňte si tedy vzít s sebou průkazku Ladaklubu!!! Jinak budete platit plné vstupné!

Platba členských příspěvků:
Příspěvky doporučuji zaplatit na místě, současně s platbou vstupního poplatku. Tam Vám bude rovněž vylepena členská známka do průkazu. Pokud jste již zaplatili členský příspěvek bankovním převodem, je nutné jej pro získání známky doložit nahlášením data platby a čísla účtu, ze kterého byla platba provedena. Jedině tak budeme moci Vaši platbu dohledat a korektně přiřadit k Vaší osobě.
Výše členského příspěvku je 250,- Kč (8€)

Kdy a kde se platí?
Na základě loňských pozitivních zkušeností, které byly potvrzeny mnohými kladnými ohlasy, budeme i letos vybírat platby již v pátek v kempu. Ušetříme tak v sobotu při vjezdu na letiště spoustu času. A to všichni.
Pokud to tedy bude možné, snažte se zaplatit již v pátek. Děkuji.
Ti, kteří přijedou až v sobotu přímo na letiště, budou platit klasicky u vjezdu.

Ladaklubové propisky
Ještě je k dispozici posledních pár Ladaklubových propisek ve stříbrném provedení. Kdo bude mít zájem, nechť se přihlásí. Budu je mít u sebe. Prodej propisek ale z organizačních důvodů nebude probíhat při vjezdu kolony na letiště. Zájemci, nechť se přihlásí v mezičase, když nebudou najíždět účastníci srazu. Díky za pochopení.

Poznámka: Vzhledem ke stáří propisek akční doprodejová cena 10,- Kč

Obrázek
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Hurikán

Re: Účastnický poplatek za sraz a členské příspěvky 2015

Příspěvekod ROS1799 » ned bře 06, 2016 18:55

Dobrý den. Jsem nový majitel vozu a chci se přidat do ladaklubu a tak se ptám co mám proto udělat.Děkuji za odpověd Radek Liberec
ROS1799

Příspěvekod Koko Loko » ned bře 06, 2016 19:44

Nechtěl Tajfunek napsat 2016?
Strejdo, to tvoje auto vyrobili ještě před tím než se začala vyrábět normální auta.

Strejdo, to tvoje nové auto vypadá jako Lexus, ale není to Lexus, že ne? Jak velkou máš splátku leasingu? ... Honzíku, to není na leasing. Já toho Lexusa platil na dřevo.
Koko Loko

Příspěvekod Luděk Ondrůch » ned bře 06, 2016 19:51

K-L: Vzhledem k tomu, že to je rok starej příspěvek tak určitě ne.
Ros: Kontaktuj Pátrače.
Luděk Ondrůch

Příspěvekod Koko Loko » ned bře 06, 2016 19:53

Jéé, já su ocas :-) . Jsem měl za to, že se jedná o první předsrazové info :-) -
Strejdo, to tvoje auto vyrobili ještě před tím než se začala vyrábět normální auta.

Strejdo, to tvoje nové auto vypadá jako Lexus, ale není to Lexus, že ne? Jak velkou máš splátku leasingu? ... Honzíku, to není na leasing. Já toho Lexusa platil na dřevo.
Koko Loko

Zpět na Mnichovo Hradiště 7