Buchankobydlík

moskviče, volhy, UAZy, tanky, raketové nosiče, kosmoplány a ekranoplány

Moderátor: Moderátoři

Koupili byste si to ?

Jasně, už rozbíjím prasátko
1
33%
Kurňa, začínám o tom vážně uvažovat
0
Žádná hlasování
Jestli se to podaří zhomologovat pro 4, jinak ne
1
33%
Jestli se cena dostane pod 1,5 mega
0
Žádná hlasování
Jestli to Tommel neotočí na střechu při testovací jízdě :-)
1
33%
Ses zbláznil, ne ?
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů : 3

Buchankobydlík

Příspěvekod Georgius » pát úno 04, 2022 08:19

Přítelé, kamarádi, UAZ Bajkal znáte asi všichni. Teď na mne ale vyskočilo na youtube tohle video - ta partička co dělala nástavbu na Grantu a Nivu si vzala do pácu UAZíka. Je to pro německého zákazníka, takže mám důvodné podezření, že v tom budou mít prsty i chlapci od Hradce. Chtěl bych tedy rozproudit diskuzi třemi prvními otázkami:

1) projede to někdy Hradcem ? :-)
2) 2 miliony Rublů (cca 558 tisík Kč) po homologaci, proclení a zdanění je víc než 1,5 MiKč nebo se do toho vejde ?
3) dá se to zhomologovat v EU na 4 místa, nebo z toho bude zase jen dvojmísto
4) co říkáte té "stablitě" obytné části :lol: :?:
VAZ nemá kaz (2107 1990-2005, 21113 (2005-2017, 2019 RIP),GFL (Červená Vesta Lux) r. 2017 na prodej někdy kolem roku 2030, Tátova Priora r.v. 2009 od 2021)
:wave: YOUTUBE kanál #ladavestacz - dejte odběr :love10:
Vokativ (5.pad, oslovujeme volame) je Georgie (2. deklinace, vzor populus, ze :) )
Uživatelský avatar
Georgius
 
Příspěvky: 4006
Registrován: čtv kvě 12, 2005 18:01
Bydliště: Praha

Re: Buchankobydlík

Příspěvekod Luky » pát úno 04, 2022 15:18

To je super :D

Ale hned otevřeně říkám, že bych s tim na dovolenou jel po šoustkách 2. a 3. třídy. Při představě, že mě předjíždí 2,5 tunové SUV na dálnici rychlostí kolem 150 nebo na užší okresce míjí kamion, je mi ouzko...
Mám tu zkušenost, že jsou horší na stabilitu měkčí auta 3,5m výšky než tvrdší 4m při obdobné váze a dalších rozměrech, takže to nemusí být úplný průser, jak to na první pohled vypadá...ale už jen ten odpor vzduchu na přední čelo bude nářez.
Chtělo by to test, kde se nebude testér bát s tím říznout kruháč nebo se projet třeba po nové části D35 kousek od Krokodýla, tam fouká snad pořád a ze všech směrů a ještě je to velmi "šikovně" vyp...né nad okolní terén...a taky reálně naložené a ne 2 kluky. 4 členná rodinka a bagáž na 2 týdny do Chorvatska :)
VAZ 2106 - Marina r.1979
http://dean2107.rajce.idnes.cz/

Dva PoJeBy ze Skašova

„Duše se milují od pasu nahoru, těla od pasu dolů."
Gabriel García Márquez
Uživatelský avatar
Luky
 
Příspěvky: 1994
Registrován: úte čer 15, 2010 19:44
Bydliště: na cestách/Praha 10 - Strašnice


Zpět na Volné klábosení - ostatní ruská auta

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků