Jedovnice 19. - 21.9. 2014 - Oficiální téma

Podzimní sraz Jedovnice 19.-21.9. 2014

Moderátor: Moderátoři

Re: Jedovnice 19. - 21.9. 2014 - Oficiální téma

Příspěvekod radek mb » pát zář 12, 2014 19:29

Soráč, ale to není dobré. Samotná idea není úplně špatná, ale.... Pantyho pozvánky měly, podle mne, slušnou úroveň.
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 175/487
Uživatelský avatar
radek mb
 
Příspěvky: 5186
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB

Re: Jedovnice 19. - 21.9. 2014 - Oficiální téma

Příspěvekod Patrac » pon zář 15, 2014 07:21

no asi takto:
Nikdo se tu nepředhání jestli je není nějaká pozvánka čí je lepší nebo horší.
1) ani jsem nevěděl že někdo pozvánku udělal. I když se o sraz mám nějak starat tak mi nikdo nenapsal že pozvánku udělal.. číst forum nestíhám.
2) pozvánku diplomy blokaci kempu a další věci jsem začal řešit týden po jarním srazu. Oslovení říkali že je super že se to řeší brzo a že po nich nebudu chtít nic dva dny před srazem. Výsledek je ten, že se to nakonec řeší 10 dní před srazem. Pozvánku dělal Chettak a je určitě ovlivněna jeho nedávnou cestou do Estonska společně se Salwadorem. Že mi přišla slabší než jiné ročníky nebo třeba než diplomy které dělal před roky je asi dáno tím že taky neměl moc času. A i když se tu pozvánka nelíbí já jsem vděčný za to že si našel čas a nějakou pozvánku alespoň udělal.
3) ad pípa a okolí. Pokud tu někdo nenapíše že si bečku nechá u sebe u chaty s tím že mu nevadí že se tam huláká třeba do jedný do noci a bude se starat o vybírání peněz za piva, nemá smysl pípu vůbec brát. Lidi křičí že chtějí bečku, co člověk to názor jaké pivo.když se koupí pivo A lidi prskaj že se noupilo B a nebo obráceně.. A když pak bečka je tak to dopadá tak že lidi chodí do hospody a na pípu se vyserou. To že je pivo o 3-5kč levnější v tu chvíli nikoho nezajímá a to ani lidi kteří váhají na sraz jet protože je to daleko a museli by dát moc peněz za benzín na který nemaj peníze. Naproti tomu na pivo se peníze pak najdou..
4) Letos mi poprvé Honza řekl že na sraz nechce jet. Důvod? Nudí se tam. Nebaví ho hrát samotného připravené hry. Je sice hezký že pak třeba má diplomy a poháry ale bohužel není nejmenší a dokáže si už dát dohromady když lidi okolo říkají že to je domluvený a že je to protekce a podobně. Těžko mu pak vysvětlovat, že on hrál a osatní děti ne a že kdyby ostatní hráli že mají šanci taky na pohár nebo diplom.. Než abych ho tam nutil jet a tam aby se nudil zvažuju jestli není lepší jet třeba někam na jednodenní výlet kde se zabaví. Než mít stres s tím jestli se bude líbit pozvánka jestli se stihne nachystat samolepka jestli máme nachystaný věci pro děti nějakou zábavu pro dospělé, jestli se vypije bečka a nebude se muset ve finále doplácet třeba z klubových peněz, tak si opravdu říkám jestli se na to nevyprdnout..
Jako už po několikáté tu zopakuju, že většinou nejvíc křičí ti kteří pro sraz nikdy nic neudělali a nezažili co to je. Proto se klaním těm kteří takovýhle věci už dělali. Ger, Eliška, Marcel Luděk Vašek Hurikán a další a oficiálně říkám že příští jedovnici už neorganizuju..
Lada Niva M:1/8,5
Kia Cee´d SW 12.12.2011- ???
21044 - ice dream rising 1.11.2006-19.12.2011
2107 - red storm rising 1.5.2003-1.11.2006
Uživatelský avatar
Patrac
 
Příspěvky: 3739
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field

Re: Jedovnice 19. - 21.9. 2014 - Oficiální téma

Příspěvekod Vašátor » pon zář 15, 2014 11:15

Radku, nechci rýpat, ale než napíšeš takto negativní příspěvek, měl by ses zamyslet nad tím, kolik procent lidí prská a kolik je spokojených. Organizátorství je svým způsobem úděl a nikdy se nezavděčíš všem. Na to je potřeba si zvyknout a dívat se na tu pozitivní stránku. Ty jsi tu vyzdvihl slabší procento remcajících, ale co ti, co sem jim sraz líbil? Na ty zapomeneme? Momentálně tu remcáš jenom ty :mrgreen:
Co se týče pozvánky, ano, měl ji dělat Cheetak. Pokud nemá čas, má to napsat zavčas a dát možnost někomu jinému. Udělat pozvánku není takový problém, troufám si říct, že plně profesionální pozvánku jsme stejně nikdy neměli, takže o co jde. Panthy avizoval že nemá čas, přesto ve velmi krátké časové době pozvánku udělal. Že ti ji neposlal ... proč by to měl být důvod k naštvání? Popravdě mne by to také nenapadlo. Tím ovšem nechci Cheetaka nijak shazovat. Já jsem rovněž rád, že si na to nakonec čas našel a patří mu díky. Ovšem za mne osobně to přišlo pozdě. Dále bych se už jen opakoval.
Vašátor / TŘI SESTRY <III> LADA GANG / osa Brno - Plzeň / cituji "ladaklub je jen náhodně zformovaná banda hovad"
http://www.classic-oldtimer.cz _______ http://ladaauto.wz.cz _______ http://tatry.kvalitne.cz/
Uživatelský avatar
Vašátor
 
Příspěvky: 9296
Registrován: pon lis 01, 2004 13:56
Bydliště: Brno

Re: Jedovnice 19. - 21.9. 2014 - Oficiální téma

Příspěvekod Patrac » pon zář 15, 2014 11:55

Vašátor píše:Radku, nechci rýpat.. Momentálně tu remcáš jenom ty :mrgreen: .

jo asi máš pravdu.
Lada Niva M:1/8,5
Kia Cee´d SW 12.12.2011- ???
21044 - ice dream rising 1.11.2006-19.12.2011
2107 - red storm rising 1.5.2003-1.11.2006
Uživatelský avatar
Patrac
 
Příspěvky: 3739
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field

Re: Jedovnice 19. - 21.9. 2014 - Oficiální téma

Příspěvekod Vašátor » pon zář 15, 2014 19:04

Dnes jsem cvičně projel spanilku (poněvadž se mi nic nedařilo, byl jsem se uklidnit na motorce), pokud budou přívaláky, užijeme si cca 4 krásný brody :mrgreen: . Nebojte se, pojedeme údolím lišky Bystroušky :wink:

Pánové, zcela bezesrandy ... potřebuji na sraz prázdné 2l PET lahve od Kofoly :!: Hlaste se mi do SZ či sem, kolik jich přivezete.
P.S. Domácí úkol: vypít alespoň jednu petku :mrgreen:
Vašátor / TŘI SESTRY <III> LADA GANG / osa Brno - Plzeň / cituji "ladaklub je jen náhodně zformovaná banda hovad"
http://www.classic-oldtimer.cz _______ http://ladaauto.wz.cz _______ http://tatry.kvalitne.cz/
Uživatelský avatar
Vašátor
 
Příspěvky: 9296
Registrován: pon lis 01, 2004 13:56
Bydliště: Brno

Předchozí

Zpět na Jedovnice 9

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků