Přední spodní kamera

Nejede, skřípe, vrže, zlobí?

Moderátor: Moderátoři

Přední spodní kamera

Příspěvekod Georgius » pon pro 17, 2018 09:12

Sice se to týká primárně Vesty a ještě ne-crossu, ale dám to sem, protože mi přijde že to sem patří.
V rámci vymýšlení vánočního dárku pro Vestu :mrgreen: mne napadlo, že když má zadní kameru, tak by bylo fajn mít i přední, ale ani ne proto aby bylo vidět při vyjíždění do nepřehledné situace (na to je mmch zadní fakt dobrá), ale spíš na úzké průjezdy a zhodnocení, jestli je terén ještě OK stran světlé výšky. Napadlo mne kameru dát někam dolů, ale to by se svinila a navíc by nebylo vidět moc dopředu, navíc aerodynamika :-(. Nebo pak kombinace s nějakou doopravdy přední kamerou (dělají se třeba do SPZetek, což mi ale nepřijde bez rámu jako úplně dobrý nápad), ev. vidět kolik místa je kolem kol. Nehráli jste si někdo podobným směrem s Nivami či jinými opravdovými teréňáky :?: Abych znovunevynalézal kolo ...
Přiznávám že tenhle nápad se realizace asi nedočká, ale na zimní přemítání je to zajímavý materiál ;-)
VAZ nemá kaz (2107 1990-2005, 21113 (2005-2017, 2019 RIP),GFL (Červená Vesta Lux) r. 2017 na prodej někdy kolem roku 2030, Tátova Priora r.v. 2009 od 2021)
:wave: YOUTUBE kanál #ladavestacz - dejte odběr :love10:
Vokativ (5.pad, oslovujeme volame) je Georgie (2. deklinace, vzor populus, ze :) )
Uživatelský avatar
Georgius
 
Příspěvky: 3997
Registrován: čtv kvě 12, 2005 18:01
Bydliště: Praha

Zpět na Technické problémy a vychytávky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků