Mnichovo Hradiště 2013 - ohlasy

Jarní sraz v Mnichově Hradišti 24.-26.5. 2013

Moderátor: Moderátoři

Re: Mnichovo Hradiště 2013 - ohlasy

Příspěvekod ger007 » ned kvě 26, 2013 18:05

Tak a moj skromny ohlas,

Som rad ze pocasie vyslo tak ako sa vyslo, to bol najdolezitejsi parameter !!! nech na letisku neprsi to som si hovoril uz dva tyzdne a nakonec to krasne vyslo, takze za toto neviem komu mam podakovat ale kazdopadne DAKUJEM

Dalej sa chcem podakovat Albertovi (Hurikanovy) a jeho otcovi Ivanovi, ze sa tak krasne zhostili ulohy vstupnych "kontrolorov" a ze vyberali vstup rozdavali karticky a tak dalej, co mi usetrilo nadhernu spustu casu. Dalej chcem podakovat kazdemu kto sa neak angazoval o usporiadanie disciplin, menovite : Koko Loko, ktory uz 3. rok tvrdi ze na to sere a stale to robi dalej a ide mu to !, Michal Pokorny, Veverka : asistencia pri sprintoch. Diky Vaskovi a Koprovi a neakemu mlademu casomeracovi ze si super zorganizovali jazdu zrucnosti ktora uz klasicky patri ku zrazu. Diky Marcelovi za pomoc pri stavbe Jazde na slepo a Majovi a jeho povabnej manzelke za to ze to tam po mne prebrali a dalej merali a zapisovali.
Diky kralovi za stan bez ktoreho by sme v pripade dazda pekne zmokli. Jitke a manzelke od Radka MB za decke sutaze, snad sa pri tom tiez zabavili :)

Diky holkam z bufetu, mojej Eliske a Peti ktore pekne grilovali a capovali aby ste vy ostatny neboli hladny, a boli uspesne lebo predali vsetko co mali, tym padom ucastnici zjedli vsetko co mali pridelene z coho sa tiez moc tesim lebo som nic nemusel tahat domov.

Dakujeme zachranarom, ze tam boli, a ze to zachranili tak, ze nebolo treba nikoho zachranovat!

Este dakujem panovy ktory ochotne zabehol po centralu kym sme spravili tu nasu !! neviem presne kto to bol ale super !!!

Velice sa mi pacilo chovanie ucastnikov zrazu, vsetci respektovali to co bolo napisane, ludia na seba davali pozor, nikto nebehal tam kde nemal takze zraz prebehol ako mal !

VELKE DIKY patri ludom od spanilky, ktoru som sice nestihol ale podla zatalsich foto a rekacii to bolo zmaknute vinikajuco ! Hurikanom a jeho "bandou", Petrom HC a mnohym dalsim ktory sa o to podielali!

Dakujem vsetkym ktorych som este nespomenul lebo si to nepametam :D

Vsetci sa mi sem do tejto mojej dakovacej sekcie nevojdete ale fakt som rad ,ze sa do oraganizacie zapojilo nezistne tolko ludi a pomohlo k celkovo bezproblemovemu priebehu a tym umoznili aj mne zalozit novu disciplinu a dokonca som si stihol aj dva sprinty a jednu jazdu zrucnosti. Tym padom som si to po troch rokoch aj trochu uzil, a najviac ma tesia vase reakcie ,ze sa Vam to paci ! to cloveka vyslovene potesi. Uz teraz sa tesim na dalsi zraz ktory snad zase spolu takto dokonale zorganizujeme !

Je mi akurat luto ze som nepokecal zo vsetkymi znamimi na letisku, no zase to vsetko neako rychlo utieklo !

takze hodne stastnych kilometrov a hodne zdaru vsetkym a do roka a do dna sa vidime znovu !

edit a skoro by som zabudol na raduza ktorym nam tak pekne vybavil kemp!


jediny minus zrazu, ze niekto pokazil zavoru coz sice neni neak problem klubu ale vrha to trocha zly "stin" na klub ale stane sa :(
Naposledy upravil ger007 dne ned kvě 26, 2013 18:08, celkově upraveno 1
Be better, not second best
if not better, be different
LADA !

1x2104X 16V, 1x 21044, 2 x 1111, 1xB210, 1xJawa550, 1x Toyota Avensis T25

Obrázek
детские игрушки
Uživatelský avatar
ger007
 
Příspěvky: 4784
Registrován: úte kvě 06, 2008 13:38
Bydliště: NMnV - Brno

Re: Mnichovo Hradiště 2013 - ohlasy

Příspěvekod Marťas » ned kvě 26, 2013 18:08

Sraz byl naprosto parádní, organizátorům také děkuji za skvělý průběh srazu.
Počasí kupodivu dobré až na nedělní ráno, ale na cestu to nevadilo, do auta mi asi neprší :D
Cestou zpět jsme se s Jardou a Laďušou stavili v Jawa muzeu, což bylo milé rozptýlení při cestě zpět :)
2101, r.v.1977, 1700k - Vladimir / 2106, r.v.1978 - Nikolaj / 21061, r.v.1986 - Sergej / 21044, r.v. 1999 :hrob: / 21044, r.v. 1997 Ivan / 1119, r.v. 2009 Kalina / Jawa 20, rv. 1969 / Š1203 rv. 1975 - Blaženka / Jawa 250/353 rv. 1957 / Avia A21 Furgon / Zetor 25A
Obrázek
Жигули навсегда!
Uživatelský avatar
Marťas
 
Příspěvky: 3465
Registrován: ned čer 21, 2009 22:56
Bydliště: Praha 10

Re: Mnichovo Hradiště 2013 - ohlasy

Příspěvekod csfousek » ned kvě 26, 2013 18:12

Co dodat všechno bylo už napsano bylo super, dík organizatorum, pěkná spanilka ,skvělý bufet na letišti prostě fajn.
Lada 2105 r.v. 1985
Lada 21044 1700i r.v.1996
Lada 112 1.6 16V r.v. 2006
Lada Vesta 1.6 16V r.v.2018


LADA-Krása a elegance,volnost a svoboda,odolnost a vytrvalost.
Uživatelský avatar
csfousek
 
Příspěvky: 591
Registrován: úte dub 22, 2008 09:42
Bydliště: Orlová

Re: Mnichovo Hradiště 2013 - ohlasy

Příspěvekod Rony » ned kvě 26, 2013 18:45

Přesně tak,všechno už je napsáno tak jen poděkování za parádní sraz a za všechny fajn lidi o kterých to taky vše je.
Uživatelský avatar
Rony
 
Příspěvky: 109
Registrován: pon bře 12, 2012 12:38
Bydliště: Brno

Re: Mnichovo Hradiště 2013 - ohlasy

Příspěvekod Michal Ltm » ned kvě 26, 2013 19:12

jediny minus zrazu, ze niekto pokazil zavoru coz sice neni neak problem klubu ale vrha to trocha zly "stin" na klub ale stane sa :([/quote]
...s tou zavřenou závorou manipuloval kde kdo. Nejvíc asi němčour, co přijel v noci s odtahovkou.
Tím, že tu závoru takto zvedneš, nemůžeš ji rozbít (italové ji naštěstí vyrábějí blbovzdorné). Jenom můžeš rozhodit krajní polohy a ty jsme hned ráno seřídili. Tak že závora fungovala tak jak měla.

Trochu to mají v kempu nedořešené. Když v noci potřebuje někdo odjet/přijet, tak nemůže tušit, že má zazvonit na nějaký zvonek na recepci a pochopitelně rve závoru :-(
Obrázek
Uživatelský avatar
Michal Ltm
 
Příspěvky: 160
Registrován: pon dub 16, 2012 16:50
Bydliště: Litoměřice

Re: Mnichovo Hradiště 2013 - ohlasy

Příspěvekod ger007 » ned kvě 26, 2013 19:52

Aha tak to som potom rad ze sa to takto spravilo. Potom to nebolo tak horke jak mi to bolo prezentovane. Je to pre nas poucenie. Nabuduce napiseme aby aby sa zavora nechytala. Uznavam ze je to do znacnej chyba aj toho kempu ze to tam nemaju napisane aby sa zvonilo
Be better, not second best
if not better, be different
LADA !

1x2104X 16V, 1x 21044, 2 x 1111, 1xB210, 1xJawa550, 1x Toyota Avensis T25

Obrázek
детские игрушки
Uživatelský avatar
ger007
 
Příspěvky: 4784
Registrován: úte kvě 06, 2008 13:38
Bydliště: NMnV - Brno

Re: Mnichovo Hradiště 2013 - ohlasy

Příspěvekod achmel6 » ned kvě 26, 2013 20:37

Sraz byl parádní a díky všem za pěkné fotky.Už teď se těšíme na příští rok,snad bude tepleji :)
Uživatelský avatar
achmel6
 
Příspěvky: 26
Registrován: stř dub 25, 2012 22:25
Bydliště: Hrádek nad Nisou

Re: Mnichovo Hradiště 2013 - ohlasy

Příspěvekod Ivo » ned kvě 26, 2013 21:46

Byl to supr víkend. Díky všem organizatorům, za jejich práci.
►Stodolní II◄
Expedice Estonia 2010 :hrob:
Iniciátor všeho zlého! Bacha na mě!
Život je tak rozmanitý. Každej den mě nasere někdo jinej.

Octavia combi 1,9tdi
Vaz 21073 1,7i, r.v. 1998 až 5.3.2012 prodáno
Vaz 21073 1,7i, r.v. 1996 - 19.2.2012 až 20.2.2012 prodáno
Vaz 2107 1,5 AXTEC, LPG r.v.1995 - 3.6.2008 až 3.6.2008 :hrob:
Uživatelský avatar
Ivo
 
Příspěvky: 1730
Registrován: ned led 29, 2006 19:07
Bydliště: Janovice

Re: Mnichovo Hradiště 2013 - ohlasy

Příspěvekod Martin-MTX » ned kvě 26, 2013 21:58

Nám se to taky moc líbilo, ale jako vždy to strašně rychle uteklo :D
LADA 1600MTX Rallye Team
http://ladamtx.cz/
Uživatelský avatar
Martin-MTX
 
Příspěvky: 481
Registrován: stř lis 08, 2006 18:32
Bydliště: Mělník

Re: Mnichovo Hradiště 2013 - ohlasy

Příspěvekod Laďuša » pon kvě 27, 2013 08:19

No, ty kraťasy, co jsem si s sebou vzal, jsem ňák nevyužil :lol: No ale deštník taky ne, takže dobrý :)

Od srazu jsem dostal přesně to, co jsem očekával, prostě jako každoročně príma víkend. Moc se mi líbil ten kvíz večer, ale uhlídat tam to stádo muselo bejt pěkně o nervy, Maťo :mrgreen:
Nevýhoda kvízu byla jedině ta, že mezitim se nahoře vychlastal téměř všechen Vana Tallinn, takže jsem sotva stih jeden lok, no ale stih, což bylo hlavní. Musim se už fakt naučit anglicky, řikam to po každým jarním sraze :lol: Polštinu jsem taky moc neprocvičil, ale ta aspoň šla. No, celkově jsem tam furt s někym kecal, ale vlastně s nikym pořádně nepokecal.
Je to prostě krátký! :)
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Laďuša
 
Příspěvky: 12117
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň

Re: Mnichovo Hradiště 2013 - ohlasy

Příspěvekod Luděk Musil » pon kvě 27, 2013 08:28

Laďuša píše:...Je to prostě krátký! :)
Ale na druhou stranu - bejt tam vod středy tak je to vo játra. L.
21011 -> (78) 84-99; 2103 -> (78) 99-04; 21073 -> (96) 04-07; 21044 -> (99) 07-13; 21044 -> (96) 12-16; Granta bílá -> 16-?; Vesta SW cross barvy Phantom (19) 20-?; 21011 - veterán (75) 12-?
Nemožné na počkání, zázraky do 3 dnů ´
Uživatelský avatar
Luděk Musil
 
Příspěvky: 10479
Registrován: úte čer 01, 2004 07:55
Bydliště: Vyškov/Rašov

Re: Mnichovo Hradiště 2013 - ohlasy

Příspěvekod jacek » pon kvě 27, 2013 11:22

I my s Hurikánem jsme v pořádku dorazili deštěm domů. Jak už bylo vícekrát napsáno, byl to opět vydařený, pohodový sraz, počasí v rámci možností nad očekávání. Myslím, že návštěvníci s volhami, trabíky a burgem byli docela hezkým zpestřením. Byli zváni i moskvičáři, ale ti měli sraz před týdnem, tak asi snad únava. Doufejme, že příští rok. Milá byla návštěva kolegů a přátel z německého Lada-Welt a dalších spřízněných duší, určitě potěšila po delší pauze účast Poláků, rádi jsme znovu uvítali Olafa z EST a jeho výpravu. Objevilo se i pár neznámých hostů ze Slovenska jen tak na podívání, i když jinak se slovenskými členy LKCS a přáteli z fóra jedno jsme, a jsou to prostě naši. Na sprinty si přijeli zazávodit i místní uniformovaní hasiči, kteří si to doufám aspoň pořádně užili (tedy ne s hasičskými vozy, ale se soukromými auty neladovského původu).
K té účasti snad ještě oficiální registrované počty účastníků na letištní ploše: celkem 95 vozidel, z toho 82 vazů/lad všech typů, z "příbuzenstva" dvě volhy (nádherná neokoukaná 3102!), dva vytunění trabíci a jeden wartburg 353.
Navíc část výpravy z Německa (Lada-Welt) tentokrát dorazila bohužel až asi 10 minut před naším odjezdem z letiště, takže již ani registrováni nejsou, jedna německá niva zůstala na cestě, a je to tedy o další 4 lady více. Tak když si to dáte dohromady, nemyslím, že nás bylo letos méně než vloni, protože ani v roce 2012 jsme přes stovku nešli. A to asi ještě to počasí určitě dost lidí od návštěvy odradilo.
Ohlasy všech zahraničních účastníků, pokud jsem s nimi mluvil, byly jednoznačně kladné, s údivem, uznáním a poděkováním za bezchybnou organizaci jak na letišti, tak při spanilce, i pohodové atmosféry po všechny tři dny. Spanilka navíc, navzdory některým původním pochybnostem v organizačním týmu, proběhla díky osobnímu nasazení části členů PHS opět na výbornou, dokonce se kolona nikde neroztrhala(!) a celou trasu, jejímž autorem byl jako dosud vždy Petr HC (díky!) jsme si všichni dokonale užili. Tak se těšme na příští ročník. J.
Uživatelský avatar
jacek
 
Příspěvky: 798
Registrován: ned říj 03, 2010 13:21
Bydliště: Brno

Mnichovo Hradiště 2013 - poděkování

Příspěvekod Hurikán » pon kvě 27, 2013 21:07

Tak konečně mám trošku volného času, takže i já přispěju se svou troškou do mlýna. Byť zde již bylo mnoho řečeno, nedá mě to a budu se v některých bodech asi opakovat, což ale není na škodu, neboť opakování - matka moudrosti. :)

V první řadě chci poděkovat pánu Bohu, že nám nad letištěm i trasou spanilky celou sobotu držel deštník. :prayer: Kdyby počasí vyšlo opravdu dle předpovědi, bylo by to veeeelmi nepříjemné. Takhle jsme si sraz mohli užít naplno, i když bylo trochu chladněji.

Ve druhé řadě zde musím vyseknout obrovskou poklonu a velké uznání holkám v bufetu, které celý den neúnavně a velmi hbitě grilovaly, vařily kávu a točily Kofču. Opravdu klobouk dolů. :prayer: Jedenkrát děkuji je málo. I desetkrát děkuji je málo. Proto si tohle poděkování opakovaně zaslouží, stejně jako Maťo (Ger007), který na svá bedra opět vzal hlavní břímě organizace. ;)

Ve třetí řadě chci poděkovat samozřejmě i všem ostatním, co se jakýmkoliv způsobem podíleli na organizaci srazu a to bez rozdílu toho, čím se zabývali. Všichni dělali to své naprosto výborně. :thumbleft: Moc se mně to líbilo a myslím si, že jsme společně vytvořili opravdu sehraný tým, což jsem posléze zachytil v mnoha nadšených hodnoceních ze strany nezaujatých účastníků. :)

Ve čtvrté řadě chci poděkovat všem účastníkům, že se nenechali odradit nepříznivou předpovědí počasí a neváhali přijet na sraz.

V páté řadě chci poděkovat všem účastníkům, kteří dodržovali veškeré pokyny nás organizátorů, což přispělo k až neuvěřitelně hladkému a pohodovému průběhu celého srazu. Našemu organizačnímu týmu to ušetřilo nemálo času, energie a nervů. :) Obzvláště tady chci vyzdvihnout kulturní chování v kempu, vč. dodržování nočního klidu, kdy jsme narozdíl od minulých let nemuseli snad úplně poprvé nikoho usměrňovat či napomínat. I provozovatelé kempu si to velmi cenili. Chci věřit tomu, že to nebyla náhoda způsobená extrémně chladným počasím :mrgreen: a že tento nastolený trend bude i nadále pokračovat. ;)

V šesté řadě chci poděkovat všem, co jeli ve spanilé jízdě, že se řídili instrukcemi, nedošlo k žádným kolizním situacím a celá spanilka proběhla relativně plynule. Cením si toho o to víc, že letos jsme neměli pokrytí trasy a zabezpečení křižovatek zdaleka na té úrovni, na jakou jsme zvyklí z minulých let a jakou bychom si přáli. Letos nám totiž zcela reálně hrozilo, že spanilku v podobě, v jaké ji známe, budeme muset úplně zrušit a nahradit individuálním přesunem dle itineráře. Naštěstí se nám ale po mnoha týdnech velmi intenzivní práce, telefonování a osobních návštěvách, podařilo ve čtvrtek večer, resp. v pátek ráno, tedy doslova na poslední chvíli, vyjednat povolení aspoň pro poněkud odlehčenou variantu a tu následně zrealizovat. V této souvislosti musím pochválit Petra HC za perfektní přípravu trasy. :salute: Bohužel on sám nedorazil, takže tak činím aspoň touto cestou. Stranou nemůžou pochopitelně zůstat ani soudruzi z PHS, bez nichž bychom si ani neškrtli. :idea: ;)

V sedmé řadě chci poděkovat všem účastníkům za vzornou spolupráci při registraci na letošní sraz. Oceňuji to tím víc, že vím, že jste na podobnou administrativu nebyli z minulých let zvyklí. Leč bohužel direktiva všudypřítomné byrokracie dorazila i k nám, takže s tímto musíme počítat i do budoucna.

V návaznosti na to chci v osmé řadě poděkovat všem účastníkům, které jsem s registrací otravoval v pátek v kempu při grilování a jiné zábavě, že na mně neházeli popel a nelili pivo za krk. :lol: Připadal jsem si jako don Sallusto a Kalousek dohromady. :lol: Snad jste ale byli v sobotu potěšeni tím, že nemusíte stát dlouhou frontu před letištěm, jako v minulých letech. ;) Stejně ale doufám, že příští rok se této opravdu velmi nevděčné role ujme někdo jiný. :)

V deváté řadě chci poděkovat všem, co to dočetli až sem. :lol:

V desáté řadě chci říct, že už se těším na další sraz, ať už bude na Šírave, v Jedovnici, nebo až za dlouhý rok opět v Mnichově Hradišti. 8)

V neposlední řadě musím poděkovat mému autu za naprosto bezchybnou funkci, jakož i za to, že mně za rovných 1.000km, které jsme o víkendu najeli, nevysálo peněženku. Navzdory opravdu ostré jízdě a rampě na střeše jsme se vešli s přehledem do 8L/100 km.

No a už úplně v poslední řadě - Ahoooooooj!!! Brzy k nám zase přijeďte!!! :hello2: :lol: :lol:
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Hurikán
 
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno

Re: Mnichovo Hradiště 2013 - ohlasy

Příspěvekod Michal Ltm » pon kvě 27, 2013 23:05

Sraz naprosto parádní - už se těším na další.
Obrázek
Uživatelský avatar
Michal Ltm
 
Příspěvky: 160
Registrován: pon dub 16, 2012 16:50
Bydliště: Litoměřice

Re: Mnichovo Hradiště 2013 - ohlasy

Příspěvekod Veverka » úte kvě 28, 2013 09:02

Velmi líbilo.Krom jiného volha 3102,gerovo povoz,famozní byla pozvánka.
Veverka
 

PředchozíDalší

Zpět na Mnichovo Hradiště 5

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků