Mnichovo Hradiště 2013 - délka spanilky

Jarní sraz v Mnichově Hradišti 24.-26.5. 2013

Moderátor: Moderátoři

Jak dlouhou trasu chcete jet ?

Anketa končí za ned úno 24, 2013 09:23

původní trasa
16
70%
kratší trasa
3
13%
nejkratší trasa
4
17%
 
Celkem hlasů : 23

Re: Mnichovo Hradiště 2013 - délka spanilky

Příspěvekod Petr HC » čtv kvě 02, 2013 07:53

Zareaguji na příspěvek Jacka, poněvadž ostatní prakticky pouze konstatují, co již bylo řečeno a nikdo nenabízí pomoc nebo alespoň dobře míněnou radu. (Ve volném tlachání o srazu se už celou stránku 16 řeší Jakeš ?!!?).
Největší problém je, že jsem totálně bez přislíbených informací, jak se strany vedení klubu, tak se strany PHS.
Mimo jiné chybí třeba právě zmíněný časový harmonogram.
Nehodlám už nic zachraňovat - pouze cca týden před srazem oznámím PČR Liberec, že jedeme každý na vlastní zodpovědnost podle itineráře a dopravních předpisů, pomoc PČR nepožadujeme a provoz nikde zastavovat nehodláme. (Nevím, jestli se o něco ještě nepokusí PHS) .
Kdy nejpozději mám předat definitivní itinerář k tisku ? Mapky a itinerář zveřejním co nejdříve. Na základě dosavadních zkušeností doporučuji, aby si je každý raději vytiskl sám.
V sobotu v pivovaru nebyl nikdo, kdo by mohl o exkurzi podat zodpovědnou informaci a pokud se v této věci někdo chce (včetně občerstvení v restauraci) angažovat, má možnost. Pro mně je dalších 140 km za současné situace příliš nákladná sranda.
Pokud jde o areál vedle parkoviště pivovarské restaurace, zajímal jsem se o to také, ale patří nějaké firmě, která tam parkování nepovolí. Ještě jsou nějaká parkovací místa před vrátnicí pivovaru, kde v sobotu bývá volněji a je to k prodejně cca 150m (info od vrátného).
Pokud jde o prestiž ameriky-Lada. Zámek má dlouhodobě plánované akce a ani ti "amerikáni" by v případě časové kolize s dětským dnem (nebo jiným výdělečnějším podnikem) nic nenadělali.
To mávání americkou vlajkou je poplatné současné době.K tomu poznámka - mávání sovětskou vlajkou na srazu by také nebylo vhodné - zejména vůči případným hostům z pobaltských republik. Ale o tom již někde byla řeč.
Ještě nebyla nikým zmíněna nabídnutá zkrácená prohlídka zámku Hrubý Rohozec, kam musím také včas dát zprávu.
Délka původní trasy je podle hlasování jasná a podařilo se mi zkrátit ji asi o 5 km.
Možná jsem něco opoměl a třeba mě na to někdo upozorní.
Petr HC
Если бы автомобили Лада были безпроблематичными, я бы определенно русский язык забыл.
Uživatelský avatar
Petr HC
 
Příspěvky: 2295
Registrován: stř lis 21, 2007 11:27
Bydliště: Hořice

Re: Mnichovo Hradiště 2013 - délka spanilky

Příspěvekod Petr HC » čtv kvě 02, 2013 12:45

Tak zde je slíbená dokumentace. Itinerář dám zvlášť.
Přílohy
spanJ4zkr.jpg
spanS4zkr.jpg
Если бы автомобили Лада были безпроблематичными, я бы определенно русский язык забыл.
Uživatelský avatar
Petr HC
 
Příspěvky: 2295
Registrován: stř lis 21, 2007 11:27
Bydliště: Hořice

Re: Mnichovo Hradiště 2013 - délka spanilky

Příspěvekod Petr HC » čtv kvě 02, 2013 12:51

Itinerář původní (čísla v modrém kroužku) a o 5 km zkrácené trasy (čísla 28, 29, 30 a 31 v zeleném kroužku ).
Přílohy
sITINER13zkr.xls
(233.5 KiB) 289 krát
Если бы автомобили Лада были безпроблематичными, я бы определенно русский язык забыл.
Uživatelský avatar
Petr HC
 
Příspěvky: 2295
Registrován: stř lis 21, 2007 11:27
Bydliště: Hořice

Re: Mnichovo Hradiště 2013 - délka spanilky

Příspěvekod jacek » pát kvě 10, 2013 14:16

Moje, ale vlastně i Petrova otázka zněla: Byl by vůbec zájem?
Nepřekvapilo mě, že na pivovar reagoval Laďuša, bohužel jen coby ochotný pivní konzument. Překvapilo mě ale, že se jinak nenašel nikdo, kdo by se k návrhu konkrétně vyjádřil. Takže rozumím tomu tak, že zájem nikdo nemá. Tudíž se ani já už nebudu s programem spanilky na poslední chvíli zalamovat. Až tahle spanilka skončí, ať si pak všichni případní kritikové a rejpalové vzpomenou, co pro její zdar učinili oni sami. J.

P.S. Petře, díky za přípravu a vyvěšení materiálů ke stažení.
Uživatelský avatar
jacek
 
Příspěvky: 798
Registrován: ned říj 03, 2010 13:21
Bydliště: Brno

Re: Mnichovo Hradiště 2013 - délka spanilky

Příspěvekod valda1971 » pát kvě 10, 2013 15:27

jacek píše:Moje, ale vlastně i Petrova otázka zněla: Byl by vůbec zájem?
Nepřekvapilo mě, že na pivovar reagoval Laďuša, bohužel jen coby ochotný pivní konzument. Překvapilo mě ale, že se jinak nenašel nikdo, kdo by se k návrhu konkrétně vyjádřil. Takže rozumím tomu tak, že zájem nikdo nemá. Tudíž se ani já už nebudu s programem spanilky na poslední chvíli zalamovat. Až tahle spanilka skončí, ať si pak všichni případní kritikové a rejpalové vzpomenou, co pro její zdar učinili oni sami. J.

P.S. Petře, díky za přípravu a vyvěšení materiálů ke stažení.

Já to za sebe zhodnotím takto : Místní region neznám, tak do toho nechci moc (vůbec :) )kecat a podřídím se tomu, co bude ! Spanilku osobně považuji za jakýsi "grunt" srazu, těším se na ni a hlasoval jsem za "A" - tedy původní "dlouhou" trasu :lol:
Žigulíci: VAZ 2101 r.1971, VAZ 2103 r.1974, VAZ 2170 r.2012
Uživatelský avatar
valda1971
 
Příspěvky: 7198
Registrován: úte pro 06, 2011 16:45
Bydliště: Bílina

Re: Mnichovo Hradiště 2013 - délka spanilky

Příspěvekod mceza » pát kvě 10, 2013 16:00

Já z regionu pocházím, ale pivovar bych asi vynechal. Na exkurzi už jsem tam byl a jako řidič tam ochutnávat moct nebudu...
Zahraniční vůz po dědovi ВАЗ-2101 (1981)
Zimní pomsta ВАЗ-2101 (1974) - uz neni muj...
Auto na zimu Бумер E90 (2006) - uz neni muj...

Po BMW dalsi vozidlo z mocnosti Osy: Mazda 3 (2019)
Uživatelský avatar
mceza
 
Příspěvky: 2062
Registrován: pon srp 13, 2012 20:41
Bydliště: Mladá Boleslav/Kutná Hora/Brno

Re: Mnichovo Hradiště 2013 - délka spanilky

Příspěvekod Vašátor » sob kvě 11, 2013 10:03

Já si myslím, že jakékoli konzultace s účastníky nemají smysl. I kdyby se tu vyjádřilo více lidí, stejně z toho nebude patrné, zda pivovar uskutečnit, či ne. Co hlava, to názor. Hlavní slovo by měl mít pořadatel a basta. Neptat se a rozhodnout se sám. Ono totiž nejde jen o pivovar, ale o celkový čas strávený pospolu. Pokud by byla spanilka krátká, dá se do ní bez problému vložit i nějaká návštěva místní pamětihodnosti (pivovaru). Pokud má být ale spanilka dlouhá, měl bych strach, že další její prodlužování bude už trošku otravné. Nejede nás 20 aut, ale podstatně více. A udržte takovouto tlupu lidí v kolektivu po takovou dobu ...
Když jsem v Jedovnici domlouval návštěvu jeskyně Výpustek, vypadalo to podle ohlasů, že nepůjde ani polovina. A nakonec šla většina ...

P.S. Rejpalové budou vždycky, ať uděláš cokoli. S tím se musí počítat a nesmí se tím zalamovat. Pořadatel má hlavní slovo a komu se to nelíbí, nechť přiloží ruku k dílu, nebo drží papulu. A pokud někdo přesto rýpat bude, správného pořadatele to nerozhází ... ale je to těžký :mrgreen:
Vašátor / TŘI SESTRY <III> LADA GANG / osa Brno - Plzeň / cituji "ladaklub je jen náhodně zformovaná banda hovad"
http://www.classic-oldtimer.cz _______ http://ladaauto.wz.cz _______ http://tatry.kvalitne.cz/
Uživatelský avatar
Vašátor
 
Příspěvky: 9296
Registrován: pon lis 01, 2004 13:56
Bydliště: Brno

Re: Mnichovo Hradiště 2013 - délka spanilky

Příspěvekod Petr HC » pon kvě 13, 2013 08:30

Vašátor píše: ...P.S. Rejpalové budou vždycky, ať uděláš cokoli. S tím se musí počítat a nesmí se tím zalamovat. Pořadatel má hlavní slovo a komu se to nelíbí, nechť přiloží ruku k dílu, nebo drží papulu. A pokud někdo přesto rýpat bude, správného pořadatele to nerozhází ... ale je to těžký :mrgreen:

Opravdu je to těžké, když ze 739 přečtení tohoto tematu se spanilky týká méně než 20 odpovědí a to víceméně okrajově.
A nejsou to ani tak rýpalové, jako řešitelé všeho možného, co se spanilky netýká.
Pořadatelem jsem nebyl a nejsem ,pouze jsem pomáhal řadu let organizovat spanilku pořadatelům srazu.
Řadu problémů, hlavně okolo spolupráce s PČR a PHS jsme řešili s pořadatelem telefonicky a maily.
Dnes má být schůze LKCS v Brně.
Proto zítra očekávám přislíbené definitivní stanovisko pořadatele(ů) srazu a prosím, aby zde zveřejnili podstatné závěry jednání.
Если бы автомобили Лада были безпроблематичными, я бы определенно русский язык забыл.
Uživatelský avatar
Petr HC
 
Příspěvky: 2295
Registrován: stř lis 21, 2007 11:27
Bydliště: Hořice

Re: Mnichovo Hradiště 2013 - délka spanilky

Příspěvekod Hurikán » úte kvě 14, 2013 00:26

Podstatné závěry ze schůze jsou tyto:

- spanilka se pojede v původním, dávno odsouhlaseném rozsahu
- bude přehlídka na Turnovském náměstí
- celkové pojetí spanilky jako pohodová prohlídková jízda českým Rájem podle mapky a itineráře, který dostane každá posádka
- když se někdo bude chtít někde zastavit, bude mít možnost tak učinit individuálně. Žádné další společné zastávky nejsou v plánu
- časový rozvrh a další detaily upřesníme v sobotu 25.5. na místě při rozpravě před jízdou
- poslal jsem Ti Petře důležitou SZ

To je pro tento pozdní noční čas v kostce všechno.
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Hurikán
 
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno

Předchozí

Zpět na Mnichovo Hradiště 5

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků