Ohrievanie predneho skla

Moderátor: Moderátoři

Ohrievanie predneho skla

Příspěvekod zholy9 » stř pro 29, 2021 14:51

Cestou na Slovensko, pri aktualnych nizkych teplotach, som si vsimol ze mi cely cas zamrzala voda/sneh na prednom skle. Zdalo sa mi to velmi divne, pretoze "ohrievanie" som mal nastavene na predne okno a teplota bola nastavena na 24C.

Ale ked som si dal ruku nad otvor odkial fuka na sklo tak isiel poriadne studeny vzduch. Az ked som nastavil na 26C tak sa zacalo poradiadne hriat i hned sa cele sklo rozmrazilo. Dam na 25C a znovu studeny vzduch (na pocit rukou okolo 10C-15C). Ako keby to bolo len "0-1" nastavenie. Bud teplo alebo zima :) Tiez este musim podotknut, ze klimatizacia bola vypnuta.

Ci stretli ste sa s podobnym problemom vo Vasich Vestach ? Vopred dakujem za odpoved i rady ako to vyriesit.

Zdenek

PS : moje auto - Lada Vesta SW Cross ICE (2019)
zholy9
 
Příspěvky: 29
Registrován: stř srp 11, 2021 07:43

Re: Ohrievanie predneho skla

Příspěvekod Dusan » stř pro 29, 2021 17:07

Jeden to tu pisal ale samozrejme uz riesenie nenapisal. Nahod diagnostiku a zisti ako funguju cidla. A dufam ze ovuk vpravo vedla volantu nemas nasmerovany hore k zrkadlu, tam je totiz cidlo teploty interieru.
Dusan
 
Příspěvky: 3868
Registrován: stř čer 02, 2004 17:29
Bydliště: Kosice-okolie

Re: Ohrievanie predneho skla

Příspěvekod zholy9 » čtv pro 30, 2021 10:14

Vdaka za odpoved. Pozriem sa na to cez diagnostiku (i ked som to este nerobil) ... a s tym umiestnenim cidla - to som nevedel. Vdaka za tip.
zholy9
 
Příspěvky: 29
Registrován: stř srp 11, 2021 07:43


Zpět na Diskuse k modelové řadě

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron