Koupe Lada Vesta SW Cross

Moderátor: Moderátoři

Re: Koupe Lada Vesta SW Coss

Příspěvekod syr007 » čtv pro 31, 2020 19:53

Georgius píše:Myslím, že koupit to přímo od kluků od Hradce by mi dnes dávalo celkem smysl (i když nevím cenové rozdíly) vzhledem k tomu, že to jsou schopni i servisovat ...
Takže to bychom měli předprodejní podporu hotovou :-D

Hradec mam poceste vzhledem ze mou dedinou prochazi silnice c 11 smer Hradec. A myslis ze by mne mohly obednat nejakou vybavu z ruska? :? :lol: :rolleyes:
syr007
 
Příspěvky: 209
Registrován: stř pro 30, 2020 19:11
Bydliště: Červená Voda

Re: Koupe Lada Vesta SW Coss

Příspěvekod syr007 » čtv pro 31, 2020 20:28

Georgius píše:Myslím, že koupit to přímo od kluků od Hradce by mi dnes dávalo celkem smysl (i když nevím cenové rozdíly) vzhledem k tomu, že to jsou schopni i servisovat ...
Takže to bychom měli předprodejní podporu hotovou :-D

Tak jsem soudruhum - madeinrussia napsal uvidim co odepisi.Doufam ze potesej. Do hradce to me vychazi nejlepe. https://mapy.cz/zakladni?planovani-tras ... YgX2&rut=1
Naposledy upravil syr007 dne čtv pro 31, 2020 20:31, celkově upraveno 1
syr007
 
Příspěvky: 209
Registrován: stř pro 30, 2020 19:11
Bydliště: Červená Voda

Re: Koupe Lada Vesta SW Coss

Příspěvekod syr007 » čtv pro 31, 2020 20:29

Georgius píše:
syr007 píše:Jsem z vychodnich cech(Kraliky).
Tak to do Hradce není zas takový lán cesty, Tommel by tě svezl sedanem ve verzi Sport ;-)
syr007 píše:Byl jsem i na ofiko strankach Lady. Je tam 5 stupnu vybav. Vyhrivane zadni sedacky jsou nejvyssi stupen.Tazne chci oddelavaci.

Pro EU trh bývaly výbavy jiné než pro domácí, ale od těch dob, co to vozí Hradečáci, tak už se dá ledacos ;-)

Chtel jsemse zeptat. Tohle jde obednat(MMS z Petrohradu)?
syr007
 
Příspěvky: 209
Registrován: stř pro 30, 2020 19:11
Bydliště: Červená Voda

Re: Koupe Lada Vesta SW Coss

Příspěvekod Gallič » čtv pro 31, 2020 21:01

troufnu si říct, že auta, která byla dovezena v době celoevropské homologace Vesty, jsou lacinější než individuální dovoz...........zároveň v době doprodeje aut bych zvolil klidně nižší stupeň výbavy a třeba MMS pokud bez něj nemůžeš být, bych si objednal, z Ruska vše chodí slušně, sám jsem dnes instaloval filtr ze sportky a plynové vzpěry a doba dodání 3-4 týdny od objednání.......
Gallič
 
Příspěvky: 568
Registrován: pon led 02, 2017 10:44

Re: Koupe Lada Vesta SW Coss

Příspěvekod Dusan » čtv pro 31, 2020 21:14

Objednal som v oktobri a este neprisli a balik sa 2x vratil predajcovi :(
No ta povodna mmc nieje ziaden zazrak, ale aspon funguje a nemrzne.
Dusan
 
Příspěvky: 3868
Registrován: stř čer 02, 2004 17:29
Bydliště: Kosice-okolie

Re: Koupe Lada Vesta SW Coss

Příspěvekod Gallič » čtv pro 31, 2020 21:43

odkud ?? Kde je chyba ?? mně teď přišly podložky, dokonce letecky. Přišel balík z autostol63 a přišly i svody od Stinger sport........všechno bez problémů.........já osobně fanda mms nejsem, neumím to používat :D
Gallič
 
Příspěvky: 568
Registrován: pon led 02, 2017 10:44

Re: Koupe Lada Vesta SW Coss

Příspěvekod Georgius » čtv pro 31, 2020 21:46

Petrohradská mms nemrzne :-P
Odkaz je v tomhle příspěvku: viewtopic.php?f=174&t=24661&p=504718&hilit=petrohrad#p504718

Jasně, auta dovezená ještě "normálně" budou levnější, ale řekl bych, že už pomalu docházejí/došly. Po zkušenosti s přihlašování auta z Remoraidu si myslím, že koupit auto na SK a dovézt ho není těžké, ale co se týče reálné záruky, tak je český prodejce výhodou

Gallič: taky bych řekl, že něco špatně je na slovensku, mně zatím oficiálními i neoficiálními cestami přišlo všechno (i když je pravda, že neoficiální cestou to trvá dýl)
VAZ nemá kaz (2107 1990-2005, 21113 (2005-2017, 2019 RIP),GFL (Červená Vesta Lux) r. 2017 na prodej někdy kolem roku 2030, Tátova Priora r.v. 2009 od 2021)
:wave: YOUTUBE kanál #ladavestacz - dejte odběr :love10:
Vokativ (5.pad, oslovujeme volame) je Georgie (2. deklinace, vzor populus, ze :) )
Uživatelský avatar
Georgius
 
Příspěvky: 4005
Registrován: čtv kvě 12, 2005 18:01
Bydliště: Praha

Re: Koupe Lada Vesta SW Coss

Příspěvekod Gallič » čtv pro 31, 2020 22:15

Já auto ze Slovenska mám, teď je to finanční nesmysl. Co se týče reklamací nemám zkušenosti, ale i ty Jirko jsi tehdá něco řešil a bez úspěchu nebo ?? Myslím, že aut je docela dost, ale asi ne Luxky....Strakonice, Most auta mají skladem....já bych to řešil nákupem nižší výbavy Komfort/Norma/ICE a mms bych objednal, dají se i zadní sedadla, na vše jsou komplety. Osobně musím říct, že nic z toho nepostrádám a jsem rád za nákup NE Luxky. Ale to je věcí každého........ :D
Gallič
 
Příspěvky: 568
Registrován: pon led 02, 2017 10:44

Re: Koupe Lada Vesta SW Coss

Příspěvekod syr007 » čtv pro 31, 2020 23:17

Georgius píše:Petrohradská mms nemrzne :-P
Odkaz je v tomhle příspěvku: viewtopic.php?f=174&t=24661&p=504718&hilit=petrohrad#p504718

Jasně, auta dovezená ještě "normálně" budou levnější, ale řekl bych, že už pomalu docházejí/došly. Po zkušenosti s přihlašování auta z Remoraidu si myslím, že koupit auto na SK a dovézt ho není těžké, ale co se týče reálné záruky, tak je český prodejce výhodou

Gallič: taky bych řekl, že něco špatně je na slovensku, mně zatím oficiálními i neoficiálními cestami přišlo všechno (i když je pravda, že neoficiální cestou to trvá dýl)

Diky. A myslis ze by byly ochotni mneto objenat (udelat na miste)?
syr007
 
Příspěvky: 209
Registrován: stř pro 30, 2020 19:11
Bydliště: Červená Voda

Re: Koupe Lada Vesta SW Coss

Příspěvekod Georgius » čtv pro 31, 2020 23:24

Tak pokud by to byla individuálka tak si myslím, že skoro určitě, jak kluky znám, vlastní MMS přehodí i manuálně nezručný jedinec (=já) do hodiny i s GPS anténou, jediné co nevím jestli by se u ice nemusel tahat kabel pro zadní kameru a jak velký problém to je. A když už bych si takhle připlácel, tak bych zvažoval i vyhřívaný volant (osobně jsem nakonec vyhodnotil že ho nepotřebuju, ale nevím jaké zimy jsou tam u vás :-) )
VAZ nemá kaz (2107 1990-2005, 21113 (2005-2017, 2019 RIP),GFL (Červená Vesta Lux) r. 2017 na prodej někdy kolem roku 2030, Tátova Priora r.v. 2009 od 2021)
:wave: YOUTUBE kanál #ladavestacz - dejte odběr :love10:
Vokativ (5.pad, oslovujeme volame) je Georgie (2. deklinace, vzor populus, ze :) )
Uživatelský avatar
Georgius
 
Příspěvky: 4005
Registrován: čtv kvě 12, 2005 18:01
Bydliště: Praha

Re: Koupe Lada Vesta SW Coss

Příspěvekod syr007 » pát led 01, 2021 02:51

Georgius píše:Tak pokud by to byla individuálka tak si myslím, že skoro určitě, jak kluky znám, vlastní MMS přehodí i manuálně nezručný jedinec (=já) do hodiny i s GPS anténou, jediné co nevím jestli by se u ice nemusel tahat kabel pro zadní kameru a jak velký problém to je. A když už bych si takhle připlácel, tak bych zvažoval i vyhřívaný volant (osobně jsem nakonec vyhodnotil že ho nepotřebuju, ale nevím jaké zimy jsou tam u vás :-) )

Vyhrivanej volant znam jeto luxus k nezaplaceni. :P :twisted: :finga: Chcise zeptat tohle neni ktomu radiu potreba??? :?: CAN BUS-3 pro Lada Vesta :?: :roll:
syr007
 
Příspěvky: 209
Registrován: stř pro 30, 2020 19:11
Bydliště: Červená Voda

Re: Koupe Lada Vesta SW Coss

Příspěvekod Liftback » pát led 01, 2021 07:33

Ano najnovšie výbava s vyhrievaným volantom, sklopiteľnými ušami (zrkadlami) nové disky kolies a ešte pár vylepšení..stierače, plasty v kabíne, držiačiky na kávu 8) ALe to sú chuťofky čo si môžeš doobjednať a naozaj ti to už asi hocikde nahodia, keď to už zvládli kolegovci tu na fóre, napr. sklopiteľné zrkadlá na Kalinu..niečo podobné.
Neviem ako to bude s cenami u Vás, samozrejme všetko pôjde mierne cenovo hore.. aj keď všetci kôli kríze a corone rátali opak je pravdou, ceny idú hore pri autách aj nehnuteľnostiach, lacnejšie už bolo veru tak.

PS:S farieb tá modrá metla je fantastická, asi ani v cz sk nie je, ale to by vedeli povedať predajcovia, Putinova zelená už sem tam je, oranžová metla je bežná a vyzerá naozaj dobre.

Na slovensku sa menili nejaké colné somariny, tuším kôli tomu sa to teraz zdržuje.
Wartburg 353 Ja Hans! Das Auto! (KIA)
Škoda Favorit 135 H Black Deamon (Retired)

Renault Megane 1.6 66kw/90k Classic (Predané)
Lada Granta 1.6 72kw/98k Liftback - Polárna Líška, (Predaná)
Lada Vesta 1.6 16v ? kw/ ? k Sedan - Eskymka - Posledná biela kráľovná
Uživatelský avatar
Liftback
 
Příspěvky: 2311
Registrován: čtv srp 04, 2016 14:30
Bydliště: Humenné Slovensko

Re: Koupe Lada Vesta SW Coss

Příspěvekod Georgius » pát led 01, 2021 08:59

funguje to i bez can-bus, ale s ním to umí couvací čáry, indikacekteré dveře jsou otevřeny a pár dalšíchblbostí. Vzhledem k nízké ceně rozhodně doporučuji na tomhle nešetřit. Vyhřívaný volant by měl být teď v nové modelové řadě, ale i kdyby nebyl, tak se dá právě v Petrohradu objednat. Tam umí i vlastní digitální přístrojovku, ale já jsem staromilec, víc semi líbí klasika.
Barvy jsou pěkné asi všechny, chameleon co mění barvu (není to jen na sedan ?), červená :-D, modrá, bílá klasika, někomu se líbí hnědá (ale na můj vkus je tmavá) ...v reálu vypadají líp než na netu/na fotkách
VAZ nemá kaz (2107 1990-2005, 21113 (2005-2017, 2019 RIP),GFL (Červená Vesta Lux) r. 2017 na prodej někdy kolem roku 2030, Tátova Priora r.v. 2009 od 2021)
:wave: YOUTUBE kanál #ladavestacz - dejte odběr :love10:
Vokativ (5.pad, oslovujeme volame) je Georgie (2. deklinace, vzor populus, ze :) )
Uživatelský avatar
Georgius
 
Příspěvky: 4005
Registrován: čtv kvě 12, 2005 18:01
Bydliště: Praha

Re: Koupe Lada Vesta SW Coss

Příspěvekod syr007 » pát led 01, 2021 14:41

Georgius píše:funguje to i bez can-bus, ale s ním to umí couvací čáry, indikacekteré dveře jsou otevřeny a pár dalšíchblbostí. Vzhledem k nízké ceně rozhodně doporučuji na tomhle nešetřit. Vyhřívaný volant by měl být teď v nové modelové řadě, ale i kdyby nebyl, tak se dá právě v Petrohradu objednat. Tam umí i vlastní digitální přístrojovku, ale já jsem staromilec, víc semi líbí klasika.
Barvy jsou pěkné asi všechny, chameleon co mění barvu (není to jen na sedan ?), červená :-D, modrá, bílá klasika, někomu se líbí hnědá (ale na můj vkus je tmavá) ...v reálu vypadají líp než na netu/na fotkách

Jsou tam na vyber asy dva moduly tak nevim kterej je ktomu nebo vcem je rozdil? :roll: Proc stoho neudelat lepsi auto nez je skodovka a schade co :finga: :twisted: ? :twisted: https://granves-shop.ru/shop/tyuning/sv ... vesta.html https://granves-shop.ru/shop/tyuning/sv ... vesta.html https://granves-shop.ru/shop/osvescheni ... etrii.html https://granves-shop.ru/shop/osvescheni ... style.html https://granves-shop.ru/shop/kuzov/upor-kapota.html https://granves-shop.ru/shop/dopolnitel ... kross.html :twisted: :mrgreen: :lol: :ANAL: :drinkers:
syr007
 
Příspěvky: 209
Registrován: stř pro 30, 2020 19:11
Bydliště: Červená Voda

Re: Koupe Lada Vesta SW Coss

Příspěvekod Dusan » pát led 01, 2021 15:01

Nezabudni ze to nema certifikat, takze v pripade nehody problem.
Dusan
 
Příspěvky: 3868
Registrován: stř čer 02, 2004 17:29
Bydliště: Kosice-okolie

PředchozíDalší

Zpět na Diskuse k modelové řadě

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků