Lada VESTA (SW, Cross SW) terminy dodania

Moderátor: Moderátoři

Re: Lada VESTA (SW, Cross SW) terminy dodania

Příspěvekod Liftback » sob pro 15, 2018 23:48

mixaeella píše:Predajca mi vravel, že ako nový majiteľ vozidla nebudem mať problém so "zdochýnajúcim" motorom počas voľnobehu, ako tomu bolo doteraz a že auto bude výkonnejšie.


Ahoj, sú tu machri čo určite poradia, veľa informácii nájdeš aj tu na stránkach, výbava a čo vlastne dôjde zákaznikovi je tak trochu Lada (Kinder) Surprise :mrgreen: V cenníkoch a výbavách je doteraz tak trochu chaos. Niekomu došlo iné obšitie-farba sedadiel, pár Vesťákov má pár drobností, ktoré sa už nedodávajú a naopak. Sú iné prístrojovky, otváranie zadnej kapoty pri sedane, uzamykanie víčka nádrže, iné ovládanie klimatizácie? alebo len ozaj tlačítka na výhrev sedadiel.. atď.
Teraz tak pozerám, že na stránke http://www.lada-auto.sk/ doteraz majú vycapenú Ladu Grantu prvej verzie a Kalinu II ktorá sa už pekných pár mesiacov nevyrába-nedováža.. v cenníkoch sú stále drobné chyby. No možno do ruských vianoc sa rozpomenú a pomenia :)
Je vhodné si napísat do info odkiaľ cca pochádzaš, určite je neďaleko aspoň jeden majiteľ Lady ktorý bude ochotný dať info, rady a možno aj zviesť svojim vozidlom a prežiť to dlhé čakanie na prírastok..
Wartburg 353 Ja Hans! Das Auto! (KIA)
Škoda Favorit 135 H Black Deamon (Retired)

Renault Megane 1.6 66kw/90k Classic (Predané)
Lada Granta 1.6 72kw/98k Liftback - Polárna Líška, (Predaná)
Lada Vesta 1.6 16v ? kw/ ? k Sedan - Eskymka - Posledná biela kráľovná
Uživatelský avatar
Liftback
 
Příspěvky: 2311
Registrován: čtv srp 04, 2016 14:30
Bydliště: Humenné Slovensko

Re: Lada VESTA (SW, Cross SW) terminy dodania

Příspěvekod hipoforlakus » ned pro 16, 2018 08:27

Caute mam napad. Podme si sprijemnit cas na cakanie na nase nove vesty
Napiste kto mate aku objednanu a mesto odkial ste. :) Som zvadavy kolko nas tu bude

My mame objednanu Oranzovu Vestu SW cross Luxe a budem sa s nou vyskytovat v BA - Petrzalka.
Lada Vesta SW cross Luxe - MARS
Uživatelský avatar
hipoforlakus
 
Příspěvky: 74
Registrován: stř črc 11, 2018 08:46
Bydliště: Bratislava - Petrzalka

Re: Lada VESTA (SW, Cross SW) terminy dodania

Příspěvekod Georgius » ned pro 16, 2018 10:42

Nechcete raději kecáním plevelit spíš tohle téma ? Původně jsem ho jako zkracování si čekání založil, navíc když to vezmete od začátku, tak budete mít taky chvíli co číst ? Tady bych to nechal na konkrétní informace o termínech :idea:.

Video jsem vám přesunul do poklábosíme, kde ho můžete probrat zepředu i zezadu.
VAZ nemá kaz (2107 1990-2005, 21113 (2005-2017, 2019 RIP),GFL (Červená Vesta Lux) r. 2017 na prodej někdy kolem roku 2030, Tátova Priora r.v. 2009 od 2021)
:wave: YOUTUBE kanál #ladavestacz - dejte odběr :love10:
Vokativ (5.pad, oslovujeme volame) je Georgie (2. deklinace, vzor populus, ze :) )
Uživatelský avatar
Georgius
 
Příspěvky: 3997
Registrován: čtv kvě 12, 2005 18:01
Bydliště: Praha

Re: Lada VESTA (SW, Cross SW) terminy dodania

Příspěvekod mixaeella » pon pro 17, 2018 10:09

Liftback píše:
mixaeella píše:Predajca mi vravel, že ako nový majiteľ vozidla nebudem mať problém so "zdochýnajúcim" motorom počas voľnobehu, ako tomu bolo doteraz a že auto bude výkonnejšie.


Ahoj, sú tu machri čo určite poradia, veľa informácii nájdeš aj tu na stránkach, výbava a čo vlastne dôjde zákaznikovi je tak trochu Lada (Kinder) Surprise :mrgreen: V cenníkoch a výbavách je doteraz tak trochu chaos. Niekomu došlo iné obšitie-farba sedadiel, pár Vesťákov má pár drobností, ktoré sa už nedodávajú a naopak. Sú iné prístrojovky, otváranie zadnej kapoty pri sedane, uzamykanie víčka nádrže, iné ovládanie klimatizácie? alebo len ozaj tlačítka na výhrev sedadiel.. atď.
Teraz tak pozerám, že na stránke http://www.lada-auto.sk/ doteraz majú vycapenú Ladu Grantu prvej verzie a Kalinu II ktorá sa už pekných pár mesiacov nevyrába-nedováža.. v cenníkoch sú stále drobné chyby. No možno do ruských vianoc sa rozpomenú a pomenia :)
Je vhodné si napísat do info odkiaľ cca pochádzaš, určite je neďaleko aspoň jeden majiteľ Lady ktorý bude ochotný dať info, rady a možno aj zviesť svojim vozidlom a prežiť to dlhé čakanie na prírastok..


Ja sa teším na svoje Lada (kinder) surprise. Ale naozaj informovanosť pre klientov zo strany slovenských predajcov by nebola od veci :lol: Pretože ja som rada informovaná :mrgreen:
Som tu novým členom, tak sa zatiaľ preklikávam cez všetky témy :wink: Je tu toho naozaj veľa, dobré čítanie na voľný čas, ktorého bohužiaľ mám málo. Takže ďakujem za postrehy a rady!
Uživatelský avatar
mixaeella
 
Příspěvky: 55
Registrován: sob pro 15, 2018 19:59
Bydliště: BA

Re: Lada VESTA (SW, Cross SW) terminy dodania

Příspěvekod Georgius » pon pro 17, 2018 10:16

mixaeella píše:Som tu novým členom, tak sa zatiaľ preklikávam cez všetky témy :wink: Je tu toho naozaj veľa, dobré čítanie na voľný čas, ktorého bohužiaľ mám málo.

Taky doporučuju pročíst si wiki, některé věci jsou tam vytažené aby nezapadly na fóru - Vestí podčást je tady
VAZ nemá kaz (2107 1990-2005, 21113 (2005-2017, 2019 RIP),GFL (Červená Vesta Lux) r. 2017 na prodej někdy kolem roku 2030, Tátova Priora r.v. 2009 od 2021)
:wave: YOUTUBE kanál #ladavestacz - dejte odběr :love10:
Vokativ (5.pad, oslovujeme volame) je Georgie (2. deklinace, vzor populus, ze :) )
Uživatelský avatar
Georgius
 
Příspěvky: 3997
Registrován: čtv kvě 12, 2005 18:01
Bydliště: Praha

Re: Lada VESTA (SW, Cross SW) terminy dodania

Příspěvekod Lubosh74 » úte pro 18, 2018 13:55

Zdravím. Já jsem si svou Cross Luxe objednal 7.12.2018. Doma bych jí měl mít v dubnu 2019.
Zatím si čas taky zkracuji tady na fóru :-)
Uživatelský avatar
Lubosh74
 
Příspěvky: 42
Registrován: úte pro 18, 2018 12:48
Bydliště: Hranice

Re: Lada VESTA (SW, Cross SW) terminy dodania

Příspěvekod Robo » úte pro 18, 2018 15:38

Ľuboš, tak toto by som rozhodne nedal.
Na svoje VAZidlo som čakal asi 3 dni a aj to som myslel, že už sa snáď nedočkám.. :rolleyes:
Robo
 
Příspěvky: 100
Registrován: stř říj 24, 2018 16:27
Bydliště: Milý

Re: Lada VESTA (SW, Cross SW) terminy dodania

Příspěvekod Georgius » úte pro 18, 2018 16:45

I vy nedočkavci, rovnou se na ni vrhnout a strhat svatební závoj ...
Tu moji jsem nejdřív viděl na fotkách na tom internétu, pak jsme se dvakrát sešli na živo a pak teprve byla má ;-)

Čímž uzavírám podklábosící téma jak jsem čekal a další diskuze na toto téma prosím pište tam kam to patří - s ohledem na Luboše, který je tu nový (a kterého tímto i vítám) navrhuji tyhle příspěvky nepřesouvat, ale dál už fakt jinde.
VAZ nemá kaz (2107 1990-2005, 21113 (2005-2017, 2019 RIP),GFL (Červená Vesta Lux) r. 2017 na prodej někdy kolem roku 2030, Tátova Priora r.v. 2009 od 2021)
:wave: YOUTUBE kanál #ladavestacz - dejte odběr :love10:
Vokativ (5.pad, oslovujeme volame) je Georgie (2. deklinace, vzor populus, ze :) )
Uživatelský avatar
Georgius
 
Příspěvky: 3997
Registrován: čtv kvě 12, 2005 18:01
Bydliště: Praha

Re: Lada VESTA (SW, Cross SW) terminy dodania

Příspěvekod mixaeella » úte pro 18, 2018 22:58

Georgius píše:
mixaeella píše:Som tu novým členom, tak sa zatiaľ preklikávam cez všetky témy :wink: Je tu toho naozaj veľa, dobré čítanie na voľný čas, ktorého bohužiaľ mám málo.

Taky doporučuju pročíst si wiki, některé věci jsou tam vytažené aby nezapadly na fóru - Vestí podčást je tady



Ďakujem Georgius! :wink:
Uživatelský avatar
mixaeella
 
Příspěvky: 55
Registrován: sob pro 15, 2018 19:59
Bydliště: BA

Re: Lada VESTA (SW, Cross SW) terminy dodania

Příspěvekod Dusan » stř pro 19, 2018 11:51

Pozeram ze ste sa pekne rozpisali, ale ohladom termrminov nic.
Tak ze zbytocne nespamujme.
Pokial viem posledna info je ze ma prist 21-22.12 2018.

Tak zatial v KE nic nevidno, ale este je skoro, tesne pred terminom. Tak skusim 24 pozriet ci nieco nepribudlo na parkovisku.
Dusan
 
Příspěvky: 3864
Registrován: stř čer 02, 2004 17:29
Bydliště: Kosice-okolie

Re: Lada VESTA (SW, Cross SW) terminy dodania

Příspěvekod Leo123 » stř pro 19, 2018 12:08

Dusan píše:Pozeram ze ste sa pekne rozpisali, ale ohladom termrminov nic.
Tak ze zbytocne nespamujme.
Pokial viem posledna info je ze ma prist 21-22.12 2018.

Tak zatial v KE nic nevidno, ale este je skoro, tesne pred terminom. Tak skusim 24 pozriet ci nieco nepribudlo na parkovisku.


Tak tak potvrdzujem pred vianocami majú prísť už a medzi sviatky ďalšia várka a už to bude pravidelne .
Lada Vesta sw cross lux
Uživatelský avatar
Leo123
 
Příspěvky: 113
Registrován: pon lis 26, 2018 20:42
Bydliště: Trnava

Re: Lada VESTA (SW, Cross SW) terminy dodania

Příspěvekod Lubosh74 » stř pro 19, 2018 16:22

Robo píše:Ľuboš, tak toto by som rozhodne nedal.
Na svoje VAZidlo som čakal asi 3 dni a aj to som myslel, že už sa snáď nedočkám.. :rolleyes:


Kdybych se rozhodl pro bílou, mohl jsem ji mít už v lednu. Učarovala mi ale marsovská metalíza. Po krátké poradě doma, jestli bílá nebo oranžová, jsme si řekli "kdo si počká ten se dočká" :)
Uživatelský avatar
Lubosh74
 
Příspěvky: 42
Registrován: úte pro 18, 2018 12:48
Bydliště: Hranice

Re: Lada VESTA (SW, Cross SW) terminy dodania

Příspěvekod Leo123 » sob pro 22, 2018 13:17

Ahojte tak ako prišli už tie naše crossky ? Niejake info ci prišli do Košíc ?
Lada Vesta sw cross lux
Uživatelský avatar
Leo123
 
Příspěvky: 113
Registrován: pon lis 26, 2018 20:42
Bydliště: Trnava

Re: Lada VESTA (SW, Cross SW) terminy dodania

Příspěvekod Dusan » sob pro 22, 2018 16:12

Klud, najskr opustia sklad aj tak v januari tak nestresuj.
Inak na hraniciach sa caka 30h. Zbytocne sa pytate. Ked budu informacie urcite sa tu objavia.
Dusan
 
Příspěvky: 3864
Registrován: stř čer 02, 2004 17:29
Bydliště: Kosice-okolie

Re: Lada VESTA (SW, Cross SW) terminy dodania

Příspěvekod Duko » ned pro 23, 2018 14:57

hipoforlakus píše:Caute mam napad. Podme si sprijemnit cas na cakanie na nase nove vesty
Napiste kto mate aku objednanu a mesto odkial ste. :) Som zvadavy kolko nas tu bude

My mame objednanu Oranzovu Vestu SW cross Luxe a budem sa s nou vyskytovat v BA - Petrzalka.

Tak keď pôjdeš cez Ružinov daj vedieť. Oproti bývalému hzds spinká v domčeku naša krásavica. Urobime mikrozraz :D
Lada Vesta cross ICE 2018 čierna metalíza, Opel corsa 2005, Ford fusion 2010, Bronto 2019 maskáč.
Uživatelský avatar
Duko
 
Příspěvky: 539
Registrován: úte bře 27, 2018 19:39
Bydliště: Bratislava

PředchozíDalší

Zpět na Diskuse k modelové řadě

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron