Čekání na kombík (universal) a cross

Moderátor: Moderátoři

Re: Čekání na kombík (universal) a cross

Příspěvekod grafi2 » stř kvě 09, 2018 17:12

Presne tak, predajcov je veľa a viacerí majú aj skladom... ja som tiež tak kupoval že podľa toho lde mali akurát voza..
Uživatelský avatar
grafi2
 
Příspěvky: 696
Registrován: stř zář 13, 2017 19:40
Bydliště: SK, BB kraj

Re: Čekání na kombík (universal) a cross

Příspěvekod Duko » stř kvě 09, 2018 17:58

Liftback píše:Veľká recenzia a nové informácie už dnes večer cca 20:00 Len to utriedim, môžem len povedať, že tak nadštandardný a pekný Lada predaj a servis a venovanie sa zákazníkovi som nezažil..

Áno, toto je zatiaľ TOP predajca na ktorého som natrafil. Nemá s ničím problém, všetko sa dá. Chceš plyn do auta? nie je problém, chceš fólie? nie je problém. 8)
Lada Vesta cross ICE 2018 čierna metalíza, Opel corsa 2005, Ford fusion 2010, Bronto 2019 maskáč.
Uživatelský avatar
Duko
 
Příspěvky: 539
Registrován: úte bře 27, 2018 19:39
Bydliště: Bratislava

Re: Čekání na kombík (universal) a cross

Příspěvekod Dusan » stř kvě 09, 2018 18:04

Ja som narocny zakaznik bielu sw cross v luxke.
Dusan
 
Příspěvky: 3868
Registrován: stř čer 02, 2004 17:29
Bydliště: Kosice-okolie

Re: Čekání na kombík (universal) a cross

Příspěvekod Liftback » stř kvě 09, 2018 19:45

LADA VESTA CROSS/ Alebo ako

SKONČILO ČAKANIE NA KOMBÍK A CROSS

Vážený a je to tu,
Čakanie na Kombík a Cross definitívne skončilo a kto s ňou nejazdil, akoby s Ladou ani nikdy nejazdil :P 8) A poviem Vám je to pojazdeníčko!


V rámci svojej Lady Granty a druhej servisnej prehliadky ktorú som už poriešil v inej téme som sa pohrával pri tejto príležitosti s myšlienkou usadnúť do najmodernejšieho cestného stroja z ďalekého východu!
Poviem to takto, ak ste nejazdili Vestu rýchlo to napravte, najlepšie Crosskou.
Po nesmelej otázke či je možné sa povoziť už onedlho sedím za volantom, najprv si ju zbežne ale obzriem, plasty vyzerajú výborne, krásne 17tky.. všade kotúčové brzdičky..farba strašne sexi, hlavne sa páči ženám, ktoré po nej naozaj túžia! Chlapci starších ročníkov zas ožijú a oči sa zaplnia slzami šťastia a dojatia.. zase tu je LADA!
A tentoraz to dáva na plnej čiare a natrie to dizajnom a výbavou aj iným značkám, ktoré len zazerajú a vrčia.. Aj keď sme sa v rozhovore ubezpečili, že aj hlavný predajca - SlovLada Slovensko má ešte občas v cenníkoch a výbavách zmetok, dokonca sa objavila niekde (neviem či na slovensku aj crosska s bubnami) toto je VRAŽDA na Slovenského a trúfam si povedať aj Českého zákazníka, chlapci tútu hračku musíte mať.
Okamžite otváram prednú kapotu, motor dôverne poznám zo sedanu, strecha má športový tvar, Dacia MCV sa nechytá..natrie to aj Škode.. škoda že Putinová Zelená Metla sa nedováža ale možno Nemec by to akosi dopašoval! Musíme veriť ako v prípade 1.8 ktorú všetci očakávame kým sa neporieši pretesnenie..ale to dlho nepotrvá. Karambá!!! Sedadlá sú výborné sedí sa v nich ako v športovejšom modely iných značiek značne vysoko, aj moja Granta tíško závidí.. 17 dvíhajú auto do "vesmíru" pohľad naokolo úžasný, ale zas povedzme si úprimne, zadné okno akoby ani nebolo, veľké uši ale všetko nahradia! A k tomu ešte kamera a súvacie senzori, to si aj Vaša polovička bude pripadať ako pretekárka a nacúva na jedničku..tak aspoň jedna mínus :P
Radenie presné, auto ide kam točím volantom, sedí, pohľad výborný, odhlučnenie oproti Grante doznalo výrazné zlepšenie, čo urobilo veľa dverových tesnení a výplní..všetko ako má byť..
V predajni čaká model SW na svojho nového majiteľa. Je podstatne nižia len na 15 kolesách..ale o tom inokedy, pribudnú aj fotky..teraz je tu Cross a veru, je to iná pesnička, Trošku dupnem, všetko fajn, možno by sa pridalo dať do toho tú 1.8..bude určite. Rezonancie žiadne, odkladacích priestorov kopec..udivené pohľady ľudí na ulici..auto sa správa dobre a predvídavo..aspoň oproti Grante nebo veľké. Dvere! Dvere sa nenormálne dobre mňamkovo zatvárajú to na Grante nepoznám :shock:
Vraciame sa a parkujeme zas pred predajňov, onedlho ju už niekto obzerá, ľudia vchádzajú do predajne, berú letáčiky, chcú sa posadiť..vracajú kľúče a vyberajú..

Ďalšie Vesty Corss a SW sú už na ceste, prídu už budúci týždeň, to je o niekoľko dní!!! Farby ak dobre spomínam, strieborná, biela, modra, červená..ale rozhodne treba zavolať a informovať sa, ale nepoteším nákupochtivých, všetky asi až na jednu zajednané! Čakačka na Vestu Cross/SW je 4-5 mesiacov takže v jeseni...ale do VIANOC to stihnete!!! To musíte ak ju chcete tento rok ešte pokrosiť na snehu! A že to bude jazda! Keď ako sme spomínali niečo náš kolega na fóre pripravuje a nejaké nádeje do toho vkladá aj predajca v Galante.. veď prečo nie. Sánky lepšie potiahnu.
Prebrali sme aj obutie, na 15-16 sa zdá byť ako povedal predajca živšia, ale len o malý kúsok. Ale ak budete crosskovať a kombiť sám, ...čo povedať, nalejte 100večku a vybláznite sa na zasneženom parkovisku alebo ihrisku..plasty sa ženám dnes páčia, obyčajne chodili okolo nej dnes samé pári a rozhodné slovo mali ženy! :lol:
Veľmi dobre vyzerá aj Cross v bielej farbe a rozhodne Lada Galanta kde som sa dnes povozil objedná aj Sedan Cross čo vyzerá rovnako dobre, páni, neváhajte..nesmiete, je to hriech!

Rozčarovaný zákaznici dnes všade vyberajú..dnes si vybrali..chcú LADU VESTU Cross..nielen preto že fakt vyzerá dobre, má výbavu ktorú inde nemajú... aj preto že momentálne všade im povedali, počkáte si minimálne pol roka..aj viac.. ak sa poriešia malé nepresnosti vo verziách - čakáme aj inú verziu Vesty, je možné že predaje stúpnu, momentálne je o Vestu Kombi a Cross veľký záujem, predajca pri častých prezentáciách uviedol, že v jeho stánku bolo oveľa viac ľudí ako pri konkurencii..ktoré neponúkla navyše nič..ani rezervu, ani prvú prehliadku zadarmo.
Autá aj ľudia sa menia, Lada sa zmenila, vyrástla dospela, je to poriadna sexica ..má aspoň trojky, drzý ksichtík, a krivky...závidi jej nejedna európanka.
Neokúkanú, namakanú, vybavenú s tvárou, farbou a doplnkami.. aj keď a aj to sme riešili ceny trochu prestrelili, nedoriešili ohľadom výbav..
Jednoducho drobnosti tu sú..čo jazdíte na Vestách Sedan viete.. ale toto nikto nečakal. Každý deň sa pýtajú a chodia si ju vyskúšať, ja som skúsil a bol som spokojný, ak čakáte to čo čakáte nesklame. Pretože to čo tu nebolo tu už je, čakanie skončilo.. LADA VESTA Cross/SW prišla a je tu.

Ohľadom výbav sa môžem trochu rozpísať, niečo sa asi pomení, SW je na tom s kolesami inak..bubnové vzadu, 15 na plecháčoch.. ale dobré aj tak. Očakávanie niekoho možno nenaplní, ale ak si to porovná biele na čiernom.. musí uznať že chrobáka do hlavy dostal a crossku vyskúša, prečo aj nie..keď môže ako dnes ja! Začo pekne Ďakujem, verím , že ju aj pokrosím na ľahkom teréne niekde na ihrisku. Do Vianoc to stihnete, a keď ste zvedavý práve teraz sú nové sw a crossky na ceste k predajcom.. a k zákazníkom ktorý si ich objednali a niečo im aj prepáčia.
Vesta Cross M1.jpg

Vesta Cross M2.jpg

Vesta Cross M3.jpg

Vesta Cross M4.jpg

Vesta Cross M5.jpg

Vesta Cross M6.jpg

Vesta Cross M7.jpg

Vesta Cross M8.jpg


Priebežne budem updatovať: Keď si ešte na niečo spomeniem: :P
Wartburg 353 Ja Hans! Das Auto! (KIA)
Škoda Favorit 135 H Black Deamon (Retired)

Renault Megane 1.6 66kw/90k Classic (Predané)
Lada Granta 1.6 72kw/98k Liftback - Polárna Líška, (Predaná)
Lada Vesta 1.6 16v ? kw/ ? k Sedan - Eskymka - Posledná biela kráľovná
Uživatelský avatar
Liftback
 
Příspěvky: 2311
Registrován: čtv srp 04, 2016 14:30
Bydliště: Humenné Slovensko

Re: Čekání na kombík (universal) a cross

Příspěvekod robelles » čtv kvě 10, 2018 16:30

Pekne si to dal. Ked uz nie je reklama v tv ako na iné autá, tak toto je radost si prečítať.
ticho lieči
Uživatelský avatar
robelles
 
Příspěvky: 278
Registrován: stř črc 26, 2017 14:23
Bydliště: Tlmače

Re: Čekání na kombík (universal) a cross

Příspěvekod Duko » čtv kvě 10, 2018 17:23

Nespomínal tu niekto, že chcel Luxku crossku z tejto várky a nedostal sa do poradovníka?
Lada Vesta cross ICE 2018 čierna metalíza, Opel corsa 2005, Ford fusion 2010, Bronto 2019 maskáč.
Uživatelský avatar
Duko
 
Příspěvky: 539
Registrován: úte bře 27, 2018 19:39
Bydliště: Bratislava

Re: Čekání na kombík (universal) a cross

Příspěvekod Liftback » čtv kvě 10, 2018 18:04

A viete že sme sa bavili aj o reklame pre Ladu ? :mrgreen:
Je nedostatočná a to by tam stačil 5 sekunodvý snímok Vesty a pod. do tv aby to ľudí trochu viac nakoplo, individuálne snaženie Lada predajcov podchytí obyčajne len okres pôsobenia a jeho okolie.
Wartburg 353 Ja Hans! Das Auto! (KIA)
Škoda Favorit 135 H Black Deamon (Retired)

Renault Megane 1.6 66kw/90k Classic (Predané)
Lada Granta 1.6 72kw/98k Liftback - Polárna Líška, (Predaná)
Lada Vesta 1.6 16v ? kw/ ? k Sedan - Eskymka - Posledná biela kráľovná
Uživatelský avatar
Liftback
 
Příspěvky: 2311
Registrován: čtv srp 04, 2016 14:30
Bydliště: Humenné Slovensko

Re: Čekání na kombík (universal) a cross

Příspěvekod Vašátor » čtv kvě 10, 2018 18:18

Vzhledem k tomu, s jakou rychlostí se Lady doručují zájemcům, mi přijde reklama naprosto zbytečná. Remoraid Vyškov měl mít crossku před dvěma měsíci a nic. A to nemluvím o tom, že za chvíli budou mít v AVTOvazu velkou dovolenou. Na co je reklama, když není zboží. V Remoraidu prý zvoní telefon s dotazem na Vestu kombi každou chvíli, odpovědí je pouze "zatím nejsou".
Vašátor / TŘI SESTRY <III> LADA GANG / osa Brno - Plzeň / cituji "ladaklub je jen náhodně zformovaná banda hovad"
http://www.classic-oldtimer.cz _______ http://ladaauto.wz.cz _______ http://tatry.kvalitne.cz/
Uživatelský avatar
Vašátor
 
Příspěvky: 9303
Registrován: pon lis 01, 2004 13:56
Bydliště: Brno

Re: Čekání na kombík (universal) a cross

Příspěvekod Liftback » čtv kvě 10, 2018 20:29

Tak ešte sa narýchlo vrátim k verzii SW/Kombi
Verzia ako vieme je o niečo jednoduchšia na 15" plechových kolesách so zadnými bubnami, po prezretí sa zákaznici obyčajne vrátili ku crosske ktorá sa páčila viac :)
Atraktívnejšie oživenie by mohla priniesť metalíza s doplnkami - alu. kolesá, fólie a pod. Ako vidieť aj na fotkách pohľad vo vnútri, zadné okno je malé..

SW1.jpg

SW2.jpg

SW3.jpg

SW4.jpg

SW5.jpg

SW6.jpg

SW7.jpg
Zadné okno..

SW8.jpg
Wartburg 353 Ja Hans! Das Auto! (KIA)
Škoda Favorit 135 H Black Deamon (Retired)

Renault Megane 1.6 66kw/90k Classic (Predané)
Lada Granta 1.6 72kw/98k Liftback - Polárna Líška, (Predaná)
Lada Vesta 1.6 16v ? kw/ ? k Sedan - Eskymka - Posledná biela kráľovná
Uživatelský avatar
Liftback
 
Příspěvky: 2311
Registrován: čtv srp 04, 2016 14:30
Bydliště: Humenné Slovensko

Re: Čekání na kombík (universal) a cross

Příspěvekod Dusan » čtv kvě 10, 2018 20:36

No nic pockam si kym rusy doprazdninuju dopiju vodku,vratia sa do prace v6robia prvy mesiac par testovacich kusov a objdnam to, snad do do vianoc pride.
Okno by som neriesil ma to spatnaky, navyse cuvaciu kameru.
Dusan
 
Příspěvky: 3868
Registrován: stř čer 02, 2004 17:29
Bydliště: Kosice-okolie

Re: Čekání na kombík (universal) a cross

Příspěvekod michael1983 » pát kvě 11, 2018 13:12

Teraz mi prišlo z autobazaru.eu ze do BB prídu dve vesty sw cross. Dodanie 17 Mája.Tak tieto sú asi voľné :D https://www.autobazar.eu/lada-vesta-sw-cross-16-16v-mpi-ice-id11343348.html
Uživatelský avatar
michael1983
 
Příspěvky: 134
Registrován: sob úno 17, 2018 07:23

Re: Čekání na kombík (universal) a cross

Příspěvekod Duko » pát kvě 11, 2018 13:46

Hnedá Angkor a sivá Phantom by to mala byť a mali by byť voľné. 8)
Lada Vesta cross ICE 2018 čierna metalíza, Opel corsa 2005, Ford fusion 2010, Bronto 2019 maskáč.
Uživatelský avatar
Duko
 
Příspěvky: 539
Registrován: úte bře 27, 2018 19:39
Bydliště: Bratislava

Re: Čekání na kombík (universal) a cross

Příspěvekod grafi2 » pát kvě 11, 2018 14:44

fíha, žeby u kmeťa zobrali auto na sklad a ešte k tomu iné ako niva? až sa mi to nechce veriť
Uživatelský avatar
grafi2
 
Příspěvky: 696
Registrován: stř zář 13, 2017 19:40
Bydliště: SK, BB kraj

Re: Čekání na kombík (universal) a cross

Příspěvekod Duko » úte kvě 15, 2018 08:04

O pár dní nový člen našej rodiny.... 8) :heart:
Přílohy
DSC_0649 (400x300).jpg
DSC_0649 (400x300).jpg (188.81 KiB) Zobrazeno 378 krát
Lada Vesta cross ICE 2018 čierna metalíza, Opel corsa 2005, Ford fusion 2010, Bronto 2019 maskáč.
Uživatelský avatar
Duko
 
Příspěvky: 539
Registrován: úte bře 27, 2018 19:39
Bydliště: Bratislava

Re: Čekání na kombík (universal) a cross

Příspěvekod michael1983 » úte kvě 15, 2018 08:20

To už je ta avizovaná Májová várka ? :D
Uživatelský avatar
michael1983
 
Příspěvky: 134
Registrován: sob úno 17, 2018 07:23

PředchozíDalší

Zpět na Diskuse k modelové řadě

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků