Lada Vesta

Moderátor: Moderátoři

Re: Lada Vesta

Příspěvekod posim » pon říj 09, 2017 18:57

Luděk Musil píše:Slunce, seno ... :?: :lol: :lol: . L.

Luďku - 100 bodov :D Vidím, že máš tiež v podvedomí hlášky z tejto trilógie :wink:
posim
 
Příspěvky: 350
Registrován: pon čer 12, 2017 18:17
Bydliště: Košice

Re: Lada Vesta

Příspěvekod makarej » pát říj 13, 2017 17:13

neviete cca kedy, alebo ci vobec sa chysta u nas predavat motor 1.8 ?
makarej
 
Příspěvky: 10
Registrován: ned úno 12, 2017 18:10

Re: Lada Vesta

Příspěvekod Georgius » pát říj 13, 2017 17:29

Dovolte mi v odpovědi odcitovat slavného českého disidenta Pavla Kohouta: "To bude po letech, snad v pětiletce páté, až bude všude mír ..." ;-) Ale prý homologují Němci, tak uvidíme s jakým motorem. Cory, nevíš ? :mrgreen:
VAZ nemá kaz (2107 1990-2005, 21113 (2005-2017, 2019 RIP),GFL (Červená Vesta Lux) r. 2017 na prodej někdy kolem roku 2030, Tátova Priora r.v. 2009 od 2021)
:wave: YOUTUBE kanál #ladavestacz - dejte odběr :love10:
Vokativ (5.pad, oslovujeme volame) je Georgie (2. deklinace, vzor populus, ze :) )
Uživatelský avatar
Georgius
 
Příspěvky: 4005
Registrován: čtv kvě 12, 2005 18:01
Bydliště: Praha

Re: Lada Vesta

Příspěvekod Cory » sob říj 14, 2017 00:23

S 1,6
Lada 2171 Priora 1,6 MPi (2013), Lada 2105 v regenerácii (1985), Lada 21044 1,9 MPi (1998), Škoda Felícia 1,3 SPi - 40kw (1996), 2 x Babetta 210 (1984,1988), Simson 70 ccm (1989), Zetor 4011 (1966)
Cory
 
Příspěvky: 11568
Registrován: stř čer 14, 2006 17:14
Bydliště: Snina/Košice

Re: Lada Vesta

Příspěvekod robelles » sob říj 14, 2017 06:13

Zdraví páni. Tento mesiac sa zdržujem v Trnave na školeniach. A stala sa mi taká príhoda. Stávam s autom pri ubytovni VUJE, kde mi vo štvrtok ukradli puklice. :D Bol som to ohlásiť na polícii a tam mi povedali, že som ešte dobre obišiel, nakoľko tam na autách s inou špz ako TT rozbíjajú okná. Mal som skoro na všetkých autách puklice a toto sa mi nestalo na žiadnom a to som stával a jazdil všelikade. Tam to ale fičí ešte po starom,, čo nie je privarené treba zobrať,, Tak teraz jazdím ako socka s čiernymi kolesami, kým mi neprídu nové. :D A to som myslel, že keď kúpim ladu, tak ma zlodeji budú obchádzať. Mýlil som sa.
ticho lieči
Uživatelský avatar
robelles
 
Příspěvky: 278
Registrován: stř črc 26, 2017 14:23
Bydliště: Tlmače

Re: Lada Vesta

Příspěvekod makarej » sob říj 14, 2017 15:10

Cory píše:S 1,6

to je nejaka ina 1,6 nez ta co sa uz dlhsiu dobu predava? :shock:
makarej
 
Příspěvky: 10
Registrován: ned úno 12, 2017 18:10

Re: Lada Vesta

Příspěvekod Georgius » sob říj 14, 2017 15:18

Makarej: tipuju že S není typové označení ale předložka, je však možné, že se mýlím ;-)
VAZ nemá kaz (2107 1990-2005, 21113 (2005-2017, 2019 RIP),GFL (Červená Vesta Lux) r. 2017 na prodej někdy kolem roku 2030, Tátova Priora r.v. 2009 od 2021)
:wave: YOUTUBE kanál #ladavestacz - dejte odběr :love10:
Vokativ (5.pad, oslovujeme volame) je Georgie (2. deklinace, vzor populus, ze :) )
Uživatelský avatar
Georgius
 
Příspěvky: 4005
Registrován: čtv kvě 12, 2005 18:01
Bydliště: Praha

Re: Lada Vesta

Příspěvekod makarej » sob říj 14, 2017 15:31

Georgius píše:Makarej: tipuju že S není typové označení ale předložka, je však možné, že se mýlím ;-)

potom asi nechapem vyznam slova homologizacia, som myslel, ze tym musi prejst motor aby mohol na eu trh
makarej
 
Příspěvky: 10
Registrován: ned úno 12, 2017 18:10

Re: Lada Vesta

Příspěvekod Georgius » sob říj 14, 2017 15:39

no, problém je (pokud tomu rozumím spráně), že nemůžeš homologovat holý motor, ale celé auto. A z tohoto hlediska je Univerzál 1.6 jiné auto než Univerzál 1.8 a než SW Cross 1.6 :roll: ...
VAZ nemá kaz (2107 1990-2005, 21113 (2005-2017, 2019 RIP),GFL (Červená Vesta Lux) r. 2017 na prodej někdy kolem roku 2030, Tátova Priora r.v. 2009 od 2021)
:wave: YOUTUBE kanál #ladavestacz - dejte odběr :love10:
Vokativ (5.pad, oslovujeme volame) je Georgie (2. deklinace, vzor populus, ze :) )
Uživatelský avatar
Georgius
 
Příspěvky: 4005
Registrován: čtv kvě 12, 2005 18:01
Bydliště: Praha

Re: Lada Vesta

Příspěvekod Jajo » ned říj 22, 2017 12:26

Ahojte, dosť dlho už sledujem toto fórum a tak som sa rozhodol zaregistrovať a tiež prispieť do diskusie... V tomto fóre ste mi dosť pomohli a za to Vám ďakujem. Ja som kúpil moju Vestu v Žiline, čiže tu prvú čo tam prišla v prvej várke pre slovensko. :D Fotkami Vás tu zaťažovať teraz nebudem, lebo sú už v tomto fóre :lol: dal ich tu fishbone.v na 58 strane tohto fóra keď bola ešte vystavená v predajni. Niektorí ste tu zháňali nejaké doplnky a ja som tiež zháňal na Slovensku, ale tu sa nedá skoro nič zohnať a keď tak za dosť vysoké ceny prípadne nejaké "Univerzál" doplnky. Tak som našiel tento Ruský eshop: http://ladatuningshop.ru/ a tam som si toho objednal dosť. Na tejto stránke si nájdete čo potrebujete, vložíte do košíka, dokončite objednávku klasicky ako u nás a do poznámky napíšete že to chcete poslať na Slovensko a oni sa Vám potom ozvú emailom a už sa dohodnete podrobnosti... Ak neviete po rusky nevadí, ani ja :P ale s google a google chrome sa to dá. Majú tam aj tie vzpery na automatické otváranie kufra, ja som ich objednal a je to super. Objednal som si tam aj komplet oplastovanie interieru v oblasti nôh a originál gumové rohože a je to paráda, rohožku umyjete vonku oplastovanie utriete vlhkou handrou a máte upratané, čiže žiadne drhnutie okopaných kobercov.... Ceny tam majú celkom dobré, len poštovné je trochu vyššie(1 balík cca 50€, záleží od hmotnosti) Ja som musel platiť až za dva balíky lebo som mal toho veľa a ťažké. Ale tieto veci si dohodnete s nimi v emailovej komunikácii... A potom im pošlete dohodnutú sumu v eurách cez western union, toto potvrdenie odoslania im pošlete emailom až si môžu peniaze vyzdvihnúť a oni Vám cca do dvoch dní pošlu sledovacie číslo balíka a vy už len čakáte cca dva týždne na balík. A medzi časom sa modlite až Vám balík nezastavia na colnici, lebo to bude o pár eur drahšie. Mne ho naštastie nestopli :P . Ale mňa celá moja objednávka stála cca 250€ aj so všetkými polatkami. A to som si objednal všetko to čo má SlovLada v cenníku(tam to vychádza dokopy cca 260€) a ešte dosť viac doplnkov.Napr. za deflektory chcú 70€!!! a v Rusku cca 9€! Takže podporujme SlovLadu a čo budeme mať z toho??? Len samé výhovorky a prekrúcanie.... Však všetko čo som s nimi riešil, tak to bolo len samé nedá sa, nejte to, obráťte sa na Bratislavu, nemáme,neoplatí sa, spýtame sa a dáme Vám vedieť,... S takýmto prístupom to ďaleko nedotiahnu. Ja beriem, že je tu aut zn.Lada málo a ešte menej Vest, ale aspoň základné veci ako sú koberčeky, zásterky,... by mohli mať bez problémov a za normálnu cenu k dispozícii. Napr. mne pri predaji mojej Vesty chceli predať univerzálne koberčeky(ktoré som tam mal asi mesiac kým som si nekúpil v Rusku originálne) za 60€!!!!! a ja som si kúpil tiež univerzálne v Tescu za 8€. To je teda pekný prístup k novému zákazníkovi. Ešte uvidím aký bude servis. Našťastie prvá prehliadka bola v rámci normy v pohode až na to že na väčšinu mojich otázok bola klasická odpoveď nedá sa, nejde,... A ešte taká perlička, kázal som im pozrieť batériu a po prehliadke som zistil, že mám povolenú mínusovú svorku :rolleyes: Tak ako potom kontrolujú batériu???? :D Keby som si mal teraz kúpiť Vestu, tak ju určite kúpim znovu, len možno by som pozrel inú predajňu a servis... A ešte perlička na záver, chcel som si dať do mojej Vesty navigáciu Slovenska, jeden típek chcel za ňu 50€ a to bez aktualizácii, čiže ďalšia aktualizácia zasa 50€. A vďaka tomuto fóru a hlavne vďaka tadejaskovi som to mal za 30 minút sedenia v aute :lol: je síce v angličtine ale na tých pár ciest čo potrebujem navigáciu mi to bohate stačí. Želám Vám veľa šťastných kilometrov na Vaších nových Vestách.
Škoda Octavia I 1,9 TDI 66 kw r.1997 (07_2006 - 06_2019)
Lada Vesta sedan LUX- biela r. 2017 - prvá Žiline, jedna z prvej várky pre Slovensko :-) (04_2017- )
Lada Vesta SW Cross LUX - hnedá r. 2019 - prvá v Lada Žilina,ul. Kragujevská :-) (06_2019 - )
Uživatelský avatar
Jajo
 
Příspěvky: 628
Registrován: ned říj 22, 2017 10:37
Bydliště: Žilina

Re: Lada Vesta

Příspěvekod valda1971 » ned říj 22, 2017 12:43

Tak vítej mezi Ladařema :D Ať Ti Vestička dělá jen radost :wink:
Žigulíci: VAZ 2101 r.1971, VAZ 2103 r.1974, VAZ 2170 r.2012
Uživatelský avatar
valda1971
 
Příspěvky: 7204
Registrován: úte pro 06, 2011 16:45
Bydliště: Bílina

Re: Lada Vesta

Příspěvekod FOMA » ned říj 22, 2017 13:13

Dík za adresu eshopu to je super že jsou ochotni to poslat i do EU. Hned se na něj mrknu.
Lada 21061(1986) 1986-2008(198 000km)
Lada 21113(2001) 2008-nyní
Ford Fusion 1.4 16v 2012-nyní
Lada Vesta SW Cross (Bastion) 2019 -nyní
Lada 21120(2004) (Rozmar) 2023 - nyní

Lada = Levné A Dobré Auto
Uživatelský avatar
FOMA
 
Příspěvky: 2177
Registrován: pát kvě 05, 2006 06:13
Bydliště: Kroměříž - Vyškov

Re: Lada Vesta

Příspěvekod Ladoš Vestoš » ned říj 22, 2017 20:00

Jajo píše:Ahojte, dosť dlho už sledujem toto fórum a tak som sa rozhodol zaregistrovať a tiež prispieť do diskusie... V tomto fóre ste mi dosť pomohli a za to Vám ďakujem. Ja som kúpil moju Vestu v Žiline, čiže tu prvú čo tam prišla v prvej várke pre slovensko. :D Fotkami Vás tu zaťažovať teraz nebudem, lebo sú už v tomto fóre :lol: dal ich tu fishbone.v na 58 strane tohto fóra keď bola ešte vystavená v predajni. Niektorí ste tu zháňali nejaké doplnky a ja som tiež zháňal na Slovensku, ale tu sa nedá skoro nič zohnať a keď tak za dosť vysoké ceny prípadne nejaké "Univerzál" doplnky. Tak som našiel tento Ruský eshop: http://ladatuningshop.ru/ a tam som si toho objednal dosť. Na tejto stránke si nájdete čo potrebujete, vložíte do košíka, dokončite objednávku klasicky ako u nás a do poznámky napíšete že to chcete poslať na Slovensko a oni sa Vám potom ozvú emailom a už sa dohodnete podrobnosti... Ak neviete po rusky nevadí, ani ja :P ale s google a google chrome sa to dá. Majú tam aj tie vzpery na automatické otváranie kufra, ja som ich objednal a je to super. Objednal som si tam aj komplet oplastovanie interieru v oblasti nôh a originál gumové rohože a je to paráda, rohožku umyjete vonku oplastovanie utriete vlhkou handrou a máte upratané, čiže žiadne drhnutie okopaných kobercov.... Ceny tam majú celkom dobré, len poštovné je trochu vyššie(1 balík cca 50€, záleží od hmotnosti) Ja som musel platiť až za dva balíky lebo som mal toho veľa a ťažké. Ale tieto veci si dohodnete s nimi v emailovej komunikácii... A potom im pošlete dohodnutú sumu v eurách cez western union, toto potvrdenie odoslania im pošlete emailom až si môžu peniaze vyzdvihnúť a oni Vám cca do dvoch dní pošlu sledovacie číslo balíka a vy už len čakáte cca dva týždne na balík. A medzi časom sa modlite až Vám balík nezastavia na colnici, lebo to bude o pár eur drahšie. Mne ho naštastie nestopli :P . Ale mňa celá moja objednávka stála cca 250€ aj so všetkými polatkami. A to som si objednal všetko to čo má SlovLada v cenníku(tam to vychádza dokopy cca 260€) a ešte dosť viac doplnkov.Napr. za deflektory chcú 70€!!! a v Rusku cca 9€! Takže podporujme SlovLadu a čo budeme mať z toho??? Len samé výhovorky a prekrúcanie.... Však všetko čo som s nimi riešil, tak to bolo len samé nedá sa, nejte to, obráťte sa na Bratislavu, nemáme,neoplatí sa, spýtame sa a dáme Vám vedieť,... S takýmto prístupom to ďaleko nedotiahnu. Ja beriem, že je tu aut zn.Lada málo a ešte menej Vest, ale aspoň základné veci ako sú koberčeky, zásterky,... by mohli mať bez problémov a za normálnu cenu k dispozícii. Napr. mne pri predaji mojej Vesty chceli predať univerzálne koberčeky(ktoré som tam mal asi mesiac kým som si nekúpil v Rusku originálne) za 60€!!!!! a ja som si kúpil tiež univerzálne v Tescu za 8€. To je teda pekný prístup k novému zákazníkovi. Ešte uvidím aký bude servis. Našťastie prvá prehliadka bola v rámci normy v pohode až na to že na väčšinu mojich otázok bola klasická odpoveď nedá sa, nejde,... A ešte taká perlička, kázal som im pozrieť batériu a po prehliadke som zistil, že mám povolenú mínusovú svorku :rolleyes: Tak ako potom kontrolujú batériu???? :D Keby som si mal teraz kúpiť Vestu, tak ju určite kúpim znovu, len možno by som pozrel inú predajňu a servis... A ešte perlička na záver, chcel som si dať do mojej Vesty navigáciu Slovenska, jeden típek chcel za ňu 50€ a to bez aktualizácii, čiže ďalšia aktualizácia zasa 50€. A vďaka tomuto fóru a hlavne vďaka tadejaskovi som to mal za 30 minút sedenia v aute :lol: je síce v angličtine ale na tých pár ciest čo potrebujem navigáciu mi to bohate stačí. Želám Vám veľa šťastných kilometrov na Vaších nových Vestách.
fakt dobrej web, až se bude kupovat vesta, bude se hodit, díky! :wink:
Ladoš Vestoš
 
Příspěvky: 43
Registrován: sob črc 15, 2017 21:23

Re: Lada Vesta

Příspěvekod palo » ned říj 22, 2017 21:14

Lada Vesta 1,6 Luxe
Uživatelský avatar
palo
 
Příspěvky: 53
Registrován: pon zář 25, 2017 20:29

Re: Lada Vesta

Příspěvekod valda1971 » ned říj 22, 2017 22:41

palo píše:Presne toto som hladal: http://ladatuningshop.ru/nakladki-na-re ... lada-vesta

Blbůstka, která se mi líbí :wink: :D Kdybych měl Vestu, chtěl bych ji :)
Žigulíci: VAZ 2101 r.1971, VAZ 2103 r.1974, VAZ 2170 r.2012
Uživatelský avatar
valda1971
 
Příspěvky: 7204
Registrován: úte pro 06, 2011 16:45
Bydliště: Bílina

PředchozíDalší

Zpět na Diskuse k modelové řadě

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků