Jarný zraz 2012 - Ubytování

Jarní sraz v Mnichově Hradišti 25.-27.5. 2012

Moderátor: Moderátoři

Re: Jarný zraz 2012 - Ubytování

Příspěvekod Ivo » pát kvě 18, 2012 16:47

Netuším jak je to s těma chytrolínama, ale o ubytování jsem tu dlouho nikde nic nečetl. Akorád 3. ledna napsal ger007, že do kempu zavolá a asi zamluví všechny chatky, potom 19.ledna "takze kemp je rezervovany uz to mam potvrdene, neviam ako to prebiehalo po minule roky ci si tam ludia volali sami alebo mejlovali sami, kazdopadne asi to necham na vas" a potom 20. ledna "dobre tym padom kto chce rezervovat byvanie nech pocka do buduceho tyzdna". Nic víc jsem nenašel. V poslední době si všichni ojednávali chatky sami, tak jak můžeme vědět, že to plánujete jinak a začnete to řešit tři týdny před srazem. Takže by to chtělo se trochu uklidnit a přemýšlet o tom, co píšeš. A pokud něco řešíte a domlouváte, tak o tom dát s předstihem vědět.
►Stodolní II◄
Expedice Estonia 2010 :hrob:
Iniciátor všeho zlého! Bacha na mě!
Život je tak rozmanitý. Každej den mě nasere někdo jinej.

Octavia combi 1,9tdi
Vaz 21073 1,7i, r.v. 1998 až 5.3.2012 prodáno
Vaz 21073 1,7i, r.v. 1996 - 19.2.2012 až 20.2.2012 prodáno
Vaz 2107 1,5 AXTEC, LPG r.v.1995 - 3.6.2008 až 3.6.2008 :hrob:
Uživatelský avatar
Ivo
 
Příspěvky: 1730
Registrován: ned led 29, 2006 19:07
Bydliště: Janovice

Re: Jarný zraz 2012 - Ubytování

Příspěvekod SalWador » pát kvě 18, 2012 17:10

Zdravím, pokud je to možné, bral bych tu poslední 4lůžkovou chatku popř. chatu pro dva. Od pátka do neděle.
Se seznamu se mi ale nepodařilo zjisit, kdo má jakou chatu rezervovanou, bo v kempu je 4lůžkových chatek několik typů ve velmi rozlišných cenách.

Těším se na vás bando...
SalWador
Uživatelský avatar
SalWador
 
Příspěvky: 415
Registrován: stř čer 02, 2004 22:20
Bydliště: Dobruška

Re: Jarný zraz 2012 - Ubytování

Příspěvekod jacek » ned kvě 20, 2012 21:42

Ivo píše:Netuším jak je to s těma chytrolínama, ale o ubytování jsem tu dlouho nikde nic nečetl. Akorád 3. ledna napsal ger007, že do kempu zavolá a asi zamluví všechny chatky, potom 19.ledna "takze kemp je rezervovany uz to mam potvrdene, neviam ako to prebiehalo po minule roky ci si tam ludia volali sami alebo mejlovali sami, kazdopadne asi to necham na vas" a potom 20. ledna "dobre tym padom kto chce rezervovat byvanie nech pocka do buduceho tyzdna". Nic víc jsem nenašel. V poslední době si všichni ojednávali chatky sami, tak jak můžeme vědět, že to plánujete jinak a začnete to řešit tři týdny před srazem. Takže by to chtělo se trochu uklidnit a přemýšlet o tom, co píšeš. A pokud něco řešíte a domlouváte, tak o tom dát s předstihem vědět.


Netušíš? Tak dobře:
3. ledna napsal ger007, že do kempu zavolá a asi zamluví všechny chatky. A taky zcela jasně napsal :"v prípade dotazov kontaktujte mna, nie Marcela...
19.ledna "takze kemp je rezervovany uz to mam potvrdene, neviam ako to prebiehalo po minule roky ci si tam ludia volali sami alebo mejlovali sami, kazdopadne asi to necham na vas"
20.ledna "dobre tym padom kto chce rezervovat byvanie nech pocka do buduceho tyzdna"
8.května radekMB - kdo má na starosti ubytování?
8 května ger007 - ...zajtra to tu bude vyvesené (v ten den jsem na schůzi LK převzal agendu ubytování od gera)
9.května jacek - ...Prosím, aby ti, kdo rezervaci mají....oznámili, kolik lůžek v rezervované chatce/karavanu obsadí, vč.případných změn. Vyvěšené to bylo, snad ve srozumitelné formě. Ozvali se mi jen dva - Radůz a CSfousek, s oběma byla snadná domluva. Tímto jim dík za korektní spolupráci.

Jinými slovy - do 8.května vč. sbíral rezervace ger007, od 9.května já.

Chápu, že se někomu nechtělo čekat do května, ale nebyl snad problém se kdykoliv zeptat, nebo kontaktovat gera - viz řádek 1. A netvrď mi tady, že jsi od té doby nebyl na fóru. Přehled rezervací i s textem tu je dost dlouho, aby ses taky ozval. Takže by to chtělo se trochu uklidnit a přemýšlet o tom, co píšeš. 8) Další diskuzi o tom nepovedu. J.

SalWador píše:Zdravím, pokud je to možné, bral bych tu poslední 4lůžkovou chatku popř. chatu pro dva. Od pátka do neděle.
Se seznamu se mi ale nepodařilo zjisit, kdo má jakou chatu rezervovanou, bo v kempu je 4lůžkových chatek několik typů ve velmi rozlišných cenách.
Těším se na vás bando...


Tož chatu pro dva už těžko, je volná jen v pátek (viz přehled), ale tu chatku ti rezervuji. Zatím ti píšu 4z=zelená "buňka" s palandami, protože zjevně chceš jen 2 lůžka. Ale pokud nebudou obsazené všechny 4h, můžeš se do čtvrtka přihlásit o jednu 4h=hnědou, rád vyhovím. Je tam ale cenový rozdíl. Chatky - galerie (vybavení), ceník a další je na webu kempu - link je pod naším přehledem ubytování, kde jsou typy chatek u rezervací uvedeny.

Taky se těším. :) J.

jacek píše:
Vážení, je to prosté. L=lux, h= hnědá, z=zelená, t=trafika, c=karavan
Příslušenství/vybavení chatek je na webu kempu (fotogalerie), ceník rovněž. Račte si posloužit, jste všichni gramotní a já nejsem slouha. :mrgreen:

jacek píše::arrow: AKTUALIZACE ubytování na jarní sraz. Prosím, aby ti, kdo už rezervaci mají (a samozřejmě i noví zájemci) oznámili, kolik lůžek v rezervované chatce/karavanu obsadí, včetně případných pozdějších změn. Nezapomeňte taky dobu pobytu - pátek-neděle nebo sobota-neděle, případně jiný :shock:

:!: :!: :!: Ubytovací kapacita:
Chatky:

4L os. Hurikán..................pá-ne
4L os. DE Schmidt....
4L os. CSfousek........ 4......pá-ne
4L os. Raduz.............8......pá-ne (4 auta)
4h os. LT Litva..........4......čt-ne
4h os. Kulič
4h os. Ladarider
4h os. Němci R?
4h os. Pátrač.............3.....pá-ne
4z os. Tommel...........4......pá-ne
4z os. Jirka2106.......3/4.....pá-ne
4z os. SalWador..........2.....pá-ne ("buňka" - 2palandy)
4z os. RadekMB......... 4......so-ne
2t os. MartinL39........2......so-ne ("trafika")

Karavany:
3c os. Ger007........... 3......pá-ne
3c os. Dušín..............3......pá-ne
Pod širákem nebo v autě či ve stanu:
no limit :)

P.S.: Pro ty, co nečetli, nebo už zapomněli začátek vlákna - detailní informace o cenách a pod. najdete na: http://www.camp-prihrazy.cz


Prosím kontrolujte si průběžně, jestli vám všechno souhlasí. J.
Naposledy upravil jacek dne pon kvě 21, 2012 12:38, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
jacek
 
Příspěvky: 798
Registrován: ned říj 03, 2010 13:21
Bydliště: Brno

Re: Jarný zraz 2012 - Ubytování

Příspěvekod Raduz » pon kvě 21, 2012 03:41

Máš tam chybu celou dobu jsem v 8. místné Luxce a najednou jen 4.místné??? :shock:

Ať žijou zmatky!!! :rolleyes:

Jestli by nebylo pro příště lepší to nechat jako v Jedovnici - každý si objedná sám!!! 8)
®; Člen LKCS
Uživatelský avatar
Raduz
 
Příspěvky: 4069
Registrován: úte pro 04, 2007 09:22
Bydliště: Brandýs nad Labem

Re: Jarný zraz 2012 - Ubytování

Příspěvekod Patrac » pon kvě 21, 2012 06:38

u Nás v Chatě jsou 1-2 místa volná pokud by někdo chtěl.
PS: add rezervace Mi je celkem jedno jak si to kdo zarezervuje ale pro příště by stačilo napsat hned v úvodu co zkratky znamenají. Po pravdě když už jsem to věděl ptal jsem se nezávisle dalších dvou lidí a nikdo to nepochopil.
Tož snad jen třeba by stálo za to pro příště napsat buď vysvětlivku a nebo to napsat stylem
4 lůžková Hnědá chata atd.. pak není co řešit. :)
Každopádně už se těším.
Lada Niva M:1/8,5
Kia Cee´d SW 12.12.2011- ???
21044 - ice dream rising 1.11.2006-19.12.2011
2107 - red storm rising 1.5.2003-1.11.2006
Uživatelský avatar
Patrac
 
Příspěvky: 3739
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field

Re: Jarný zraz 2012 - Ubytování

Příspěvekod Vašátor » pon kvě 21, 2012 08:21

Za dobrotu na žebrotu ...
Vašátor / TŘI SESTRY <III> LADA GANG / osa Brno - Plzeň / cituji "ladaklub je jen náhodně zformovaná banda hovad"
http://www.classic-oldtimer.cz _______ http://ladaauto.wz.cz _______ http://tatry.kvalitne.cz/
Uživatelský avatar
Vašátor
 
Příspěvky: 9296
Registrován: pon lis 01, 2004 13:56
Bydliště: Brno

Re: Jarný zraz 2012 - Ubytování

Příspěvekod jacek » pon kvě 21, 2012 11:54

Vašátor píše:Za dobrotu na žebrotu ...

Inu, u nás nic nového pod sluncem, člověk si za život zvykne. Nejlepší je nic nedělat, to aspoň nikoho nepopudí :butthead:
Raduz píše:Máš tam chybu celou dobu jsem v 8. místné Luxce a najednou jen 4.místné??? :shock:

Ať žijou zmatky!!! :rolleyes:

Jestli by nebylo pro příště lepší to nechat jako v Jedovnici - každý si objedná sám!!! 8)

Dovolím si tě opravit - není to tam takhle celou dobu. Původně jsem je měl vedeny jako 8lůžkové, stačí se podívat dozadu. Chatky lux jsou ale na webu kempu vedeny jako čtyřmístné (viz záložka Ubytování), já sám tam pamatuji lůžek 6 (2+4 nahoře), ale to je jedno, upraveno přesně podle webu. Nakonec - máš tam psáno 4L, ale osob je uvedeno podle tvé rezervace správně, těch 8 :!: .
Patrac píše:u Nás v Chatě jsou 1-2 místa volná pokud by někdo chtěl.
PS: add rezervace Mi je celkem jedno jak si to kdo zarezervuje ale pro příště by stačilo napsat hned v úvodu co zkratky znamenají. Po pravdě když už jsem to věděl ptal jsem se nezávisle dalších dvou lidí a nikdo to nepochopil.
Tož snad jen třeba by stálo za to pro příště napsat buď vysvětlivku a nebo to napsat stylem
4 lůžková Hnědá chata atd.. pak není co řešit. :)
Každopádně už se těším.

No jo, předpokládal jsem trochu aktivity - link na web kempu byl u rezervací od počátku. Stačilo se tam podívat, přečíst (hlavní stránka + záložky Ubytování a Fotogalerie. Nakonec většina nás tam už někdy byla. Člověk předpokládá, že když tam mají čtyřlůžkové chatky lux, hnědé a zelené, tak že 4L, 4h a 4z bude stačit. Tož beru na vědomí, že internet a moderní doba zanechávají své následky. :lol: Je zajímavé, že za celou dobu se nikdo na nic neptal (nepočítám-li dva kolegy z luxek ty jsi byl první), a týden před srazem tady začnete dělat dusno. Ale jo, dobrý, nebudeme to hrotit, rádo se stalo :x

Tak díky za vaši snahu. :? J.

SalWador píše:Zdravím, pokud je to možné, bral bych tu poslední 4lůžkovou chatku popř. chatu pro dva. Od pátka do neděle.
Se seznamu se mi ale nepodařilo zjisit, kdo má jakou chatu rezervovanou, bo v kempu je 4lůžkových chatek několik typů ve velmi rozlišných cenách.

Těším se na vás bando...


Na základě SZ upraveno na 4h. :) J.



jacek píše::arrow: AKTUALIZACE ubytování na jarní sraz. Prosím, aby ti, kdo už rezervaci mají (a samozřejmě i noví zájemci) oznámili, kolik lůžek v rezervované chatce/karavanu obsadí, včetně případných pozdějších změn. Nezapomeňte taky dobu pobytu - pátek-neděle nebo sobota-neděle, případně jiný :shock:

:!: :!: :!: Ubytovací kapacita:
Chatky:

4L os. Hurikán..................pá-ne
4L os. DE Schmidt
4L os. CSfousek........ 4......pá-ne
4L os. Raduz.............8......pá-ne (4 auta)
4h os. Kuliš ?
4h os. SalWador.........3......pá-ne
4h os. Ladarider
4h os.
4h os. Pátrač............3.....pá-ne
4z os. Tommel...........4......pá-ne
4z os. LT Litva..........4......čt-ne
4z os. Jirka2106.......3/4.....pá-ne
4z os. RadekMB........ 4......pá-ne "buňka" - palandy
2t os. MartinL39........2......so-ne ("trafika") nově asi pá-ne,ještě potvrdí

Karavany:
3c os. Ger007........... 3......pá-ne
3c os. Dušín..............3......pá-ne
Pod širákem nebo v autě či ve stanu:
no limit :)

P.S.: Pro ty, co nečetli, nebo už zapomněli začátek vlákna - detailní informace o cenách a pod. najdete na: http://www.camp-prihrazy.cz


Prosím kontrolujte si průběžně, jestli vám všechno souhlasí. J.
Naposledy upravil jacek dne pon kvě 21, 2012 12:09, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
jacek
 
Příspěvky: 798
Registrován: ned říj 03, 2010 13:21
Bydliště: Brno

Re: Jarný zraz 2012 - Ubytování

Příspěvekod Patrac » pon kvě 21, 2012 12:02

no já se neptal protože jsem to zaspal. Defakto v den kdy mi došlo že sraz je za dveřma tak jsem to tady napsal a byl v tu chvíli rád že něco mám.
Výhoda toho že sraz neorganizuju. Ano je to super zažít to i z druhý strany o nic se nestarat a jen prudit. Z tý první to totiž po 6ti letech a organizování cca 10ti srazů?.. znám už velice dobře...


Mě osobně je to jedno. Vyspal bych se i v autě nebo ve stanu. Bohužel pro Honzu zatím je ještě lepší nějaký zázemí..Proto jsem se na to ptal neb to chtěla vědět Jitka.
PS: Za každý dobrý skutek následuje spravedlivý trest.. :mrgreen:
Lada Niva M:1/8,5
Kia Cee´d SW 12.12.2011- ???
21044 - ice dream rising 1.11.2006-19.12.2011
2107 - red storm rising 1.5.2003-1.11.2006
Uživatelský avatar
Patrac
 
Příspěvky: 3739
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field

Re: Jarný zraz 2012 - Ubytování

Příspěvekod jacek » pon kvě 21, 2012 12:04

Ok Radku, už to neřeš :)
Uživatelský avatar
jacek
 
Příspěvky: 798
Registrován: ned říj 03, 2010 13:21
Bydliště: Brno

Re: Jarný zraz 2012 - Ubytování

Příspěvekod Ivo » pon kvě 21, 2012 13:53

Já bych to taky trochu vysvětlil, aby bylo pochopeno, proč jsem reagoval. Já osobně chatku objednanou nemám, ale jsem v chatce s Csfouskem, která se objednávala na konci února, jak už tu psal. Co mě ale donutilo k reakci, byla věta "Kdyby někteří chytrolíni neobcházeli systém rezervací tady na fóru a nejednali přímo s kempem (přesně to, na co se tady upozorňovalo už od počátku )". Nikde totiž nebylo napsané, že nemáme s kempem jednat a už vůbec to nebylo napsané na začátku. Proto jsem taky kopíraval jenom to, co se řešilo do té doby, než se v květnu ozval Radek a začalo se to řešit jinak. Někteří mají rádi svoje jisté a někteří prostě vezmou to co zbude, nebo počítají s tím, že se k někomu vlezou. Vím že Csfousek komunikoval s tebou a já jsem ještě navíc telefonicky komunikoval s Gerem, tak to snad klapne a ubytujem se tam, kam jsme chtěli.

Vašátore. Nemůžeš to brát tak, že za dobrotu na žebrotu. Ono, když si něco objednáš a počítáš s tím a pak si to musíš ještě znovu rezervovat a pok se dočteš, že si chytrolín a že to vlastně hned na začátku bylo všechno jasně napsané, tak se prostě ozveš. Navíc, když si přečteš co mám v podpisu, tak co bys taky odemě čekal :lol: . Nikdy jsem nekritizoval práci organizátorů. Vím že je to složité, pracné a nevděčné. Tímto bych se chtěl omluvit organizátorům, že jsem tu napsal svůj pohled na věc.
►Stodolní II◄
Expedice Estonia 2010 :hrob:
Iniciátor všeho zlého! Bacha na mě!
Život je tak rozmanitý. Každej den mě nasere někdo jinej.

Octavia combi 1,9tdi
Vaz 21073 1,7i, r.v. 1998 až 5.3.2012 prodáno
Vaz 21073 1,7i, r.v. 1996 - 19.2.2012 až 20.2.2012 prodáno
Vaz 2107 1,5 AXTEC, LPG r.v.1995 - 3.6.2008 až 3.6.2008 :hrob:
Uživatelský avatar
Ivo
 
Příspěvky: 1730
Registrován: ned led 29, 2006 19:07
Bydliště: Janovice

Re: Jarný zraz 2012 - Ubytování

Příspěvekod Raduz » pon kvě 21, 2012 18:15

Pod tabulkou píšeš: Prosím kontrolujte si průběžně, jestli vám všechno souhlasí. J. Tak proto jsem se ozval!

Takže jak píšeš: Dovolím si tě opravit - není to tam takhle celou dobu. atd...............tak viz odkaz tam jsem to viděl a tak jsem to pochopil:
viewtopic.php?f=22&t=17396&start=30#p355274

Ale hádat se nechci, už se těším na sraz a na všechny ať spí kde chtějí................... :mrgreen:
®; Člen LKCS
Uživatelský avatar
Raduz
 
Příspěvky: 4069
Registrován: úte pro 04, 2007 09:22
Bydliště: Brandýs nad Labem

Re: Jarný zraz 2012 - Ubytování

Příspěvekod Honza 21061 » pon kvě 21, 2012 18:30

Já myslím, že u nás by se taky našlo jedno-dvě místa dole na obě noci, kdyby někdo měl zájem. Je to v luxce, ale když se zaplní na plný počet (6), tak je cena na osobu víc než přijatelná a k tomu je tam výbava bez nutnosti courat do umývárky a dá se tam i vařit. "Kapitánem" chaty je Hurikán, tak se zájemci domluvte kdyžtak s ním, jestli už třeba spolubydlící mezitím nesehnal. Snad nevadí, že jsem napsal za něj. :)
Honza
Osa Praha - Brno
Uživatelský avatar
Honza 21061
 
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha

Re: Jarný zraz 2012 - Ubytování

Příspěvekod Kopr » pon kvě 21, 2012 20:18

Nikde nevidím reakce Lukyho z Marťasem , že by nejeli ????? :(
TŘI SESTRY <III> LADA GANG
LADA 21061 (1.7-5q od Kinga) -1986
MERCEDES BENZ W124 220E -1993
SIMSON S51 -1990
FORD GRANADA ESTATE 2.0 4V-1984

http://fotoalba.cz/Kopr21061
http://kopr21061.rajce.idnes.cz/
LED ZEPPELIN
Uživatelský avatar
Kopr
 
Příspěvky: 2953
Registrován: úte bře 28, 2006 21:16
Bydliště: Družec,Frýdek-Místek

Re: Jarný zraz 2012 - Ubytování

Příspěvekod Vašátor » pon kvě 21, 2012 21:04

Ivo, můj komentář nebyl mířen jen a pouze na tebe, takže klííd :wink:
Vašátor / TŘI SESTRY <III> LADA GANG / osa Brno - Plzeň / cituji "ladaklub je jen náhodně zformovaná banda hovad"
http://www.classic-oldtimer.cz _______ http://ladaauto.wz.cz _______ http://tatry.kvalitne.cz/
Uživatelský avatar
Vašátor
 
Příspěvky: 9296
Registrován: pon lis 01, 2004 13:56
Bydliště: Brno

Re: Jarný zraz 2012 - Ubytování

Příspěvekod Ivo » pon kvě 21, 2012 21:28

Neboj. Jsem v klidu. 8)
►Stodolní II◄
Expedice Estonia 2010 :hrob:
Iniciátor všeho zlého! Bacha na mě!
Život je tak rozmanitý. Každej den mě nasere někdo jinej.

Octavia combi 1,9tdi
Vaz 21073 1,7i, r.v. 1998 až 5.3.2012 prodáno
Vaz 21073 1,7i, r.v. 1996 - 19.2.2012 až 20.2.2012 prodáno
Vaz 2107 1,5 AXTEC, LPG r.v.1995 - 3.6.2008 až 3.6.2008 :hrob:
Uživatelský avatar
Ivo
 
Příspěvky: 1730
Registrován: ned led 29, 2006 19:07
Bydliště: Janovice

PředchozíDalší

Zpět na Mnichovo Hradiště 4

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků