Měnič 1600w

vše o elektrotechnice

Moderátor: Moderátoři

Re: Měnič 1600w

Příspěvekod mušketýr » čtv dub 02, 2015 12:54

Co k tomu dodat.Jsem vrah který hodlá vyhubit polovinu lidstva.Jen tě poprosím Tomasi, neraď mi, protože většina tvých rad není vůbec k tématu a taktéž většina je jich nesmysl.Jestli ti můžu poradit, neraď vůbec(nikomu).
To nemám z vlastní hlavy , ale po konzultaci s autoelektrikáři.Jsi nabušen teorií a věcma co jsi někde slyšel, či snad nesmyslama z internetu.Ten je jich plný.
Nehodlám s tebou polemizovat co je a co neni pravda, na to nemam čas.
Nic proti tobě.
M-.S:
Ne SMS, ne SZ.
Pouze volat!
602132238
Uživatelský avatar
mušketýr
 
Příspěvky: 1247
Registrován: stř srp 23, 2006 11:19
Bydliště: U Strakonic

Re: Měnič 1600w

Příspěvekod Roman » čtv dub 02, 2015 12:57

Suhlas :D "šedivá je teória, zelený je strom života"
Roman
Uživatelský avatar
Roman
 
Příspěvky: 1285
Registrován: úte čer 01, 2004 09:18
Bydliště: Kralův Dvůr

Re: Měnič 1600w

Příspěvekod tomass » čtv dub 02, 2015 15:08

Mušketýre, mrzí mne, že se na to takhle díváš. Za vraha Tě rozhodně nemám. :D Před lety jsem se pracovně i soukromě stýkal s několika velmi chytrými a zkušennými lidmi z vývoje v několika odvětvích elektro a strojírenství. Oni jako starší chlapi, já jako mladý ucho. Neposlali člověka špatným směrem, nebo s podvrženou informací. Takových lidí bylo dříve velmi málo, dneska už skoro nejsou. Spíš nejsou už vůbec, nikdo z mladších je nenahradil. Všichni jsou velmi staří, nebo nežijí. Velmi si jich vážím a hodně se od nich naučil. Takoví uvedli teorii do praxe a něco vybudovali. Když napíšu info od známého, neznamená to, že se nutně jedná o jím podvrženou informaci, nebo informace od totální trubky, nebo vymyšlenou senzaci. Od známého nebývá informace od těchto chlapíků. Nemám známé ani po hospodách. Mí známí jsou na jiné úrovni a odjinud. To shořelý auto by se snad dalo najít i ve zprávách, byla krátká reportáž v televizi ze zásahu. Stalo se to na Barrandovským mostě, je to tak zhruba 13 let. Na druhou stranu nechápu, proč řešíš tady něco, co Ti poradil Tvůj profesionální tým autoelektrikářů jinak - lépe, když jsi od toho týmu dostal hned několik názorů. :D
tomass
 
Příspěvky: 896
Registrován: čtv čer 28, 2012 00:16

Re: Měnič 1600w

Příspěvekod mušketýr » čtv dub 02, 2015 21:15

Tomasi, k radám od autoelektrikářů jsem se dostal až poté co jsi mi zde "dobře" poradil.Jen si dovolím upozornit že automobil který před 13lety shořel jistě neshořel protože používal za jízdy měnič.Takovýchto né polopravd, ale lží jsou tvoje příspěvky plné.Nevím proč lidi plašíš a záměrně dezorientuješ.
Prosím-neraď a pokud možno vůbec.
Tečka.
M.S:
Ne SMS, ne SZ.
Pouze volat!
602132238
Uživatelský avatar
mušketýr
 
Příspěvky: 1247
Registrován: stř srp 23, 2006 11:19
Bydliště: U Strakonic

Re: Měnič 1600w

Příspěvekod dvk » pát dub 03, 2015 06:35

Mušketýre, proč se pořád na něco ptáš, když se pak pokaždé rozčiluješ, že ti lidi radí ? Pořád opakovaně dokola na různé témata ? Pokaždé to samé, chceš něco poradit a nakonec ještě děláš blbce z lidí co ti něco napíšou.
2x УАЗ 452, еx 21044 a 2105
Uživatelský avatar
dvk
 
Příspěvky: 2562
Registrován: pát pro 04, 2009 16:21
Bydliště: okr. Přerov

Re: Měnič 1600w

Příspěvekod mušketýr » pát dub 03, 2015 07:39

DVK, já se nerozčiluju.A už vůbec ne nad tim že mi lidi radí.Snažím se upozornit na to že jeden člověk tu píše nesmysly.Nemyslím že bych pohrdal radami a dělal z lidí kteří mi radí, a jsou jak bych řekl v oboru fundovaní, dělal blbce.
Sám raději neradím, nebo velmi zvažuji co mám napsat.
Poprosím moderátory, aby toto téma zamkl.Problém je vyřešen a další diskuse není k tématu a tudíž je bezpředmětná.
M.:S
P.S.:Pokud vyhořím tak to sem chlapsky napíšu a nasypu si popel na hlavu.
Ne SMS, ne SZ.
Pouze volat!
602132238
Uživatelský avatar
mušketýr
 
Příspěvky: 1247
Registrován: stř srp 23, 2006 11:19
Bydliště: U Strakonic

Předchozí

Zpět na Elektronická výbava a doplňky auta - BASTLÍRNA

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků